مجله آلامتو

تعبیر خواب آدم فضایی

(1 رای, امتیاز میانگین: 5٫00 از 5)

تعبیر دیدن آدم فضایی در خواب چیست؟

در حالی که این خواب یکی از عجیب ترین خواب هاست، اما یکی از متداول ترین پیام هایی است که معمولا زنان از دست می دهند. دیدن آدم فضایی در خواب معمولاً قسمت های ناشناخته ای از شخصیت شخص را نشان می دهند ، بنابراین احتمالاً آنها نمایانگر چیزی هستند که شما هنوز در مورد خودتان نفهمیده اید. اگر چه این راز به شکل موجودات فضایی رخ می‌ دهد، شما باید مراقب باشید که پیام را به درستی تفسیر کنید.

همچنین بخوانید: همه چیز در مورد موجودات فضایی

تعبیر خواب «آدم فضایی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «آدم فضایی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. سلام من خواب دیدم با دوستم با یه ماشین در مسیری در حال حرکت هستیم و مسیر تاریک بود و نور چراغ ماشین مسیر جلو روشن می‌کرد تا این که پشت درخت و بته های جلو ماشین در فاصله متری30 چهره موجود فضایی رو دیدم و بعد ماشین از کار افتاد من و دوستم از ماشین پیاده شدیم و به‌سوی آن حرکت کردیم دوستم دچار فلج شدن شد و از حرکت بسوی آن باز ماند و من به سوی او حرکت کردم و هرچه به آن موجود نزدیک تر میشدم سرعت حرکت من کم می شد تا آنجا یی که توان حرکت داشتم به سوی آن پیش رفتم و من هم کم کم ناتوان در حرکت شدم و خشک و فلج شدم و روی زمین افتادم و بعد از خواب پریدم فاصله من تا آن موجود بسیار کم بود
  سپاسگذار میشم آن را تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تمام این خواب نشانه از گره های ذهنی بیننده دارد و همچنین تکاپوی شما برای دست یابی به حقایقی در ناخودآگاهتان.
   اما این خواب بسیار از این لحاظ نیک است که شما در تلاشید تا به آنچه که در ناخوداگاهتان از شما پنهان است دست پیدا کنید و این همان مسیر تاریک است که شما از آن چیزی نمی دانید و در تلاشید که با موضوعی که آن را پیگیری میکنید که همان نور چراغ در خواب است، به حقیقت مخفی در ناخوداگاهتان دست پیدا کنید.
   پس مسیری را که در عالم واقع شروع کرده اید ادامه دهید تا به حقیقت دست پیدا کنید.
   دست یابی به حقایق مخفی موجود در ناخودآگاه بسیاری از مشکلات را در زندگی روزمره برای شما رفع خواهد کرد پس به این تلاش مفید ادامه دهید و بدانید که بسیار به کشف آن نزدیک هستید زیرا در خواب هم همین المان رویت شده است که در اخرین تلاشتان تا یک قدمی کشف حقیقت گام برداشته اید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید