تعبیر خواب بالش

دیدن بالش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بالش در خواب چیست؟

دیدن بالشت در خواب

بالش در خواب به خادم خانه بر می گردد. اگر جوانی در خواب ببیند که بالشی نو زیر سر نهاده عاشق می شود و به زودی ازدواج می کند.

اگر پارچه بالش به رنگ سبز باشد همسری خوب و نیک نفس و پارسا نصیب او می شود سرخی نیز شادابی و نشاط او را می رساند. ابریشم زیرکی را باز می گوید.

اگر کسی در خواب ببیند که بالش زیر سرش چرک و کثیف و کهنه شده باید نگران دو چیز باشد. اول نگران دروغ گویی و دوم بیماری.

اگر پارچه بالش زرد باشد از یک بیماری خبر می دهد و این بیماری به همان خانه بر می گردد که اداره امور را به عهده دارد.


اگر کسی ببیند که بالش او سوخته یا سوراخ است به خانواده اش یا آن خانم مدیر خانه آسیب و لطمه وارد می آید.

اگر خواب دیدید که بالش شما سوخته شده یاسوراخ شده اما این کار را خودتان نکرده اید جویا شوید و تحقیق کنید که همسرتان از شما چه آزردگی دارد چون اگر در رفع آن نکوشید احتمالا به جدایی می انجامد.

اگر کسی ببیند که دزد بالش او را برده کسی هست که به محارم او چشم طمع دارد یا این نگرانی در او هست که دیگران به محارم او دیده بد داشته باشند.

پنهان کردن بالش در پشت بدبینی و حسد عاشقانه است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تخت خواب

☺ تعبیر خواب «بالش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بالش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. Elham در 1399/05/20در3:34 ق.ظ

  سلام.من خواب دیدم دو نفر از آشناهامون یه بالش سفید بزرگ و نو کادو بهم دادن ب شکلی ک پنج نفر میتونستن روش بخوابن انقد بزرگ بود.تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در 1399/06/22در6:36 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما خیر امده است و به معنا ان است که با شخصی بسیار نیکو اشنا خواهید شد و یا انکه اگر الان همسر دارید ایشان تغییری بسیار خیر خواهند کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. نجمه در 1399/04/13در9:51 ب.ظ

  سلام،خواب دیدم ی نفر که صورتشون ندادم به من دو تا بالش نو که سفید بودن به همراه خال های مشکی هدیه دادن

  • یاسین صداقت در 1399/04/21در8:13 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از آرامشی است که همسر ان را برای زن فراهم می‌کند و تعبیر شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سارا در 1399/03/08در10:30 ق.ظ

  باسلام
  من خواب دیدم که از توی بالشم کرم های سبز زیادی بیرون میان …خیلی هاشون رو کشتم ولی کرم زنده هم بود که از خواب بیدارشدم.ممنون میشم این خواب رو تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در 1399/03/14در11:14 ق.ظ

   با سلام
   این خواب اشاره ای به اینده ممکن است داشته باشد و به این صورت است که شما در اینده ی نه چندان دور با همسرتان ( اگر دارید) و یا کسی که دوستش دارید دچار اختلاف خواهید شد واز این رو باید بسیار اگاه باشید که شما دلیل این امر نباشید. حتما صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 4. اعظم در 1399/02/22در4:23 ب.ظ

  با سلام ۰۰من باکسی میخواستم ازدواج کنم اما نشد ۰واو پارسال عقد کرد ۰یکماه پیش درخواب دیدم درخانه ما خوابیده اما بالش نداره سربه زمین داره وروانداز معمولی روش است ۰۰واز خوابدمیخواد بیدارشه برای من ومادرم سفارش غذا بده ۰۰اوکه ازدواج کرده چرا در خواب بالشی نداشت ؟؟؟ ممنون از تعبیرتون ۰۰

  • یاسین صداقت در 1399/02/26در11:17 ق.ظ

   با سلام
   خواب شما بر این معنی است که ان فرد از ازدواجش احتمالا ناراضی است و اینکه احساس ارامش را همراه خود ندارد و نا ارامی را در درون خود و احوالات روزمره خود را تجربه خواهد کرد و اینکه میتواند ایشان بر شما و خانوادتان خیری هم روا داشته باشد .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. حسين غلامي در 1399/02/11در10:59 ب.ظ

  خواب خواهر متوفي:
  داخل خانه لحاف پهنه و محمد(متوفي)وسط خوابیده ما کلی بالش گزاشتیم رو لحاف ها و داداش علی بالش گرفت و رو به داداش حسین کرد و گفت من می خوام پیش محمد بخوابم حسین اجازه نداد و حسین گفت نه من می خواهم پیش محمد بخوابم و محمد هم گفت حسین پیش من بخوابه

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در4:12 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان از دلتنگی که نسبت به فرد فوت شده است شکل گرفته است واز محبت خاصی که بین این دو برادر بوده است و اینکه تعبیر خاصی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. امید در 1397/05/28در4:29 ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده در خواب دیدم که بالشی سفید زیر سر کسی گذاشته ام و ایشان آسوده شدند. (ایشان فوت شده اند). میخواستم معنی این خواب رو بدونم

نظر خود را بیان کنید