تعبیر خواب تشنگی (آب خواستن)

دیدن تشنگی (آب خواستن) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تشنگی (آب خواستن) در خواب چیست؟

تشنگی Thirst

احساس تشنگی در خواب خوب نیست و میل به فساد و تباهی است.

ممکن است شب بد غذایی کرده و با شکم انباشته خوابیده باشید در این صورت خواب شما تعبیر ندارد ولی اگر بیدار شدید و تشنه نبودید خوابی که دیده اید دارای تعبیر است.

اگر در خواب احساس کنید که تشنه هستید و در آن حالت آب خنک و گوارا نوشیدید و رفع عطش کردید خواب شما می گوید میل به ارتکاب گناه و انجام عمل خلاف دارید و با رفع تشنگی آن عمل خلاف را مرتکب می شوید و آن گناه را می کنید که البته خوب نیست.


تعبیر خواب آب خواستن

اگر در خواب ببینید که تشنه هستید و به دنبال آب می گردید همان معنی است به استثنای این که موفق نمی شوید کار خلاف بکنید و گناهی مرتکب شوید.

هر نوع جستجو و ولع شدید در خواب های ما به صورت تشنگی ظاهر می شود.

اگر بیماری است که مدت ها است از بیماری رنج می کشد در خواب ببینید تشنه است و به دنبال آب می گردد و در پایان به آب می رسد و می نوشد و رفع عطش می کند خواب او می گوید سرانجام شفا می یابد و درمان دردهایش را خواهد یافت. این با حالت اول متفاوت است.


اگر در جای گرمسیر باشید و احساس تشنگی بکنید بهتر از این است که در جای سردسیر باشید و با تشنگی به دنبال آب بگردید.

به هر حال تشنگی در خواب تقلا و تلاشی است که می کنید تا به چیزی که می خواهید برسید و چه بسا ممکن است در طریق خلاف نباشد که تشخیص آن با معبر است.


☺ تعبیر خواب «تشنگی (آب خواستن)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تشنگی (آب خواستن)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

15 دیدگاه

 1. مینا مهری

  با سلام همسرم مدام یک خواب تکراری رو میببنند ک چند تا جوجه روی پشت بام دارند و اونها دارند از تشنگی میمرن ولی هنوز زنده اند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب های تکراری نشانه از عدم تعبیر این خواب ها است و این خواب برای ایشان در ناخوداگاه دارای تعبیر است و از این رو از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مهرداد پرستاری

  سلام من خواب دیدم که در خواب دارم عمو خودم صدا میزنم بعد بعدست زیر سرم بود که مرا به زور بلند کرد بعد مادرم بلند شد آب بریزد برام من دستش را گرفتم فکر کردم عموم هستش رفت برام آب بیاورد ولی بعد از خواب بیدارم شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می تواند به این صورت تعبیر شود که شما در زندگی واقعی خود به دنبال چیزی هستید که به آن دست نمی یابید و در خواب خود به این صورت دیده اید وباید بدانید که ممکن است نشان از آن باشد که این موضوع به عموی شما هم مربوط است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. بهار

  من خواب دیدم جنی از من تقاضای آب کرد ابتدا متوجه نشدم ولی در آخر فهمیدم و بهش آب دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر دیدن جن در خواب نشان از دشمن است و این خواب برای شما به این تعبیر باشد که به کسی که نباید کمکی خواهید کرد که نباید این گونه کاری بکنید.
   سربلندو پیروز باشید

 4. عَین

  سلام من خواب دیدم بعد خوردن یه غذا شدیدا تشنم میشه و هر چقدر از شیر تو لیوان آب میریزم و میخورم تشنگیم رفع نمیشه چون اون آب به اندازه ی کافی خنک نبود این کارو چندین بار تکرار میکنم بعدش یه لیوان بزرگتر انتخاب میکنم و توش چندتا یخ میندازم و اون آب رو میخورم و بالاخره عطشم رفع میشه ولی مامانم بهم میگه که اون آب خیلی سرده و نخورمش چون ممکنه گلوم درد کنه و هوام سرده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس گفته ی معبران می تواند به این تعبیر باشد که شما در اینده برای حل موضوعی راه حلی اشتباه را در نظر می گیرید که باید ان را انجام ندهید که زیرا ممکن است شما را به سمت فساد ببرد و از این رو باید بسیار اگاه باشید اما بدانید که انشالله در نهایت حل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 5. elham

  من خواب دیدم که خیلی تشنه ام و هر چی که اب میخورم تشنگیم برطرف نمیشه!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای خواب تشنگی تعبیر خوبی نیامده است و از این رو نشان بر آن دارد که خدای ناکرده ممکن است شما به عملی مشغول شوید که سبب فساد شما شود و از ان دیگر نتوانید دست بر دارید. پس باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. فهیمه

  سلام من خواب دیدم داشتم اب میخوردم اب که تمام شد رفتم پیش مادربزرگم که الان ۸ماهه فوت کرده بهش گفتم مادر برام آب میریزی لیوانم رو گرفتم برام آب خنک ریخت این چه معنی داره از مرده آب یخ گرفتم وخوردم دیگه عطشم برطرف شد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر خیر است و نباید از بابت ان نگران باشید و بدانید که ممکن است به این معنا باشد که اگر مشکلی در زندگیتان دارید در اینده رفع خواهد شد.
   سربلند وپیروز باشید

 7. حسینی

  سلام،من در خواب دیدم شخصی خانم که آشنا هست در خواب بسیار تشنه است و از من طلب آب میکند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تشنگی آمده است که نشان بر میل به فساد و تباهی دارد و اینکه شما اگر میتوانید به آن شخص کمک خیر کنید که مسیر درست را پیش بگیرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. حیدری

  خسته نباشید من خواب دیدم ک دارم میمیرم و هر چه از همسرم آب میخواستم اون فقط میخندید

نظر خود را بیان کنید