مجله آلامتو

تعبیر خواب تفنگ

(22 رای, امتیاز میانگین: 3٫41 از 5)

تعبیر دیدن تفنگ در خواب چیست؟

تفنگ gun

چنان چه در خواب ببينيد که تفنگ داريد کسي را به دوستي بر مي گزينيد که صديق و راستگو است. ممکن است اشتباه مرتکب شود اما خيانت نمي کند. تفنگ دوست است و دوست صادق است…

اگر در خواب ببينيد که تفنگ هاي زيادي داريد با جمعي مي آميزيد که صداقت و پاکي در رفتار و گفتار يا در محيطي کار مي کنند که دوستي لازمه دوام و بقا افراد آن است. چنان چه در خواب ببينيد که تفنگ از دست شما افتاده دوستي را از دست مي دهيد که در سختي ها مي توانستيد بر او متکي باشيد و اگر تفنگي يافتيد يا کسي به شما هديه داد با کسي دوستي مي کنيد که حامي شما خواهد بود. براي دختران جوان تفنگ هدف و محبت و عشق است و شوهر، بخصوص اگر ببينند که با تفنگ کسي را هدف قرار مي دهند.

تعبیر خواب «تفنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تفنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

  1. با سلام. دختری ۲۸ ساله هستم. خواب دیدم یه مرد جوون که در خواب میشناختم و بهش اعتماد داشتم اسلحه ای سیاه داخل دهانم گذاشت و بارها شلیک کرد اما من نمردم فقط خیلی ناراحت و پریشون بودم که به من خیانت کرده. در بیداری اون مرد جوون رو نمیشناسم.

  2. فریدون در

    باسلام.درخواب دیدم که اسلحه کلاشی باقنداق سفید خریداری کردم وشروع به بازوبستنش کردم واصلا باآن تیراندازی نکردم…باتشکر.

نظر خود را بیان کنید