تعبیر خواب شخم زدن

دیدن شخم زدن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شخم زدن در خواب چیست؟

زمین شخم زده در خواب

شخم زدن در خواب تلاشی است در جهت اصلاح امور و صلاح و نیکی که برای بیننده خواب خالی از سود و فایده نیست اگر در خواب ببینید که با تراکتور زمین متعلق به خودتان را شخم می زنید کاری بزرگ انجام می دهید که خیر و فایده آن شامل دیگران هم می شود.

اگر زمینی که در خواب شخم می زنید متعلق به خودتان نباشد کاری بزرگ می کنید که سودش به دیگران می رسد و برای شما نیک نامی می گذارد.

اگر زمینی که شخم می زنید مرطوب و لجن زار باشد گرفتار مشکلات می شوید و اگر خشک باشد کار شما متعادل پیش می رود.

اگر زمین کویری و غیر قابل کشت و زرع باشد گویای این است که تلاشی بیهوده می کنید و از کاری که انجام می دهید سودی عایدتان نمی شود.

اگر در خواب ببینید که با گاو شخم می زنید به کمک مردی زحمتکش و خوشنام و کاردان نیاز پیدا می کنید که او به یاری شما می آید و مشترکا به کاری مفید می پردازید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب زمین

☺ تعبیر خواب «شخم زدن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شخم زدن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. بهار

  سلام.من خواب دیدم وارد یک زمینی شدم که بصورت مرتب به چند بخش تقسیم شده بود و انگار حصار هم داشت..یک قسمت از زمین، خاکش به طرز زیبا و منظمی شخم زده شده بود و در کنار خاک شخم زده شده،قسمت دیگه از زمین هم سرسبز بود.قسمت شخم زده زمین، بیشتر نظر منو جلب کرد.بنظرم میاد که اونجا متعلق به کسی بود که تازه باهاش آشنا شدم و با دعوت ایشون من به اونجا پاگذاشته بودم چون بعد از دیدن این منظره درهمونجا ایشون رو دیدم و جمعیتی که بنظر بستگانش بودن و نماز جماعت برگزار شده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب احتمالا اشاره به اشنایی با شخصی دارد که بسیار با ایمان است و مهم تر از ان اینکه بسیار بسیار در انجام کارهایش با تلاش و با پشتکار است و این احتمالا بتواند برای شما نیز خیر داشته باشد .
   سربلند وپیروز باشید

 2. مهدی

  سلام خواب دیدم که زمین ما ازاستان ایلام تا مشهد هستش و پدرم زمین را شخم میزند

نظر خود را بیان کنید