تعبیر خواب کالسکه (درشکه)

دیدن کالسکه (درشکه) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن کالسکه (درشکه) در خواب چیست؟

تعبیر دیدن کالسکه و درشکه در خواب

درشکه یک کلمه روسی است که به زبان فارسی آمده و پذیرفته شده مانند سماور و چندین کلمه دیگر که ریشه روسی دارند.

معبران کهن در این باره چیزی ندارند اما درشکه (کالسکه) یک وسیله نقلیه شهری است و تعبیری در حد کار آرائی خودش دارد.

چنان چه در خواب ببینید که سوار درشکه (کالسکه) شده اید و از جائی به جای دیگر می روید در آینده تحولی در زندگی پیدا می شود که جا به جا می شوید.

این جا به جایی هم می تواند اسباب کشی باشد و هم انتقال شغلی اداری، حتی ممکن است در یک کارخانه یا اداره از یک سالن به سالن دیگر و یا از یک شعبه به شعبه دیگر منتقل شوید و لی این تغییر و تحول و جا به جایی شما را کوچک تر از آن چه هستید نمی کند و می تواند علتی برای مفاخره باشد. بی آن که واقعا شایستگی داشته باشید فخر می فروشید و مباهات می کنید.

اگر دیدید کسی دیگر با درشکه به طرف شما می آید یا خبری دریافت می دارید و یا مسافری برای شما می رسد و یا تحفه ای می فرستند و سوغاتی می گیرید.

اگر دیدید درشکه (کالسکه) از مقابل شما گذشت و رفت یا خودتان به سفر می روید و یا یکی از دوستان نزدیک از شما دور می شود.

اگر دیدید خودتان درشکه را می رانید کاری بزرگ انجام می دهید و اگر احساس کردید درشکه ای که می رانید به خودتان تعلق دارد در خانواده تدبیر تازه ای می اندیشید و تغییراتی می دهید.

اگر سوار درشکه ای بودید که اسب های راهوار داشت و ضع شما بهبود می یابد و به پیروزی هائی می رسید و اگر اسب رنجور و نحیف بودند و ضع شما از این که هست بدتر می شود.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب ماشین

تعبیر خواب «کالسکه (درشکه)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «کالسکه (درشکه)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

7 دیدگاه

 1. سلام… یکی از دوستان خواب دیدن ک من سوار ی کالسکه هستم و اسب خیلی قشنگی داره اون کالسکه رو میبره بعد ایشون ب من میگن اسب رو نگهدار من بهشون میگم ک نمیتونم نگهش دارم…ب گفته ایشون من هیچ ترس و استرسی ازینکه نمیتونم اسب رو مهار کنم ندارم و خیلی آروم هستم. لطفا بگید تعبیرش چیه. خیلی کنجکاوم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   چنان چه در خواب ببینید که سوار درشکه (کالسکه) شده اید و از جائی به جای دیگر می روید در آینده تحولی در زندگی پیدا می شود که جا به جا می شوید.
   این جا به جایی هم می تواند اسباب کشی باشد و هم انتقال شغلی اداری، حتی ممکن است در یک کارخانه یا اداره از یک سالن به سالن دیگر و یا از یک شعبه به شعبه دیگر منتقل شوید و لی این تغییر و تحول و جا به جایی شما را کوچک تر از آن چه هستید نمی کند و می تواند علتی برای مفاخره باشد.
   اگبی آن که واقعا شایستگی داشته باشید فخر می فروشید و مباهات می کنید.
   اگر دیدید خودتان درشکه را می رانید کاری بزرگ انجام می دهید و اگر احساس کردید درشکه ای که می رانید به خودتان تعلق دارد در خانواده تدبیر تازه ای می اندیشید و تغییراتی می دهید.
   اگر سوار درشکه ای بودید که اسب های راهوار داشت و ضع شما بهبود می یابد و به پیروزی هائی می رسیدکه خیر به دنبال دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. سلام .
  من در اوایل خوابم دیدم که به پشت اسب یک صندل کوچک وصل است و خانوادگی روی ان نشسته ایم ولی من جایم ناآرام است و اسب به شدت سریع میرود و من درحال پرت شدن هستم ولی محکم خود را از صندل گرفته ام ( بقیه در ارامش هستند) .
  و بعد در اواخر خواب دیدم که برای جلوگیری از اتفاق بالا کالسکه ای گرفتیم و الان در ارامش اسب میرانیم .
  میشه بگید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در این خواب دو الگو وجود دارد که یکی به معنای زندگی شماست و دیگری هم به معنای شخصی میتواند باشد که در زندگی شما وارد می شود.
   از این رو تعبیر خواب شما به این صورت خواهد بود که زندگی اینده ی شما ممکن است بسیار ناارام باشد و بسیار متزلزل شود اما شما به وسیله ی شخصی که با ان اشنا می شوید و یا تغییر شخصی که الان هم حضور دارد و برای شما حکم همسر و یا رفیق را دارد میتوانید بر این مسیر سخت فایق اییید.
   به همین جهت در انتخاب هایتان بسیار دقت کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 3. سلام/ من دوستم یه خواب راجع به من دید لطفا” تعبیرش بفرستید/
  دوستم خواب دید:من در حیاط خونه خودشون سوار بر کالسکه شد مه ( به طوری که کالسکه بهش اسب متصل هست) و به سمت ابرها میرم، دوستم منو صدا زد ولی من جواب ندادمه و سریع به سمت داخل ابرها میرم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر بسیار نیکویی دارد که همانا در خواب بالارفتن از جایی به همانند بالا رفتن از پله به معنای بالا رفتن شما در زندگیتان در آینده ای نزدیک دارد و این که دوست شما این خواب را رویت کرده است به این معنای میتواند باشد که ایشان از این موضوع نیز اگاهی نسبی دارد و جواب ندادن شما گویای اهمیت هدف برای شماست .
   سربلند و پیروز باشید

 4. شمسی نادری در

  دیشب خواب دیدم پسرم بادرشگه واسب به سراغم امد ومرا سوار کرد خوداو ابسار اسب راگرفت وراند واز معابر سرسبز وشیبدار رد شدبم وبه سراشیبی مراند ونگاه میکردبم واسب زیبا وقهوهای بود وبعداز گذشت مسافتی باز از جاده های باریک وسرازیز رد میشدیم واز محیط لذت میبردیم تعبیرش چیست ؟

نظر خود را بیان کنید