مجله آلامتو

تعبیر خواب گم کردن

(2 رای, امتیاز میانگین: 2٫00 از 5)

تعبیر دیدن گم کردن در خواب چیست؟

تعبیر خواب dreams

برخی از بی نظم ترین خواب ها مواردی هستند که دقیقاً مانند زندگی واقعی شما با این تفاوت که چندین چیز سر جای خود نیستند و گم شده اند، به نظر می رسند.

برای مثال، شما در مورد رفتن به محل کار خوابی دیده اید اما در این خواب شما دوچرخه تان را گم کرده اید. در آن خواب، شما استرس شدیدی را برای پیدا کردن دوچرخه تان احساس می ‌کنید. این معمولا ضمیر ناخودآگاه شما است که به شما می گوید که به چیزهایی که گم شده اند، نیازی ندارید. در نتیجه، این خواب ها شما را تشویق می‌ کنند تا راه‌ های جایگزین برای هدایت زندگی خود پیدا کنید.

بسیاری از افرادی که از این نوع خواب ها بیدار می‌شوند، فرض می‌ کنند که زندگی واقعی شان را تجربه کرده‌اند، چرا که این رویا ها اغلب قابل تشخیص از واقعیت نیستند. اگر یک خواب دیده اید که در آن اشیا وسایلتان را گم کرده اید، وقت آن است که فکر کنید که آیا به آن اشیا نیاز دارید تا یک زندگی واقعی داشته باشید؟

تعبیر خواب «گم کردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گم کردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر کفش در خواب به معنا و مفهوم یکی از زنان نزدیک شما میتواند باشد و گمکردن در خواب به معنای از دست دادن و یا دل چرکین شذن است .پس باید بسیار اگاه باشید که خدای نکرده کسی از شما نرنجد که منجر به جدایی شود.
   سربلند و پیروز باشید

 1. آیناز در

  من خیلی مواقع خواب میبینم پسرمو گم میکنم خیلی دنبالش میرم خیلی نگرانم خیلی جیق و داد میکنم بعضی وقتا پیداش میکنم بعضی وقتا هم نه با همون حال پریشون از خواب بیدار میشم بس که این خواب رو دیدم خسته شدم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب تعبیری ندارد که شما از بابت ان نگران باشید و کاملا مربوط به ناخوداگاه شماست که معمولا ما در زندگی حقیقمینا هر انچه که برایمان بسیار عزیز است را در خواب به شکل چیزی که گم شده است میبینیم و این طبیعت تمامی ماست .و بدانید که این خواب از محبت شدید شما به فرزندتان ناشی میشود و چون شما در واقعیت بسیار نگران ایشان هستید در خاب همچون چیزی را دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید