تعبیر خواب تیر

دیدن تیر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تیر در خواب چیست؟

دیدن تیر در خواب چه تعبیری دارد

تیر مردی است راستگو و صدیق که با همه صنف و طبقه ای می جوشد ولی تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

داشتن تیر مصاحبت و ملازمت با چنین دوستی است اگر در خواب ببینیم تیری به طرف ما پرتاب شد که آسیب نرساند مورد توجه و عنایت قرار می گیریم یا نامه و پیغامی دریافت می کنیم. اگر مسافری یا غایبی داریم از او خبری به ما می رسد یا دوستی برای ما هدیه و تعارف می فرستد.

اگر تیری که به سوی ما انداخته شده آسیب رساند و در خواب دیدیم که به بدن ما فرو رفت سرزنش و شماتت می شویم و کاری می کنیم که سر زبان ها می افتیم و پشت سر ما بد خواهند گفت.

اگر ببینیم ما تیرانداز هستیم کسی یا چیزی مورد نظر ما قرار می گیرد. اگر دختر دم بختی تیر می افکند یا تیری به سوی او افکنده می شود نیکو است چون مورد توجه قرار می گیرد.


☺ تعبیر خواب «تیر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تیر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


63 دیدگاه

 1. بانو اوجی زاده

  سلام خواب دیدم چند تا قایق رو دریا هستن و قایق های نیروی انتظامی دارن به اونها تیراندازی میکنن ؟؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   تیراندازی در این خواب می تواند نشان از درگیری باشد که در اینده برای شما نشانی از خیر است که از دیگری به شما رسد و از این رو خوابی خیر دیده اید و از بابت آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. علی اهوازی

  سلام
  خواب دیدم از جایی نامعلوم یه تیر به بازوم خورد زیاد فرو نرفت در حد زیر پوست اونو بادست در آوردم بدون خونریزی ولی جاش معلوم بود

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است نشانی از ان باشد که شما شماتت شوید و ندانید که چه کسی شمارا سرزنش کند.
   سربلند و پیروز باشید

 3. نیلوفر

  سلام من خواب دیدم یکی از امامای معصوم به‌من ۳ تا فشنگ (تیر) مخصوص اسلحه بود داد یکی از اون تیرها بزرگ‌تر و قوی تر بود به رنگ طلایی ، گفتند دشمن برای صلح به سمت ما می آید ولی اگر جنگ شد شما هم از این تیرها برای اسلحه استفاده کنید و از ما دفاع کنید لباس دشمنان قرمز بود و با اسب به سمت ما می آمدند ولی بنظر میرسید قصد جنگ نداشتن
  این خواب برایم یخورده عجیب بود که چرا این خواب را دیدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از ان باشد که در اینده نزدیک کسی را بشناسید که برای شما خیر است و بسیار راستگو و صادق است و از این رو میتواند خوابی بسیار خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. سعیدی

  سلام خواب دیدم که عشقم که چند روز پیش خودکشی کرد فشنگ تو دستش داشت ،داشت میشمردشون گفتمش چندتاشونو میخوام گفت بردار وازشون بردن

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب اشاره ای به این حادثه ی تلخ برای شما داشته است و دارای تعبیر نیست و بدانید که با توجه به اتفاقی که برای شما افتاده است ممکن است تا مدت ها اینگونه خواب هایی ببینید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مرتضی

  سلام من خوابید چند تا تیر خودم دارم ولی تو یک باغی همینحوری که راه میرم زیر سایه درخت ها چندتا چندتا تیر پیدا میکنم همشو جمع میکنم ولی چون قبلش به رفیقم قوول دادم برایش بیارم تو خواب اون میاد از تیری هایی که خودم داشتم بهش3تا میدم بقیه را دیدم جمع میکنم برای خودم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و می تواند نشان از صداقت و راست گویی همان دوستتان باشد و از این رو بسیار خیر و خوب است.
   سربلندو پیروز باشید

 6. aryana

  سلام خواب دیدم در گوشه ایی از حیاط خانمان فشنگ گلوله رو پیدا کردم و جمعشون کردم ک ببرم بفروشمشون… چ تعبیری داره این خوابم؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   پیدا کردن تیر در خواب خیر است و اما فروش آن نه و می تواند نشان از ان باشد که کسانی که در زندگیتان دارید را بدون علت از خود دور نکنید که برای شما مفید هستند./
   سربلند و پیروز باشید

 7. ناشناس

  سلام خواب دیدم که یکی به گلوم تیر شلیک کرد
  و یک نفر هم به سر یک نفر دیگه تیر شلیک کرد
  و یکی دیگه هم به قلب یکی دیگه تیر شلیک کرد
  یعنی چی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب تیر امده است که به بدن شما فرو رفت و شما مورد اسیب قرار گرفتیت نشان بر ان است که عملی انجام خواهید داد که به سر زبان مردم خواهید افتاد و اینکه و تیر های که به دیگران در خواب زده شده است به این نشان است که شما با رفتارتان دیگران را هم مورد اسیب حرف دیگران قرار خواهید داد و دیگران شما و احتمالا خانوادتان را زخم زبان خواهند زد که صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. بهبهانی

  سلام من خواب دیدم که یکی از دوستان دو عدد فشنگ کلت به داده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تیر در خواب نشان بر خوبی است و به مردی با صفت های خوب است و اینکه نشان بر این است که این مرد با تمام اصناف می‌جوشد اما تاثیری بر رفتار او نخواهد داشت و اینکه تیر برای زنان نشان از فرزند پسر هم میباشد و به تعبیر دیگر به دختران دمه بخت همسر و برای مردان رفیق با صفت های پاک.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. شیرین

  سلام من خواب دیدم روی یه دریاچه هستم که اطرافش انگار یه شهر بزرگه، توی دریاچه ۳تا جزیره بود که مردم اونجا زندگی میکردن من به اونا سر میزدم البته به جای قایق به قالیچه داشتم که روی آب میتونست بره باسرعت خوب ،توی جزیره سوم کسی بود که من دوستش دارم ومن باقالیچه ام رفتم داخل جزیره،اب دریاچه هم خیلی صاف بود

  • یاسین صداقت

   باا سلام
   این خواب برای شما شرایط ایده الی را نشان داده است که ممکن است در ناخوداگاه شما باشد و از این رو باید بدانید که تعبیر آن برای شما به این صورت خواهد بود که ممکن است در اینده ای نه چندان دور خیری و دوستی بسیار مناسب به دست آورید که از طریق معمول نیست .
   سربلندو پیروز باشید

 10. باران

  با سلام

  خواب دیدم سه تا گلوله از پشت به همسرم شلیک کردم، به قلبش، اون هم از درد به خودش می پیچید، خیلی ناراحت بودم، میخواستم اورژانس زنگ بزنم، به دوستاش، یکی که به دادم برسه…
  اون هم دست و پا میزد… به پدرم زنگ زدم تا بیایند، اونها هم کار داشتند، گفتم یه اتفاق بد افتاده هر چه زودتر بیایید
  گفتم شاید دیگه جان داده… تا اینکه، پدر و مادرم آمدند، بالاتنه اش رو عوض کرد و خوب شد
  ولی خودم هنوز کللللی استرس داشتم، بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که اگر در خواب ببینید که شما تیر انداز هستید به این معنا خواهد بود که در اینده ی نه چندان دور کسی یا چیزی در برابر نظر شما قرار خواهد گرفتت که ممکن است به ایشان مربوط باشد و از این رو برای شما ممکن است خیر باشد زیرا تیر در خواب به نشان صداقت است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. سعید

  سلام؛ من خواب دیدم که زندان بودم بعد نامه آزادیمو دادن دستم البته مدنیه مشکل برام پیش اومده و بهم حکم زندان دادن ولی هنوز اجرا نشده ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما میتواند اینگونه تعبیر شود که شما از ترس اجرا شدن ان است و اینکه خواب شما میتواند نشان از تبرعه شدن شما باشد و یا فرد شاکی به شما رضایت بدهد و اینکه خواب شما نشان بر خیر دارد و اگر به دست راستتان داده شود بسیار نیک است .
   سربلند و پیروز باشید .

 12. Sara

  باسلام و درود بنده خواب دیدم که جلوی یک مغازه ایستادم و پدرم ب یک مغازه ک آلات موسیقی می‌فروخت رفت ب من هم گفت بیا اما من جلوی ویترین مغازه وایستادم تا باهم برویم خانه و دیدم انگار شانه راستم میخاره همین ک دستم رو بردم تا بخارونمش دیدم یک گلوگه رو از کتف راستم در آوردم ولی گلوله چوبی بود و در کتف چپم نیز یک گلوله چوبی در اوردم.اصلا درد نداشت وکسی بهم شلیک نکرده بودم واصلا حس نمی‌کردم ک این ها رو از بدنم در آوردم انگار مثل استخوان های بدنم بود باهاش راحت بودم حتی تا قبل از در آوردن از بدنم حس نمیکردم حتی اصلا درد نداشت و فقط یک کوچولو خونی بود کنار گلوله ولی خشک شده بود اگه ممکنه تعبیرشو بگین ممنون میشم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تير مردي است راستگو و صديق که با همه صنف و طبقه اي مي جوشد ولي تحت تاثير قرار نمي گيرد. داشتن تير مصاحبت و ملازمت با چنين دوستي استاگر در خواب ببينيم تيري به طرف ما پرتاب شد که آسيب نرساند مورد توجه و عنايت قرار مي گيريم يا نامه و پيغامي دريافت مي کنيم. اگر مسافري يا غايبي داريم از او خبري به ما مي رسد يا دوستي براي ما هديه و تعارف مي فرستد. اگر تيري که به سوي ما انداخته شده آسيب رساند و در خواب ديديم که به بدن ما فرو رفت سرزنش و شماتت مي شويم و کاري مي کنيم که سر زبان ها مي افتيم و پشت سر ما بد خواهند گفت.
   سربلند و پیروز باشید .

 13. Hasan

  سلام چندروز پیش خوابیدم ۳نفر با اسلحه کلت قصدتیراندازی ب من دارن ولی تیر ازغیب‌اومد واونا رو کشت بجز یکیشون ک دوباره میخواست بلندشه ک خودم بااسلحه زدمش..دوباره دیشب خواب دیدم تقریبا۸ یا۹نفر با اسلحه کلاش میخوان ب ما حمله کنن ما ۳نفر بودیم اون دوتا رو نمیشناختم..پشت دیوار بودیم ک هرچی نزدیکتر میشدن دیوار حالت اوریب میشد.اوناهم ب دو قسمت تقسیم شدن..بعد ک نزدیک شدن یکی از ماشروع ب تیراندازی کرد ک دوتاشونو زمین گیر کرد بقیشونو من واون نفر سوم با تیراندازی بصورت رگباری کشتیم وزخمی کردیم..میخواستم ببینم تعبیر خوابم چیه؟خیلی ممنون از پاسخگوییتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از این دارد که شما ارادی در زندگیتان هستند که با شما مشکل دارند و اینکه میتواند به عنوان دشمن هم باشند که بعضی از انها به این درک خواهند رسید که نباید با شما دشمنی کنند و و از زندگیتان خارج خواهند شد و اینکه شما بر انها پیروز شده اید نشان بر این دارد که شما بر مشکلات زندگی پیروز خواهید شد و اسیب نخواهید دید .
   سربلند و پیروز باشید .

 14. سمیرا

  سلام خواب دیدم توی کوه با پدرم هستیم و من یه تفنگ پیدا میکنم که داخل فشنگ های فعال و اماده ی شلیک هست و من اون فشنگ هارو به ارومی باز میکنم تا از حالت خطرناک دربیان و بابام بهم گف فشنگ هارو خنثی کن تا ببریم تحویل پلیس بدیم تعبیرش چی هس؟مرسی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که تير مردي است راستگو و صديق که با همه صنف و طبقه اي مي جوشد ولي تحت تاثير قرار نمي گيرد. پیدا کردن تیر مصاحبت و ملازمت با همچنین فردی است و این برای شما خیر است.
   اما اینکه در خواب شما سعی بر ان شده است که ان تفنگ و تیر را تحویل دهید ممکن است نشانه از ان باشد که شما دوستی و یا دوستانی خواهید داشت که خیر هستند ولی خانوادیتان با ان مخالفت کنند و شما مجبور شوید که صداقت و خیر بودن ان ها را به خانوادیتان اثبات کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. محبوبه

  سلام من خواب دیدم که در انگشتان دو دستم انگشترهای زیادی دارم و یکی از انگشتانم دو تا انگشتر هست و انگشتر بزرگ ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب انگشتر بسیار نیک است و نشان از جا و مقام دارد و اینکه کارل گوستاو یونگ روانشناس مشهور سوییسی در رابطه با رویای انگشتر می‌گوید:
   دیدن انگشتر در خوابتان نمادی از تکامل احساسی، استمرار، تعهدات و افتخار است. اگر حلقه در انگشت شما باشد، بیانگر تعهد شما به رابطه یا یک تلاش جدید است. شما به ایده آل هاتان، مسئولیت هاتان یا باور هاتان وفاداری. و اگر در انگشت انگشتریتان دو انگشتر بود نشان از دو خواستگار است و اگر متاهل هستید نشان از همسر و فرزند پسر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. Nilii

  سلام…
  من خواب دیدم کسی قصد زخمی کردن من را با گلوله داشت ولی هرچقد سعی میکرد نمیتونست به سرم شلیک کنه و فقط تونست دستم و زخمی کنه.تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب تیر اگر مجرد هستید نشان بر خواستگار دارد و اگر از زخم شما خون آمده است نشان از دشمنی دارد و باید آگاه تر باشید نسبت به رفتار اطرافیانتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. محمد

  سلام٫من خواب دیدم که شپش های زیادی رو سر دختر دو سالم هست ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام تعبیر خواب شپش نشان از مزاحمت دارد. و اینکه شبش در خواب به پدر خانواده بر می‌گردد که مال و زندگیش را ضایع می‌کند و به خانواده اهمیت نمی‌دهد. و زندگیش از همین طریق رو به نابودی می‌رود. پس آگاه باشید و به آنچه دارید قانع نباشید و آن را با اهمیت بیشتر حفظ کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. محبوبه

  سلام,من خوابیدن که در آب زلال دارم راه میرم ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است و نشان راهی است که در پیش دارید همه چیز برای شما روشن است در این راه و به نیت خود دست پیدا خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 19. سعید

  سلام من خواب دیدم داییم فشنگ زیادی آورد و گفت اینارو بزارو داخل گاو صندوق براش نگهدارم بعد داخل گاو صندوق گذاشت و خنده ای کرد گفت رمز گاو صندوق عوض کردم خودتم نمیدونی رمزشو

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب تیر مردي است راستگو و صديق که با همه صنف و طبقه اي مي جوشد ولي تحت تاثير قرار نمي گيرد. داشتن تير مصاحبت و ملازمت با چنين دوستي است… و اینکه آن را برای روز تنگدستیان و نیاز به شخصی درستکار حفظ خواهید کرد. و اینکه گاوصندوق نشان از امانت داری شماست به دیگران که برای همه اطرافیانتان اثبات شده است. و به گفته معبران دیدن گاوصندوق نشان از دوستی های بزرگ عزو جا و مقام و سوم زن است. ديدن گاو صندوق در خواب ، نشانة ايمن بودن از زيانها و امور نوميدانه است اگر خواب ببينيد رمز قفل گاوصندوق عوض شده ، و می‌خواهید رمز آن را داشته باشید علامت آن است كه بخاطر اينكه نقشه هايتان به سرعت به ثمر نمي رسد ، مي ترسيد همة آنها نقش بر آب شود .
   سربلند و پیروز باشید.

 20. عسل

  درود مجدد و بازهم سوال ببخشید
  دیشب خواب دیدم ک فرد مشهوری رو ک کمی ضعیف بود منو در اغوش گرفته بود و من بهش دلداری میدادم و اینکه اون ب خونه من پناه اورده بود
  با اینکه اصلا بهش فکر نمیکردم خوابش رو دیده بودم
  مرسی از سخنان پربارتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در اینجا منظور خود شخص ان فرد نیست بلکه ممکن است اشاره ای به اسم ایشان باشد و بسته به ان که اسم ایشان چیست ممکن است بدین معنا باشد که همچون شخصی به شما خوهد رسید و یا اینکه شما به ایشان کمک خواهید کرد.
   در برخی خواب ه اسامی بسیار مهم هستند.
   سربلند و پیروز باشید

 21. عسل

  درود دوست عزیز
  من خواب دیدم کع نیمه شب از خونه بیرون رفتم قدم بزنم چون خوابم نمیرفت همه چی واقعی بود حیاط خیابون…
  بعد از چندلحظه چندتا ماشین بزرگ با رنگ شیری تو خیابون رد شدن تا منو دیدن برگشتن پیاده شدن کلاشینکف داشتن و شروع کردن به تیر اندازی من فرار کردم ولی ی گوشه پیدام کردن و بهم شلیک کردن فقط هم ب پاهام ولی ن حس کردم مردم ن خونی دیدم به رفتم خونه و فقط ی کبودی خیلی بزرگ روی پام بود
  بعد ادامه ی خوابم بازهم افرادی قصد کشتنمو داشتن و من در حال فرار بودم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر معبران قدیمی امده است اگر تیری شما را اسیب رساند پس از سوی دیگران شماتت و سرزنش میشود و این موضوع تا مادامی که شما سعی بر حل ان نکنید ادامه دارد.
   اما از دیدگاه روانکاوی این امر صادق است که شما در درونتان امری بسیار مهم نهفته است که همه جا و همه چیز نشانگر ان است و اگر بیان شود به ارامش شما لطمه خواهد زد و این تمام خدعه های ناخوداگاه فرد است تا به ان حقیقت دست پیدا نکند.
   سربلندو پیروز باشید

   • عسل

    ممنونم از پاسخگوییتون
    موفق باشین همیشه

 22. مجید

  سلام خواب دیدم یه وانت پر از فشنگ شکاری را برادرم به من داد و گفت یه کاریش کن یا پنهانش کن یا آتش بزن از بین ببرش تعبیر چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر تیر در خواب نیکو است.اما راجع به خواب شما باید بدانید که احتمالا اشاره به برادرتان دارد که ایشان بسییار انسان نیکویی برای شما در راه اهدافتان خواهد بود ولی احتمالا نخواهد که کسی راجع به این موضوع اگاهی پیدا کند که ایشان بسیار انسان صادق و راستگویی در باطن است.
   سربلند و پیروز باشید

 23. german

  سلام من خواب ديدم كه چندتاتير شكاري داشتم كه يكي به زور ازمن ميگرفت وهرچه التماس ميكردم نميداد بهش ميگفتم ماله بابامه اوناروبده خودم واست يه بسته ميارم بازنميداد چند نفري اونجا بوديم كه تو جمع دعواي دونفرشد افتادن به جون هم نميدونم چطوري شد كه تيرهام بدستم افتادن قايمشون ميكردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر تیر در خواب در متن بالا نیز به صورت خلاصه آمده است اما تیر به معنای افرادی در اطراف شماست که بسیار صادق و راستگو هستند و اگر در خواب دیده اید که برای آن تلاش میکنید نشان از اهمیت شما به اطرافیانتان است.دعوا و مجادله هم در خواب نیکو است و به معنای دوست و دوستی است و با این تفاسیر سرکار خواب خیلی خوب و نیکویی دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. مصطفی منفرد

  سلام وقت بخیر
  خواب دیدم با یکی از دوستانم که مثل برادر هستیم رفتیم جنگ،پشت خاکریز و از روبرو یه هلیکوپتر میاد هر دومون اسلحه داریم ولی اسلحه من خالی بود که دوستم یه گلوله به من داد اسلحمو پر کردم(کلاش بود)با عبور کردن هلیکوپتر از بالای سرمان دوستم حدودا چند تیر به طرف آن شلیک کرد من هم اسلحه خودم را نشانه رفته بودم ولی به فکر اینکه یک تیر بیشتر ندارم وعدم تیراندازی هلیکوپتر،تیراندازی نکردم.هلیکوپتر نیز از ما عبور کرد و رفت.خواهشمندم در صورت امکان پاسخ دهید.
  با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز خوانده ایددیدن تیر در خواب امری نیکو است مگر آ«که تیری به شما آسیب رساند.
   اینکه شما و دوستتان در خواب به سمت هدفی مشخص تیر انداخته اید به این معناست که هردوی شمت در زندگی شخصیتان با یکدیگر همدل هستید و تیر در این خواب به صداقت بین شما اشاره دارد ،اما اینکه شما در خواب تیری نینداخته اید و دوستتان این امر را انجام داده است به این تعبیر است که تیر در این خواب تعبیری به معنای صداقت و رفاقت دارد و دوستتان برای رابطه ی دوستی بین شما بیشتر تلاش کرده است و لازمه ی تعبیر این خواب این است که شما نیز آنچه که در چنته دارید برای ادامه ی این رابطه وسط بگذارید.
   سربلند و پیروز باشید

 25. Kaviyani

  من خواب دیدم ی نفر بهم شلیک کرد اون گلوله رف تو گلوم سوراخ شدن گلوم رو حس میکردم ولی درد و خونریزی نداشتم ولی شدیدا حس خفگی داشتم از روی گلوم زیر تیر رو فشار میدادم یکدفعه تیر از همون سوراخ بیرون اومد ی تیکه گوشت هم کنده شده بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانطور که در متن آورده شده است دیدن تیری که در خواب اسیبی به ما برساند نشانه ار آن دارد که گزندی در راه هست که برای آبروس ما خطر ساز خواهد شد که باید بسیار شخص بیننده را نسبت به آن آگاه کرد و آن قسمتی از بدن شما هم که در اثر تیر آسیب دیده است که گلوی شماست دقیقا همان قسمتی از شماست که ممکن است شما را به خطر بیندازد.
   پس در گفته هایتان دقت کنید که مبادا زبان سرخ سرسبز بر باد دهد.صدقه دهید و به خدا ایمان داشته باشید که خداوند آبروی بندگانش را حفظ خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 26. مرتضا

  سلام خواب دیدم با یک دزددرحال تیر اندازی بهم ستیم دزد یک تیرساچمه ای به شونه ام زد ولی خون نیومد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران اول از همه تعبیر دزد است که زد در خواب یا دوست است یا مهمان است و یا مسافر و از این سه خارج نیست.
   اگر در خواب ببينيم تيري به طرف ما پرتاب شد که آسيب نرساند مورد توجه و عنايت قرار مي گيريم يا نامه و پيغامي دريافت مي کنيم. و در کل خواب شما خوب استو نشان از این دارد که که از طرف دوستتان مورد توجه و عنایت قرار خواهید گرفت و شما را به راه پیشرفت نزدیک خواهد کرد .خواب شما خیراست .
   سربلند و پیروز باشید.

 27. کیانوش

  سلام
  من خواب دیدم که یه تفنگ دارم اول نوک تفنگ به طرف خودم بود بعد تنظیمش کردم و چندتا تیر به دیوار زدم تیرها نور داشتن و سبز رنگ بودن اما صدای تیر خیلی کم بود با یه گروه بودم که سرآخر بهم یه تیر تکی اسلحه دادن گفتن واسه وقتی که گیر افتادیم
  تو فکر تغییر شغلم و واقعا ذهنم درگیره

 28. ندا

  سلام من خواب دیدم با نامزدم جایی بودم بعد یه مردی تفنگ به دست اومد شلیک کرد به نامزدم اون بیهوش شد خیلی ترسیده و نگران بودم و فوری بردمش بیمارستان خون هم ازش اومده بود تعبیرش چیه؟؟

 29. جلیل کریمخوانی

  سلام خواب دیدم فردی که با او قبلا درگیری داشتم وبخاطر آن اکنون در زندان است بامن درگیرشد و بطرف من شلیک کرد ولی نه دردی داشت ونه چیزی تا شب باهمان وضعیت اینور و انور میرفتم و شب به دکتر مراجعه کردم

 30. فاطیما

  با سلام،،من خواب دیدم دو تا گلوله تو شکم بود،زیر پوستم مشخص بود،یکیش زیر سینم بود و بزرگ بود و دیگری روی شکم و کوچک بود،و اصلا مشخص نبود کی تیراندازی کرده،درد هم نداشتم،و دکتر برای اینکه ضرری برام نداشته بیرونش نیاورده بود،تعبیرش چیه بنطرتون

  • علی میرزالو

   نیکو است و مورد توجه قرار میگیرید

 31. زینب

  سلام من خواب دیدم ک ی مردی ب پاهای من شلیک میکرد وزخمی شدم بعد پدرم منو برد دکتر اول گلوله هارو پیدا نکردن ولی بدجور درد داشتم تا بعد جای گوله ها روپیداکردن و۵ تا ازدوپای من دراوردن وبدجور درد داشت تعبیرش چیه خواهشا

 32. یاسر

  خواب دیدم دور تا دورم همش پوکه فشنگ بود اونم روی پشت بام

 33. یه آدم تنها

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم که گلوله ای به طرفم پرتاب شد و دقیقا خورد وسط سینه ام به همسرم التماس میکردم که نجاتم بدهد امااو میخندید تورو خدا بگین تعبیرش چی میشه از صبح نگرانم میترسم اتفاق بدی بیفته

 34. بنده خدا

  سلام خواب دیدم یه خانم کلت دستش هست به سیبل، وسط خیابان هدف گرفته. جمعیت هم برا تماشا اومده بودن من تلاش می کردم متفرقشون کنم که گلوله بهشون نخوره.خانم چند بار شلیک کرد و صدای شلیکش منو میترسوند.دم گوشم محکم با دستام گرفتم و بعد نشسته بودم چند تا پوکه فشنگ،پشت سرم ریخت برگشتم بهش نگاه کردم.

 35. احسان

  سلام خواب ديدم تو يه شهري گم شدم دنباله راه هستم كه چند نفر من رو با با شليك چهار گلوله از پاي در ميارن

نظر خود را بیان کنید