تعبیر خواب گاو

دیدن گاو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گاو در خواب چیست؟

تعبیر دیدن گاو در خواب

در مورد گاو مکرر اشاره شد و نوشته ام که حیوانات حلال گوشت نعمت و برکت و خیر و خوبی هستند و گاو بیشتر چون منبع روزی و منشا معیشت است خیرات و نعماتی که طی روزهای آینده به ما می رسند در خواب به صورت گاو ظاهر می گردند و در این مورد کلیه معبران اتفاق نظر دارند.

اگر در خواب ببینید که با گاو شخم می زنید به کمک مردی زحمتکش و خوشنام و کاردان نیاز پیدا می کنید که او به یاری شما می آید و مشترکا به کاری مفید می پردازید.

دیدن گاو به طور کلی خوب است ولی اگر در خواب گاو وحشی و شاخ دار ببینید که حالت تهاجم دارد و شما از دیدنش متوحش بشوید تعبیر دیگر حیوانات وحشی را دارد زیرا گاو در صورتی نعمت و روزی و خیرو خوبی است که اهلی و رام باشد.


گاو وحشی و مهاجم که بیننده خواب از مشاهده اش دچار وحشت شود دشمنی است که اصالت ذاتی دارد و می توانسته خوب و مهربان باشد ولی در شرایطی قرار گرفته که خطر می آفریند و زیان می رساند.

اگر در خواب ببینید که گاوی دارید که متعلق به شما است به نعمت می رسید و اگر ببینید گاو ماده ای را به شما داد از جانب او نعمت می یابید و اگر گاو نری به شما داد دهنده گاو شما را به کاری سود بخش تشویق و هدایت می کند.


اگر در خواب ببینید بر گاو نری سوار هستید و آن حیوان مطیع و فرمان بر است در انجام کاری دشوار توفیق حاصل می کنید و تسلط می یابید.

اگر ببینید سوار گاو نر می شوید ارتقا مقام می یابید و اگر از گاو پایین بیایید موقعیت و نعمت را از دست می دهید بخصوص اگر ببینید گاو پس از پیاده شدن شما به راه خویش می رود یا کسی آن را از شما می گیرد و می برد دراین صورت از کار معزول می گردید.

اگر در خواب ببینید طویله ای گاو دارید به نعمت فراوان می رسید ولی اگر ببینید طویله ای گاو هست اما از آن میان فقط یک گاو به شما تعلق دارد در کاری سود بخش سهیم و از آن بهره مند می شوید.


گاو چاق و فربه نعمت فراوان است گاو لاغر تنگی روزی است. اگر در خواب ببینید کسی گاوی از شما گرفت و چیزی به شما داد زیان می کنید آن چیز هر چه می خواهد باشد.

اگر گاو را بفروشید و در عوض آن پول بگیرید و نعمت و روزی را از دست می دهید هم مبتلا و گرفتار می شوید زیرا پول کلا در خواب خوب نیست و ابتلا و گرفتاری های زندگی تعبیر شده است.

اگر گاوی را در خواب بخرید خوب است یعنی پول بدهید و گاو فربهی که پستان های بزرگی دارد بگیرید نیکو است زیرا علاوه بر این که از غم و رنج رهائی می یابید به نعمت و خیر و برکت هم می رسید. گوشت گاو مال و بهره است . کرمانی می گوید پوست گاو میراث است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گوسفند

☺ تعبیر خواب «گاو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گاو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

 1. مریم در 1399/06/18در8:32 ب.ظ

  سلام خسته نباشید خواب دیدم که خونه ای میخوایم بخریم که پشتش گاوداری هست وشوهرم قسط خرید اون گاو داری رو هم داره وقتی وارد گاوداری شدم گوساله سفیدی به سمتم اومد و هر جای میرفتم دنبالم میومد انگار که بخواد باهام حرف بزنه تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در 1399/06/31در5:32 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدایند که به این معنا می تواند باشدکه شما به خیری می رسید که به راحتی توان افزایش آن را خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 2. غلام رضا شهیدی در 1399/06/14در1:21 ب.ظ

  با عرض سلام ادب
  امشب خواب دیدم که در جائی استم که گاوه های زیادی است به رنگ سیاه و سیاه سفید مخلوط است در بیرون موحوته است حساری دورش داره ،
  من همرای شخصی دیگر مواضبت ازین گاو ها میکنیم،
  بیشتر گاوها معمولی است ولی چند تا شون از حد نرمال بسیار بزرگ و چاق است ،
  گاوهای شاخدار معمولی سه تاشون درگیر میشن بین هم یکیش شاخش میشکنه و دوتا دیگر میوفته نمرده ولی داغون خسته نفس نفس میکشه،
  گاو های چاق و بزرگ چند باری حمله ور شد به طرف من ام مثل باطون پلیس دوتا در دستم دارم ، نمی زارم گاوها به من حمله کنه .
  لطفا تعبیر این خواب منو بنویسید سپاس گذارم

  • یاسین صداقت در 1399/06/27در4:17 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر حیوانات وحشی نشان بر دشمنی دارند که نیت به آسیب رساندن به شما را دارند اما شما در برابر دشمن از خود دفاع خواهید کرد که نیک است و اینکه گاو بزرگ و فربه در خواب نشان بر مال حلال و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. رضا خرمی در 1399/05/25در0:35 ق.ظ

  سلام
  دیدن کرد بسیار قابل که در کودتای از گل گیر کرده وسعی در بیرون آمدن دارد و بیننده خواب بسیار اومید دارد و مطمعن است گاو از گودال بیرون می آید ، چیست.
  با تشکد

  • یاسین صداقت در 1399/05/26در4:02 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما مال حلالی که منبع خیر و برکت است را به عمل خودتان احتمالا از دست دهید و باید بسیار مراقب باشید.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. Yusef در 1399/04/22در6:13 ب.ظ

  سلام
  خسته نباشید
  در یک جاده خاکی روستایی که نمیدانم کجا بود
  تعدادی (۷یا۸یا۹)گاومیش را در اختیار داشتم
  شخصی مشابه خودم که در پی حمله به من بود را دیدم و گاومیش ها را به سمت او جمع کردم و یک ماشین پراید نیز در کنار جاده قرار داشت که میخواستم سوارش بشم و اون شخص اقدام به کشتن گاومیشها میکرد و من که بخاطر ترس میخواستم سوار پراید بشم که با تعجب دیدم که جلوی پراید یک ماشین سمند هم هست. متعجب شدم از این صحنه.
  شاید علت اینکه چرا خوابم مهمه واسم یکی اینکه دومین باره چنین منظره ای رو با حالات میبینم و نمیدانم کجاست و دوم اینکه اکثر صحنه ها تکرا خواب اولم بودند که شاید ۴۰ روز نباشه که دیده بودم

  • یاسین صداقت در 1399/06/31در5:34 ب.ظ

   با سلام
   تکرار خواب معمولا نشان دهنده ی عدم تعبیر ان است اما در این خواب می توان گفت که نشان از ان دارد که شما مشکلی در زندگیتان ممکن است پیش بیاید که باید برای رفع ان هزینه بکنید و از این رو از بابت از دست رفتن مال خود ناراحت نشوید و بدانید که سلامتی و حل مشکل قطعا بسیار مهم تر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. رضا در 1399/04/18در7:01 ب.ظ

  سلام این چندمین بار است که خوابم رو میگم خواهشن جواب بدید.
  خواب دیدم که در مزرعه پدرم داشتم آبیاری میکردم که آب بیلم رو باخودش برد انداخت تو استخر همزمان چوپانی چند تا گاو بودم که یکی از گاوها باهام حرف میزد و نصیحت میکرد که بهش بگو که کمکت بکنه نمیدونم کی ولی تو خواب میدونستم

  • یاسین صداقت در 1399/04/30در3:37 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که تعبیر بیل به معنای شخصی است که در زندگی شما به شما کمک می کندو اینکه اب او را برده است نشان از دست دادن ان است وبدانید که ممکن است در این خواب به شما گفته شده باشد که گاو های شما که نشان از خیر هستند به خاطر وجود ان شخص باشد و از این رو باید بسیار مراقب باشید که شخصی که در زندگی شماست و شما را کمک می کندد از دست شما نرنجد و نرود که در ان صورت باید شما پیشدستی کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. zahra در 1399/04/17در1:43 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر من خاب دیدم اسمون پر گاو بود یهو یکی یکی میوفتادن پایین میترکیدن خونشون هم پخش میشد میشه تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت در 1399/04/31در2:45 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان خوبی نداردو به این صورت است که ضرر مالیشما و یا خوانوادتان را تهدید خواهد کرد و این ضرر ابه مال حلال وارد خواهد شد که باید مراقب باشید و این خواب را به عنوان هشدار ببینید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید