تعبیر خواب هواپیما

دیدن هواپیما در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن هواپیما در خواب چیست؟

هواپیما Airplane

اگر شما کسی هستید که بسیار خواب سقوط از بلندی را می بینید، به احتمال زیاد وقتی که به زمین برخورد می کنید، فورا بیدار می‌ شوید. این امر باعث می ‌شود که بسیاری از مردم فکر کنند که در تلاش برای گریز از شرایط خاص هستند، اما این یک تفسیر نادرست از معنای این خواب است. در مقابل، سقوط مداوم در خواب، عمدتا نمایانگر ناتوانی یک فرد در کنترل زندگی است. با تقویت اعتماد به نفس خود، می ‌توانید مطمئن شوید که زمانی که زندگی پیچیده ‌تر می ‌شود، چیزی برای چنگ زدن به آن دارید.

 

تعبیر خواب «هواپیما» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «هواپیما» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. ناشناس در

  سلام
  من خواب دیدم که سوار هواپیما هستم و از روی دریاها پرواز میکنم
  هواپیما از روی شهرهای بزرگ پرواز میکرد ومن منظره زیبا میدیدم
  بعد کمی احساس خواب کردم و رفتم داخل بال هواپیما یه سری رختخواب تمیز و سفید با بالش های آبی بود که برای خواب مسافرا گذاشته بودن میخواستمبخوابم ولی باز با خودم میگفتم حیف این مناظر هست که نبینم
  و بعدکلی دیوار های سنگی لایه لایه که رنگهای سبز و کرم وقهوه ای داشتن و زیبا بودن از پنجره هواپیما تماشا میکردم

  ممنونم اگه تعبیر کنین

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از موقعیت کنونی شما و آینده و پیشرفتتان دارد که وضعیت خوبی را تجربه خواهید کرد و مسیر زندگیتان انشالله همانگونه که بر خودتان صادق و آشکار است زیبا خواهد بود. خوابتان نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. یاسین صداقت در

  با سلام
  این خواب بیشتر برای شما کابوس و اضغاث احلام است و تعبیر روایی ندارد و نبای از بابت ان نگران باشید و بدانید که اگر المان دیگری در خواب شما می بود می توان به اینصورت ان را تعبیر کرد که به معنای پسرفت شما در زندگی و نزول درجه است ودر اینجا این موضوع برای شما برقرار نیست و نگران نباشید.
  سربلند و پیروز باشید

 3. من خواب دیدم که سوار بر هواپیما هستم و به جایی سفر کردم که قبلا یک بار سفر کرده بودم. هواپیما قبل از فرود، به صورتِ تفریحی و هیجانی و برای شادی و هیجانِ مسافران روی آب فرود آمد و حرکاتِ هبجانی انجام‌ میداد و روی آب حرکت میکرد به شکلی که هواپیما روی امواجِ بزرگِ دریا حرکت میکرد و مسافران هیجان زده بودند. شادی و نگرانی دلپذیر همراه هم. مانند هیجان در پارکِ آبی. بعدش هواپیما به آرامی به ساحل رسید و توقف کرد.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب هواپیما بر این است که اگر از مبدا به مقصد مشخصی پرواز کند نشان از یک جابه جایی بزرگ. در کار شما میباشد و اینکه در این بین سفر لحظه‌ای خوب و شادی آور را دیده اید می‌تواند نشان بر این باشد که در امور کاریتان لحظه های خوبی را تجربه خواهید کرد
   سربلند و پیروز باشید

 4. من خواب دیدم از جای دیور دارم سقوط هواپیما رو تماشا میکنم ه اول به کوه برخورد میکنه بعد به طرف شهر میره که نزدیک کوه هست همواپیما به طرف خونه ماه هم میره که ۵طبقه هست طبقه اخر من هستم ۲طبقه اخر ماره هموپیما میزنه ۳تاش میمونه اما کسی چیزیش نمیشه فرداشم همونو باز دیدم اما هواپیما همنجور میره این بار به خونه ما برخورد نمیکنه من از فاصله دور همشو میدیدم لطفا هردوتاشو بگین ممنون

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب میتواند به این تعبیر باشد که شما نسبت به جایگاهی که دارید احساس تزلزل میکنید و حس میکنید که ممکن است عاملی خارجی سبب از بین رفتن جایگاه شما شود و این تهدید همیشه به همراه شماست.
   اگر در مسیر انجام کاری هستید با قدرت بدان ادامه دهید و ایمان خود را نسبت به قدرت خود و خداوند از دست ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. مهنوش در

  سلام
  خواب دیدم در هواپیما هستم و همکارم خلبان است در خواب بودم که بیدار شدم دیدم کمربندم بسته نیست و داریم فرود می آیم آسمان هم پر از سنگ بود و همکارم به من میگفت آرام باشم .

   • یاسین صداقت در

    تعبیر هواپیما در خواب نیک است
    اگر در خواب دیده اید که از جایی برخواستید و در مکانی دیگر فرود امده اید نشان بر تغیر مکان و درگونی بسیار خوب در زنگی شما دارد
    سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید