مجله آلامتو

تعبیر خواب هواپیما

(128 رای, امتیاز میانگین: 3٫00 از 5)

تعبیر دیدن هواپیما در خواب چیست؟

هواپیما Airplane

اگر شما کسی هستید که بسیار خواب سقوط از بلندی را می بینید، به احتمال زیاد وقتی که به زمین برخورد می کنید، فورا بیدار می‌ شوید. این امر باعث می ‌شود که بسیاری از مردم فکر کنند که در تلاش برای گریز از شرایط خاص هستند، اما این یک تفسیر نادرست از معنای این خواب است. در مقابل، سقوط مداوم در خواب، عمدتا نمایانگر ناتوانی یک فرد در کنترل زندگی است. با تقویت اعتماد به نفس خود، می ‌توانید مطمئن شوید که زمانی که زندگی پیچیده ‌تر می ‌شود، چیزی برای چنگ زدن به آن دارید.

 

تعبیر خواب «هواپیما» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «هواپیما» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. من خواب دیدم از جای دیور دارم سقوط هواپیما رو تماشا میکنم ه اول به کوه برخورد میکنه بعد به طرف شهر میره که نزدیک کوه هست همواپیما به طرف خونه ماه هم میره که ۵طبقه هست طبقه اخر من هستم ۲طبقه اخر ماره هموپیما میزنه ۳تاش میمونه اما کسی چیزیش نمیشه فرداشم همونو باز دیدم اما هواپیما همنجور میره این بار به خونه ما برخورد نمیکنه من از فاصله دور همشو میدیدم لطفا هردوتاشو بگین ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند به این تعبیر باشد که شما نسبت به جایگاهی که دارید احساس تزلزل میکنید و حس میکنید که ممکن است عاملی خارجی سبب از بین رفتن جایگاه شما شود و این تهدید همیشه به همراه شماست.
   اگر در مسیر انجام کاری هستید با قدرت بدان ادامه دهید و ایمان خود را نسبت به قدرت خود و خداوند از دست ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مهنوش در

  سلام
  خواب دیدم در هواپیما هستم و همکارم خلبان است در خواب بودم که بیدار شدم دیدم کمربندم بسته نیست و داریم فرود می آیم آسمان هم پر از سنگ بود و همکارم به من میگفت آرام باشم .

نظر خود را بیان کنید