تعبیر خواب دعوا

دیدن دعوا در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دعوا در خواب چیست؟

تعبیر خواب دعوا کردن حضرت یوسف

اگر دعوا منحصر به عصبانیت و ابراز خشم و بگو مگو باشد تعبیر خاص خود را دارد.

اگر در خواب ببینید که با کسی دعوا می کنید که او را نمی شناسید از خویشاوند و عضوی از فامیل تکدر و آزردگی پیدا می کنید که بعد به صلح و دوستی می انجامد ولی اگر آن که با او دعوا می کنید آشنا بود دو حال دارد.


اگر او با شما دعوا می کرد بیگانه ای به شما محبت می کند یا با انسانی خیر و نیکوکار برخورد خواهید نمود و اگر شما با او دعوا می کردید شما هستید که به دیگری محبت و خدمت می کنید که نا آشنا و غریبه است.

اگر دیدید دو نفر با هم دعوا می کنند موردی پیش می آید که خوشحال می شوید.


جدال و درگیری

بر خلاف بیداری که جدال کار خوبی نیست ، در خواب ایجاد دوستی و طرح رفاقت و اشتغال به کارخیر و محبت آمیز است.

در زندگی روزانه ما یا کینه موجب بروز جدال است و  یا جدال ، کینه و بغض و نفرت می آورد اما در خواب عکس این صادق است یعنی وقتی ببینید که با کسی جدال می کنید یا حداقل دست به گریبان شده اید خواب شما می گوید که با کسی طرح دوستی می ریزید و رفیقی خوب پیدا می کنید.

اگر در خواب ببینید با عده زیادی جدال می کنید دوستان فراوانی خواهید یافت و اگر مشاهده کنید که شما دسته جمعی با یک نفر سرگرم جنگ و جدال هستید خواب شما خبر می دهد که مردی نیک نفس و شریف سر راهتان قرار می گیرد که همه مشتاق دوستی با او می شوند و برای آشنائی با وی سر و دست می شکنند.

پس اگر شب هنگام در خواب دیدید که با کسی جدال می کنید دچار بیم و هراس نشوید و اندیشه بد به خود راه ندهید. انشا الله خیر است.


تعبیر خواب «دعوا» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دعوا» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

231 دیدگاه

 1. فاطمه در

  سلام
  من متاهل هستم ولی قبلا مخفیانه با یه اقایی که دوستش داشتم در ارتباط لودم که خیلی کم و کوتاه بود
  ولی خواب دیدم که به صورت اتفاقیکنارش نشستم و ناگهان با خشممممم فراامون موهای من رو کشید و رفت.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که این فرد از شما ناراحت است و دستش به جای بند نیست و اینکه خشن بودن در خواب بهتر است و می‌تواند برای شما به خیر رفع شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. پریسا در

  سلام ،خواب دیدم شوهرم و داداشم از جایی میان شوهرمو دیدم چهرش گرفته بود تا دهنشو باز کرد دیدم دو تا دندون بالا و چنتا دندون پایینش نیستن ،میگفتم چیشده ??برام نمیگفتن ،خیلیییی اصرار کردم شوهرم گفت با یکی دعوام شده و مشت زده ولی خونی نمیومد ،تو خواب خیلی گریه کردم داشتم دیوونم میشدم ،البته این خوابو ساعت پنج یا شش عصر دیدم ،توروخدا زود تعبیرشو برام بگین خیلی فکرم مشغوله

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که با فردی دوست و صمیمی خواهند شد که به وسیله آن شخص احتمالا ضرری به شوهرتان برسد. مراقب روابط همسرتان باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. با سلام
  مدت طولانییه که خواب دعوا و مشاجره و درگیری با دوستان یا پدرم یا اقوام میبینم و همش درگیر بحث و جدل و مشاجره هستم
  چندین بار‌ بصورت های مختلف با افراد مختلف این خواب تکرار شده
  ممنون میشم کمکم کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب های تکراری نمی‌تواند تعبیر جز وجود مشکلی در بیداری داشته باشند که ذهن فرد بیننده را آشفته می‌کنند و این خواب نشان بر این دارد که شما افرادی داری مشکل شخصی هستید و آنها را در خواب می‌بینید. برای حل این مشکل با روانکاو صحبت بفرمایید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سلام، ممنون از سایتتون و جوابگویی دقیقتان
  من خواب دیدم که کسی که دوستش دارم با من دعوا کرد بر سر اینکه دیگر نمیخواهد با من رابطه دوستی داشته باشد و میخواهد با کسی دیگر ازدواج کند و من مات و مبهوت فقط اشک میریختم و گریه میکردم. به نظرتان تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام و سپاس از لطف شما همراه گرامی.
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی است و از آنجا که بارها در تعبیر دعوا عنوان کرده ام نشان بر این است که صمیمیت و دوستی بین شما و آن فرد بیشتر خواهد شد و محبت بیشتری صورت خواهد گرفت و اینکه شریک عاطفیتان به شما خبری از پیشرفت کاری و شغلی به شما خواهد داد که شما بسیار خوشحال و خورسند خواهید شد و اینکه می‌تواند پیشرفت در امور زندگی دو نفره هم باشد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سلام و عرض ادب
  من خواب دیدم مادرم با پسر داییم که چاقو بدست بود تو حیاط خونه بحثشون میشه من رفتم جلو پسر داییم چاقورو تیکه داد به موچ دست راستم که حسش میکردم ولی برعکس واقعیت خونسرد بودم وسط دعوا بیدار شدم
  لطف کنید تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دعوا نشان بر دوستی و صمیمیت است و بد نیست و اما چاقو نشان بر زبان بدگویان دارد و بر این تعبیر است که احتمالا افرادی به شما حرفه‌ای خواهد زد که شما آنها را از دور نزدیک حس خواهید کرد و در این امر پسر دایتان شما را حمایت خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. مهدی علیاری در

  در خواب دیدم که بابام با یک فرد در حال دعوای جدی هست بعد دیدم همگی داریم میرقصیم و با ان فرد خوشحالی میکنیم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آشتی است که در پی آن غم و ناراحتی برای شما و خانوادتان به همراه خواهد آورد و نیک نیست و از این دوستی ضرر به شما خواهد رسید و اگر انجام ندهید بهتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. نادیا در

  سلام وقت بخیر
  امروز روز اول محرمه
  دیشب خواب دیدم کسی که دوستش دارم با یک مرد ناشناس دعوا و کتک کاری کردن و من مدام به اون فرد ناشناس التماس میکردم که دعوا و کتکاری نکنه در همان حین دیدم اونی که دوسش دارم بایک وسیله به پشت مرد ناشناس چند تا ضربه زد
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دعوا نشان بر دوستی است و اینکه احتمالا با ردی دوست و صمیمی خواهد شد و اما با زبانشان آن شخص را از خود خواهند رنجاند که خوب نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. سلام یکی از فامیلامون خواب دید که من با نامزدم دعوا میکردمو اون گریه میکرد میگفت اشتباه کردم
  جلوی فامیلمونو شوهرش بوده این موضوع تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب می‌تواند به این صورت باشد که به دلیلی اتفاقی چه نیک و چه بد بین شما و همسرتان صمیمیتی بیشتر صورت خواهد گرفت و اینکه احتمالا همسرتان از موضوعی پشیمان خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. مهسا.۲۰ در

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم ک بانامزدم دعوام شده و پشت تلفن و خلافی از اون گرفتمو زنگ زدمو باان دعواو تهدید کردم میشه بدونم تعبیرش چیه چند وقته ذهنم مشغوله.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب دعوا اینگونه آمده است که به معنی دوستی و صمیمیت بین شما و همسرتان است و اینکه نشان بر بدی ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. مسعود اقانژاد در

  اکر درخواب ببیند بچه ای حدود۱۲ سال که پسر خواهر زن شماست باماشین زدهید ودست پاشه شکست ومادر ش باکینه خیلی زیاد هر جا شمارو میبین دعوا میکن نشان چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب تصادف نشان بر خوبی ندارد و به معنی مشکل و گرفتاری است که می‌تواند از پس این گرفتاری کینه و مشکلات دیگری هم درست شود که به حق است. پس مراقب عمله خود باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. سلام ، من دیشب ۵ تومن خیرات دادم برای پدرم .
  شب اومد تو خوابم با مشت زد تو صورتم ، خیلی درد میکشیدم ، خیلیااا افتادم زمین تکون نمیخوردم ، حتی دلیلشم نمیدونستم چرا داره میزنه
  تعبیرش چیه ؟ نمیدونم عذاب وجدان دارم از وقتی دیدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیرات تان ندارد و می‌تواند به این معنی باشد شما با فردی که می‌تواند حمایتگر شما باشد به وقت ناراحتیتان دوست خواهید شد و به عنوان دوستی صمی می آن شخص را قبول دارید. و از خدمتی که به شما خواهد کرد خوشحال خواهید بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. سلام وقت بخیر پدر شوهرم ۱۱ ماه است که فوت کرده ولی تو خواب دیدم که بهم گفت بیا میخوام باهات حرف بزنم ولی با عصبانیت فهمیدم میخواد باهام دعوا کنه منم گفتم پسرت تورو پر کرده دخترتم پسرتو پر میکنه که فقط به من و زندگیم آسیب بزنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از این امر است که احتمالا در بیداری همچین اتفاقاتی افتاده است و ناخوداگاهتان آن را دوباره برای شما به تصویر کشیده است. و اینکه اگر اینگونه است شما باید راه حلی برای این مشکل با همسرتان پیدا کنیده از این بابت آزار نبینید.
   و اینکه هم صحبی با فرد میت در خواب نشان بر خبر خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. سلام من الان با سردرد بیدار شدم پدرشوهرم فوت شده اند و جاری بنده با من بدون دلیل قهر کرده و من از ایشون خیلی ناراحتم الان تو خواب دیدم که پدرشوهر فوت شده ام زنده بودند و من و جاری و خانواده همسر تو یک ماشین بودیم و پدرشوهرم با من دعوا و بحث کردند که جاریت مثل دختر منه چرا با هم قهرید جوری که من در آخر از ناراحتی گفتم طلاق میگیرم و بین راه از ماشین پیاده شدم و رفتم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر دارد که باید در مقابل مشکلات صبور ار عمل کنید و نباید رفتاری انجام دهید که بعد از آن پشیمان شوید که این خواب این را به شما نسان نمی‌دهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. با سلام و وقت بخیر و تشکر از شما
  من خواب دیدم مدیرعاملمون برای بازدید از همکارها اومده داخل تاق کارمون، من ازش ناراحت بودم و خیلی تند باهاش صحبت کردم بعد اون به اتاق مجاور رفت و هم اتاقی ها(همکارها)ی من رو تک تک صدا کرد و به هر کدومشون یا پاکت داد که حقوقشون داخل اون بود ولی من رو صدا نکرد و حتی برای اون ماه حقوقم رو به حسابم هم نریختن
  من خیلی ناراحت بودم، فکر کردم که یه جورایی براش بزنم ولی در نهایت رفتم ازش عذرخواهی کردم
  اگه ممکنه تعبیرش رو بفرمایید
  پیشاپیش تشکر و سپاس

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما همانگونه که بر خودتان هم آشکار است نشان بر رفتاری نادرست است که باعث خواهد شد که شما را از خیر و پاداشتان دور کند و به موجب آن رفتارتان حتی میتواند عواقب بدتری را هم تجربه کنید پس بر رفتارتان دقت بیشتری داشته باشید چه در خانواده و میهمانی های خانوادگی و جه در محل کار تسلط بر رفتار خود را حفظ کنید که به نفع شما است.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. با سلام
  من خواب دیدم ک ب سپت یه فردی میدوم تا با او دعوا کنم ولی پدره عشقم ک هنوز بهش نرسیدم می اید جدا میکند تا دعوا صورت نگیرد…
  ممنون میشم تعبیره خوابمو بهم بگین♡

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما با فردی نیت بر دوستی دارید که میتواند ان فرد باعث بیشرفت کاری شما شود اما شخصی اجازه این کار را از شما خواهد گرفت.که خوب نیست پس اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. سلام

  من خواب دیدم که با تقریبا ۶ تا پسر دعوا میکنم کتک نمیخورم میزنم تقریبا کم نمیارم
  حالا تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که به معنی پیروزی در مشکلات است و شما از لحاظ روحی و اعتماد به نفس بالایی دارید و اینکه دعوا در خواب به معنی دوستی و صمیمیت است با اطرافیانتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. سلام ببخشيد شوهره من خواب ديده كه خاله و مادرش با من بحث ميكردن و وقتي شوهرم وارد خانه شده با حرفه اونا منو خيلي كتك زده بوده تعبير اين خواب چيه ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که تا انجایی که میتوانید از بحث های خانوادگی بپرهیزیدو اینکه مسولیت های شخصی خود را به درستی انجام دهید و اینکه دعوا در خواب نشان بر دوستی و صمیمیت است و نشان بر خوبی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. سلام من خواب دیدم که عده ای مرا با خود به جای خوش آب و هوا بردند و به عوض کردن دین من مشغول شدند به جز من کسان دیگری هم در آنجا حضور داشتند من مقاومت کردم که بعد مرا با یک زن تقریبا برهنه گذاشتند که سعی به رابطه داشت
  لطفا تعبیر را بگویید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که افرادی در اطراف شما هستند که در حال گمراه کردن شما بر اصل زندگیتان هستند و این که شما این را نخواهید پذیرفت و این نشان بر نیکی دارد و اینکه عملی بین شما و ان خانم هم صورت نگرفته است باز نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. ساحلییی در

  سلام وقت بخیر ‌
  ببخشید من خواب دیدم خودم و برادر کوچکم درحال رانندگی با ماشین پدرم هستیم و هربار یکیمون رانندگی میکنیم تا اینکه جلویه سوپرمارکت پیاده میشیم و به دوتا مرد میگیم شما مواظب ماشین باشین تا ما برگردیم وقتی بر میگردیم یکی از اون مردها ساعت مچی منو پوشیده و ساعت خودشو جا گذاشته وقتی به خونه میرسیم همون مرد دنبالمون میاد و میگه ساعتمو جا گذاشتم و ساعتشو برمیداره درحالیکه ساعت من هم پیششه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که شما مسیر زندگی خود را به کمک برادرتان پیش خواهید گرفت و اینکه در خواب ساعت شما را دزدیده اند بر این امر نشان دارد که شما در اینده ا نشانه آن است که آشفتگیهای خانواده او را ناراحت و اندوهگین می‌سازدو حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. معصومه در

  سلام خسته نباشید من چند دقت پیش این خواب دیده بودم حس میکنم
  که بادوتا از دوستام که قبلا باهردوشون خیلی صمیمی تو یه مکان مدرسه مانند هستیم من با یکی کنار هم بعد که یکی دیگر از دوستام میاد من از بین خودشون دور میکنن تو کلاس چتدین بار فک کنم با من بحث میکنم فک کنم زنگ استراحت میخوره میریم دست وصورتمون بشورم اونجا با اونی که الان صمیمی هستم نمیدونم یه چیزی میگه بعد من برای خودم تو حیاط قدم میزنم اوناها میان اون دوست صمیمیم به اون یکی دوستم میگه من میگم مثلا چرا منو برای فامیلات تو نظر نمیگیری نمیایید خواستگاریم بعد بحثمون شدیدتر میشه فک کنم دوست صمیمی میزنم میگم این چه خرفیه داری میزنی فک کنم این حرف زدم بعد اون دوستم منو میزنه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب دعوا امده است که به معنی دوستی است و اینکه شما با ان فرد دوستیتان عمیق تر خواهد شد و نشان بر خیر است .
   سربلند و پیروز باشید.

 21. سلام. دوستی دارم که با من قهر کرده دیشب خواب دیدم از هر مسیری میرم اونم باهام میاد تا اینکه اون رسید به منزلشون وبمن گفت ازت گله دارم این خواب چه تعبیری داره

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما همانطور که بر خودتان اشکار است نشان بر این دارد که شما از ناراحت است و اینکه از شما کینه ای به دل دارد و به خاطر دوستیتان اگر میتوانی این موضوع را حل کنید و پیش قدم شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. سلام خسته نباشید ؛ مادره من تو خواب دیده که من داشتم با یه عده زیادی دعوا میکردم و مامانم تو خواب داداشمو صدا کرده که برو کمکش کن نزار بکشنش
  داداشمم خواب بوده هرچی مامانم صدا میکرده از خواب پا نمیشده
  تعبیرشو اگه بگین ممنون میشم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب مادرتان نشان از استرسی است که نسبت به سلامت شما دارد و اینکه دعوا در خواب نیک است و معنی خوبی دارد و نشان از دوستس است .
   سربلند و پیروز باشید .

 23. سلام ، من خواب دیدم دو نفر سر من دعوا کردن ( دلیل دعوا من بودم )
  تعبیرش چی میشه؟!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و دیدن دعوا در خواب خوب است و نشان بر دوستی و محبت بیشتر است و اینکه اگر ان افراد را میشناسید میتواند بر دوستس انها افزوده شود و شما باعث خیر باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 24. سلام وقت بخیر..من خواب دیدم دارم تو خیابونای تاریک راه میرم نصفه شب و به یه محله ایی میرسم که یه سری عرازیل اوباشی دور هم جمع شده بودن و بلند بلند میخندیدن و تشویق میکردن دو نفر و که درحال زور ازمایی و بزن بزن بودن و خیلی نظرم و جلب کرد رفتم

  جلو تا با برنده مسابقه بدم با اینکه حتی تو خوابمم میدونستم من مهارت و قدرتی ندارم چه برسه با مردا بخوام همچین مسابقه ایی بدم ولی با این حال بدجور دلم میخواست شرکت کنم خلاصه همین که رفتم جلو با اعتماد به نفس گفتم برنده با من مسابقه بده،همه بدجور تعجب کرده بودن ولی یهو

  خندهاشون گوشم و کر کرد ولی من توجه نکردم با طرف شروع کردم به بزن بزن یه جور ضربه و لگد مشت میزدم انگار چندین ساله تو این کارم اینقدر حرفه ایی هر ضربه که میزدم احساس قدرت میکردم یا وقتی ضربه هارو مهار میکردم و به جاش خودم بهش ضربه میزدم خیلی حس خوبی بهم دست میداد

  خلاصه طرف و خوابوندم همه کلی اولش تعجب کرده بودن ولی کلی تشویقم کردن بعد از اون فردا شب هم رفتم اونجا دیگه تو اون محله معروف شدم و همه منو میشناختن و هرروز رقیب های قوی میومدن تا باهام مبارزه کنن با اینحال حتی یه ذره غرور هم منو نگرفته بود و جوانمردانه همرو میزدم زمین هرشب یواشکی اونجا میرفتم

  تا اینکه نمیدونم چی شد به مامان بزرگم گفتم همه چیزو البته انگار خودش خبر داشت دیده بود منو اینو دقیق نمیدونم بابابزرگم همینطور خودمم دوست داشتم به همه از عشق و علاقم و موفقیتم بگم ولی از پدر مادرم میترسیدم بفهمن کله مو بکنن اون شبی هم که رفتم خونه مامان بزرگم تو حیاط گل هارو اب میداد برای اولین بار داشتم براش همه چیو با شور و شوق تعریف میکردم

  که یهو چشمم به عموم افتاد سرش تو باغچه بود مثلا یه جور که انگار نمیشنوه منم ادامش و تو گوش مامان بزرگم گفتم(من با مامان بزرگم تو دنیای واقعی و غیر از خواب خیلی خیلی راحتم..مامان بزرگمم خیلی مهربون و با خداست)خلاصه چون میدونستم مغازه عموم چسبیده به مغازه بابام ادامه حرفامو در گوش مادر بزرگم گفتم

  با اینحال ترسی نداشتم که بره بگه نمیدونم چرا شاید از شور شوق زیادم بوده چون تازه از یه مبارزه سخت پیروز اومده بودم اصلا هیچی ترس و اینا حالیم نبود…
  [این خوابم جز معدود خواب هامه که به طور خیلی واضح یادمه اگه میشه بادقت بخونین و تعبییرشو بهم بگین، خواهش میکنم]

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خدمت شما همراه گرامی عرض کنم که متن خواب خود را کوتاه و خلاصه بیان کنید.
   و اینکه خواب شما نشان بر این است که شما در اینده اعتماد به نفس بسیار خوبی برای برقراری روابط با دیگران خواهید داشت و اینکه شما در ارتباط با دیگران صمیمیتر و در دوستیهایتان با وفا تر خواهید بود و تعبیر ذبر خیر دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 25. فرزانه در

  سلام من نزدیکای ساعت ۴ صبح خواب دیدم که داخل یه مهمونی بزرگم هم فامیل هست وهم غریبه وبه شدت اون خونه ی اقوام پر از ادم بود که جای سوزن انداختن نبود ویهو اونجا دعوا شد جوری که به کتک کاری رسید و من و پدرم مدام میترسیدیم هی این دعوا اوج میگرفت هی اروم میشد این خونه اونقدر بزرگ بود هی هر گوشه از خونه میرفتی یه سریا داشتن دعوا میکردن یه سری اروم بودن هی به بابام میگفتم زنگ بزن ۱۱۰ ولی یه سری از اقوامو دیدم دارن به دعوای اینا میخندیدن اون گوشه خونه و من مدام ناراحت بودم از دعوا اینا ومیترسیدم هی مخواستم از اون جو برم بیرون اصلا معلوم نبود سر چی دعوا میشد یهو دعوا میشد یهو اروم میشد کتک کاری شدید جوری که انگار میخواستن هم دیگه رو بکشن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   اگر در اینخواب برای شما تعبیری بخواهیم قائل شویم باید بدانید که به این تعبیر می تواند باشد که در تعبیر خواب دعوا امده است که اگر بینید که دیگران در حال دعوا و کتک کاری هستند نشان از ان دارد که شما از طرف کسی خیری و خبری خواهید گرفت که برای شما بسیار خوشحال کننده است.
   سربلند و پیروز باشید

 26. سلام وقت بخیر.. من خواب دیدم از مغازمون صدای دعوا میاد و وقتی رفتم دیدم یک پسر که احتمالا تورک بود دوتا زنه کورد را میزد(من خودم کوردم) رفتم انهارا با زبان خوش از هم صدا کردم و زن ها رفتن و وقتی برگشتم دیدم دوتا پسر بچه که یکیشون تو شهرمون هم کوچه ای مون هست(تورک است) یکیشون هم هم روستاییمون هست(کورد) دعوا میکردن که انهارا هم از هم جدا کردم و قضیه به خوبی و خوشی تموم شد.
  من خیلی نگرانم چون بعضی افراد احمق بین کورد و تورک تفرقه می اندازد بی زحمت تعبیر خوابم را بگویید تا از نگرانی ام کم شود. ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دوستی و صلح و صمیمیت است و نشان بر بدی ندارد و اینکه جای نگرانی در خواب شما نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. معصومه در

  سلام ممنون میشم اگر لطفا تعبیر خواب من رو بفرمائید:خواب دیدم مجلس عروسی برادرم است (کمتر از یک ساله عقد کردن )من و همسرم خیلی دیر رسیدیم وقتی اومدم پدرم از سمت خانوم ها خارج میشد و حسابی دعوا کرده بودند و کتک خورده بودند و نزدیکان با ایشون همراه بودند و میبردنشون .نگران به داخل رفتم.برادرم به طور وحشت ناکی کتک خورده بود و کبود شده بود چند نفر دورش رو گرفته بودند و صورتش رو تمیز میکردند به شدت عصبی بود وبعد خانوم برادرم رو در لباس عروس دیدم ایشون حالت معمولی داشتند و ناراحتی یا خوشحالی در صورتشان پیدا نبود اما مادرم با حالت نگرانی و سراسیمه دیدم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در تعابیر بالا پاسخ داده شده است خواب شما دعوا است و نشان بر این امر دارد که خانواده شما مورد محبویبت قرار خواهند گرفت و با اطرافیانشان دوت و صمیمیتر خواهند شد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. علیرضا در

  سلام
  من همین الان خواب دیدم یه دوست صمیمیم که خیلی دوسش دارم با چند نفر دیگه بشدت جر و بحث کرده و بلافاصله باهاشون دعوا کرد،و منم بدون هیچ واکنشی شاهد کتک خوردن دوست صمیمیم بودم
  تعبیرشو اگه محبت کنین ممنون میشم،مرسیییی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که دوست شما با افرادی دوست و صمیمی خواهد شد و نشان بر خیر دارد و جای نگرانی نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. با سلام
  من دیشب خواب دیدم از یه جایی با ماشین برمیگشتم، نزدیک خونمون بودم که دو نفر عریبه نزدیک ماشین من باهم دعواشون شد، پدرمم اونجا بودن و به من گفتن از اینجا برو انگار که اونا افتادن رو ماشین من به درگیری و یکیشون یکی دیگشونو با چاقو کشت.
  و من سعی کردم ماشینو بیارم کنار که از این ماجرا دور باشم.
  با استرس و ترس بعدش از خواب پریدم.
  ممنون میشم تعبیرشو به من بگین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما اول از همه باید خدمت شما عرض کنم که نشان بر ترس و و مشکلات روزمره است که چاره و راه حلی برای انها پیدی نکرده اید و بعد به گفته انلی بیتون اگر خواب ببینید فردی، دیگری را می‌کشد، علامت آن است که به اشتباهاتی که دیگران در زندگی انجام می‌دهند تأسف خواهید خورد و کشتارهای خشونت آمیز شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد.و اینکه تعبیر دعوا در خواب دوستی است که برای شما منفعتی در این دوستی میتواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. ساحل حاجتی در

  سلام وقت بخیر ببخشید من بایکی از دوستام الان 1سالی میشه قهرم و بیشتر اوقات خوابشو میبینم و امشب هم خواب دیدم که در مدرسه باهم بحث میکنیم و به فحاشی میکشه ومن اونو به کتک تهدید میکنم لطفا تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که احتمالا شما نسبت به ان شخص دچار غذاب وجدانی هستید و برای رفع این ناراحتی این خواب را دیده اید و اینکه شما احتمالا با فردی دچار بگو مگو خواهید شد که قابل رفع است.
   سربلند و پیروز باشید.

 31. حامد ازادپور در

  سلام خسته نباشید من در خواب دیدم تو محلمون دعوا شده شدید و خیلی زیاد آنهایی که دعوا میکردن هم میشناسم و خیلی بد یکیشون اون یکی رو با قمه داشت میزد و من فقط از دور داشتم نگاه میکردم دعواشون خیلی بد بود

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   براساس تعبیر معبران دیدن دعوای دیگران در خواب برای شخص بیننده به این معنا می تواند باشد که برای او خبر خیری در راه است و از کسی خیری خواهد دید و جزئیات خواب در اینجا اهمیت پیدا نمی کند.
   سربلند و پیروز باشید

 32. ریحان در

  سلام
  من تعبیر خوابم رو توی عناوین تعبیر خوابهای سایت پیدا نکردم. واسه همین اینجا میگم. چرا بیشتر خوابهام ناتموم میمومن. یعنی اگه میرم خرید، یا توی کلاس درسم یا با کسی توی باشگاه هستم، اصلا آخرش معلوم نیست چی میشه. کاملا ناتمام تموم میشن!

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب های شما اشاراتی به ناخوداگاه شماست و لزوما دارای تعبیر عینی نیست و باید بدانید که این خواب شاید نشان از حس درونی شما به این باشد که در کارهایی که شروع می کنید ناموفق هستید و ان ها را ناتمام می گذارید و اگر این خواب ها موجب اذیت و ازار شما می شوند سعی بر ان کنید که با روانکاو حاذق مشورت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 33. سلام اگر در خواب ببینم که پسر عمه ام به خاطر گریه کردنم با بقیه دعوا میکند و نگران من است تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت در

   باسلام
   دیدن دعوا کردن دیگران در خواب نشان از ان دارد که موضوعی برای شما پیش خواهد امد که سبب خوشحالی شما شود و در این خواب به این منظور خواهد بود که شما در اینده ای نه چندان دور از موضوعی ناراحت شوید و ممکن است در ادامه ی ان موضوع فوق الذکر پیش آید.
   سربلند و پیروز باشید

 34. باسلام من خواب دیدم بین زن مورد دعوا رخ داده است وزن باحال بدی از خانه بیرون اومد و شوهر زن دستگیر شده

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دعوا به این صورت است که نشان بر دوستی دارد و نشان از دوستی و صمیمیت بهتر و عمیق تر است بین آن دوو اگر آشنا باشند برای شما. و اگر غریبه باشند این خواب برای خود شما تعبیر خواهد شد که در رابطه هایتان دوستی و صمیمیت بهتری رخ خواهد داد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. سلام خسته نباشید اگه خواب ببینیم در جایی سر سبز و زیبا خانه ای داریم و سه نفر بدون رضایت ما قصد وارد شدن به آن را داشته باشند اما دزد نباشن و بینمان درگیری پیش بیاید و ما یکی از اون افراد را پرت کنیم برای دفاع از خود و آن فرد بیفتد از ارتفاع ولی ندانیم زنده است یا مرده و دونفر دیگم فرار کنند تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما نشان بر این است که افرادی وارد زندگیتان خواهند شد که آرامش شما را بر هم خواهند زد و اینکه احتمالا بر سر موضوعی ناراحتی پیش خواهد آمد که نشان بر خوبی نیست برای شما. پس تا میتوانید از بحث و درگیری ها دوری گزینید و در تعابیر دیگر آمده است دعوا به معنای دوستی هم است.
   سربلند و پیروز باشید..

 36. سلام من قبل طلوع افتاب خواب دیدم‌که با کسی دعوام شد یعنی اول من اونو چند بار کتک زدم و بعد اون با یه وسیله به شکم من فرو کرد (خون نیومد ) ولی اینقد درد داشت که قدرت صحبت کردن رو نداشتم و حتی نمیتونستم‌تکون بخوم لازم به ذکر است که من اون فرد رو تو بیداری نمیشناسم‌ولی تو خواب انگار باهام‌اشنا یا فامیل بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب همانگونه که در بالا هم خوانده اید امده است که کسی به شما محبتی و خیری خواهد رساند که غربیه است و این خواب برای شما سراسر خیر است و ممکن است که در خواب ناراحتی داشته باشید اما در واقعیت تعبیر آن متفاوت خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 37. وحیده در

  سلام .برادری دارم که نزدیک ۱سال و نیم میشه ندیدیمش چون شهر دیگه رفته ولی کمابیش پیام دادیم ولی هب زیاد رابطه خوبی نداریم یعنی مشکلی هم نداریم ولی رابطه هم نداریم از طرف اون البته.حالا من خوابشو دیدم که اومده و تو خونه پدرم نشسته بودیم که من داشتم از همسرم چیزی تعریف میکردم که یهو داغ کرد و کلی بد و بیراه پشت همسرم گفت با دعوا و صدای بلند و بعد رفت منم شرو کردم به گریه و برادرای دیگم سعی کردن ارومم کنن .میخواستم ببینم تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دوستی و صمیمیت است و اینکه اتفاقی خوب در منزل پدرتان خواهد افتاد که شما با برادرتان صمیمی خواهید شد و از شادیی و خوشحالی همه خوشحال خواهند شد. که نشان خیر است و دوستی است جنگ در خواب. و اینکه صلح رحم را از راه دور با احوال پرسی تلفنی به جا بیاورید که خداوند بر شما رحم می‌فرماید.
   سربلند و پیروز باشید.

 38. کیانی در

  سلام و درود فراوان.خدا قوت.همسرم در خواب دیده است پدر مرحومش با مادر شوهرش یعنی مادر من که خدا به حق جبروتش حفظش فرماید جدال لفظی شدیدی داشته است!اگر لطف بفرمایید و تعبیر این رویا را مرقوم فرمایید ممنون میشوم.با تشکر کیانی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان از این دارد که بین مادرتان وشخصی دوستی عمیق تر حاصل خواهد شد و خیری در راه است برای مادرتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 39. سلام و خسته نباشید. من با عموم در یک محیط با هم کار میکنیم. چند شب پیش خواب دیدم که اومدن عموم رو توی طبقات دیگه میبردن و کتک میزدن. من فقط از صدای ناله ی عموم متوجه شدم و بدادش رسیدم و سوار ماشینش کردم و بردمش دکتر. میخواستم ببینم تعبیرش چی میتونه باشه. چون عموی من فوق العاده اروم هستش و کاری بکسی‌نداره

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که عمویتان از مشکلی که دیگران برایشان ایجاد خواهند کرد رنج خواند بر اما سریع رفع خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. سلام
  من خواب دیدم رفتم کلاس زبان ویک دفعه معلمم میاد وبامن سر یک چیزی دعوا می کند وقبلا هم باپدرم صحبت کرده وزمانی که پدرم را دیدم ناراحت بود واین جرو بحث ادامه پیدا کرد تا این که فهمیدیم یک پسری با معلم من حرف زده وچیز هایی گفته که باعث دعوای ما شده وانقار که اون فرد قبلا دوست من بوده ولی من به یاد نمی اوردم اگه میشه تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دعوا نشان از دوستی و صمیمیت است و ادامه ان چه تعریف کرده اید نشان بر احوالات فکری است .
   سربلند و پیروز باشید .

 41. مرضیه در

  سلام من 3 شب متوالی دارم خواب میبینم…
  خوابامو خلاصه میگم. اولیش. خواب دیدم شوهرم با زنی ک شوهرش قبلا خواستگار من بوده ازدواج کرده (تو خواب اونها از هم جدا شده بودن) کلی گریه کردم ک برگرد اما برنگشت. (اینم بگم ک منو همسرم رابطه محبت امیز شدیدی داریم… و اصلا همو نمیرنجونیم)
  خواب دوم…
  دیدم ک برادر و پدر باهم بشدت دعواو زدو خورد میکنن. منو تمام اعضای خانوادم اونها رو جدا کردیم. دست بابام خونی شده بودو برادرم ی گوشه افتاده بود(پدرو برادرم چندساله باهم دعوایی هستند. و الان خانم برادرم باردار هستو بچشون پسر) من با گریه پیش برادرم رفتم.( اینم بگم من همیشه توی خواب ک دعوا میبینم اونجا صدام خیلی خیلی ضعیف میشه و نمیتونم با صدای بلند حرف بزنم! نفسم میگیره ب عبارتی)
  بهش گفتم از رفتارت با. بابا راضی ای؟ گفت اره. گفتم انشالله ک خدا پسری ک داره بهتون میده رو عین خودت کنه….

  خواب سوم
  خواب حرم امام حسینو دیدم ک ب زیارتش رفتم همراه همسرو مادرم. و خیلی خیلی حال خوبی دارم. ولی حرم امام حسین عین الان نبود. یک ضریح کوچیک بود وسط ی بیابونه داخل ی روستا… تو خواب حالم واقعا از شدت خوشحالی خوب بود
  و اینکه من تابحال کربلا نرفتم

  • یاسین صداقت در

   با سلام.
   با عرض پوزش لطفا هر کدام از خوابها را در گزینه مورد نظر خود ثبت بفرمایید.
   تعبیر خواب دعوا به گفته معبران نشان از دوستی و صمیمیت دارد و می‌تواند در آینده بین برادر و پدرتان رابطه خوبی برقرار شود و اگر برادرتان فرزند صالحی برای پدر نیست احتمالا همانجور که در خواب آشکار است فرزندی چون خودش نصیبش شود. که انشالله به راه خیر هدایت شوند.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. من دیشب خواب دیدم که یه مرد با لباس مشکی سعی میکرد توی خیابون منو با خودش ببره منم همش دادو بیداد میکردمو سعی میکردم جلوشو بگیرم ،بعد دوتا از دایی های پدرم اومدن اون مردو زدن مرد هم بعد از اون دعوا غیب شد.

  منم توی خواب همش میترسیدم از اون مرده،بعد چند روز که تو خونه تنها بودم اومدن خونه ما منم قبل این که اونا منو ببینن فرار کردم خونه دایی بابام.اونم گفت کاری نمیتونم برا کنم.منم همش گریه میکردم تا اینکه از خواب بیدار شدم.
  تعبیر این خواب چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب بیشتر به مانند کابوس می ماند تا خوابی که دارای تعبیر باشد اما بدانید که در این خواب اگر به شکل دعوا دیده اید بدانید که در تعبیر خواب دعوا امده است که به این معنی خواهد بود که دیگری به شما محبتی خواهد کرد که بسیار برای شما خیر است و این خواب هم می تواند به این صورت باشد که شما را محبتی خواهد رسید که ادامه دار است و تصمیم شما در بود و نبود ان بی تاثیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 43. بهرام در

  سلام.من خواب دیدم با داییم وچندتا تا از دوستاش رفتیم جایی تفریح شبم بود همون لحظه که همو دیدیم و نشستیم یهو بغل دستی من زد رو شونه منو به فامیلیم صدام کرد گفت دوستت ملک زاده آدم خیلی خوبی بود بعد گفت مردی به اینه که سخت کار کنی سختی بکشی نه این که بخوای به خرجیت از خونوادت بگیری اذیتشون کنی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر گردد که این موضوع در ناخوداگاه شما وجود دارد واز این بابت در جحال حاضر و یا گذشته ازاری دیده اید و از این رو این خواب را به این صورت دیده اید و بدایند که این خواب ها معمولا دارای تعبیر نیستند و نباید از بابت ان ها نگران باشید
   سربلند و پیروز باشید

 44. سلام. وقتتون بخیر. من خواب دیدم که پدرم با خواهرم تو خونه دعوا میکردن و پدرم عصبانی بود. یهو رفت تو اتاق و هر چی خواهرم لباس داشت رو برداشت و انداخت جلوش و از خونه بیرونش کرد. میشه بگید تعبیر این خواب چیه؟؟
  خیلی ممنونم ❤

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب ممکن است بر دو وجه باشد. اول انکه در ناخوداگاه شما همچون ترسی وجود داشته باشد که در ان صورت بدون تعبیر است و دوم انکه در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب بینید که با والدین خود دعوا می کنید ممکن است برای شما خیر نباشد و باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده برای شما موضوعی پیش نیاید.
   سربلند و پیروز باشید

 45. كبا سلام و خسته نباشيد خواب ديدم براي معشرق چندين دعوا كردم با كسايي ك ميشناختم و يكي از نزديكترين دوستاتم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب دعوا همانگونه که در متن بالا مشاهده کرده اید نشان بر دوستی و صمیمیت با آن فرد را دارد و تعبیر نیکی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 46. پروانه د در

  با سلام
  مادر من ۶ ساله که فوت شده ”تو خواب دیدم همراه مادرم و ۲ تا از همسایه هامون داریم از جایی برمیگردیم بریم خونه ‘وسط راه یه وانتی وایساده بود کنارش چن تا کیف زنانه بود ”هممون رفتیم از کیف ها برداشتیم من ۲ تا برداشتم زیر چادر مشکی ام گذاشتم و به راهم ادامه دادم ”’من تو واقعیت چادری نیستم اصلا ”من یکم جلو افتادم از اونا ”جلوتر دیدم پسر همسایمون داره میره سمت اونا ”رفت و مادرمو به شدت کتک زد و منم همون لحظه برگشتم به زور مادرمو از دست اون گرفتم’همه جاش خونی و موهاش کنده شده بود ”منم داشتم خون صورتشو پاک میکردم ‘

  خیلی نگرانم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دوستی و صلح دارد و و اینکه مادرتان نشان بر شخصی از خانواده شما است. اگر در خواب ببینید جدال می کنید دوستان فراوانی خواهید یافت و اگر مشاهده کنید که شما دسته جمعی با یک نفر سرگرم جنگ و جدال هستید خواب شما خبر می دهد که مردی نیک نفس و شریف سر راهتان قرار می گیرد که همه مشتاق دوستی با او می شوند و برای آشنائی با وی سر و دست می شکنند.پس اگر شب هنگام در خواب دیدید که با کسی جدال می کنید دچار بیم و هراس نشوید و اندیشه بد به خود راه ندهید. انشا الله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 47. سلام من دیشب خواب دیدم مردی با عمامه مشکی از من در مقابل محفظت کرد و با اونها درگیری داشت
  بعد دعوا کنار من اومد و به من گفت که بچه های من دو قلو میشن
  منم بهش گفتم من که هنوز ازدوااج نکردم و بچه ندارم
  اونم گفت در آینده…
  بعد رفت
  تعبیرش چی میشه ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر بودن دارد و اینکه شما باید به افراد سادات احترام بگذارید و اینکه انچه بر شما گفته شده است میتواند عملی شود و خیر است و نشان بر موفقیت شما در زندگی هم است و خبرهای خوش .
   سربلند و پیروز باشید .

 48. سلام
  من خواب دیدم در قبرستان رفتم سر قبر یکی از آشناها ک در واقعیت مرده اس قبرش تازه بود با دختر اون مرحوم دعوامون شد ک چرا دیر اومدی الانم نمیخواس بیایی

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که اگر بینید با کسی که اشناست دعوا کنید دلیل بر ان است که به کسی که نااشنا است خیر و محبتی رسانید و این برای شما خیر است.
   اما انکه در قبرستان این کار را کرده اید ممکن است کمی گویای ان باشد که این عمل برای شما خیر است اما ان شخص ان چنان که باید لیاقت این امر را ندارند.
   سربنلد و پیروز باشید

 49. سلام خسته نباشید من خواب دیدم که که کسی که دوسش دارم داشت کمک پدرش خونه میساختن منو مادرش از جلو همونجا داشتیم رد میشدیم که مامانش صداش کرد ازش داشت سوال میپرسید ولی اون بی اعتنایی کردو و چهرش عصبانی بودو اخم کرده بود منو مامانش رد شدیم من دلم سوخت واسه مامانش که اینجور رفتار کرد برگشم و بهش گفتم اگه یبار دیگه اینجوری رفتار کردی من میدونمو…حرفم تموم نشد که یهو باباش رسید من حرفمو قطع کردم گفتم لا اله الا الله اونم از اینکه من رفتم باهاش حرف زدم خیلی خوشحال شده بود چون دقیقا چهرش یادمه وقتی با مامانش رد میشدیم خیلی خیلی عصبانی بود ولی من که رفتم باهاش حرف زدم چشاش برق میزد خوشحالیش قشنگ مشخص بود .حالا میشه بهم بگین تعبیرش چیه ذهنمو درگیر کرده خیلی ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که احتمالا فرد مقابل شما در در حال انجام کاری است که بسیار در روند زندگی او تاثیر دارد و اینکه در این شرایط وقتی برای اطرافیان ندارد و نگران است. و اینکه وجود شما به او آرامش می‌دهد. و از پند و نصحیت متنفر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. سلام خسته نباشید ، من دوتا خواب دیدم ک ذهنم درگیرشونه .
  اولی : خواب دیدم پسرعمم داره تو کوچه با یه غریبه دعوا میکنه و همش کتک میخوره ، کل بدنش کبود و خونی شده بود همه دورشون حتی پدرم جمع شده بودنو فقط داشتن نگاهشون میکردن ، اما من سریع رفتم بینشون و میون دعوا ها یخ میزاشم رو کبودی های پسرعمم و خون بدنشو پاک میکردم و در این حالت به اون فرد غریبه خواهش میکردم که بهش دیگه ضربه نزنه ، ولی پسرعمم گوش نمیکرد و انگار میخواست بزنتش ولی توانشو دیگه نداشت
  دومی ؛
  خواب دیدم تو حیاطمون مامانبزرگم شب با یکی ع دوستای قدیمیش یه موکت انداختن و نشستن ؛ هوا خیلی خوب بود ، همچنان گرم حرف زدن بودن ک من رفتم انگار سمت ماه و میخواسم بگیرم دستم ، چون خیلی بهم نزدیک شده بود و خیلی نورانی و قرص کامل بود ، و انگار خودمم از زمین کمی بلند شده بودم.
  ممنون از سایت خوبتو♡

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب اول امده است که ممککن است به این معنا باشد که شما را موقعیتی پیش خواهد امد که در ان برای شما شادی و مسرتی فراهم خواهد شد که خیر است اما ممکن است شما با ان مخالفت داشته باشید که نباید اینگونه باشد.
   در خواب دوم هم امده است که دیدن ماه در خواب نشان از ان دارد که شما در اینده ی نه چندان دور موقعیتی خواهید داشت که در ان ارتقا درجه ای خواهید داشت که برای شما بسیار نیکو است و از این دو خواب باید خوشحال باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 51. سلام من خواب دیدم که خانوادگی از یه جایی برمیگشتیم خونه که تو راه چند نوفر ناشناس دعوا میکردن. منو خواهرم رفتیم که نگاه کنیم بعد اینا دونفرشون اومدن طرف گا. که من نمیخاستم در گیر بشم. گفتم اقا ما از اونا نیستیم ما دعوا نمیکنیم. که یکیش با قمه زد تو صورت خواهرم. اولش به نظرم اومد که از صورتش خون اومد. ویکم از موهاش بریده شد. بعد من همون پسررو زدم. اولش فکر کردم مرده ولی بعد دیدم اونجایی که افتاده بود نیست. بعد برگشتیم خونه دیدم خواهرم هیچ زخمی نداره.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب ببینید با کسی که نمی شناسید در گیر شده اید به ان معنا خواهد بود که شما در اینده ی نه چندان دور باشخصی از اقوامتان دچار کدورت خواهید شد و پس از ان رفع می شود و این که در خواب شما خواهرتان هم حضور داشته است ممکن است منظور ایشان باشد.
   سعی کنید در کارهایتان همیشه حق به جانب نباشید
   سربلند و پیروز باشید

 52. Hasan-gachin در

  سلام بنده خواب دیدم که رفتم مسجد تا نماز بخوانم ولی نماز جماعت تموم شده بود و رفتم تنهایی نماز بخونم که یکدفه در حین نماز خواندن دوتا از رفیقام تو مسجد باهم درگیری لفظی پیدا کردن و وقتی نمازم تموم شد دیدم کل مسجد دارن باهم دعوا میکنن و کتک کاری،

  ۸۰ درصد اون مردم همه هم سن و سال خودم بودن و بعضیا رو میشناختم و بعضیا غریبه بودن، اوقد دعوای وحشتناکی بود که تو سر هم دیگه میزدن و من و چندنفر دیگه فقط داشتیم از هم جداشون میکردیم، ولی در حین دعوا و میانجیگری حتی یک ضربه هم به بنده اصابت نکرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت تعبیر شود که شما در اینده ی نه چندان دور موقعیتی خواهید یافت که در این عمل خیری انجام دهید و ان این است که بین دو مومن میانجه گری کنید و این خواب برای شما خیر است و نباید از جانب آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 53. سلام من خواب دیدم که شوهر سابقم و همسرش باهم داخل جایی مثل ماشین نشستن و مشاجره میکنن و هم رو بد جوری کتک میزنن تا جایی که خونین و مالین میشن، من در حین خواب در حال تلفن به شوهر سابقم بودم که این وضع رو میبینم و حس دلسوزی و نگرانی شدیدی برای شوهر سابقم میکنم که داره کتک میخوره و ازش خون میاد
  در حالی که تو زندگی عادی من از شوهر سابقم اصلا راضی نیستم و نگرانش نیستم و اون با زنش به ظاهر زندگی عاشقانه ایی داره
  علت اینکه من در خواب عکس واقعیت رو دیدم چیه ممنون میشم‌خوابم رو تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که ان دو نفر که عنوان کرده اید در واقعیت روابط بسیار خوبی با هم دارند و در اینده هم خواهند داشت و اینکه شما به بدترین شکل ممکن دیده اید نشان بر خوبی ان رابطه برای انها دارد و اینکه به شما خبر خوبی خواهد رسید . که شما را خوشحال خواهد کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 54. با سلام و خسته نباشید
  اگه میشه این خواب من رو معنی کنید
  من خواب دیده بودم که با لباس سراسر سیاه جلوی یک فروشگاه بزرگ ایستاده ام و با اقایی که قیافشون یادم نمیاد ولی توی خواب او رو میشناختم و فک کنم ارتباط نزدیکی هم باهاش داشتم در حال دعوا بودم و او سعی داشت که من ذو با خودش ببره و من نمی خواستم برم
  بعد از چند شب دوباره همین خواب رو دیدم با این تفاوت که دیگه دعوا نمیکردم و با او همراه شده بودم و حرف میزدم
  و ببخشید یه خواب دیگه
  این بود که همین اقایی که نمیدونم کیه عروسی کرده بودم و این خواب هم دو بار دیدم و در یک باغ بزرگ بود که یه بار اینجا ناراحت و بار دیگه خوش حال بودم البته این خواب رو قبل از خواب اولی دیده بودم ولی در هر چهار خوابم از قیافه ایشون موهاش رو یادمه که مشکی و روبه بالا بود
  ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب از دو حالت خارج نمیتواند باشد.
   اول انکه این خواب ها دارای تعبیر روایی نیستند و اشاره ای به ناخواگاه شما هستند و باید برای رفع ان ها اقدام لازم را انجام دهید.
   دوم انکه این خواب میتواند نشانه از ان باشد که بر اساس تعابیر با همچنین شخصی اشنا بشوید ولی اینکه در خواب شما لباس مشکی به تن کرده اید خیر نیست اما میتواند کلیت خواب را بیشتر مهم دانست که حضور ان فرد است که این فرد در واقعیت ممکن است بسیار متفاوت از ان باشد اما این صحنات را تکرار کند.
   تعبیر جر و بحث با غریبه هم در خواب نشان از خیر است واین خواب در کل تعبیر بدی برای شما ندارد.
   سربلند و پیروز باشید

 55. سلام وقت بخیر.من خواب دیدم که پسر همسایه پایینی که ما مستاجرشان هستیم و مشکل روانی دارد وارد منزل ما شده و روی تخت من ایستاده که من متوجه شدم و او را از منزل بیرون کردم و برای بار دوم من منتظر ورودش و نگران بودم. دیدم که به صورت پنهانی قصد ورود به منزل را دارد که من همان ابتدای درب متوجه ورودش شدم و با هم درگیر شدیم و او را حسابی کتک زدم.این در حالی است که من خانه پدر خانمم سکونت دارم و چنین شخصی وجود خارجی ندارد.ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب از دو حالت خارج نیست یا اینکه با شخصی مزاحم و پیگیر مواجه خواهید شد و برای شما مشکلی ایجاد میکند .
   دوم اینکه در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب ببینید با شخصی که نمی شناسید دعوا کنید پس کسی خیری به شما خواهد رساند و این خود بسیار خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 56. سلام اگه میشه تعبیر خواب من رو بگین 🙁 اگر در خواب ببینم که دارم از یه جا رد میشم که میبینم داره منو تعقیب می کند و هم اینکه نمیشنسم و داره میاد دنبالم و من یه شیشه نوشیدنی دستمه و اون از پشتم دستشو میزاره رو شونم و من بر میگردم و هم اینکه میبینمش با شیشه میزنم تو سرش)) خیلی ممنون که حرف من گوش دادید اگه میشه به من بگید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب میتواند به این شکل باشد که شما در اینده ی نه چندان دور با شخصی عملی انجام میدهید که بسیار نسنجیده است و فقط به علت پیش داوری شماست و از این رو باید بسیار در اعمالتان دقیق شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 57. سید امین احمدی در

  سلام،اول از هرچیز از شما و سایت خوبتون تشکر میکنم و امیدوارم که همیشه موفق و سر بلند باشید.
  من دوتا خواب عجیب دیدم که اگر این دو خواب رو برای من تعبیر کنید ممنونتون میشم.
  ۱)خونه ما یه خیاط بزرگ داره با کلی درخت من خواب دیدم که از بیرون داشتم وارد خونه میشدم درو باز کردم وارد دالون که شدم دیدم بالای دالون رو درخت یه کلاغ سیاه رنگ نشسته بود و به من نگاه میکرد،دیدم یه چیزی از کلاغ داره میاد بیرون رفتم جلو و با دقت بیشتری بهش نگاه کردم،دیدم کلاغ مثل یه حیوان داره زایمان میکنه!!!ازش خارج شد افتاد رو زمین،وقتی افتاد کیسه آبش پاره شد و دوتا کلاغ سیاه داخلش بود،من با تعجب رفتم جلو،پرواز نمیکردن،من دست کشیدم رو بالشون وقتی که نازشون کردم پرواز کردن و رفتن و من از خواب بیدار شدم.
  ۲)خواب دوم:
  در خواب دیدم که با یه نفر که کچل بود دارم دعوا میکنم درست یادم نیست که چرا دعوامون شد ولی یادم هست که اون اول دعوا کرد و یقه لباسمو گرفته بود و با داد و بیداد با هم حرف میزدیم که من با مشت زدم تو صورتش!البته مشتی که پرت کرده بودم خورد به کمد و از خواب بیدار شدم،ولی اطرافیانم میگفتن که بلند بلند تو خواب داد میزدم دستمامو مشت کرده بودم و دندونامو به قدری محکم میکشیدم به هم که وقتی از خواب بیدار شدم فک و دندونام درد میکرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب کلاغ آمده است که نشان بر خوبی ندارد و آنقدر هم بد نیست که بیننده را نگران کند اما می‌تواند بر معنی خبری ناراحت کننده باشد که به شما میرسد و اینکه اگر در خواب ببینید کلاغی بر شاخه درخت یا بام خانه شما نشسته در صورتی که احساس کنید آن درخت و آن خانه به شما تعلق دارد خبری ناراحت کننده به شما می رسد.و اینکه شما آنها را پرواز داده اید نشان بر این دارد که این ناراحتی یه سرعت یک پریدن از شما دور می‌شود و جای نگرانی نیست. و در تعبیر خواب دوم شما باید به خدمتتان عرض کنم که دعوا در خواب به نشان از استرس ها و کشمکش های روزانه است و اینکه دچار تنش های فیزیکی قابل رویت شده اید احتمال بیشتر بر این است که این خواب از اتفاقات روزانه به خواب شما انتقال پیدا کرده است و باید قبل از خواب روانتان را آرام‌تر کرد تا خواب بهتری داشت و اما تعبیر این خواب نشان از دوستی شما با اطرافیانتان دارد که اگر آن شخص بر شما آشنا باشد دوستیتان عمیقتر خواهد شود و اگر بیگانه باشد نشان بر این دارد که با افراد بیگانه با احترام خاصی رفتار خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 58. سلام
  دونفر از دوستام خواب منو دیدن که تعبیر خواب هارو پیدا نمیکنم ممنون میشم کمکم کنید.
  خواب اول این بود که دونفر ناشناس با لباس قصابی به من حمله میکنند کتکم میزنن و دوستام به بیمارستان میبرنم.
  خواب دوم اینکه باهم داریم راه میریم چند نفر با قمه هرجا میریم جلو راهمون در میان دیگه منو پیدا نمیکنه دوستم تو قبرستان بالا سر یه قبر گریه میکرده و هرچی میگشته من نبودم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   راجع به خواب اول که باید عرض کنم که شما مشکلی برایتان پیش خواهد امد که منشا ان را باید جست و جو کنید و در خواب دیدن قصاب خیر نیست که حتما باید صدقه بدهید.
   در خواب دوم هم گم کردنی وجود دارد که نشان از علاقه ی بسیار زیاد ایشان به شماست و تعبیری ندارد و اشاره ای به ناخوداگاه ایشان است.
   سربلند و پیروز باشید

 59. عاطفه در

  سلام خوب هستید؟ اول تشکر کنم بخاطر اینکه به نظر کاربران جواب میدید ممنون از زحماتتون .من خواب دیدم خواهرم چای تقسیم میکنه ولی به من تعارف نکردند. من دعوام شد دعوای شدید یعنی طوری که از خواب بیدار شدم گفتم این چه خوابی بود. من تو خواب چندین ساعت فقط بحث و دعوا میکردم یکی با خواهرم یکی با دختر عمم. چون ما سه تا تقریبا همسن هستیم. اینقدر تو خواب عصبانی بودم که حد نداشت. فحش هم میدادم البته اونا هم مثل من با من بحث و دعوا میکردند ولی شروع کننده من بودم. خواب یه نوزاد هم دیدم که بغل کردم بر عکس اعصبانیتم ولی به اون نوزاد حس خوبی داشتم.خواب بدی بود حالم تو خواب خیلی بد بود خیلی عصبی بودم. لطفا منو در تعبیر این خواب راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر چای تعارف کردن نشان از تقسیم محبت به اطرافیان است اگر کسی استکان چای به ما تعارف کرد، مورد محبت و عشق قرار می گیریم و این که به شما تعارف نکرده اند نشان بر این است که از طرف کسی که دوستش دارید خانواده و یا دوست کمی بی محبتی می‌بینید و بسیار آزرده خاطر خواهید شد و که به دوستی و آشتی می‌انجامد. علت عصبانی بودن و جنگ و درگیری و بحث و جدل همگی در خواب حاکی از رفتارهای هر فرد و افکار او در طول روز و روزهای گذشته میباشد و قطعا به خواب ربط ندارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 60. بهروز در

  سلام و وقت بخیر.
  خواب دیدم با برادر نامزد سابقم(فقط یکبار این برادرش در بیداری دیدم) که آدم عصبی و دیوانه ای هست و کارت قرمز دارد دعوا کردم با آنکه قوی هیکل و قدرتمند هست اما من در خواب بر اون غلبه کردم و اونو زمین زدم و وقتی که زمین افتاد چاقو(خنجر) از جیبش درآورد که من دستش گرفتم و با همون چاقو چندتا خراش بر صورتش زدم اما خراش ها بدون خونریزی بود، بعد از اینکه دعوامون تموم شد من خیلی سریع پیش قدم شدم و باهاش دوست شدم و بعد با داداشم رفتیم و اون رفتیم ماهی و کبوتر گرفتیم.
  این خواب برام گیج کننده هست؛ لطفا تعبیرش بهم بگید..
  *تشکر از توجه شما*

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب کمی پیچیده است مگر انکه بعدا خوابی برای تکمیل ان ببینید.ولی در همین حد بدانید که در تعبیر خواب دعوا کردن امده است که اگر شما با کسی دعوا کردید شما در حق بیگانه ای خیری خواهید کرد که واسطه ی انتخاب شما برای این کار صداقت ایشان است زیرا در تعبیر خواب چاقو امده است که مردی است صاقد.
   و تشابه شخص هم ممکن است اشاره ای به ان شخص در اینده باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 61. صادق امیدی در

  سلام،من خواب دیدم که ۲نفر غریبه باهم دعوا گرفتن و من سعی میکردم که آنها رو از هم جدا کنم که یکی از آنها با کشیده محکم طرف مقابل رو زد و او از ارتفاع زیاد سقوط کرد.هیچ کدام رو نمیشناختم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما دعوا است که نشا از دوستی برای شما دارد. ولی افتادن از ارتفاع نشانه خوبی نیست و سقوط کردن نشان از ترسهای روزمره است که همگی به آن دچار هستند. صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید.

 62. mohammad.nzh در

  سلام خسته نباشيد من دوست دخترم هر شب خواب منو ميبينه كه من دارم باهاش دعوا ميكنم يافوش ميدم خيلي بده اصن خواب نداره لطفا ميشه راهنماييم كنيد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب ایشان نشان از ترس است. و احتمالا ایشان از موضوعی رنج می‌برند که در خود پنهان کرده اند و ترس این را دارند بر شما آن موضوع بر ملا شود. پس با آرامش از او بخواهید با شما صحبت کند و شما هم به او اطمینان خاطر بدهید. تا ایشان راحتر صحبتشان را بیان کنند. اگر اینگونه نبود حتما باید با یک روانکاو صحبت کنند.
   سربلند و پیروز باشید.

 63. سلام خسته نباشید
  شرمنده من خواب دیدم که با دونفر از فامیل های دور دعوام میکنم یعنی اونا به زور قصد دارن درگیر شن بعد من فرار میکنم ولی اونا میدوان بعد تعقیب من رو میگیرن وبه دروغ میگن که من زخمی کردمشون و خانواده اون خبر میدن و بعد از خانوادم بابت کار نکرده مقدار پول میگیرن و کسی حرف منو که من این کارو نکردم قبول نداره

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب دعوا تعبیرش بر پایه دوستی از و معبران بزرگ دعوا را دوستی می‌دانند و فرار شما نشان از امنیت پیدا کردن شماست و اگر در خواب از پولی به شما بدهند بد و اگر به افرادی پولی بدهی خوب است و نشان از این دارد که شما از خود بلایی را رفع کرده اید و از خانوادتان. پس نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 64. میترا در

  با سلام من خاب دیدم ک نامزد دوستم فوت کرده و بنا ب دلایلی خانواده و فامیلاش منو مقصر میدونن و ی زن هم اونجا بود ک موهاش سفید شده بود من نمیشناختمشون ولی بعضیا گفتن ک همون دوستمه ک نامزدش فوت کرده (البته نامزد دوستم در واقعیت هم فوت کرده)منم داشتم برا مراسم عقدم حاضر میشدم و قرار بود برم ارایشگاه تا لباس عروسمو بپوشم میخاستم برم ک یهو تعداد زیادی ادم مث اینکه ی طایفه باشن اومدن و شروع کردن ب دعوا با خانوادم وپدرمو گرفته بودن و دستای پدرم کاملا داشت میلرزید من خیلی ب پدرم وابستم واسه همین خیلی ناراحت شدم و همه رو بردن و منم با سه تا بچه تو دستشویی قایم شده بودم تا اسیب نبینن میخاستن بیان و منوبگیرن تا بکشن ولی یکی از خودشون اومد و بهمون کمک کرد و از کل ما فقط من خاهرم و ی برادرم موندیم ومراسم هم کاملا بهم خوردبا وجود اینکه واقعا ب داماد علاقه داشتم اما مراسمو بهم زدم و دیگه جوابشم ندادم البته داماد نامزد واقعی من بود ک فعلا مراسم عقدمون بخاطر مسائل کرونا عقب افتاده
  میشه لطفا تعبیرشو بهم بگین ؟؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب جنگ
   در خواب نمادی از دیدار یا رویدادی است که در آستانه وقوع آن قرار گرفته اید. این رویداد از اهمیت بالایی برای شما برخوردار است و شما به شدت در مورد آن نگران هستید. سعی کنی به اتفاق‌های بد احتمالی فکر نکنید و در عوض بر نتایج مثبت این رویداد متمرکز شوید. هرچه تمرکز شما برجنبه‌های منفی بیشتر باشد، نگرانی و اضطراب بیشتری خواهید داشت.وه بدون شک خوابهای اشفته تری خواهید دید
   و تا انجا که میتوانید با خانواده همسرتان با احترام رفتار کنید و از هر بگو مگویی بپرهیزید
   سربلند و پیروز باشید

 65. سلام من خ
  اکثر خواب هام این مَضمون رو داره که دارم دعوا کردن و نزاع دو یا چن نفر رو تماشا میکنم و میترسم و فرار میکنم که به من آسیبی نرسه اما دقیقا دعوا ب جایی که من فرار میکنم کشیده میشه و باز من قصد فرار دارم و باز سمت من میان اونایی که در حال دعوا هستن.تعبیرش چیه؟با تشکر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دوست عزیز در تعابیر امده است که دیدن دعوای دونفر دیگر و یا چند نفر دیگر به این معناست که موردی برای شما پیش خواهد امد که خوشحال می شوید و این ممکن است خبری بسیار خیر باشد که به شما می رسید که هرگونه شما عمل کنید این خبر برای شما باشد .
   بسیار خیر است
   سربلند و پیروز باشید

 66. سلام خسته نباشید
  اگر در خواب ببینیم که بامعلم خود دعوا می کنیم معنایه خواصی داره ؟ممنون میشم جواب بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   .دعوا کردن در خواب معمولا نمادی از چالش های درونی ماست .تعبیر دعوا در خواب نشان بر دوستی و خبرهای خوب است اگر شما با معلم خود دعوا را اغاز کردید بر این معنی است که روابط برای شما بسیار مهم هستندو برای افراد نزدیکتان خیر و نیکی میخواهید .
   سربلند و پیروز باشید

 67. سلام
  دیشب خواب دیدم برادر بزرگترم یه کاری کرد منو ناراحت کرد منم تا خورد زدمش

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز آمده است تعبیر این خواب به وضوح مشخص است و احتمالا در اینده ای نه چندان دور کسی به شما محبت خواهد کرد و خیری به شما خواهد رساند.
   سربلند و پیروز باشید

 68. ميلاد در

  سلام
  من خواب ديدم كه بين دوست صميميم و همسر ناراحتي پيش.امده و من ان را حل كردم

  خواب ديدم كه از دو دست هام در دهان دو گاو بسيار هيكل و سياه كه با سختي تمام دست هايم را بيرون كشيدم كه سالم بودن

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   همانگونه در تعبیر خواب دعوا خوانده اید و به شما و ان دو نفر خیری خواهد رسید و باید این خواب در مبادی ریز تری تعبیر شود.
   اینگونه که از طرف شما به آن دوشخص نیکی خواهد رسید و اینکه شما آن گاو را دیده اید تعبیر گاو در خواب به معنای کشیدن رزق و روزی است و این به این معناست که شما برای رساندن خیر و نیکی به خدتان و آن دو شخص تلاش بسیاری از راه صحیح خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 69. سلام خسته نباشید بابت سایت خوبتون. من و خواهر دوقلوم پست کنکوری هستیم برای سال دوم. چند روز دیگه نتیجه ها میان . من امروز خواب دیدم من و قلم و خواهر کوچیکترمون باهم دو مدرسه دوران دبیرستان ماییم و داخل یه کلاس نشستیم من داشتم میگفتم که اره این خواهر کوچیکه هم کلاس خصوصی میره و اینا. بهو یکی از همکلاسی هامون بدکشت گفت اره میخاد مثل شماها بشه دیگه دوسال کنکور و رفت روی یک مقوا نوشت این دوقلوها دوساله کنکورین اگر قبول نشن خنگن و اینا و زدش به دیوار. بعدش ما عصبانی شدیم و رفتیم سمت اونا و خواهر دوقلوم اون مقوارو پاره کرد و داشت دعوا میشد که یهو ناظم اومد من و خواهرمو و بقیه بچه هارو برد دفترش. روی پرونده من یه بدگه چسبوند و روش با ماژیک ابی نوشت شهریور . بعد گفت اگر دختر خوبی باشی اینو پاک میکنم تا شهریور بعد من گفتم شهریور سال دیگه؟گفت نه همین امسال یهنی دوماه دیگه . رو پرونده خواهرم همه اون تیکه نقواهارو چسبوند و نوشت فکرکنم نوشت سال دیگه و گفت اگر دختر خوبی بشی سال دیگه واسه توهم پاک میکنم از پروندت.و یهو از خواب بیدار شدم بلتشکر از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در مورد موضوع کنکورتان استرس دارید و این امر باعث دیدن این خواب بر شما شده است و اینکه دعوا در خواب نشان بر اشتی و صمیمیت دارد و این که نشان بر بدی ندارد و اینکه خواب صادقه میتواند باشد که تاریخ قبولی شما در کنور را به شما یاداوری شده است و این نشان از توانایی شما در برابر این موضوع است که ان را پشت سر میگذارید .
   سربلند و پیروز باشید .

 70. سحر زاهدی در

  سلام ، وقتتون بخیر ، اگر در خواب ببینیم که دعوا شده و بیننده خواب بین دو نفر میانجیگری میکند تعبیر چیه ؟

 71. سلام
  من خواب دیدم که با پسری ک نمیشناسمش ت مدرسمون دعوا میکنم . دوستای خودم کنارم بودند ولی وقتی با اون شخصه پسر زد و خورد کردیم اونا کنار کشیدن.
  ممنونم اگه جواب بدین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که در اینده با فردی اشنا خواهید شد که میتواند دوستی خوب و همراهی خوب تر برای شما باشد و دعوا در خواب نشان بر دوستی است .
   سربلند و پیروز باشید .

 72. علی صابری در

  سلام ؛ من دیشب خواب دیدم که با یکی از دوستان خود به شهرم رفته ام که در یکی از خیابانهای آن به صورت اتفاقی شاهد دعوای یکی از آشنایآن دور خود با فردی بودم که با ضربات چاقو او را مورد حمله قرار داده بود، ضمن اینکه افراد دیگری هم به این ضارب کمک میکردند؛ لطفا تعبیر خواب بنده رو بفرمایید-ممنون

 73. محمد حسين در

  من خواب ديدم با برادر خانمم دعوا ميكنم البته قبل اينكه برادر زنم بشه دوستم بوده لطفا تعبيرش چي ميشه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این داردکه این فرد برایتان در واقعیت مهم است و اینکه ناخوداگاهتان ان را به تصویر کشیده است . و نشان بر بدی ندارد و بر این معنی است که شما دوستیتان ماندگار و با ثبات تر خواهد شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 74. مهران در

  سلام ،من خواب دیدم منزل خواهرم هستم ودارم خدا حافظی میکنم پر حالی که با خواهرم وهمسرش بحث میکنیم ودلخوریم

 75. سلام و درود بر شما من در خواب دیدم که کسی که تا حالا او را ندیدم دارد با من دعوا میکند و سعی داشت من را از پای درآورد ولی من مقاومت میکردم او با اینکه نتوانست کاری بکند ولی چند خط روی دست م زد و من هم چون با این حال که او مرا میزد باز من نمیخواستم او را بکشم من در دست چاقو داشتم و او یک شیشه خلاصه همین بود،
  اگر ممکن است بگوئید تعبیری دارد،

 76. فاطمه در

  من خواب دیدم داخل ماشین نشسته بودم ک ی آقا و خانم از کنار ماشینم رد شدن آقا ب پنجره ماشینم زد و خانم سوار ماشینم شد و شروع ب دعوا کردن کرد و کاملا هم اونها غریبه بودن برام

 77. سلام من همین امشب خواب دیدم که با یه دوست رفتیم پارک ولی اون هی دوستای دیگشو میبینه و به من محل نمیزاره اولش ناراحت بودم اما بعد عصبانی شدم یه سنگ برداشتم و اسمشو بلند صدا میزدم یهو نمیدونم چیشد سر از یه جایی دیگه طرف پارک بدست اوردم بابامو دیدم که منتظره پسر یکی از آشنا هست تا بازی کنه من یهو یاد کیفم میوفتم به بالا که نگاه میکنم میبینم یه دخترداره کیفمو اد ممیزنم دزد بعد کیفمو که میگیرم دختر برمیگرده یکی از دوستای دیگمه انگار اسم اونم مینا بود وقتی من داد زدم مینا این دختر برمیگرده منو میبینه میشناسه بهم میگه که دیدم یکی صدام زد برگشتم تو بودی ولی داشتی میرفتی یه سمت دیگه رنگ صورتت پریده بود و انگار ترسیده بودی یه سنگمدستت بود همین جور داشتیم حرف میزدیم یه پیرزن از کنارمون رد شد ماهم افتادیم پشت سر اون یه تیکش یادم نمیاد پیرزن چی گفت بعد با دوستم درمورد آهنگ حرف میزدیم کهه صداشو زیاد کنم یهو پیرزنه گفت صداشو زیاد نکن من عصابم خورد شد ازش جلو زدم به سمت در پارک و صدای اهنگ و زیاد کردم یهو اون پیرزنه داد زد گوشیت و تا یک ثانیه دیگه ازت میگیرم و من فرار کردم انگار دوستم میخواست بره پیش مامانش من هی بهش میگفتم خودم زودی برت میگردونم فرار کن یهو اون زنم حس میکردم داشت دنبالم میومد یهو به دوستم نگا کردم دیدم شده عروسک تو دستمه تو خواب یه حس ترسی داشتم یهو از عالم خواب بیدار شدم ذقیق ساعت چهار و بیست دقیقه صبح بیدار شدم
  توروخدا تعبیرشو بهم بگید من هنوزم انگار یه اضطرابی تو بدنمه

 78. …م،،، در

  من خواب دیدم به مامانم میگم دارم میرم خونه و در راه پسری دست منو میگیره من اون پسر و نمیشناسم و منو میبره به یه مغازه ای که توش تاریکه من با اون نمیرم و از پشتم مامانمو میبینم همین که بر میگردم مادرم دعوام میکنه و منو از اونجا میبره بعد اینکه ای خوابو دیدم هر سری چشمم و میبندم اون پسره رو میبینم
  کل اینترنتو گشتم ولی تعبیرشو پیدا نکردم

 79. سلام من خواب دیدم که با عشقم دعوام شد و یکی به بهانه ی جدا کردن اومد وسط و من زدمش و عشقم دستمو گرفت رفتیم ولی تو راه من عصبانی بودم و سر عشقم داد زدم اونم بغلم کرد محکم

  • اهورا در

   با عرض سلام و خسته نباشید
   من خواب دیدم دعوام بود و چاقویی ک همیشه همراهمه دستم گرفته بودم وراه میرفتم و حالت این که دنبال کسایی ک باهام درگیر شده بودن میگشتم و آماده درگیری بودم که ی دفعه متوجه سرم شدم ک جای چاقوی زیادی روی سرم بود ک یکی از همه بزرگتر بود تقریبا حالت فرق مو ولیبه سمت راست کج بود و خیلی بزرگتر از بقیه بود میشه لطف کنید بگید چیه تعبیرش خیلی نگرانم کرده این خوای

   • یاسین صداقت در

    با سلام
    خواب شما نشان بر ترسهایی دارد که شما توان روبرویی با انها را ندارید و باید در عالم واقیت با انها بر خورد کنید و ترسهایتان را برای خودتان بروز دهید و راه حل برایشان پیدا کنید و اگر شما در عالم واقعیت با خود چاقو حمل میکنید نشان بر این دارد که شما اعتماد به نفس پایینی دارید و از مسئله ای ترس دارید که ان را با صحبت نمیتوانید حل کنید .
    سربلند و پیروز باشید .

 80. حمیدرضا در

  خواب دیدم منوداداشم باآشناهای دور دعوامیکنیم اونا داشتن مارو میزدن لطفا تعبیرش چیه؟

 81. بهاره در

  خواب دیدم یه توله سگ بغلم بود که داشت میخوابید که یهو دوتا موجود شبیه گوریل بهم حمله کردن یکیشون دستمو گاز گرفت ولی تونستم فرار کنم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما دوستان با وفایی دارید و که به انها اهمیت میدهید و اینکه شما در این بین دشمنانی دارید که به شما اسیب میرسانند . و بایدمراقب کینه انها باشید .
   سربلند و پیروز باشید .

 82. مهران در

  برادرم به رحمت خدا رفته و ديشب خواب ديدم كه با او مشاجره ميكردم و در نهايت از حال بد او خيلي برأيش گريستم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما خیر است و شان بر این دارد که شما برای برادرتان دلتنگ هستید و اینکه حتما خیراتی برای روح ایشان هدیه بدهید
   سربلند وپیروز باشید .

 83. سلام من در خواب یک مردی را بقدری کتک میزدم ولی خسته نمی شدم و او دوباره بلند میشد و کتک خوردن توسط من مقاومت میکرد در حدی که او پیروز شد و من شکست خوردم و با هم کنار آمدیم

 84. سعید افشار در

  سلام من خواب دیدم با برادرم دعوا میکردم و بعد پدرم آمد منو دعوا کرد و به من گفت تو ۳۰ سالت شده چرا از اینجا نمیری برو ما را تنها بزار چقدر میخواهی توی این خونه بمونی
  خواهش میکنم تعبیر خواب منو زود بهم بگید ممنون من منتظرم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان ب این دارد که شما با برادرتان روابط خاصی را تجربه خواهید کرد و اینکه پدرتان شما را مورد پند و نصیحت قرار خواهد داد و اینکه بر شما خیر است که تلاش و پیشه ای را برای خود انتخاب کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

 85. من دیدم دخترایی که باهاشون توی دانشگاهیم بچه های ترم قبل با ترم جدید دعواشون شد و یکی کشته شد و خونش روی زمین ریخته بود خودشم افتاده بود
  همه توی یه سالن بزرگ بودیم

 86. کتایووووووووووووووون در

  سلام من خاب دیدم که یکی که غریبست همش درحال اذیتکردنه منه و دنبال منه همیشه درهمین گیرودار یکی ازپسرعموهام که مجرده اومد و به من کمک کرد و منو هرروز از دست اون فرد فراری میداد امروز یازدهمه و من این خابو ظهر دیدم میگن که تعبیرمیشه ولی تعبیرشو نمیدونم لطفن کمک کنید

 87. ناشناس در

  سلام من خواب دیدم که دارم با پسر خالم دعوا میکنم ولی بعدش باهم درست شدیم ولی چند شب قبلش خواب دیدم که با هم خیلی صمیمی هستیم هی میومد پیشمو خاله هام نگامون می کردن و میخندیدن میشه بگید تعبیرش چیه

 88. محمدحسین در

  خاب دیدم تو محل کارم چن نفر با چوب ب سمتم حمله ور میشن ولی من همشونو با چوب میزنم درحدی ک بیهوش میشن تعبیرش چیه؟

 89. اتابک سیدی در

  با سلام خواب دیدم با مادربزرگم داشتیم میرفتیم خونه خواهرزاداش که نزدیکای خونشون گفت دیگه میشناسم از این به بعد که من رفتم و زودتر رسیدم مادربزرگم خیلی دیر رسید بارون امده بود خیس شده بود که سر این موضوع من با دخترای خواهرزادش بگو مگو کردم و خونشونو ترک کردم تعبیرش چی میشه ممنونم ازتون

 90. سلام. من خواب دیدم که با پسر داییم دعوام شده دلیل هم این بود که پسر داییم من رو مسخره میکرد و تیکه مینداخت. ..جالبه که چند روز قبل تر از این خواب ی خواب دیگه هم دیدم که پسرداییم میخواست من رو بکشه تعبیرش چیه؟؟؟

 91. شاهین در

  سلام خواب دیدم یکی از دوستانم دعوا کرده یک نفر را کشته است و بعد از اینکه به من نیز آسیب رساند و دستم را زخمی کرد و خون آمد پا به فرار گذاشت ، لطفا بگویید تعبیرش چیست

 92. پژمان در

  تعبیر دعوا و درگیری با چند نفر که موجب قطعه قطعه شدن من میشود ولی خونی نمیاد؟؟

 93. دخترم خواب دیده که زنی که با پدرش زندگی میکنید آمیه در کشوری که ما زندگی میکنیم و شروع کرده او را کتک زدن و موهایش را کشیده ولی با پدرش کاری نداشته دخترم بالای بیست و هشت ساله

 94. ذبیح الله ذکی در

  سلام خسته نباشید
  خواب دیدم من با عموم دعوا کردم دلیلشم یه حرفایی میزد ک مورد پسند من نبود بعد خوب کتکش زدم لطفاً تعمیرشو بیان بفرمایید ..

 95. سلام من امشب ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ساعت۵:۳۰صبم از این خواب بیداز شدم؛خواب دیدم تو ی زیارت بیشتر بود مشسته بودیم و دعامونو خوندیم من گوشیمو زدم ب شارژ خاموش شده بود ک بعدا بتونم تماس بگرم با کسی یهو سه نفر قمه زن میان داخل ترس و اضطراب میگیره منو میان همه رو بیرون میکنن ولی من اخرین نفر با دوستم میخوایم بریم بیرون تهدید میکنن بتد من از خواب پریدم اینم بگم اصلا ادم مقیدی نیستم ینی نمازای یومین رو ب زور یکی بود یکی نبود میخونم ….. تعبیر چیه

 96. سلام..من اکثرا خواب میبینم دوس پسرم نامزد داره یعنی تو خواب هرجا میرویم یه دختر همراه ماست البته ایشان چند سال پیش نامزد کرده بود و طلاق داده و حالا هم باهم ارتباطی ندارن هرچند که فعلا قصد ازدواج نداریم ولی این خوابها منو خیلی مضطرب میکنه….ممنون میشم تعبیرش کنید.

 97. معصومه در

  خواب دیدم که یکی از زنای اشنا که من باهاش خیلی مشکل دارم و قهر هستیم از شوهرش به شدت کتک میخوره شوهرش با تسمه اونو میزنه بعد که شوهرش میره بیرون وسایلاشو همه رو جمع میکنه و میره

 98. مستوره در

  سلام وقتون بخیر .خواب دیدم پدرم که فوت کرده با همسایه های قدیم داره دعوا میکنه وهرچه میانه رو میگرفتم بابا هجوم میبرد به خونه شون اما او خونه ساکنینشون کسای دیگه بودن .

 99. شاهین در

  در خواب دیدم که با یک دوست قدیمی که مدتهاست بین ما کدورت رخ داده که البته فکر میکنم قطعا پای شخص دیگری که دوست مشترکمان است در این کدورت نقش دارد
  خواب دیدم که از سفری به طور اتفاقی به منزل من امدند ، ایشان را دیدم که با دیدن من پریشان شد و میخواست تا هر چه سریعتر مکان را ترک کند و من دستپاچه در حال توضیح دادن سو تفاهمی بودم که پیش امده و ان دوست دیگر ایشان را ترغیب به ترک مکان میکرد ، در تلاش برای رفع کدورت بودم حتی گریه کردم که ناگهان از خواب پریدم

 100. احسان در

  سلام. خواب دیدم افرادی مزاحم دختر خانمی شدن . دامام (همسر دخترم) برای کمک به این دختر و هدایت ایشان به مکانی که اذیتش نکنن اقدام کرد که چند جوان خواستند که او را بزنند من هم سعی میکردم با دونه دونه اونا صحبت کنم که این کار رو نکنند ولی به حرفم گوش نمیکردن و مردم هم دور دامام جمع بودن و نمیزاشتن اونا آسیبی به دامادم بزنن و با اون خانم مرتب به طرف مکانی میرفت که حفظ باشه تا بالاخره کم کم جوونا رفتن و آخر سر دوتا از نوجوونا به طرف من حرکتی انجام دادن که مثلا من رو بترسونن و رفتن. ممنون میشم تعبیرشو ارسال فرمائید.

 101. سلام من خواب دیدم دوتا عروس داماد که خیلی آرزو دارم مثل اون ها ازدواج خوبی داشته باشم قهر کردن دختره رفته خونه باباش ممنون میشم تعبیر رو به ایمیل من بفرستید

 102. سلام من خواب دیدم داریم با مادرم به صورت لفضی دعوا میکنیم سر یه موضوعی که مامانم توی خواب یهو گفت شاید فردا برم جایی و عطسه کرد بعد که بیدار شدم مادرم دقیقا همینو به من گفت میخواستم بدونم تعبیرش چی میشه؟

 103. ناشناس در

  سلام من دیشب خواب دیدم که با ی آچر افتادم جون عموم و زدم بهش و گفت از خانه برو بیرون ی عالمه پول هم پرت کرد برام از خانه زدم بیرون لطفا تعبیرشو بگید خیلی نگرانم

 104. بهاره در

  سلام خواب دیدم برادرم داره با خواهرم دعو میکنه.ویه وسیله پرت کرده براش منم از خواهرم دفاع کردم وخودمو زدم جلوش میله خورد به من..لطفا تعبیرشو بگین ممنون میشم

  • سلام من چند روز است ک مدام با صاحب کارم و مادر پدرم و پدر صاحب کارم دعوا میکنم تعبیر ان چیست

 105. خواب دیدم منو داداشم داریم با پسر عموم دعوا میکنیم ولی دلیلشو نمیدونم چی بود میخوام تعبیرشو بدونم ممنون

 106. سلام من خواب دیدم با معشوقم ک قبلا عاشق هم بودیم ولی الان از دل هم خبر نداریم سر اینکه اون باید سیبیلشو بزنه باهاش قهر کردم و در اخر هم اون با ی لبخند پذیرفته و یه پیرهن سفید تنشه…

 107. سلام من دیشب خواب دیدم با پسری که دوستش دارم داریم راه می ریم که یدفعه اون با یکی از مزاحمای من درگیر میشه درحد مشت و اینا و جالبه من دستا شو گرفته بودم و کمکش میکردم خواهش میکنم تعبیرش کنین چون چند شبه خوابهای مختلف درباره ی عشقم میبینم

 108. امیر غریبیان در

  باکارفرمای خود درگیری صنفی دارم ودرذهنم همواره به این فکرمیکنم اگرقانونی نتیجه نگرفتم شخصاتامرزنابودی هردوتفرپیش برم…
  توخواب دیدم باشخصی جدال کردم وازناحیه پیشانی باچاقواورازخمی کردم.که نظرمیومداز عوامل کارفرمام است…؟لطفاتعبیر

 109. شاهین در

  سلام خواب دیدم در عروسی نمیدونم خودم یا دوستان بود دعوای بدی شد و با سنک همو میزدن و شریک زندگیم داشت عکسای دوستام نشون میداد میگفت چقدر قشنگن و …. تعبیرش چی میشه لطفا

 110. سلام من خواب ديدم با مادر شوهرم تا صبح بحث و دعوا داريم . اخه قبل خواب ديدنم ما دعواي هستيم باهم اصلا صحبت نكرديم اين خواب كه ديدم ميخواستم تعبيرشو بهم بگيد ممنون ميشم

 111. سلام. من هرشب خواب های عجیبی میبینم که توش موندم مثلا خواب دیدم دارم با پسر عموم که پاره جونمه دعوا میکنم …باز خواب میبینم دارم تو مدرسه دعوا میکنم و بعد به دست دیگران خیلی سرزنش میشم ممنون میشم تعبیرشو برام بگین مرسی

 112. سلام من خواب دیدم توخیابون دوتابرادر خواهرشون باچاقو می کشن به خاطررابطه بدبایکی توخواب من فقط بیننده ام پدرمم شاهد دعوای اوناست،.ممنون میشم تعبیرش بگین

 113. عاطفه در

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم که داییم داره با یکی از خاله هام دعوا میکنه و با چاقو دنبالش میکنه و خالمم میخنده میخواستم ببینم تعبیرش چی میشه

 114. سلام من خواب ديدم كه در يك خانه بزرگ اما خراب يك زن با هم دستانش برادر من و چند اشناي ديگر را در اتاقي زنداني كرده و انها باهم دعوا ميكردن ميشه تعيبر اين خواب رو برام بگين؟؟ مرسي

 115. من دوباره یه خواب ربط دار به خوا قبلیم دیدیم
  دیدم تو یه خونه ای بودم یه شیر اهلی اونجا زندگی میکرد خیلی میومد تو خونه هی بدمون میومد مجبور میشدیدم بندازیمش بیرون تا این یه روز دوباره امد تو خونه یکی از اقوامم یهو بشکل گربه در امد و اون با دهنش گرفت برد منم رفتم جلوشو بگیرم مجبور به خفه کردن شیر شدم هرکی کاری میکردم نمیمرد اخر ولش,کردم شروع کرد به ازار اذیت

 116. سلام من خواب دیدم یک فرد غریبه تماس گرفت بهم توهین کرد و من با عصبانیت بهش فوش دادم اون هم فوش میداد

 117. سلام خسته نباشید من یه خواب دیدم هی موجب بترسم اتفاق بیوفته
  خواب دیدم من داشتم توی محل راه میرفتم یکی از اشناها رو دیدم ام سمتم شروع کرد به گیر دادن که من اصلا خوشم نمیومد ازش شروع کرد به عوا کردن با من و من هم مجبور به دفاع کردن شدم اون هی با چاقو حمله میکرد تا اخر سر من از دستش گرفتم بهش ضربه زدم تو چند لحظه خابم تغییر کرد اون ادم تبدیل شده بود به یه تکه بزرگ مثل گوشت گوسفند که گرگ بهش حمله میکنه ازش دل رودش باقی میمونه منم دیدم دل رودش باقی مونده و من ترسیدم به خونه رفتم قضیه رو با بقیه درمیون گذاشتم چند وقت بعد هرجا میفتم ادما میرختن رو سرم میگفت چرا اینکارو کردی یجورای میخاستن بهم حمله ور شن انتقام بگیرن من میگفتم من فقط,از خودم دفاع کردم اون داشته شروع میکرده تو یه خواب بعد یه مدتی دیدم سوار ماشین ام هی چرخ میزنم.
  اخرش نفهمیدم من بودم که کشتمش یا نه
  میشه کمک کنید تعبیر کنید این خواب رو خیلی پریشونم

  • سلام من چند روز پیش همرای دوستم دعوامون شده بود تا حال قهر هستیم از همدیگر ولی دیشب هم خواب دیدم که در خواب با همان دوستم دعوا میکنم لطفا تعبیرش را بگوین

 118. سلام همه تون فقط یه شب شام نخورید و بخوابید اگه خواب دیدید درسته بهتون قول میدم تا خود صبح آروم آروم بخوابید اگه هم نمیتونید بدون شام بخوابید لااقل یه چیز سبک و خیلی کم بخورید بعد بخوابید

 119. بینام در

  من دیشب خواب دیدم داخل مدرسه داریم دعوا میکنیم بعد چند نفر با عده ای دیگه دعوا کردن یهو گفتن مُرد بعد منم رفتم نزدیک ببینم ینفر از بچه ها بود سرش از تنش جدا شده بود تیکه تیکه شده بود منم هر چی سعی کردم بفهمم کی بوده نفهمیدم.خواهش میکنم بگید تعبیرش چیه

  • مرتضی فعله گری در

   تعبیر خواب شما اون رفیقی که مرده عمرش طولانی میشه یا ی مال حرام بهش میرسه

 120. سلام . نامزدم مدتیه تو کماست . من هر وقت خوالشو دیدم تو خواب باهام قهر بود و بدرفتاری میکرد. تعبیرش چیه؟ ممنون میشم

  • مرتضی فعله گری در

   اگه مرده دعوا رو شروع کنه یعنی اینکه‌یه حقی گردن شما داره ولی اگه شما دعوا کردی حق الناسی گردنشه

 121. سلام.خواب دیدم با خواهرم دعوای لفظی دارم میکنم بعد یهو هلش میدم از پنجره پرت میشه دوییدم رفتم تو خیابون همونجا افتاده بود از سرش خون میوند ولی داست نفس میکشید کلی گریه کردم التماس میکردم ک یکی اورژانس بزنگه ولی هیشکی کمک نکرد.بعد همون شب دقیقا شوهرم خواب دبده خواهرم اومده تو اتاق خوابم که شوهرم خیلی بد هلش داده از خودش دورش کنه جفتمون تو یه شب خواب دیدیم توروخدا اگه میشه بگین تعبیرش چیه خیلی نگرانم

  • در رابطه به تعبیر خواب شما باید گفت که دیگر از این خواب ها نبینید

  • سلام.۲ ماه میشه فردی که خیلی دوسش دارم منو ترک کرده.نه جواب پی ام میده نه زنگ.خواب دیدم اومده خونمون ولی بامن سرسنگینه.یکجورایی قهره.با لحن بدی بامن صحبت میکنه.لطف کنید تعبیرشو به من بگید

 122. من خواب دیدم که چندین نفر قمه به دست شروع میکنن به دعوا کردن و هرکسی که هست رو میزدن…منم با خواهرم بودم و خیلی با ترس میخواستم ماشین بگیرم فرار کنیم کلا از اونجا وکسی ماشین نداشت و یک اژانس هم بود که بهم ماشین نداد

 123. من خواب دیدم خونه مامانمم اقام شدیدن با مادر برادر مم دعوا میکنه و میخواد بچه مو بگیره ببره با منم در گیر میشه دعوای شدیدی بینمون در میگیره تا برادرمو میزنه تعبیرشو بگین لطفا

 124. الناز در

  من خواب دیدم مجرد شدم و دارم باددو سه دختر پسر دیگه بصورت کنفرانسی گپ میزنیم که داداشم اومد و با انبر دست به دستام خراش انداخت

 125. سلام من دو روز خواب میبینم با دشمنام دعوا میکنم که با قمه بهم حمله میکنن تو شب اول پسر عمه ام بود که رابط مون باهاش بده و تو شب دوم دوست هم کلاسیم بود که با اونم دشمن هستم تو خواب قمه رو از دست پسر عمه میگیرم وخودشو میزنم ودوستم به خانه مون حمله میکنه وباهاش مزاکره میکنم قمه هم دسته اونه. تعبیرش چیه البته آدم خلافی نیستم قمه کشم نیستم خواهش میکنم جواب بدید خیلی اشفتم مردن

  • مرتضی فعله گری در

   دعوا با دشمن اگه به نفع شما باشه ایمن میشی اگه با مذاکره باشه شما این اختلاف رو حل میکنی

 126. سلام
  شخصی بامن دشمنی سختی داره.
  در خواب نیز باهمان شخص در حیات دعوام شددلیل دعوا سراین بودکه ی خانمی وارد منزل ماشد که اون خانم،فرستاده ی مادر خانمش بودو من با گوشی به عنوان مدرک ازون فیلم گرفتم تو اون فیلم تصویری از زنو بچه اون شخص بود،میخواست گوشیو ازم بگیره،اون منو پس سرم زد،به داخل خانه فرار کردم دنبام افتاد؛برادرم خواب بود ومن از داداشم میخواستم بیدار بشه ولی خوابش سنگین بود،دوباره یک ضربه ی دیگه زیر دلم زد و درد شدیدی داشت،خلاصه داداشمو با یه مکافاتی بیدار کردم،اون مرد به سمت حیات دویید،و به جالت خسته پهن زمین شد،منم جفت پا رو شکمش پریدم،تواون لحظه احساس کردم پام زمین رو احساس کرد(پرش سنگینی بود) آب تو دهن مرد فوران شد و به حالت قل زدن بود،داشت نفسای آخرشو میکشید منم تو اوون حالت تهدیدیش میکردمو خودمو بهش ثابت کردم.

 127. سلام من پدرماتازگی ازدست دادم خواب دیدم که داره بامن دعوامیکنه ویعنی داشتیم بحث میکردیم تعبیراین خواب چیه؟؟؟؟

  • سلام ببین شما دینی پدرت به گردنت داره که ادا نکردی و کاری بهت قبل از مرگش گفته بوده که انجام ندادی از دستت ناراحته ببین ازت چی خواسته بوده حتما حتما انجامش بده.
   این را یوسف پیامبر گفته…

  • ناشناس در

   اولا که بهتون تسلیت میگم.
   همون طور که تو خیلی از سایتها نوشته احتمالا شما به وصیتی از طرف ایشون عمل نکردید یا اینکه کاری کردید که باعث آزار رو ایشون شده

 128. سلام خسته نباشید
  ببخشید اگر ببینیم دو دوست نزدیک خودم با هم دعوا می کنند وهمچنین از چیزی ناراحت اند ک من نمی دانم چیست معنی ان چه می شه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

نظر خود را بیان کنید