مجله آلامتو

تعبیر خواب جنگ

(44 رای, امتیاز میانگین: 3٫34 از 5)

تعبیر دیدن جنگ در خواب چیست؟

جنگ war

چنان چه در خواب صحنه هايي از جنگ ديديم بايد بدانيم که روح ما از نگراني هايي که پيش مي آيد خبر مي دهد. صرف ديدن صحنه اي از جنگ در خواب خبر از…

غم و اندوهي است که در روزهاي آينده پيش مي آيد و اين تشديد مي شود اگر خودمان در آن جنگ دخالت داشته باشيم. ابن سيرين مي گويد در جنگ هر کسي پيروز شود در جنگ و جدال زندگي و در بيداري نيز پيروز و برنده است. چنان چه در خواب زره پوشيده بوديد و شمشير و سپر داشتيد يا در سنگر بوديد و اسلحه و مهمات به قدر کفايت در اختيارتان قرار داشت خواب شما مي گويد که جهت روبه رويي با غم ها و رنج ها و نگراني ها مجهز خواهيد بود. در نفايس الفنون تصريح شده که جنگ در خواب اضطراب و فتنه است. چنان چه جنگي در خواب شما بود و شما در آن جنگ شرکت داشتيد اما فاقد زره و سنگر و سلاح و مامن بوديد خواب شما مي گويد که تنها مي مانيد و در مشکلي که پيش مي آيد هيچ دستي دست شما را نمي گيرد. مجروح شدن در خواب خوب است و نبايد نگراني ايجاد کند. اين نشان اين است و گوياي اين که غم و اندوه شما پايان يافته و آشتي و امنيت خانوادگي است و نبايد نگران شويد.

تعبیر خواب «جنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «جنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

 1. من از افغانستان هستم و در کابل زندگی میکنم 22سالمه خواب دیدم که شوهر خواهر خود هستم یکجای میرویم خانه زیاد است داخل یک خانه میشویم که همه اطاق ها سرخ است دیوار روی زمین همه جا سرخ است شوهر خواهرم میگه این خون انسان است که طالبان حلال کرده در این اطاق انسان هارا من من آنرا بوی میکنم میبینم که روب بادنجان رومی است یا همون فرنگی به فارسی و بوی رب را میدهد همه همه اطاق ها همین قسم است و بعد از اون خانه خارج شدیم میرفتیم طرف خانه خودمان دیدیم همه مردم روی لبه چشمه آبی نشسته اند من تشنه آب میشوم میروم روی لبه چشمه آب مینشینم هواسم نمیباشد دوباره که بلند میشم میبینم سر مدفوع انسان نشسته بودم لباسام همه پر از مدفوع میشه بعد میرم که تو چشمه دستامو بشویم مردار شده آما آب پاکش نمیکند هرچیز میریزم رو دستام چون خود آب هم مرداره

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   دیدن اینکه شما به عقد یکی از محارم خود در آمده اید نشانه از ارتکاب شما به امری حرام در زندگی شخصیتان است.دیدن خانه های زیاد نشانه از مشکلات فراوان زندگی است.
   و اما بود رنگی سرخ بر دیوار خانیتان نشانه از آن دارد که شما در منزلتان به گواه دیگران کاری منافی دین انجام میدهید که در واقع اینگونه نیست و گواه آن پی بردن شما به این موضوع در خواب است که سرخی دیوار به علت خون نیست بلکه چیز دیگریست.
   بو کردن نیز در خواب به معنای تلاش بیننده برای کشف حقیقتی پنهان در زندگی شخصی اوست و بدانید که شما خود را مجرم میدانید و علت آن این نیست که لزوما کار شما اشتباه است بلکه ایت تفکری است که جامعه ای که شما در آن زندگی میکنید ان را به شما ارث داده اند.
   دیدن مدفوع هم در خواب به این تعبیر است که رزقی از آن جایی که در خواب میبینید نصیب شما خواهد شد و اینجا همان جایی است که در خواب دیده اید و مردم همه مشغول بدان هستند.
   در نهایت دیدن آب مردار نیز امری نیکو نیست و بدین تعبیر است که شما سعی بر پاک کردن و شفاف کردن خود دارید اما دستاویزی برای انجام دادن آن در اختیار ندارید.
   سعی بر آن کنید که خود را در نظر دیگران توجیه کنید ولی بدانید این به این معنا نیست که شما حتما در مسیری اشتباه گام گذاشته اید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مهتاب در

  من خواب دیدم در اهواز بمب باران شد و کلا با خاک یکسان شد ایران تجهیزات نداشت به قدر کافی
  همه فرار میکردیم
  و دشمن هر لحظه نزدیکتر میشد و همه جارو به یه چشم بهم زدن خراب میکرد

 3. من خواب دیدم که دوگروه مسلح میخواستن باهم در گیر بشن منم جز یگ گروه بودم ولی نگزاشتم جنگ بشه صلح برقرار کردم

 4. من خواب دیدم جنگ شده و به همه اسلحه دادن که برن برا جنگ اما وقتی رسیدیم نگاه کردم که تفنگم خرابه

 5. من خواب دیدم تو اصفهان،طالبا حمله کردن و دتترارو با خودشونو میبرن‍♀️

 6. من خواب دیدم که عراق حمله کرده به اهوازو اونو ماله خودش کرده و ما در تهران بودیم ولی نگرانیه شدیدی حس میکردیم منو خانوادم و گریه هم میکردیم:)

 7. من خواب دیدم که به منطقه عملیاتی جنوب رفتم و بعد از پرت شدن از بالای چند مانع جایی ایستادم و همان زمان پدرم سه جا را نشانم داد از اطرافم و اسم سه شهید رو برد کع با فاصله اطرافم ایستادن اما کسی نبود اسم اون شهید ها هم یادم نمیاد

 8. خواب دیدم درجنگ بودیم واسیرشده بودیم تواتاق وخودم بودم وچندنفرازاشناها ولی خبری ازخانواده خودم نبود بعدازمدتی ک اسیربودیم مامان وخواهرم ب ماپیوستن ولی خبری ازبابام نبودگفتن مرده بازبعدازچندروزک گذشت خبره شکست دادن دشمنا شنیدیم وما آزادشدیم..لطفا تعبیرش چیست ذهنم رادرگیرکرده

 9. جنگ بین کشور ما کشور بیگانه بود ک شهرما حمله کردند ماهم بدون تجهیزات کلی موشک زدند ولی بعدش سلاح و مهمات رسید و دشمن شکست خورد

 10. من با خواهر زاده و پسر دای های گوچیکم سر کوچه بودیم ی دفه ی موتوری مسلح که دو نفر بودن از کنارم رد شدن و دعوای مسلحانه اینور اونور ما شرو شد . خلافکارا با پلیس . ما هم فقط تونستیم خودمونو خم کنیمو بدویم .رفتیم داخل سوپر مارکت اونجا متوجه شدم خیلی تیر خوردیم اما فقط جاش گرم بود و رومون تاسیری نداشته …
  ممنون میشم جوابشو

  • میترا در

   تفنگاشون ابپاش بوده و شما وقتی از سرکوچه رفتین یعنی باید یکی شمارو دیده

نظر خود را بیان کنید