تعبیر خواب پرده

دیدن پرده در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پرده در خواب چیست؟

دیدن پرده در خواب

معبران عموما پرده را خوب ندانسته اند ولی دیدن پرده در خواب به طور مطلق نمی تواند بد باشد زیرا پرده ستر است و چه بسا پوشاننده عیوب باشد.

دیدن پرده کهنه در هر وضعی خوب نیست و غم و اندوه را خبر می دهد. پرده نو نیز غم و اندوه است با این تفاوت که بزرگ نیست و می توانید با آن مبارزه کنید و از دل برانید.

اگر پرده را در اماکن عمومی مشاهده کنیم، مثلا در خواب ببینیم که در خیابان پرده آوریخته اند خواب شما از یک ناراحتی عمومی خبر می دهد. حادثه ای که همه مردم را ناراحت و اندوهگین می کند.

اگر بیننده خواب ببیند که پرده اش سوخت یا پاره شد گویای آنست که در روزهای آینده از غم و رنج رهایی می یابید.

کنار زدن پرده هم رفع حلال است به اندازه همان مقدار پارچه که پرده را کنار می زنیم.

پرده آوریختن و پرده نصب کردن فراهم آوردن موجبات کدورت و ملال است.

اگر پرده را در خانه خودتان می آویزید برای خود دردسر درست می کنید و چنانچه پرده را در خانه دیگری نصب می نمایید برای دیگران ناراحتی به وجود می آورید.


پارچه اگر پرده باشد یا در خواب ببینید که متعلق به خود شماست و پرده است و یا می خواهید از آن پرده بدوزید غم و اندوه است بخصوص اگر کهنه و فرسوده باشد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دوختن

☺ تعبیر خواب «پرده» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پرده» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. Kawii

  سلام و درود. من خواب دیدم با خواهرم تو ی تالار خلوت بودیم ( تو تالار ی قسمت مخصوص نشستن عروس داماد هست) با خواهرم اونجا یه پرده سفیدو دراز نصب کردیم البته پرده تا روی زمین نمی اومد بلکه نصف بود ( طولش خیلی بیشتر از عرضش بود) بعدم چند تا پارگی بود یا سوراخ نمیدونم اینارو روی پرده دیدم و خواستم درستش کنم. باتشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که می تواند به این معنا باشد که در اینده ممکن است کاری به همراه ایشان انجام دهید که سبب ایجاد مشکل و کدورت شود و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. رضا

  خواب دیدم تمام طبقات و تمام واحد های ساختمان روبروی خانه ما(همسایه ها) دها پنجره بود با پرده های بلند از پنجره ها پرده هاشون انداخته بودن بیرون بصورت گره زده ازوسط تک تکشون ولی جدا جدا نه به هم و هوا ابری بود و باد تندی اون حجم از پارچه رو تکون میداد اکسرشون کرم و نو بودن و گرون قیمت ولی واقعا ترسناک بود !

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن پرده های فراوان ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده مشکلاتی را ببینید که برای خودتان نیست و برای دیگران است و از این رو برای شما انشالله مشکلی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 3. شراره.ح

  سلام، وقتتون بخیر، من خواب دیدم که توی خونه بودم، نمیدونم خونه خودم بود یا خواهرم، خیلی شلوغ بود انگار اسباب کشی بود، مادرم حواسش به خواهرم بود و همینطور دنبال کارهای اون بود، خواهرم یک پرده خیلی بزرگ و قشنگ داشت و داشت با مادرم بلندش میکرد، من ناراحت بودم و یک پرده کوچک و کهنه دستم بود که مال خودم بود و ناراحت بودم انقدر پرده ای که من دارم کوچک و کهنه هست و از خواهرم انقدر بلند و زیبا و اونها اصلا به من و پرده ای که‌ دستم هست توجه نمیکنن.

  بعد دو نفر اومدن دم در خونه، مادر و خواهرم پرده خواهرم را دادن به آنها که ببرن و بشورن و برگردونن. منم ایستاده بودم و با ناراحتی به پرده خودم نگاه میکردم، مادرم یکدفعه گفت تو هم پرده ات را بده تا بشورن، بعد مادرم پرده من را گرفت و نگاه کرد و دید همه اش پاره و تیکه شده.

  گفت این که کهنه و پاره هست، منم با حس ناراحتی و بی تفاوتی گفتم بندازیدش دور و دیگه نمیخوامش. بعد به مادرم گفتم من خواب دیدم یک‌خانومی به من گردنبند از عاج سفید داد و این بهم حس خوبی میده و بعد از خواب بیدار شدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای پرده امده است که خیر نیست و می تواند به معنای خوبی نباشد و از این رو در این خواب برای شما هم ممکن است به این صورت تعبیر شود که باید بسیار در زندگی خود دقت کنید که خدای ناکرده از موضوعی متضرر نشوید و بدانید که بزرگترین شکست برای انسان حسادت به دیگران است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. امیر حسین رضایی

  با سلام
  من دیشب خواب دیدم که به هتلی رفتم و برای مدتی در انجا اقامت دارم
  در خواب میبینم که ان شب را در هتل خوابیدم و فردایش صبح زود از خواب بلند شدم و رفتم جلوی پنجره تا بیرون را نگاه کنم.بعد که بیرون را نگاه کردم نگاهم به شخصی مشکوک افتاد و من هم ترسیدم و تمامه پرده های اتاق را دانه به دانه کشیدم تا کسی نتواند داخل اتاق و من را ببیند و خیلی ترسیدم

  لطفا اگه میشه خوابه منو تعبیر کنید.

  مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که این خواب نشان از ان می تواند داشته باشد که شما در اینده به خیری ممکن است دست یابید اما باید بسیار به خود اگاه باشید که خدای ناکرده سبب نشود که کدورتی با دیگران برای شما ایجاد شود.
   سربلند و پیروز باشید

 5. فهیم

  سلام .خسته نباشید
  من مدتی قبل خواب دیدم پرده ای دوختم وبعد به اشتباه قیچی اضافی میزنم وپرده کوتاه در میاد وبه شدت در خواب ناراحتم که اگر همسرم متوجه خرابکاری من بشه چقدر دادوفرباد راه بندازه
  میشه تعبیر بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خوب است و بر اساس تعابیر پرده امده است که می توانند نشان از ان باشد که شما در اینده ممکن است به کاری اشتباه دست بزنید که عاملی مانع آن خواهد شد و ختم به خیر برای شما خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 6. فریبا

  سلام روزتون خوش
  خواب دیدم برگشتم خونم دیدم شوهرم یه پرده بلند تور سفید به اندازه فقط پشت گاز نصب کرده.تعجب کردم که چرا پشت گاز اشپزخونه زده.پرده به یک سمت جمع بود.رفتم پرده رو کشیدم باز بشه ببینم پردش جچوریه دیدم تور سفید طرح دار بودوخیلی نو و خیلی سفید بود.البته ازبالا چندتا از چنگکاش به میله پرده وصل نبود که خودم درستش کردم.من و شوهرم بحث داشتم والان سر خونه خودم نیستم تعبیر خوابم رو لطفا بگین .ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که ممکن است برای شما به این معنا باشد که در تعبیر خواب پرده امده است که به معنای ستر است و این خود یعنی انکه ایشان سعی بر ان دارند تا موضوعی را مستتر کنند که سبب خواهد شد زندگیتان به روال سابق بازگردد و شما باید به ایشان کمک کنید که انشالله برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید