مجله آلامتو

تعبیر خواب تفنگ

(22 رای, امتیاز میانگین: 3٫41 از 5)

تعبیر دیدن تفنگ در خواب چیست؟

تفنگ gun

چنان چه در خواب ببينيد که تفنگ داريد کسي را به دوستي بر مي گزينيد که صديق و راستگو است. ممکن است اشتباه مرتکب شود اما خيانت نمي کند. تفنگ دوست است و دوست صادق است…

اگر در خواب ببينيد که تفنگ هاي زيادي داريد با جمعي مي آميزيد که صداقت و پاکي در رفتار و گفتار يا در محيطي کار مي کنند که دوستي لازمه دوام و بقا افراد آن است. چنان چه در خواب ببينيد که تفنگ از دست شما افتاده دوستي را از دست مي دهيد که در سختي ها مي توانستيد بر او متکي باشيد و اگر تفنگي يافتيد يا کسي به شما هديه داد با کسي دوستي مي کنيد که حامي شما خواهد بود. براي دختران جوان تفنگ هدف و محبت و عشق است و شوهر، بخصوص اگر ببينند که با تفنگ کسي را هدف قرار مي دهند.

تعبیر خواب «تفنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تفنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. صفر چرخه چی در

  همسرم خواب دیده که من با تفنگ شلیک کردم برادرم را کشتم تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب به برادر شما مربوط نیست و کاملا به شخص شما مرتبط است و باید بدایند که تعبیر دعوا کردن با شخصی که اشناست به معنای ان است که شما به شخصی خیر و نیکی میرسانید و تعبیر تفنگ داشتن هم یعنی پیدا کردن شخصی صالح و صادق و ان خیرو نیکی که شما میرسانید به همان شخص خواهد بود.
   برای بیشتر خواندن راجع به تعبیر خوابیتان لینک زیر را هم مطالعه کنید.
   تعبییر خواب دعوا کردن
   سربلند و پیروز باشید

 2. خواب دیدم که سه عدد گلوله اسلحه کمری هدیه گرفتم تعبیرش چه میشود

 3. فاطمه در

  درخواب دیدم درعروسی هستیم موقعی که عروس حرکت کردطایفه عروس پشت سرعروس حرکت کردندیه لحظه دیدم که دست همه آنهاچه زن وچه مردتفنگ هست البته تفنگ هااکثرکلت ازانواع مختتلف بوددراین بین منم یه دونه گیرآوردم وطایفه عروس آشنایی وقوم وخیشی نداشتم همینطورکه حرکت می کردیم شروع به تیراندازی کردندوهمدیگه رومی زدندکه یکی ازآنهاباگلوله مچ پای منوزدنگاه کردم دیدم سوراخ گلوله تفنگ معلومه ولی دردنداشت منم که دیدم منوزدندشروع کردم تیراندازی وازپشت سرآنهاتیراندازی وهمه رومی زدم مردی بلندقدرسیدبه من وباپیراهنی مردانه ای دردست سعی می کردبندازه روی تفنگ واونوازمن بگیره ولی من دستم روهی بالاترمی بردم واون هرکاری کردنتوانست ازمن تفنگ روبگیرد

 4. با سلام. دختری ۲۸ ساله هستم. خواب دیدم یه مرد جوون که در خواب میشناختم و بهش اعتماد داشتم اسلحه ای سیاه داخل دهانم گذاشت و بارها شلیک کرد اما من نمردم فقط خیلی ناراحت و پریشون بودم که به من خیانت کرده. در بیداری اون مرد جوون رو نمیشناسم.

 5. فریدون در

  باسلام.درخواب دیدم که اسلحه کلاشی باقنداق سفید خریداری کردم وشروع به بازوبستنش کردم واصلا باآن تیراندازی نکردم…باتشکر.

نظر خود را بیان کنید