تعبیر خواب تیراندازی (شلیک)

دیدن تیراندازی (شلیک) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تیراندازی (شلیک) در خواب چیست؟

تیراندازی کردن در خواب چه تعبیری دارد

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب گوید: اگر در خواب با تفنگ تیر اندازی کرد و از آن گلوله ای خارج نشد و یا گلوله‌های آن فاصله زیادی را طی نکرده و در زمین افتاد و قدرت کافی نداشت دلیل بر این است که فرزندش دختر خواهد بود.

اگر ببینی کسی یا کسانی به سمت مرده ای که تو آن را میشناسی با اسلحه تیر اندازی میکنند و پیش تو جان میدهد به نشانه ی مرگ ارزوها و رویاهای خودت است در واقع یک علامت برای این است که تو در مهمترین تصمیمات زندگی است مانند تشکیل خانواده دادن پیدا کردن کار یا شکست های سخت و بدی را تحمل میکنی.

تعبیر خواب تیر اندازی کردن مرده: اگر ببینی کسی یا کسانی به سمت مرده ای که تو آن را میشناسی با اسلحه تیر اندازی میکنند و پیش تو جان میدهد به نشانه ی مرگ ارزوها و رویاهای خودت است در واقع یک علامت برای این است که تو در مهمترین تصمیمات زندگی است مانند تشکیل خانواده دادن پیدا کردن کار یا …شکست های سخت و بدی را تحمل میکنی.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سلاح

تعبیر خواب تیر اندازی به روایت خالد اصفهانی

اگر دیدی پدر مادر برادر یا خواهرت را بواسطه ی ضربات اسلحه و یا خروج گلوله از دست میدهی این یک معنا دارد و ان اینکه بزودی یک دعوای بزرگ و شدید بین اعضای خانواده ی تو روی میدهد که دامن تو را نیز فرا میگیرد.

اگر دیدی با اسلحه هایی بزرگ یا کوچک به طرف بچه ها و یا اطفال شلیک میکنند و آن ها میمیرند به نشانه ی قحطی و خشکسالی طولانی مدت و از بین رفت نعمت و برکت در شهری است که در آنجا زندگی میکنی.

اگر دیدی با اسلحه به طرف خودت تیر اندازی میکنند و با مرگ دست و پنجه نرم میکنی به نشانه ی خاطره اتفاق یا حادثه ای هولناک باشد که اطرافیانت را درگیر خواهد کرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب تفنگ

تعبیر خواب تیر اندازی به روایت منوچهر مطیعی

اگر ببینیم ما تیرانداز هستیم کسی یا چیزی مورد نظر ما قرار می گیرد.


تعبیر خواب تیر اندازی به روایت شیخ طوسی

اگر مرد متاهلی خواب ببیند که همسرش را با ضرب گلوله تفنگ میکشد به نشانه ی این باشد که دوباره ازدواج میکند و همسر اول خود را طلاق میدهد و چنان چه زنی چنین خوابی را ببیند به نشانه ی ظلمی بزرگ باشد که در حق فرزند و شوهرش روا دارد.


تعبیر خواب تیر اندازی به روایت جابر مغربی

اگر کسی ببیند بعد از شلیک گلوله جان می سپارد و خونی که جاری شده را مشاهده میکند به نشانه ی کشته شدن دوست و یا رفیق صمیمی اش در یک درگیری فیزیکی است، خون دیدن به هیچ وجه در رویاها معانی خوبی ندارد و همیشه عواقب خطرناکی را در پی دارد و بیشترین دردسر متحمل سایرین است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب جنگ

تعبیر خواب تیر اندازی از دیدگاه گارل گوستاو یونگ

دیدن تیراندازی در خوابتان بیانگر این است که شما هدفی مشخص شده دارید و می دانید که هدفتان در زندگی چیست. برنامه هاتان درست طبق هدف است.

خواب دیدن اینکه به کسی با اسلحه شلیک می کنید بیانگر احساس تهاجمی و خشم نهفته ی شما در مورد یک فرد خاص است. اگر فردی که شلیک می کنید غریبه است، پس بیانگر این است که شما جنبه های ناشناخته ی خودتان را که درک نکرده اید، رد می کنید.

خواب دیدن اینکه کسی به شما با اسلحه شلیک می کند بیانگر این است که در زندگی تان مسئله با یک شخص را تجربه می کنید. شما ممکن است حس کنید که در یک موقعیت قربانی شده اید.


تعبیر خواب تیراندازی از دیدگاه آنلی بیتون

اگر خواب ببینید مورد اصابت تیر تپانچه ای قرار گرفته‌اید و هر دم ممکن است جان خود را از دست بدهید، نشانه آن است که با بدرفتاری و بدخواهی دوستان روبرو خواهید شد.

شنیدن صدای تیراندازی در خواب، نشانه آن است که به علت خودخواهی بیش از اندازه همسرتان از شما بیزار می شود.

اگر خواب ببینید موعظی به طرف شما تیراندازی می کند، نشانه آن است که یکی از دوستان با عقاید شما مخالفت خواهد کرد و راههای دیگری را فراروی شما پدیدار خواهد ساخت.


تعبیر خواب تیر اندازی از دیدگاه لیلا برایت

اگر در خواب به کسى تیراندازى مى‏کنید، نشانه‏ى آن است که دچار گرفتارى و دردسر خواهید شد.

اگر خواب ببینید که مورد اصابت تیرى قرار مى‏گیرید، نشانه آن است که در کارتان با شکست مواجه مى‏شود.

اگر ببینید که شما را تیرباران مى ‏کنند، یعنى در شغلتان پیشرفت مى‏ کنید.


☺ تعبیر خواب «تیراندازی (شلیک)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تیراندازی (شلیک)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


30 دیدگاه

 1. مریم

  باسلام
  من خواب دیدم دو نفر بهم تیراندازی میکنن یکیشون روی کوه بود فاصله داشتن باهم و من فرار کردم که تیر نخورم (یکی از این دو مرد رو میشناسم و بد ما رو میخواد ولی اون یکی رو نمی‌شناختم)

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بیشتر نشان از چیزی باشد که در ذهن شما است و همان ترس از ان فرد است اما در صورت دیگر هم می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده چیزی را به صورت قاطعانه خواهید فهمید که ممکن است سبب ناراحتی شما شود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. آرمان

  سلام
  خواب دیدم که توی خونمون از عمد به پای مادرم یه تیر زدم. وخورد به پای مادرم، اما تاثیری نداشت، یعنی مادرم راه می رفت و انگار احساسش نمی کرد. و بعدش یه جوری که انگار پشیمون باشم و بترسم که یه اتفاقی براش بیفته، به پدرم می گفتم که باید مادرم رو ببریم درمانگاه (16 سالمه) و پدرم هم مخالفت می کرد.

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر اینخواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که شما دیگری را برنجانید که ممکن است همان مادرتان باشد و از این رو باید بسیار در رفتارهای خود دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. …..

  با سلام
  من خواب دیدم که انگار یه انبار اسلحه داریم و دشمنایی که میخواستن مارو بکشن ولی فقط من بودم و یک سری ادم هیچکدوم از اعضای خانوادم نبودن.ما همه ی اسلحه هارو از انبار بیرون اوردیم و دشمن های ما اونجارو اتیش زدن و اون انبار چوبی کلا سوخت.
  بعد ما رفتیم یه جایه دیگه که یکم شبیه خونه ی خودمون بود منتظر بودیم اونا حمله کنن تا بُکشیمشون چن بار حمله کردن به ما و ما جلشونو گرفتیم تفنگ من از این بزرگ قدیمی ها بود.
  و تو ماه محرم بود انگار چون همون لحظه دسته رد شد ولی چند نفر داشتن به سمت ما حمله میکردن منم مجبور شدم بهشون شلیک کنم ولی انگار اون ها دنبال دسته بودن و کسی که من کشتم یادمه یک زن بود و اگه اشتباه نکنم یک پسر بچه،و بعدش کلی عذاب وجدان گرفتم.

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب می تواند نشانی از یک تعبیر ثانویه باشد که در ان نشان دهد که برای شما مشکلی پیش بیاید که به تنگدستی رسد و از این روی خیر نیست و باید صدقه ای دهید و از طرفی دیگر می تواند نشانی از تهدیدی باشد که باید از ان بر حذر باشید که مال شما را نشانه رفته است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. وکیلی

  سلام
  خواب دیدم شوهرم بااسلحه به فردناشناسی تیراندازی کردواوراکشت
  (فردکشته شده رواصلاندیدم،فقط تیراندازی همسرم دیدم)تعبیرش چی میشه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این معنا باشد که در اینده نزدیک کسی مورد نظر شما قرار می گیرد که ممکن است خیر باشد و یا نه.
   سربلند و پیروز باشید

 5. ایمان

  سلام
  من خواب دیدم در یک عروسی رفته ام و در مجلس عروسی تیر هوایی شلیک میکنم بعد نیروی انتظامی امد و به دنبال من می گشت و من فرار میکردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر این ترس در ذهن شما باشد این خواب دارای تعبیر نیست و اگر نه می توان نشانی از ان باشد که سخنی و یا حرفی بزنید که سبب شود دیگران شما را به شدت قضاوت کنند و از این روخوابی خیر نیست و باید بسیار به حرف های خودتان اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. امراله

  ضمن عرض سلام خواب دیدم که من و خانمم ندا در یک ساختمان بزرگ بودیم و در حال فرار بودیم در یکی از راهروها به یک ادم‌آهنی که مسلح هم بود رسیدیم که تنظیم شده بود که ما رو بکشه ما فرصت عکس العمل نداشتیم اسلحه رو دستانش‌مجهز بود که اونم ما رو نشونه گرفته یه دستش سمت من و یه دستش سمت زنم ندا بود که به سمتمون شلیک‌ کرد تیرها به سینه و شکممو ن میخورد و از کمرمو ن خارج میشد ندا رو زمین افتاد و من که هنوز ایستاده بودم دوتا دستش که مسلح بود منو دوباره رگبار کرد منم کنار خانمم ندا رو زمین افتادم و درحالی که داشت میگفت که ما چند تیر خوردیم خانمم ندا ۳۸ گلوله ومن دوبرابر خانمم۷۶ گلوله خورده بودم درحالی که آخرین لحظات جونمون بود و روی زمین افتاده بودیم دست من و ندا بهم گره خورده بود آن ادم آهنی یک تیر در وسط پیشونیم من و یک تیر در وسط پیشونیم ندا زد و ما درحالی که چشمانمان باز بود کشته شدیم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   بر اساس تعابیر خواب دیدن تیر خوردن در خواب خیر نیست و می تواند نشان از ان باشد که خدای ناکرده برای احدی از عزیزان شما مشکلی پیش بیاید اما این هم باید عرض شود که اگر سرخی خون در خواب را دیده اید پس خواب شما بی تعبیر است و اضغاث احلام است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. محمدامین

  خواب دیدم یک مأمور دولت بهم شلیک کرد تعبیر این چیست؟ لطفا کامل و واضح بگید ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی به نسبت خوب می تواند باشد و نشان از ان باشد که برای شما کسی چیزی را به صراحت گوید که تاثیری در مسیر زندگی شما خواهد داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 8. محمد امیدی

  سلام خواب دیدم دو مامور پلیس ب یک دختر نوجوان شلیک میکنن و دختر جیغ می‌کشه و آخر هم از نزدیک ی تیر ب دختر میزنن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب امده است که می تواند نشان از قحطی باشد و خشکسالی که در حال حاضر هم به ان درگیر هستیم.
   سربلند و پیروز باشید

 9. فاطمه

  سلام و عرض ادب
  خواب دیدم پدرم با اسلحه چندبار شلیک کرد یه تیر بهم خورد یه کم از جای زخم خون اومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   اگر در خواب سرخی خون را دیده اید که دارای تعبیر نیست و اگر هم نه می تواند نشان از ان باشد که پدر شما ممکن است در اینده چندین بار به شما با قاطعیت چیزی بگوید که قبول ان برای شما سخت است اما صحیح است و خیر.
   سربلند و پیروز باشید

 10. آرمین

  سلام
  بنده خواب دیدم با اسلحه کلاشینکف جهت جلوگیری از ورود یک سری افراد به یک منطقه اقدام به تیراندازی هوایی کردم تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دراد که شما در مورد موضوعی خوان صلح و ارامش هستید و این نیک است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. پریسا

  سلام من خواب دیدم ک درخانه قدیمی ک زندگی میکردیم انجا ازپشت بام۴ نفربهمون تیراندازی میکنن شوهرم اسلحه برمیداره بمن وداداشومامانم وبابام میگ برین اتاق میریم یکی ازاشنامون بشون تیرمیخوره میسوزه ولی نمیشناسم من زیادگریه میکنم چیزی نمیشه همسایه هامیگن هرشب اینجا همینطوریه عادت میکنین من ب بابام وشوهرم التماس میکنم ازاینجابریم شهردیگ زندگی کنیم ولی گوش نمیدن باگریه ازخواب بیدارشدم لطفا تعبیرشو بهم میگین…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که خانواده شما مورد توجه افرادی قرار خواهند گرفت که بد نیست و نیک است و شما نباید جلو دار این خیر باشید. گریه در خواب نشان بر شادی در بیداری است.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. میرزایی

  سلام . خواب دیدم یک زره پوشیدم ناگهان به آسمان رفت چیزی شیبه به فضا.در اونجا زره یا سفینه های دیگه ای بودند به اهداف نا مشخصی شلیک میکردند چیزی شبیه لیزر. من هر چی دکمه شلیک رو میزدم عمل نمیکرد و من نگران بودم مورد اثابت قرار بگیرم. ناگهان دستگاه من هم شروع به شلیک کرد و من هم مثل بقیه شروع کردم به شلیک در پهنه آسمان

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب برای این خواب باید بدانید که می تواند به این معنا باش که شما در زندگی واقعی چیزی بسیار گنگ را حس می کنید که می دانید بر روی زندگی شما تاثیر گذاشته است اما نمی توانید ان را کنار بزنید و یا اینکه آن را پیدا کنید و در این خواب انگونه که امده است نشان از ان دارد که شما می توانید ان موضوع را بیابید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. مهسا

  سلام من خواب دیدم از تیر پناه بردم به مکان امن همراه با دوتا کودک که اشنا هستن و تیراندازی توسط یک فرد بسیار نزدیک بود و خانوادم پدر و مادرم طی سانحه زخمی شدند ولی من چیزیم نشد جراحت من جزئی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بر اساس تعابیر امده است که به معنای مشکلی بزرگ بین خانواده ی شماست و باید از این رو بسیار اگاه و دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 14. امید

  سلام.خواب دیدم همراه یه آقا در حال تعقیب و گرفتن یه شخصی به هنراه یه بچه بودیم بعد از تعقب و گریز رسیدیم نزدیک به یه مارک من به اون آقا که باهام بود گفتم شما لز چپ برو من از راست تا اونارو بگیریم بعد تو مسیر هی از مردم میمرسیدیم این دوتا شخصو دیدن یا خیر و میگفتن ندیدیم تا رسیدیم به یه مدرسه

  و یه نگهبان که انگاری نگهبان اون مدرسه بود اومد جلو راهمون و گفتیم دنبال این شخصیم که با یه بچس گفت رفتن توی کلاسا از اونور مدرسه توی کلاسی که گفته بودنو میدیدیم که یه پنجره داشت و بچه های دیگه توش بودن و من داد میزدم که بیاین بیرون و انگاری یه اسلحه داشتم که تهدید میکردم شلیک میکنم وقتی دیدم از اون دونفر کسی نیومد بیرو با اینکه انگاری بچه های دیگه ابم اونجا بودن من دیواز اون کلاسو بستم به تیر و ریختن یسریا بیرون لابلای اونا یه نفر بود که داد میزد انگشتم انگشتم و انگاری یکی از انگشتاش قطع شده بود و خون میپاشید بیرون..

  ممنون میشم تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به این معنا می تواند باشد که ممکن است شما در اینده کسی و یا چیزی را در نظر بگیرید که برای رسیدن به ان رفتار صحیحی انجام ندهید و صبر نکنید و از این رو باید بدانید که عامل شما برای رسیدن صبر و کار دقیق است تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود.
   سربلند و پیروز باشید

 15. امیر

  سلام من خواب دیدم به سمتم تیراندازی میکنن دشمن زیاد دارم ولی هیچ تیری به من اصابت نمیکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بیانگر این باشد که شما در اینده ای نزدیک مشکلاتی برایتان ممکن است پیش بیاید اما هیچ کدام برای شما دردسر ساز نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید