تعبیر خواب تفنگ

دیدن تفنگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تفنگ در خواب چیست؟

دیدن تفنگ در خواب

چنان چه در خواب ببینید که تفنگ دارید کسی را به دوستی بر می گزینید که صدیق و راستگو است. ممکن است اشتباه مرتکب شود اما خیانت نمی کند. تفنگ دوست است و دوست صادق است.

اگر در خواب ببینید که تفنگ های زیادی دارید با جمعی می آمیزید که صداقت و پاکی در رفتار و گفتار یا در محیطی کار می کنند که دوستی لازمه دوام و بقا افراد آن است.

چنان چه در خواب ببینید که تفنگ از دست شما افتاده دوستی را از دست می دهید که در سختی ها می توانستید بر او متکی باشید و اگر تفنگی یافتید یا کسی به شما هدیه داد با کسی دوستی می کنید که حامی شما خواهد بود.

برای دختران جوان تفنگ هدف و محبت و عشق است و شوهر، بخصوص اگر ببینند که با تفنگ کسی را هدف قرار می دهند.


تعبیر خواب «تفنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تفنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

13 دیدگاه

 1. صفر چرخه چی در

  همسرم خواب دیده که من با تفنگ شلیک کردم برادرم را کشتم تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به برادر شما مربوط نیست و کاملا به شخص شما مرتبط است و باید بدایند که تعبیر دعوا کردن با شخصی که اشناست به معنای ان است که شما به شخصی خیر و نیکی میرسانید و تعبیر تفنگ داشتن هم یعنی پیدا کردن شخصی صالح و صادق و ان خیرو نیکی که شما میرسانید به همان شخص خواهد بود.
   برای بیشتر خواندن راجع به تعبیر خوابیتان لینک زیر را هم مطالعه کنید.
   تعبییر خواب دعوا کردن
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام خواب دیدم که با یک تفنگ نشانه گیری کردم و تیر به وسط هدف برخورد کرد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   چنان چه در خواب ببينيد که تفنگ داريد کسي را به دوستي بر مي گزينيد که صديق و راستگو است. ممکن است اشتباه مرتکب شود اما خيانت نمي کند. تفنگ دوست است و دوست صادق است. و همانطور که بر خودتان اشکار است تیر انداختن و زدن به هدف نشان از پیشرفت کاری و زندگی شما دارد که شما در مسیر زندگیتان هدفتان مشخص است و اینکه به ان خواهید رسید. و اینده برایتان روشن است .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. سیاوش در

  سلام
  خواب دیدم با اسلحه کلاش کسی رو میکشم(دونفر) و فرار میکنم و از بام خونه پدرم پایین میپرم و از روی دیوارش از کنار یه راسو که خوابه و اصلا بیدار نمیشه و متوجه من نمیشه رد میشم و میرم تو زیر زمین که خیلی هم جای دنجی هست کنار یه بخاری با ارامش میخوام بخوابم

  • یاسین صداقت در

   با سلام تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما درون نا رامی دارید و اینکه احتمالا در عالم واقعیت با ان دو نفر مشکل دارید و میخوابد تلافی کنید . و اینکه دیدن راسو در خواب راسو از پستانداران جونده صحرایی است که از موش بزرگتر و از خرگوش کوچکتر است. دیدن راسو در خواب رو به رویی با دزد است. اگر دیدید راسویی در خانه یا در مزرعه شما زندگی می کند و آنجا سکنی گزیده مطمئن باشید دزدی خانگی دارید. دزدی که اهلی و آشناست و بی آن که خودتان بفهمید مال شما را اندک اندک می برد. معبران عموما راسو را دزد تعبیر کرده اند. اگر در خواب دیدید که به راسو غذا می دهید در واقع مال خود را به کسی می دهید که اگر هم ندهید او می دزدد و می برد. اگر دیدید راسویی را شکار کردید و کشتید انسان بد نیت و کج دستی را از خود می رانید. انسانی که به مال شما نظر بد دارد.
   و اینکه تعبیر بخاری نشان این دارد که شما در حال حاضر نارامی را تجربه میکنید اما به زودی گرما و صمیمیت اطرافیانتان را حس خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   خواب شما نشان از این دارد که در اینده دختر مورد نظر خود را انتخاب خواهید کرد و اینکه شما ان شخص مورد علاقه خود را خواهید دید و برای زندگیتان احتمالا برگزینید .
   خوابتان بسیار نیک است بر شما
   سربلند و پیروز باشید .

 4. خواب دیدم که سه عدد گلوله اسلحه کمری هدیه گرفتم تعبیرش چه میشود

 5. فاطمه در

  درخواب دیدم درعروسی هستیم موقعی که عروس حرکت کردطایفه عروس پشت سرعروس حرکت کردندیه لحظه دیدم که دست همه آنهاچه زن وچه مردتفنگ هست البته تفنگ هااکثرکلت ازانواع مختتلف بوددراین بین منم یه دونه گیرآوردم وطایفه عروس آشنایی وقوم وخیشی نداشتم همینطورکه حرکت می کردیم شروع به تیراندازی کردندوهمدیگه رومی زدندکه یکی ازآنهاباگلوله مچ پای منوزدنگاه کردم دیدم سوراخ گلوله تفنگ معلومه ولی دردنداشت منم که دیدم منوزدندشروع کردم تیراندازی وازپشت سرآنهاتیراندازی وهمه رومی زدم مردی بلندقدرسیدبه من وباپیراهنی مردانه ای دردست سعی می کردبندازه روی تفنگ واونوازمن بگیره ولی من دستم روهی بالاترمی بردم واون هرکاری کردنتوانست ازمن تفنگ روبگیرد

 6. با سلام. دختری ۲۸ ساله هستم. خواب دیدم یه مرد جوون که در خواب میشناختم و بهش اعتماد داشتم اسلحه ای سیاه داخل دهانم گذاشت و بارها شلیک کرد اما من نمردم فقط خیلی ناراحت و پریشون بودم که به من خیانت کرده. در بیداری اون مرد جوون رو نمیشناسم.

 7. فریدون در

  باسلام.درخواب دیدم که اسلحه کلاشی باقنداق سفید خریداری کردم وشروع به بازوبستنش کردم واصلا باآن تیراندازی نکردم…باتشکر.

نظر خود را بیان کنید