تعبیر خواب پرده

دیدن پرده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پرده در خواب چیست؟

دیدن پرده در خواب

معبران عموما پرده را خوب ندانسته اند ولی دیدن پرده در خواب به طور مطلق نمی تواند بد باشد زیرا پرده ستر است و چه بسا پوشاننده عیوب باشد.

دیدن پرده کهنه در هر وضعی خوب نیست و غم و اندوه را خبر می دهد. پرده نو نیز غم و اندوه است با این تفاوت که بزرگ نیست و می توانید با آن مبارزه کنید و از دل برانید.

اگر پرده را در اماکن عمومی مشاهده کنیم، مثلا در خواب ببینیم که در خیابان پرده آوریخته اند خواب شما از یک ناراحتی عمومی خبر می دهد. حادثه ای که همه مردم را ناراحت و اندوهگین می کند.

اگر بیننده خواب ببیند که پرده اش سوخت یا پاره شد گویای آنست که در روزهای آینده از غم و رنج رهایی می یابید.

کنار زدن پرده هم رفع حلال است به اندازه همان مقدار پارچه که پرده را کنار می زنیم.

پرده آوریختن و پرده نصب کردن فراهم آوردن موجبات کدورت و ملال است.

اگر پرده را در خانه خودتان می آویزید برای خود دردسر درست می کنید و چنانچه پرده را در خانه دیگری نصب می نمایید برای دیگران ناراحتی به وجود می آورید.


پارچه اگر پرده باشد یا در خواب ببینید که متعلق به خود شماست و پرده است و یا می خواهید از آن پرده بدوزید غم و اندوه است بخصوص اگر کهنه و فرسوده باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دوختن

تعبیر خواب «پرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. فریبا در

  سلام روزتون خوش
  خواب دیدم برگشتم خونم دیدم شوهرم یه پرده بلند تور سفید به اندازه فقط پشت گاز نصب کرده.تعجب کردم که چرا پشت گاز اشپزخونه زده.پرده به یک سمت جمع بود.رفتم پرده رو کشیدم باز بشه ببینم پردش جچوریه دیدم تور سفید طرح دار بودوخیلی نو و خیلی سفید بود.البته ازبالا چندتا از چنگکاش به میله پرده وصل نبود که خودم درستش کردم.من و شوهرم بحث داشتم والان سر خونه خودم نیستم تعبیر خوابم رو لطفا بگین .ممنونم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است برای شما به این معنا باشد که در تعبیر خواب پرده امده است که به معنای ستر است و این خود یعنی انکه ایشان سعی بر ان دارند تا موضوعی را مستتر کنند که سبب خواهد شد زندگیتان به روال سابق بازگردد و شما باید به ایشان کمک کنید که انشالله برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید