تعبیر خواب تیراندازی (شلیک)

دیدن تیراندازی (شلیک) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تیراندازی (شلیک) در خواب چیست؟

تیراندازی کردن در خواب چه تعبیری دارد

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید: اگر در خواب با تفنگ تیر اندازی کرد و از آن گلوله ای خارج نشد و یا گلوله‌های آن فاصله زیادی را طی نکرده و در زمین افتاد و قدرت کافی نداشت دلیل بر این است که فرزندش دختر خواهد بود.

اگر ببینی کسی یا کسانی به سمت مرده ای که تو آن را میشناسی با اسلحه تیر اندازی میکنند و پیش تو جان میدهد به نشانه ی مرگ ارزوها و رویاهای خودت است در واقع یک علامت برای این است که تو در مهمترین تصمیمات زندگی است مانند تشکیل خانواده دادن پیدا کردن کار یا شکست های سخت و بدی را تحمل میکنی.

تعبیر خواب تیر اندازی کردن مرده: اگر ببینی کسی یا کسانی به سمت مرده ای که تو آن را میشناسی با اسلحه تیر اندازی میکنند و پیش تو جان میدهد به نشانه ی مرگ ارزوها و رویاهای خودت است در واقع یک علامت برای این است که تو در مهمترین تصمیمات زندگی است مانند تشکیل خانواده دادن پیدا کردن کار یا …شکست های سخت و بدی را تحمل میکنی.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سلاح

تعبیر خواب تیر اندازی به روایت خالد اصفهانی

اگر دیدی پدر مادر برادر یا خواهرت را بواسطه ی ضربات اسلحه و یا خروج گلوله از دست میدهی این یک معنا دارد و ان اینکه بزودی یک دعوای بزرگ و شدید بین اعضای خانواده ی تو روی میدهد که دامن تو را نیز فرا میگیرد.

اگر دیدی با اسلحه هایی بزرگ یا کوچک به طرف بچه ها و یا اطفال شلیک میکنند و آن ها میمیرند به نشانه ی قحطی و خشکسالی طولانی مدت و از بین رفت نعمت و برکت در شهری است که در آنجا زندگی میکنی.

اگر دیدی با اسلحه به طرف خودت تیر اندازی میکنند و با مرگ دست و پنجه نرم میکنی به نشانه ی خاطره اتفاق یا حادثه ای هولناک باشد که اطرافیانت را درگیر خواهد کرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تفنگ

تعبیر خواب تیر اندازی به روایت منوچهر مطیعی

اگر ببینیم ما تیرانداز هستیم کسی یا چیزی مورد نظر ما قرار می گیرد.


تعبیر خواب تیر اندازی به روایت شیخ طوسی

اگر مرد متاهلی خواب ببیند که همسرش را با ضرب گلوله تفنگ میکشد به نشانه ی این باشد که دوباره ازدواج میکند و همسر اول خود را طلاق میدهد و چنان چه زنی چنین خوابی را ببیند به نشانه ی ظلمی بزرگ باشد که در حق فرزند و شوهرش روا دارد.


تعبیر خواب تیر اندازی به روایت جابر مغربی

اگر کسی ببیند بعد از شلیک گلوله جان می سپارد و خونی که جاری شده را مشاهده میکند به نشانه ی کشته شدن دوست و یا رفیق صمیمی اش در یک درگیری فیزیکی است، خون دیدن به هیچ وجه در رویاها معانی خوبی ندارد و همیشه عواقب خطرناکی را در پی دارد و بیشترین دردسر متحمل سایرین است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جنگ

تعبیر خواب تیر اندازی از دیدگاه گارل گوستاو یونگ

دیدن تیراندازی در خوابتان بیانگر این است که شما هدفی مشخص شده دارید و می دانید که هدفتان در زندگی چیست. برنامه هاتان درست طبق هدف است.

خواب دیدن اینکه به کسی با اسلحه شلیک می کنید بیانگر احساس تهاجمی و خشم نهفته ی شما در مورد یک فرد خاص است. اگر فردی که شلیک می کنید غریبه است، پس بیانگر این است که شما جنبه های ناشناخته ی خودتان را که درک نکرده اید، رد می کنید.

خواب دیدن اینکه کسی به شما با اسلحه شلیک می کند بیانگر این است که در زندگی تان مسئله با یک شخص را تجربه می کنید. شما ممکن است حس کنید که در یک موقعیت قربانی شده اید.


تعبیر خواب تیراندازی از دیدگاه آنلی بیتون

اگر خواب ببینید مورد اصابت تیر تپانچه ای قرار گرفته‌اید و هر دم ممکن است جان خود را از دست بدهید، نشانه آن است که با بدرفتاری و بدخواهی دوستان روبرو خواهید شد.

شنیدن صدای تیراندازی در خواب، نشانه آن است که به علت خودخواهی بیش از اندازه همسرتان از شما بیزار می شود.

اگر خواب ببینید موعظی به طرف شما تیراندازی می کند، نشانه آن است که یکی از دوستان با عقاید شما مخالفت خواهد کرد و راههای دیگری را فراروی شما پدیدار خواهد ساخت.


تعبیر خواب تیر اندازی از دیدگاه لیلا برایت

اگر در خواب به کسى تیراندازى مى‏کنید، نشانه‏ى آن است که دچار گرفتارى و دردسر خواهید شد.

اگر خواب ببینید که مورد اصابت تیرى قرار مى‏گیرید، نشانه آن است که در کارتان با شکست مواجه مى‏شود.

اگر ببینید که شما را تیرباران مى ‏کنند، یعنى در شغلتان پیشرفت مى‏ کنید.


☺ تعبیر خواب «تیراندازی (شلیک)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تیراندازی (شلیک)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

12 دیدگاه

 1. آرمین

  سلام
  بنده خواب دیدم با اسلحه کلاشینکف جهت جلوگیری از ورود یک سری افراد به یک منطقه اقدام به تیراندازی هوایی کردم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دراد که شما در مورد موضوعی خوان صلح و ارامش هستید و این نیک است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. پریسا

  سلام من خواب دیدم ک درخانه قدیمی ک زندگی میکردیم انجا ازپشت بام۴ نفربهمون تیراندازی میکنن شوهرم اسلحه برمیداره بمن وداداشومامانم وبابام میگ برین اتاق میریم یکی ازاشنامون بشون تیرمیخوره میسوزه ولی نمیشناسم من زیادگریه میکنم چیزی نمیشه همسایه هامیگن هرشب اینجا همینطوریه عادت میکنین من ب بابام وشوهرم التماس میکنم ازاینجابریم شهردیگ زندگی کنیم ولی گوش نمیدن باگریه ازخواب بیدارشدم لطفا تعبیرشو بهم میگین…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که خانواده شما مورد توجه افرادی قرار خواهند گرفت که بد نیست و نیک است و شما نباید جلو دار این خیر باشید. گریه در خواب نشان بر شادی در بیداری است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. میرزایی

  سلام . خواب دیدم یک زره پوشیدم ناگهان به آسمان رفت چیزی شیبه به فضا.در اونجا زره یا سفینه های دیگه ای بودند به اهداف نا مشخصی شلیک میکردند چیزی شبیه لیزر. من هر چی دکمه شلیک رو میزدم عمل نمیکرد و من نگران بودم مورد اثابت قرار بگیرم. ناگهان دستگاه من هم شروع به شلیک کرد و من هم مثل بقیه شروع کردم به شلیک در پهنه آسمان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای این خواب باید بدانید که می تواند به این معنا باش که شما در زندگی واقعی چیزی بسیار گنگ را حس می کنید که می دانید بر روی زندگی شما تاثیر گذاشته است اما نمی توانید ان را کنار بزنید و یا اینکه آن را پیدا کنید و در این خواب انگونه که امده است نشان از ان دارد که شما می توانید ان موضوع را بیابید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مهسا

  سلام من خواب دیدم از تیر پناه بردم به مکان امن همراه با دوتا کودک که اشنا هستن و تیراندازی توسط یک فرد بسیار نزدیک بود و خانوادم پدر و مادرم طی سانحه زخمی شدند ولی من چیزیم نشد جراحت من جزئی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که به معنای مشکلی بزرگ بین خانواده ی شماست و باید از این رو بسیار اگاه و دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. امید

  سلام.خواب دیدم همراه یه آقا در حال تعقیب و گرفتن یه شخصی به هنراه یه بچه بودیم بعد از تعقب و گریز رسیدیم نزدیک به یه مارک من به اون آقا که باهام بود گفتم شما لز چپ برو من از راست تا اونارو بگیریم بعد تو مسیر هی از مردم میمرسیدیم این دوتا شخصو دیدن یا خیر و میگفتن ندیدیم تا رسیدیم به یه مدرسه

  و یه نگهبان که انگاری نگهبان اون مدرسه بود اومد جلو راهمون و گفتیم دنبال این شخصیم که با یه بچس گفت رفتن توی کلاسا از اونور مدرسه توی کلاسی که گفته بودنو میدیدیم که یه پنجره داشت و بچه های دیگه توش بودن و من داد میزدم که بیاین بیرون و انگاری یه اسلحه داشتم که تهدید میکردم شلیک میکنم وقتی دیدم از اون دونفر کسی نیومد بیرو با اینکه انگاری بچه های دیگه ابم اونجا بودن من دیواز اون کلاسو بستم به تیر و ریختن یسریا بیرون لابلای اونا یه نفر بود که داد میزد انگشتم انگشتم و انگاری یکی از انگشتاش قطع شده بود و خون میپاشید بیرون..

  ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به این معنا می تواند باشد که ممکن است شما در اینده کسی و یا چیزی را در نظر بگیرید که برای رسیدن به ان رفتار صحیحی انجام ندهید و صبر نکنید و از این رو باید بدانید که عامل شما برای رسیدن صبر و کار دقیق است تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود.
   سربلند و پیروز باشید

 6. امیر

  سلام من خواب دیدم به سمتم تیراندازی میکنن دشمن زیاد دارم ولی هیچ تیری به من اصابت نمیکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بیانگر این باشد که شما در اینده ای نزدیک مشکلاتی برایتان ممکن است پیش بیاید اما هیچ کدام برای شما دردسر ساز نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید