تعبیر خواب پاره کردن

دیدن پاره کردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن پاره کردن در خواب چیست؟

پاره کردن ripping

پاره و پارگی، موضع و شرایط متفاوت و گوناگون دارد. اگر در خواب دیدید که آستین شما پاره شده زیان مالی می بینید یقه پاره به شما بی احترامی می شود.

پارگی پشت لباس به شما تهمت زده می شود و جلوی لباس شما اگر پاره بود رازی که دارید و در کتمان و استتار آن می کوشید فاش می گردد.

اگر شلوار شما در خواب پاره بود موردی پیش می آید که شرمنده می شوید و مردم شما را سرزنش و ملامت می کنند.

اگر ریسمانی را که تا بی نهایت ادامه داشت و شما ندانستید متعلق به چه کسی است و از کجا می آید و تا کجا می رود پاره کردید به سختی بیمار می شوید و در روزهای آینده باید مراقب صحت و سلامت خود باشید. اگر ریسمان را پاره کردید زیان مالی می بینید.

☺ تعبیر خواب «پاره کردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «پاره کردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

35 دیدگاه

 1. Javaneh در 1399/08/26در12:26 ب.ظ

  سلام…من خواب دیدم که طلاهامو تو آب رودخانه گم کردم و دنبالشون گشتم که یه کمشونو پیدا کردم و بقیه گم شد و اومدم خونه دیدم که همه شونو پیدا نکردم و گفتم فردا میرم و بقیه رو پیدا میکنم و تو خواب غصه میخوردم که چرا طلاهامو
  زودتر نفروختم که الان گم نشن..چون واقعا قصد دارم بفروشم و همین فکر تو خوابمم بود..اگه میشه لطف کنید تعبیرش کنید..ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/08/26در2:54 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر آن دارد که شما ذهنتان درگیر این فکر بوده است و این خواب را دیده اید و صدقه بدهید.
   سربلند وپیروز باشید.

 2. Hadise در 1399/06/29در10:07 ق.ظ

  باسلام..من درخواب دیدم.واردمنزل یه غریبه شدم که اول فکرکردم خونه کوچکی دارن بعدش که کاملادقت کردم بزرگی خونه وامکاناتش ودیدم بعدازصحبت بااونهاوقتی داشتم ازاتاق بیرون می اومدم متوجه شدم مانتوی کهنه ام ازکناردوتاپارگی داره وتوخواب میدونستم به جایی گیرکرده…وسعی داشتم اونومخفی کنم تاصاحب خونه متوجه نشه….(ممنون ازاینکه وقت میگذاریدوتعبیرمیکنید✋)

  • یاسین صداقت در 1399/07/06در10:09 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی نیست و آیه باید مراقب باشید با رفتارتان مورد زخم زبان دیگران قرار نگیرید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. آرش در 1399/05/29در12:11 ب.ظ

  سلام درخواب دیدم که زیر پیراهن من به میخی گیر کرد واز سرشانه ام از پشت پاره شد لطفأ تعبیر میکنید.

  • یاسین صداقت در 1399/06/04در5:27 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که احتمالا پشت سر شما حرفی زده خواهد شد و مورد تهمت شخصی قرار خواهید گرفت. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ایدا در 1399/05/16در12:14 ب.ظ

  سلام خسته نباشید خواهشا خواب من تعبیر کنید
  در خواب دیدم که در خانه کسی هستم ویاد ندارم که بود اما راحت نبودم و چند جن که به من پشت داشتند وارد شدند و میخواستن اذیتم کنن اونها صورتشون رو به من نشون ندادن ولی با گقتن بسم الله الرحمن و گرفتن اهن غیب شدن ود همین حین شوهرم که در شرف متارکه هستم دیدم که پسرم را در حال نوازش و بوس کردنش بودم را از من گرفت و من و شوهر را در زیارتگاهی دیدم و من یقه خود را پاره کردم و فقط اورا نفرین میکردم و گریه میکرم

  • یاسین صداقت در 1399/05/18در1:00 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما که جن است به معنی ان است که دشمن به شما پیروز نخواهد شد و اینکه همسرتان شما را ناراحت کرده است و مابقی خوابتان بر این صورت است که شما از لحاظ روحی ناراحت هستید از ایشان که این تصاویر برای شما ظاهر شده است.صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. مرتضی در 1399/05/01در4:42 ق.ظ

  با سلام بنده در خواب با دوست خود شوخی کردم و دوستم سرشانه لباس من رو با سنباده پاره کرد تعبیر اش چیست .

  • یاسین صداقت در 1399/05/03در2:40 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب شما به این صورت است که شمااحتمالا در اینده زیان مالی را تجربه کنید و در کل پاره شدن لباس در خواب خوب نیست و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ح در 1399/04/01در3:11 ب.ظ

  باعرض سلام وخسته نباشید…بنده درخواب نوجوانی فردی راکه به اوعلاقه مندهستم رادیدم که بالباسهای فقیرانه وپاره واردمنزل ماشد….وبشدت درخواب دلم براش میسوخت من وپدرومادرم تااونودیدیم بالای سرش ایستادیم و پدرم هم گفت که خودم کمکش میکنم…من هم دردلم باخوشحالی گفتم خب پسرهم برای خانواده خودمون شد…یعنی منظورم این بودکه راحتترممکنه که باهم ازدواج بکنیم…..(متشکرم…ازتعبیرشما*)

  • یاسین صداقت در 1399/04/10در6:57 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانید ککه در تعبیر خواب لباس پاره امده است که ممکن است به معنای معاش ایشان باشد و نشان از ان باشد که ایشان در گذشته مشکلی در معاش خود داشته اند و این نوع خواب ها برای شما جای نگرانی ندارد اما ممکن است هم اشاره ای به ان باشد که ایشان رازی دارند اما انقدر برای شما و ایشان مهم نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 7. دخترجون در 1399/03/23در2:10 ب.ظ

  خواب دیدم مامانم همه بلیزامو قیچی کرده بود و پاره تعبیرش میگید لطفا؟

  • یاسین صداقت در 1399/03/29در12:12 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما باید خدمتتان عرض کنم که به معنی خوبی نیست و اول از همه باید مراقب سلامتیتان باشید و بعد از آن احتمالا رازی در دل دارید که نگران فاش شدن آن هستید که احتمالا فاش خواهد شد. حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. سالار در 1399/03/18در5:43 ب.ظ

  سلام. من خواب دیدم که قسمت جلوی شلوار (ناحیه زیپ) جینی که دارم پاره شد و من خیلی ناراحت شدم، ناراحتیم بیشتر از بابت قیمت خود شلوار بود تا اینکه بابت آبرو ریزی باشه.
  پیشاپیش متشکرم از پاسخگویی شما

  • یاسین صداقت در 1399/03/21در0:06 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب زیب هم خوب است و هم بد و اینکه زیب شما پاره شده است نشان بر سلامتی عالی است که شما برخوردار خواید بود. و اینکه شما نگران پول شلوار بوده اید نشان بر این می‌رود که فردی اقتصادی هستید و برایتان مهم است.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. Fairy در 1399/03/17در9:06 ب.ظ

  سعلام ، وقت بخیر
  تعبیر خواب اینکه یه مرده ( پدر ) به اندازه ی یه سکه ، نزدیک آستین پیراهن را قیچی یا پاره می‌کنه چیه ؟!

  • یاسین صداقت در 1399/03/20در12:27 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که پدرتان از شما انتظاری دارد و اینکه بر ایشان خیراتی هدیه بفرماید که خیر است بر شما
   سربلند و پیروز باشید.

 10. صدر در 1399/03/10در4:46 ب.ظ

  سلام. خواب دیدم لباسم که اصلا راحتم نبود از پشت تیکه تیکه شده در صورتی که جلوی لباس سالم بود

  • یاسین صداقت در 1399/03/16در4:06 ب.ظ

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که این خواب به این معنا خواهد بود که به شما تهمتی زده خواهد شد و از این رو باید بسیار نسبت به این موضوع اگاه باشید و از پیش هشیاری خود را حفظ کنید. حتما صدقه بدهید
   سربلندو پیروز باشید

 11. بختیاری در 1399/02/30در7:46 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم پایین لباسم از کنار پاره شده است تعبیرش چیست؟ با تشکر

  • یاسین صداقت در 1399/03/03در9:30 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما بر اساس گفته ی معبرین خیر نیست و نشان از ان دارد که خدای ناکرده برای ابروی شما خللی پیش اید و این خود بدان معناست که ممکن است کسی در ابروی شما خللی ایجاد کند و این خود برای شما خیر نیست.
   حتما صدقه بدهید و در افرادی که انتخاب میکنید بسیار دقت کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 12. فقط خدا در 1399/02/06در10:27 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که یک شیر رو داخل اتاق زندانی کردم ولی بعد متوجه شدم که خانوادم بدون احازه من اون رو آزاد کردن و من ناراحت شدم..تعبیر شو لطف میکنید؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/10در10:14 ق.ظ

   باسلام
   تعبیر این خواب مربوط به شیر است و ممکن است به این معنی باشد که تعبیر شیر در خواب به معنای دشمنی بسیار قوی است و اینکه شما در خواب ایشان را زندانی کرده اید به این معنا میتواند باشد که شما در اینده دشمنی خواهید داشت که بر ان چیره می شوید و این نشان از قدرت شماست ولی انکه در خواب شما خانوادیتان ان شیر را ازاد کرده اند ممکن است به معنای کاری باشد که ایشان انجام دهند و سبب شود که ان دشمن شما دوباره جان گیردو سعی بر عناد کند و از این رو د راین خواب به شما اشاره شده است که برای حل موضوعاتتان خود را ملاک قرار دهید و نظر دیگران را.
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب شیر الامتو

 13. مهربان شکیبا در 1399/02/06در10:03 ق.ظ

  سلام من یه نقاشی دارم که در رابطه با امام رضاست ودارم روش کار میکنم .خواب دیدم نقاشیم رو داخل کیف گذاشتم وبردم بیرون رفتم تو مغازه دوتا خانوم دورم رو گرفتن واحساس میکردم ممکنه چیزی ازم بدزدن.از مغازه کهاومدم بیرون پیگیر شدم ببینم از تو کیف چیزی بردن یانه همین طور که داشتم میگشتم یهو نقاشیم پاره شد وزدم زیر گریه بعد خواهرم اومد منو دید وفهمید که اینطوری شده اونم بامن شروع کرد گریه کردن میخوام بدونم تعبیرش چی میتونه باشه چون این نقاشی برام خیلی مهمه…

  • یاسین صداقت در 1399/02/11در3:47 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از اهمیت یک موضوعی می دهد که برای شما بسیار حائز اهمیت است و بر روی آن حساسیت خاصی دارید و اینکه پاره شدن برگه تعبیرش اینگونه است که بر روی هر موضوعی که بسیار قابل اهمیت است دقت و تلاش بیشتری داشته باشید و آن موضوع را سر سری نگیرید و شاید ربطی به نقاشی شما نداشته باشد این خواب اما اصل خواب شما به شما می‌گوید هر موضوع مهمی نیاز به دقت و توجه بیشتر دارد و گریه در خواب نشان از شادی و سرخوشی بسیار خوب و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. فقط خدا در 1399/01/29در1:21 ق.ظ

  سلام..من خواب دیدم در حال پاره کردن بیشتر لباسام هستم و دارم مث قطعه قطعه کردن نون پاره شون میکنم..تو خوابم فک میکردم که دارم مث نون قطعه قطعه میکنم…و فقط چن تا رو که حیفم اومد پاره نکردم…تعبیرشو میفرمایید؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/29در1:26 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب پاره کردن لباس نیک نیست. چون لباس در خواب عافیت است و احتمالا چند روزی به بیماری گرفتار خواهید شد که قابل رفع است انشالله. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. ایلناز در 1399/01/25در0:40 ق.ظ

  خواب دیدم دارن مانتو میدن و من به کسی که مانتو میده میگم به من هم بده و اون هم یک مانتو طوسی رنگ به من میده که روی سینه مانتو پاره شده و پارگی رو دوخته .اون شخص به من گفت که مانتو رو به زور پوشیدن چون چاق بودم و سایز مانتو برای اون کوچک بوده مانتو پاره شده و خندید.و مانتو رو به من داد و من پوشیدم

  • یاسین صداقت در 1399/01/26در9:50 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب لباس بر این است که بر شما عافیت و سلامتی می رسد و نشان خوبی است و تعبیر پارگی بر روی سینه نشان از رازی است که شما آن را از همگان محفوظ خواهیدکرد و دوست ندارید بر ملا شود.
   سربلند و پیروز باشید

 16. صنا در 1397/10/21در8:11 ق.ظ

  سلام خواب دیدم من از معشوقه همسرم که الانم باهاش درارتباطه یه شیرینی خوری دزدیدم وخوش سوراخ هایی بود ازروی کنجکاوی درسوراخ هارو باز کردم توش دوتا طلسم روی مس بودیکی جدایی بودودیگری قفل زده بود به اسم شوهرم.منم بردم پیشه یه جادوگر وطلسم هارو باطل کردم.وبعد دوباره از توی سوراخ ها یه عالمه مانتوهای دختر و بیرون آوردم که ازسایز خودش کوجکتربود وبرای قبل اش بوده.من چندتاشو خوشم اومدبرداشتم تن کردم اما توی تنم پاره میشد یا لباس هایی که روی زمین بودن پاره بودن.واینم بگم من باهمسرم اختلاف دارم تو واقعیت ممنون میشم تعبیر کنید

 17. س س در 1397/10/18در5:40 ق.ظ

  سلام خواب دیدم لباس های که در خردسالی و ککودکی تن می کردم پاره می کردم

 18. محمد حسین در 1397/05/16در8:02 ق.ظ

  سلام
  خواب دیدم پیراهنم کهنه بود خودم با دست پاره کردم تا لباط تازه برتنم کنم لطفا تعبیرش و بگویید

  • الهه در 1397/10/12در1:49 ب.ظ

   خواب دیدم ک با خواهرم کنار یک درخت نشسته بودیم ک میوهاش میخوردیم ب شکل سیب بود اما سیب نبود بعد برادرم اومد درخت رو برد اتش زد من رفتم ک بیارمش دیدم جای درخت ورقه های اهنی داغ بود ک من سعی کردم با دستمال بلندش کنم بیارم..بعد دیدم ک جایی نشستم ی شال دارم تیکه تیکه ش کردم بعد ی تیکشو جای روسری پوشیدم سرم

 19. momohb در 1397/05/07در7:53 ب.ظ

  خواب دیدم خواهر بزرگم مرده و من از شدت ناراحتی یقه ی لباسم رو پاره کردم

نظر خود را بیان کنید