مجله آلامتو

تعبیر خواب درشکه

(3 رای, امتیاز میانگین: 3٫33 از 5)

تعبیر دیدن درشکه در خواب چیست؟

درشکه Horse-carriage

درشکه يک کلمه روسي است که به زبان فارسي آمده و پذيرفته شده مانند سماور و چندين کلمه ديگر که …

ريشه روسي دارند. معبران کهن در اين باره چيزي ندارند اما درشکه يک وسيله نقليه شهري است و تعبيري در حد کار آرائي خودش دارد. چنان چه در خواب ببينيد که سوار درشکه شده ايد و از جائي به جاي ديگر مي رويد در آينده تحولي در زندگي پيدا مي شود که جا به جا مي شويد. اين جا به جائي هم مي تواند اسباب کشي باشد و هم انتقال شغلي اداري، حتي ممکن است در يک کارخانه يا اداره از يک سالن به سالن ديگر و يا از يک شعبه به شعبه ديگر منتقل شويد و لي اين تغيير و تحول و جا به جائي شما را کوچک تر از آن چه هستيد نمي کند و مي تواند علتي براي مفاخره باشد. بي آن که واقعا شايستگي داشته باشيد فخر مي فروشيد و مباهات مي کنيد. اگر ديديد کسي ديگر با درشکه به طرف شما مي آيد يا خبري دريافت مي داريد و يا مسافري براي شما مي رسد و يا تحفه اي مي فرستند و سوغاتي مي گيريد. اگر ديديد درشکه از مقابل شما گذشت و رفت يا خودتان به سفر مي رويد و يا يکي از دوستان نزديک از شما دور مي شود. اگر ديديد خودتان درشکه را مي رانيد کاري بزرگ انجام مي دهيد و اگر احساس کرديد درشکه اي که مي رانيد به خودتان تعلق دارد در خانواده تدبير تازه اي مي انديشيد و تغييراتي مي دهيد. اگر سوار درشکه اي بوديد که اسب هاي راهوار داشت و ضع شما بهبود مي يابد و به پيروزي هائي مي رسيد و اگر اسب رنجور و نحيف بودند و ضع شما از اين که هست بدتر مي شود.

تعبیر خواب «درشکه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «درشکه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. سلام/ من دوستم یه خواب راجع به من دید لطفا” تعبیرش بفرستید/
  دوستم خواب دید:من در حیاط خونه خودشون سوار بر کالسکه شد مه ( به طوری که کالسکه بهش اسب متصل هست) و به سمت ابرها میرم، دوستم منو صدا زد ولی من جواب ندادمه و سریع به سمت داخل ابرها میرم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر بسیار نیکویی دارد که همانا در خواب بالارفتن از جایی به همانند بالا رفتن از پله به معنای بالا رفتن شما در زندگیتان در آینده ای نزدیک دارد و این که دوست شما این خواب را رویت کرده است به این معنای میتواند باشد که ایشان از این موضوع نیز اگاهی نسبی دارد و جواب ندادن شما گویای اهمیت هدف برای شماست .
   سربلند و پیروز باشید

 2. شمسی نادری در

  دیشب خواب دیدم پسرم بادرشگه واسب به سراغم امد ومرا سوار کرد خوداو ابسار اسب راگرفت وراند واز معابر سرسبز وشیبدار رد شدبم وبه سراشیبی مراند ونگاه میکردبم واسب زیبا وقهوهای بود وبعداز گذشت مسافتی باز از جاده های باریک وسرازیز رد میشدیم واز محیط لذت میبردیم تعبیرش چیست ؟

نظر خود را بیان کنید