تعبیر خواب گاو

دیدن گاو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گاو در خواب چیست؟

تعبیر دیدن گاو در خواب

در مورد گاو مکرر اشاره شد و نوشته ام که حیوانات حلال گوشت نعمت و برکت و خیر و خوبی هستند و گاو بیشتر چون منبع روزی و منشا معیشت است خیرات و نعماتی که طی روزهای آینده به ما می رسند در خواب به صورت گاو ظاهر می گردند و در این مورد کلیه معبران اتفاق نظر دارند.

اگر در خواب ببینید که با گاو شخم می زنید به کمک مردی زحمتکش و خوشنام و کاردان نیاز پیدا می کنید که او به یاری شما می آید و مشترکا به کاری مفید می پردازید.

دیدن گاو به طور کلی خوب است ولی اگر در خواب گاو وحشی و شاخ دار ببینید که حالت تهاجم دارد و شما از دیدنش متوحش بشوید تعبیر دیگر حیوانات وحشی را دارد زیرا گاو در صورتی نعمت و روزی و خیرو خوبی است که اهلی و رام باشد.


گاو وحشی و مهاجم که بیننده خواب از مشاهده اش دچار وحشت شود دشمنی است که اصالت ذاتی دارد و می توانسته خوب و مهربان باشد ولی در شرایطی قرار گرفته که خطر می آفریند و زیان می رساند.

اگر در خواب ببینید که گاوی دارید که متعلق به شما است به نعمت می رسید و اگر ببینید گاو ماده ای را به شما داد از جانب او نعمت می یابید و اگر گاو نری به شما داد دهنده گاو شما را به کاری سود بخش تشویق و هدایت می کند.


اگر در خواب ببینید بر گاو نری سوار هستید و آن حیوان مطیع و فرمان بر است در انجام کاری دشوار توفیق حاصل می کنید و تسلط می یابید.

اگر ببینید سوار گاو نر می شوید ارتقا مقام می یابید و اگر از گاو پایین بیایید موقعیت و نعمت را از دست می دهید بخصوص اگر ببینید گاو پس از پیاده شدن شما به راه خویش می رود یا کسی آن را از شما می گیرد و می برد دراین صورت از کار معزول می گردید.

اگر در خواب ببینید طویله ای گاو دارید به نعمت فراوان می رسید ولی اگر ببینید طویله ای گاو هست اما از آن میان فقط یک گاو به شما تعلق دارد در کاری سود بخش سهیم و از آن بهره مند می شوید.


گاو چاق و فربه نعمت فراوان است گاو لاغر تنگی روزی است. اگر در خواب ببینید کسی گاوی از شما گرفت و چیزی به شما داد زیان می کنید آن چیز هر چه می خواهد باشد.

اگر گاو را بفروشید و در عوض آن پول بگیرید و نعمت و روزی را از دست می دهید هم مبتلا و گرفتار می شوید زیرا پول کلا در خواب خوب نیست و ابتلا و گرفتاری های زندگی تعبیر شده است.

اگر گاوی را در خواب بخرید خوب است یعنی پول بدهید و گاو فربهی که پستان های بزرگی دارد بگیرید نیکو است زیرا علاوه بر این که از غم و رنج رهائی می یابید به نعمت و خیر و برکت هم می رسید. گوشت گاو مال و بهره است . کرمانی می گوید پوست گاو میراث است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب گوسفند

☺ تعبیر خواب «گاو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گاو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


42 دیدگاه

 1. نیلوفر

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم در کنار خیابان ایستادم و مردی روی صندلی نشسته که قصاب هست و گوشت پرت می کند و ان طرف خیابان یه گاو بسیار بزرگ و مشکی مثل سگ برای گرفتن گوشت های روی هوا میپرد و گوشت ها رو میخورد و من با تعجب میپرسیدم مگر ممکن اسن گاو به این بزرگی در شهر باشد مرد گفت اره در جوب پنهان میشود!

  • تعبیر خواب

   باسلام
   اینخواب را نمی توان در حیطه ی تعابیر خواب پیدا کرد و از این رو ممکن است گفتن المان های ان بی تاثیر نباشد. گاو نشان از روزی و خیر می تواند باشد و قصاب هم کسی است که ممکن است خیری به شما رساند و ممکن است جوب در خواب شما نشان از اینده ای باشد که شما را متعجب کند.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Fateme

  سلام من دیشب خواب یک گاو ماده دیدم و لی فقط سایزش کوچک بود مثل گربه برای خودمون خریده بودیم ولی من ازش میترسیدم وخیلی گرسنه بود منم نمیدونستم چی باید بدم که بخوره یه گلدونی داشتیم توش چندتا خوشه گندم خشک داشت یه دونه رو دادم خورد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از داشتن خیری باشد که در دسترس شماست ولی برای ان باید زحمت بکشید و از این رو خیر است اما نیاز به زحمت شما دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. سجاد

  سلام.من در خواب دیدم که در روستایی هستم ودارم گاوهای روستاییان را می چرانم.وروستایی ها هم از فامیل هایمان بودند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر خواب خیر است و می تواند به این معنا باشد که شما دراینده مسئولیتی را به دست خواهید گرفت که برای شما سبب خیر است و این مسئولیت را باید به درستی انجام دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. Mlika

  خواب دیدم گاو شاخ دار وحشی و قهوه ای به من حمله میکند و من از ان فرار میکنم و به بالای دیوار حصار طویله ای که در ان پر از گاو است میروم و در نهایت با گمراه کردن گاو وحشی و وقت تلف کردن در بالای حصار موفق شدم از بالا به پایین بیایم و از دست ان فرار کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما مشکلی از منبعی که برای دیگران خیر است پیش بیاید که باید بسیار نسبت به آن دقیق باشید که برای شما مشکل ساز نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. زهرا

  سلام
  امروز خواب دیدم در آغال مادرم رفتم تا حیوانات رو غذا بدم
  دیدم گاوی داریم که ماده هست و خیلی خیلی چاق و بزرگ.به همان اندازه که این گاو چاق بود پستان هایش هم دقیقا به اندازه او بزرگ و پر شیر.دیدم این گاو از اتاق خودش آمده داخل حیاط و من میترسیدم از اون.یک نفر اومد به کمکم که داخل اتاقش بکنیم این گاه رو.بعد چند دقیقه که در تلاش برای بردن این گاو به اتاقش بودیم دیدم دوتا گوساله،یکی بزرگ و یکی کوچیک پیدا شدند.من همچنان میترسیدم و از گاو ها فرار میکردم. بالاخره اون فردی که اومده بود گاو ها رو داخل اتاق کرد و من از خواب بیدار شدم .
  میخواستم ببینم تعبیر خوابم چیه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب می تواند به این صورت باشد که شما در اینده ای نزدیک ممکن است فرصتی داشته باشید تا خیری ببرید اما از ان دست بکشید و بدانید که اگر پافشاری کنید برای شما چندین برابر خواهد شد.
   در انتخاب هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. اریان

  سلام من خواب دیدم که در گاوداری پدرم یک گاو پستان ش خیلی بزرگ بود و شیر ازش می چکید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر پدرتان در واقعیت گاوداری دارد این خواب می تواند به معنای خیری از این منبع برای ایشان باشد اما اگر این موضوع هم به خواب شما مربوط است پس این خواب برای ایشان به معنای خیری است از محل درامدشان.
   انشالله که خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 7. حامد

  سلام
  در خواب دیدم ۳ تا گوساله دارن زبح میکنن ولی من با این قضیه موافق نبودم و هربار با زبح هرگوساله ای تپش قلب میگرفتم حتی ی بارم از خواب پریدم ک تپش قلب داشتم و ناراحت.
  اینو در ماه رمضان دیدم.
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بسیار در انتخاب هایتان تجدید نظر کنید و بدانید که ممکن است این خواب اشاره به این داشته باشد که شما از خیری که در نزدیکی شماست و برای شما مال و بهره است چشم برداشته اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. گلی

  من خواب دیدم گاو ماده ای درون یخ گرفتار شده پشتش زخمی شده میتونستم گوشتشو ببینم و 3مار بهش حمله کردند و از پشتش به درون بدنش رفتند و زنده زنده میخوردنش و گاو هم سرو صدای زیادی میکرد و یه مرد ایستاده بود و ازش فیلم میگرفت و جزئیات مرگشو بازگو میکرد انگار که من داشتم یک مستند در خوابم تماشا میکردم… ممنون میشم خواب منو هم تعبیر کنید.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مار به معنای دشمن است و اگر در خواب حس کرده اید آن گاو از آن شماست این خواب می تواند به این معنا باشد که شما دشمنانی دارید که از مال شما بهره می برند وباید در ارتباطات خود بسیار دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. رضا

  سلام
  در خواب دیدم سوار یک قطار هستم که سقف نداره و تو یک سرازیری به سرعت پیش می ریم که یک گاو نر به یک گاو ماده حمله کرد و به شدت با هم درگیر شدن و در نهایت گاو ماده کشته شد و من خیلی وحشت کرده بودم.ضمنا بعد از مردن گاو ماده گوساله اون اومد و پستوناشو همزمان با گریه کردن شروع به خوردن کرد.من خواستم کمکش کنم ولی به من پرخاش کرد.ممنون میشم راهنمایی کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب می توان قطار را مسیر زندگی و گاو نر را کاری خیر و گاو ماده را پول دانست و می توان به این صورت تعبیر داشته باشد که شما در اینده باید برای رسیدن به خیری از مالی دست بکشید تا کاری را شروع کنید که در اینده برای شما چند برابر منفعت خواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 10. حامد

  سلام وقت بخیر،، خسته نباشید،، خواب دیدم شخصی ناشناس که من رو مهمان خودش کرده بود در زمین کشاورزی برای پذیرایی از من تنها گاو خودش رو که خیلی هم بزرگ بود و علاقه زیادی هم به اون داشت رو سر برید و از شدت ناراحتی گریه میکرد و من هم هر چه تلاش کردم نتونستم جلوی کشتن گاو رو بگیرم. ممنون میشم بهم کمک کنید. متشکرم،،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است به این تعبیر باشد که کسی در اطراف شما هست که برای شما به حدی منفعت رساند که سبب لطمه زدن به زندگی خود شود و از این رو سعی بر آن کنید که با ایشان مدارا کنید و اجازه ی این امر را ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سحر اسپری

  سلام وقتتون بخیر خواب دیدم گاو سیاه وسفید چاق دخترم و بلید خورد دوباره دخترمو انداخت بیرون حمله نکرد خورد مثل علف خورد لطفا تعبیرش رو بگین ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این تعبیر باشد که بلعیدن در این خواب به آن معنای واقعی نباشد و به معنای غرق شدن باشد و چونکه تعبیر خواب گاو به معنای خیر است می تواند به این صورت تعبیر گردد که ایشان را در اینده ممکن است خیری بی حد در انتظار باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 12. س . ترابی ( خانم )

  سلام ، من خواب دیدم که همراه ( پسرم یا برادرم )
  در بزرگراهی در شهر با ماشین در حال حرکت بودیم
  ناگهان گله گاوی را دیدیم که قصد عبور از عرض بزرگراه را داشت و ما سعی میکردیم که ماشین ما به گلوها نخورد و موفق شدیم از بین عبور گاوها ما هم گذر کنیم
  لطفا تعبیر خواب من را بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده مسئله ای را به همراه ان اشخاص موجود در خواب داشته باشید که به خیر برسد و برای شما خوبی داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. سلام . اوقات بخیر
  خواب دیده ام در یک کانال آب مردمانی نشسته اند و به ناگاه مشاهده کردم تعداد زیادی گاو داخل کانال قرار دارند و گوشت گاو میخورند ،حتی بعضا با یکدیگر درگیر می شوند تا همدیگر را بخورند .
  اگر تعبیر را بفرمایید متشکر میشوم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده به جمعی وارد شوید که بسیار با تفکرات شما متفاوت است و ممکن است هم به معنای اشنایی با افرادی ثروتمند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 14. سمیرا

  اگر ببینی گاوی شیرده داری که به آن آب میخورانی تعبیر چیست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بسیار خیر است و به معنای رسیدن به خیر و روزی در تعابیر خواب آمده است.
   سربلند و پیروز باشیدو

 15. علی

  سلام من خواب چند تا گاو رودیدم کنار شالیزار که دوتا خواستن بهم حمله کنن که من از روی اونها میپریدم چنان پرشهای بلندی داشتم انقدر بلند که خودم تعجب کردم طوری که گاو رودوتا پاهاش وایستاد نتونست به من برسه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب گاو در بالا خوانده اید تعبیر این خواب را باید در زمره ی حیوانات دیگر دانست اما بدانید که ممکن است هم به این تعبیر باشد که شما در اینده مشکلاتی در پیش خواهید داشت اما به راحتی از ان ها عبور خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 16. مریم

  سلام خسته نباشید خواب دیدم که خونه ای میخوایم بخریم که پشتش گاوداری هست وشوهرم قسط خرید اون گاو داری رو هم داره وقتی وارد گاوداری شدم گوساله سفیدی به سمتم اومد و هر جای میرفتم دنبالم میومد انگار که بخواد باهام حرف بزنه تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدایند که به این معنا می تواند باشدکه شما به خیری می رسید که به راحتی توان افزایش آن را خواهید داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 17. غلام رضا شهیدی

  با عرض سلام ادب
  امشب خواب دیدم که در جائی استم که گاوه های زیادی است به رنگ سیاه و سیاه سفید مخلوط است در بیرون موحوته است حساری دورش داره ،
  من همرای شخصی دیگر مواضبت ازین گاو ها میکنیم،
  بیشتر گاوها معمولی است ولی چند تا شون از حد نرمال بسیار بزرگ و چاق است ،
  گاوهای شاخدار معمولی سه تاشون درگیر میشن بین هم یکیش شاخش میشکنه و دوتا دیگر میوفته نمرده ولی داغون خسته نفس نفس میکشه،
  گاو های چاق و بزرگ چند باری حمله ور شد به طرف من ام مثل باطون پلیس دوتا در دستم دارم ، نمی زارم گاوها به من حمله کنه .
  لطفا تعبیر این خواب منو بنویسید سپاس گذارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر حیوانات وحشی نشان بر دشمنی دارند که نیت به آسیب رساندن به شما را دارند اما شما در برابر دشمن از خود دفاع خواهید کرد که نیک است و اینکه گاو بزرگ و فربه در خواب نشان بر مال حلال و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. رضا خرمی

  سلام
  دیدن کرد بسیار قابل که در کودتای از گل گیر کرده وسعی در بیرون آمدن دارد و بیننده خواب بسیار اومید دارد و مطمعن است گاو از گودال بیرون می آید ، چیست.
  با تشکد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما مال حلالی که منبع خیر و برکت است را به عمل خودتان احتمالا از دست دهید و باید بسیار مراقب باشید.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. Yusef

  سلام
  خسته نباشید
  در یک جاده خاکی روستایی که نمیدانم کجا بود
  تعدادی (۷یا۸یا۹)گاومیش را در اختیار داشتم
  شخصی مشابه خودم که در پی حمله به من بود را دیدم و گاومیش ها را به سمت او جمع کردم و یک ماشین پراید نیز در کنار جاده قرار داشت که میخواستم سوارش بشم و اون شخص اقدام به کشتن گاومیشها میکرد و من که بخاطر ترس میخواستم سوار پراید بشم که با تعجب دیدم که جلوی پراید یک ماشین سمند هم هست. متعجب شدم از این صحنه.
  شاید علت اینکه چرا خوابم مهمه واسم یکی اینکه دومین باره چنین منظره ای رو با حالات میبینم و نمیدانم کجاست و دوم اینکه اکثر صحنه ها تکرا خواب اولم بودند که شاید ۴۰ روز نباشه که دیده بودم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تکرار خواب معمولا نشان دهنده ی عدم تعبیر ان است اما در این خواب می توان گفت که نشان از ان دارد که شما مشکلی در زندگیتان ممکن است پیش بیاید که باید برای رفع ان هزینه بکنید و از این رو از بابت از دست رفتن مال خود ناراحت نشوید و بدانید که سلامتی و حل مشکل قطعا بسیار مهم تر است.
   سربلند و پیروز باشید

 20. رضا

  سلام این چندمین بار است که خوابم رو میگم خواهشن جواب بدید.
  خواب دیدم که در مزرعه پدرم داشتم آبیاری میکردم که آب بیلم رو باخودش برد انداخت تو استخر همزمان چوپانی چند تا گاو بودم که یکی از گاوها باهام حرف میزد و نصیحت میکرد که بهش بگو که کمکت بکنه نمیدونم کی ولی تو خواب میدونستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که تعبیر بیل به معنای شخصی است که در زندگی شما به شما کمک می کندو اینکه اب او را برده است نشان از دست دادن ان است وبدانید که ممکن است در این خواب به شما گفته شده باشد که گاو های شما که نشان از خیر هستند به خاطر وجود ان شخص باشد و از این رو باید بسیار مراقب باشید که شخصی که در زندگی شماست و شما را کمک می کندد از دست شما نرنجد و نرود که در ان صورت باید شما پیشدستی کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. zahra

  سلام وقتتون بخیر من خاب دیدم اسمون پر گاو بود یهو یکی یکی میوفتادن پایین میترکیدن خونشون هم پخش میشد میشه تعبیرش کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان خوبی نداردو به این صورت است که ضرر مالیشما و یا خوانوادتان را تهدید خواهد کرد و این ضرر ابه مال حلال وارد خواهد شد که باید مراقب باشید و این خواب را به عنوان هشدار ببینید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید