تعبیر خواب آینه

دیدن آینه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن آینه در خواب چیست؟

آینه mirrors

آینه در خواب دوست و همدم و یار و مونس بیننده خواب است.

نگریستن در آینه خوب است چنان چه بیننده خواب خودش را ببیند اگر بیننده صورت خودش را ببیند خداوند به او پسری عنایت می فرماید و چنان چه سن فرزند داشتن او گذشته باشد از جانب فرزندش به او سود می رسد و این فرزند غالبا باید پسر باشد.

اگر زنی چهره خودش را در آینه ببیند خداوند به او دختری عنایت می فرماید یا از جانب فرزند به او سود می رسد و محبتی چشمگیر می شود.

اگر آینه داشتید و آن را در عالم خواب به دیگری دادید نشان آن است که از مال خود بذل می کنید یا موجباتی فراهم می آورید که دیگری به درآمد و پول خوبی می رسد. چنان چه آینه ای که دارید قاب نقره داشته باشد بی حرمت می شوید زیرا معبران اسلامی داشتن آینه نقره را مکروه دانسته اند.

عده ای از معبران نگریستن در آینه را نشان غرور و خود خواهی می دانند.

پنهان کردن آینه عیب پوشی خویش است. امام صادق _ ع _ می فرماید اگر دختری در آینه نگاه کند شوهر می کند و نزد شوهر عزیز و گرامی می شود و چنان چه آن دختر ببیند که مردی بیگانه آینه ای به او می دهد و در چهره او نگاه می کند به دیدن دوستی غایب خشنود می گردد.

☺ تعبیر خواب «آینه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آینه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

18 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام من خواب دیدم خواستگار قبلی خواهرم با یک اینه بزرگ چوبی میاد خونمون و خیلی خوشحال بود.هیچ چهره ای تو اینه نبود .میشه تعبیرش رو بگین؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای ایشان خیر است و بر اساس تعابیر دادن اینه به دیگری بسیار خیر است و برای شخص گیرنده می تواند مایه ی رزق باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. محمد

  سلام. خواب دیدم در خانه دو تا آیینه هست یکی فلزی برای من و یکی چوبی برای خواهرم. پدرم از خواهرم عصبیست و آینه چوبی او را شکست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب برای خواهرتان نشان بر آن است که احتمالا مونس و یا همدمی را از دست خواهد داد و نیک نیست و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. zs

  من خواب دیدم در آینه موهامو شانه می کنم یهو تصویر برادرم که فوت کرده بود به جای تصویر من ظاهر شد و بچه ای در بغل خود دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدایند که برای شما امده است که تعبیر ان به این صورت است که شما را در اینده خیری در نظر گرفته شده است که باید نسبت به ان اگاه باشید و بر اساس تعبیر خواب امده است که اگر زنی در خواب اینگونه ببنید خیری برای او در انتظار است و در تعابیر امده است که این موضوع نشان از وجود فرزندی برای ایشان است و ممکن است این اینده برای شما دور باشد اما هست.
   سربلند و پیرور باشید

 4. نرگس

  سلام من خواب دیدم تو اینه تمیز خودمو نگاه میکردم اصلا قیافم تغییر کرده بود مثل اروپاییا صورتم سفیدوبور شده بودم قشنگ شده بودم من موهام کوتاهه دیدم موهام بلند و بور و طلایی شده و ی طرفش باز بود و ی طرفشو داشتم میبافتم و تو خواب خوشحال بودم میخندیدم تو اینه پشت سرم بابامو دیدم که اونم میخندید و خوشحال بود و بهم نگاه میکرد و موهامو داشتم جلوش میبافتم .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان برخوبی دارد و اینکه نشان بر دوستی است که عیب های شما را به خودتان می‌گوید و اینکه شما خودتان برای خودتان دوست خوبی خواهید بود و اینکه زیبا شده اید نشان بر خیر است و اگر در خواب لبخند زده اید خبری خوب بر شما و خانوادتان می‌رسد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. پرستو

  سلام
  دختر خواب دیده مادر بزرگش مادر پدرش که چندین ساله فوت شده بهش گفته من به پدرت گفتم برام آینه بیاره منتظرش هستم چرا آینه نمیاره
  ممنون میشم خواب برام تعبیر کنید لطفا
  خدا خیرتون بده

 6. مریم توکلی

  در خواب دیدم همسرم آینه کوچک من را در وسایل خودش مخفی کرده ومن آنرا بدون اینکه بفهمد برداشتم

 7. مهرداد

  با سلام
  خواب دیدن شکسته شدن قسمتی از آینه شخصی، به چه معنی است؟

 8. f.sh

  سلام،خواب دیدم که آینه ی که تو اتاقم داشتم دیگه نیست،وقتی از خواهرم سوال میکنم،بهم میگن که آینه رو بردن جای دیگه که یادم نمیاد

 9. مهسا

  در اینه کسی رو ببینی بعد صورت آن شیطانی بشه

 10. لیلا

  خواب دیدم ی دوست قدیمی هدیه برام ی آینه قشنگ اورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اینه در خواب دوست و همدم و یار و مونس بیننده خواب است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سمیرا

  خواب دیدم موهوم و مصری قیچی زدم و در اینه نگاه کردم یک لحظه..زشت شده بودم بهم نمی امد اون مدل مو ..لب هام کبود شده بود ..یک مردی پشت سرم بهم نگاه میکرد ..خجالت کشیدم سریع نگاه خودم و از اینه گرفتم و رفتم …

  من زنی هستم که بار دوم است ازدواج کردم ..اما این ازدواج موقت است و بنده خدا خیلی دوستم داره وولی میخوام‌تمام کنم این رابطه رو قبل از اینکه آسیب ببینم ..ده سال از من کوچیکتره..خودم نزدیک چهل سال سن دارم ..خیلی با من مهربونه ..فقط نمیدونم این کارم درسته از نظر عاطفی یا نه ..چون شدید بهم وابسته شده

 12. سعیده

  خواب دیدم که دست و صورت خودم رو شستم و به ایینه در خواب نگاه کردم

  • فرزانه سبزی

   خواب دیدم که اینه قدی داشتم تو خونه و داشت آینه تو خونم نصف شده بود و داشت از اسمان بارون میبارید

نظر خود را بیان کنید