تعبیر خواب تفنگ

دیدن تفنگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تفنگ در خواب چیست؟

دیدن تفنگ در خواب

چنان چه در خواب ببینید که تفنگ دارید کسی را به دوستی بر می گزینید که صدیق و راستگو است. ممکن است اشتباه مرتکب شود اما خیانت نمی کند. تفنگ دوست است و دوست صادق است.

اگر در خواب ببینید که تفنگ های زیادی دارید با جمعی می آمیزید که صداقت و پاکی در رفتار و گفتار یا در محیطی کار می کنند که دوستی لازمه دوام و بقا افراد آن است.

چنان چه در خواب ببینید که تفنگ از دست شما افتاده دوستی را از دست می دهید که در سختی ها می توانستید بر او متکی باشید و اگر تفنگی یافتید یا کسی به شما هدیه داد با کسی دوستی می کنید که حامی شما خواهد بود.

برای دختران جوان تفنگ هدف و محبت و عشق است و شوهر، بخصوص اگر ببینند که با تفنگ کسی را هدف قرار می دهند.


☺ تعبیر خواب «تفنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تفنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


30 دیدگاه

 1. ذبیح رحیمی

  سلام خوبین
  خواب دیدم که از یک دوستم که خفه هستم تفنگش را خیلی خوشم می‌آید او برایم توف میته

 2. الهام

  سلام. خواب دیدم بایه گروه چندنفره وارد یه مکانی شدم که اونجا داشتن اثارباستانی رو میدزدیدن ولی توی خواب انگار کارشون اشتباه نبوده ومن باخودم دودل بودم ولی مجبورم کرده بودن به اینکه اسلحه بگیرم دستم وحواسم باشه .انگارتویه خونه ای بودیم. ومن ازاینکه اسلحه داشتم احساس قدرت میکردم خیلی باحال بود. بعد یهو صدای مامورا اومد تفنگمو گذاشتم زیر بلوزم وازپیششون رد شدم خونوادم پیش مامورا بودن ومیگفتن که الان دستگیرمیشن. رفتم تفنگو گذاشتم پشت یخچال واومدم پیششون انگار ازچیزی خبر نداشتم.ولی خیلی ترسیده بودم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دزد به معنی دوست امده است و در تعبیر خواب تفنگ داشتن می تواند به معنای دوست خوب باشد و از این رو این خواب برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. حسین

  سلام خواب دیدم که جنگ خانوادگی سر گرفت و یک هم شهری دختر خواهرم را با تیر تفنگ کشت. تعبیر چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب درگیری و دعوا به این صورت امده است که می تواند به معنای خوب باشد و از طرف دیگر در تعبیر خواب تیر امده است که نشان از صراحتی در رفتار و گفتار کسی است و از این رو این خواب برای شما و ایشان خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مهسا

  سلام خواب دیدم که کسی را تیرباران کردم ولی هرچی بهش شلیک کردم نمرد.
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تیر زدن به کسی امده است که می تواند نشان از عاشق شدن باشد و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. محمدحسن

  سلام، خواب دیدم که با تفنگ ماشین دار که از کسی دیگر است ازش گرفتم و‌چند تیر نشانه زدم. اگر تعبیرش را لطف بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این معنا باشد که به واسطه ی دوستی و کسی شما کاری را ممکن است امتحان کنید که برای شما خیر است و از این رو از بابت دیدن این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. اروی حمیدیص

  خواب دیدم که یک گرو بالای برادرم شیلیک میکنه اما مه کوشش میکنم که برادر خود را نجات دهم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب بدانید که ممکن است به معنای تعبیر خواب دعوا باشد که ممکن است به معنای ان باشد که دیگری به شما و ایشان محبتی کند که بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. qazaleh

  خواب دیدم یه نفر داداش کوچیکمو با تفنگ میترسونه من نمیزارم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و بیشتر به ناخوداگاه شما اشاره دارد که در آن شما نقش حمایت از برادر خود دارید و از این رو از بابت دیدن آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. صفتر موسوی

  خواب دیدم با تفنگm4 که خفه کن روی اون هست به سمت کسی تیراندازی میکنم ولی نه برای زدن برای اینکه بترسه و دنبال ما نیاد ما 3نفر بودیم 3 دوست و به کسی تیر اندازی میکردم که دوستم بود و الان با هم قهریم ولی اون دنبال ما اومد و یکی از دوستام که البته دوست خودشم هست با چاقو زخمی کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب در ناخوداگاه شما است و نشان از قهر و دوستی که با ایشان داشته اید دارد و از این رو دارای تعبیر نیست و بیشتر به این معناست که نشان از ان دارد که شما در ذهن خود می خواهید ایشان را هنوز بد و خطرناک جلوه دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. فاطمه

  تفنگ تعبیر خوبی ندارد. چون معنی تفنگ تهدید و خطر است. اما تهدید و خطری آشکار و مشخص که به زندگی آدم میاد و آدم میداند قرار است چه اتفاقی برای او بیفتد. وقتی فردی به زندگیتون میاد که صادقانه دلیل ارتباط خودشو. که آسیب زدن به شماست بهتون میگه این خواب می‌بینید

 10. فاطمه

  مردی که خواب می بینه تفنگ رو دختری نشانه گرفته و شلیک کرده یعنی فردی انتخاب کرده و مورد هدف قرار داده و به او آسیب زده

 11. صفر چرخه چی

  همسرم خواب دیده که من با تفنگ شلیک کردم برادرم را کشتم تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به برادر شما مربوط نیست و کاملا به شخص شما مرتبط است و باید بدایند که تعبیر دعوا کردن با شخصی که اشناست به معنای ان است که شما به شخصی خیر و نیکی میرسانید و تعبیر تفنگ داشتن هم یعنی پیدا کردن شخصی صالح و صادق و ان خیرو نیکی که شما میرسانید به همان شخص خواهد بود.
   برای بیشتر خواندن راجع به تعبیر خوابیتان لینک زیر را هم مطالعه کنید.
   تعبییر خواب دعوا کردن
   سربلند و پیروز باشید

 12. سجاد

  سلام خواب دیدم که با یک تفنگ نشانه گیری کردم و تیر به وسط هدف برخورد کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   چنان چه در خواب ببينيد که تفنگ داريد کسي را به دوستي بر مي گزينيد که صديق و راستگو است. ممکن است اشتباه مرتکب شود اما خيانت نمي کند. تفنگ دوست است و دوست صادق است. و همانطور که بر خودتان اشکار است تیر انداختن و زدن به هدف نشان از پیشرفت کاری و زندگی شما دارد که شما در مسیر زندگیتان هدفتان مشخص است و اینکه به ان خواهید رسید. و اینده برایتان روشن است .
   سربلند و پیروز باشید .

 13. سیاوش

  سلام
  خواب دیدم با اسلحه کلاش کسی رو میکشم(دونفر) و فرار میکنم و از بام خونه پدرم پایین میپرم و از روی دیوارش از کنار یه راسو که خوابه و اصلا بیدار نمیشه و متوجه من نمیشه رد میشم و میرم تو زیر زمین که خیلی هم جای دنجی هست کنار یه بخاری با ارامش میخوام بخوابم

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما درون نا رامی دارید و اینکه احتمالا در عالم واقعیت با ان دو نفر مشکل دارید و میخوابد تلافی کنید . و اینکه دیدن راسو در خواب راسو از پستانداران جونده صحرایی است که از موش بزرگتر و از خرگوش کوچکتر است. دیدن راسو در خواب رو به رویی با دزد است. اگر دیدید راسویی در خانه یا در مزرعه شما زندگی می کند و آنجا سکنی گزیده مطمئن باشید دزدی خانگی دارید. دزدی که اهلی و آشناست و بی آن که خودتان بفهمید مال شما را اندک اندک می برد. معبران عموما راسو را دزد تعبیر کرده اند. اگر در خواب دیدید که به راسو غذا می دهید در واقع مال خود را به کسی می دهید که اگر هم ندهید او می دزدد و می برد. اگر دیدید راسویی را شکار کردید و کشتید انسان بد نیت و کج دستی را از خود می رانید. انسانی که به مال شما نظر بد دارد.
   و اینکه تعبیر بخاری نشان این دارد که شما در حال حاضر نارامی را تجربه میکنید اما به زودی گرما و صمیمیت اطرافیانتان را حس خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 14. مهدی

  خاب دیدم دختری جوان را با اسلحه کلت کمری هدف قرار دادم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما نشان از این دارد که در اینده دختر مورد نظر خود را انتخاب خواهید کرد و اینکه شما ان شخص مورد علاقه خود را خواهید دید و برای زندگیتان احتمالا برگزینید .
   خوابتان بسیار نیک است بر شما
   سربلند و پیروز باشید .

 15. سعید

  خواب دیدم که سه عدد گلوله اسلحه کمری هدیه گرفتم تعبیرش چه میشود

 16. فاطمه

  درخواب دیدم درعروسی هستیم موقعی که عروس حرکت کردطایفه عروس پشت سرعروس حرکت کردندیه لحظه دیدم که دست همه آنهاچه زن وچه مردتفنگ هست البته تفنگ هااکثرکلت ازانواع مختتلف بوددراین بین منم یه دونه گیرآوردم وطایفه عروس آشنایی وقوم وخیشی نداشتم همینطورکه حرکت می کردیم شروع به تیراندازی کردندوهمدیگه رومی زدندکه یکی ازآنهاباگلوله مچ پای منوزدنگاه کردم دیدم سوراخ گلوله تفنگ معلومه ولی دردنداشت منم که دیدم منوزدندشروع کردم تیراندازی وازپشت سرآنهاتیراندازی وهمه رومی زدم مردی بلندقدرسیدبه من وباپیراهنی مردانه ای دردست سعی می کردبندازه روی تفنگ واونوازمن بگیره ولی من دستم روهی بالاترمی بردم واون هرکاری کردنتوانست ازمن تفنگ روبگیرد

 17. مریم

  با سلام. دختری ۲۸ ساله هستم. خواب دیدم یه مرد جوون که در خواب میشناختم و بهش اعتماد داشتم اسلحه ای سیاه داخل دهانم گذاشت و بارها شلیک کرد اما من نمردم فقط خیلی ناراحت و پریشون بودم که به من خیانت کرده. در بیداری اون مرد جوون رو نمیشناسم.

 18. علیرضا غفاریان

  دیدن یک نفر که تفنگ به سویم نشانه گرفته

 19. فریدون

  باسلام.درخواب دیدم که اسلحه کلاشی باقنداق سفید خریداری کردم وشروع به بازوبستنش کردم واصلا باآن تیراندازی نکردم…باتشکر.

نظر خود را بیان کنید