تعبیر خواب هواپیما

دیدن هواپیما در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن هواپیما در خواب چیست؟

هواپیما Airplane

اگر شما کسی هستید که بسیار خواب سقوط از بلندی را می بینید، به احتمال زیاد وقتی که به زمین برخورد می کنید، فورا بیدار می‌ شوید. این امر باعث می ‌شود که بسیاری از مردم فکر کنند که در تلاش برای گریز از شرایط خاص هستند، اما این یک تفسیر نادرست از معنای این خواب است. در مقابل، سقوط مداوم در خواب، عمدتا نمایانگر ناتوانی یک فرد در کنترل زندگی است. با تقویت اعتماد به نفس خود، می ‌توانید مطمئن شوید که زمانی که زندگی پیچیده ‌تر می ‌شود، چیزی برای چنگ زدن به آن دارید.

 

☺ تعبیر خواب «هواپیما» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «هواپیما» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


33 دیدگاه

 1. رضا

  سلام خاب دیدم توی هلیکوپتر با یک خانواده محترم نشستم خانومی که خلبان بود هلیکوپتر را پرواز داد وبعد به زمین نشست.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب پرواز کردن به ارامی می تواند به این معنا باشد که در اینده برای شما در زندگیتان تحول و دگرگونی ایجاد شود که سبب خیر است و از این رو ممکن است زنی هم در این بین باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Eli

  سلام من خواب دیدم با هواپیما همراه خانواده به مقصد کشور کانادا پرواز میکنیم اما وسط راه به شهر مشهد که رسیدیم پدرم گفت برای عرض ادب به امام رضا پیاده شویم اما هواپیما پرولز کرد و رفت و ما مجبورشدیم دوباره به دنبال پروازی باشیم برای کانادا البته استرس داشتیم چون اونجا قرار بود بخاطر من به یک کنفرانس علمی برسیم
  ممنون میشم اگر تعبیرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سفر می تواند نشانی از خیر برای شما باشد که باید بدانید که ممکن است به این معنا باشد که شما تغییری را در زندگیتان تجربه خواهید کرد که برای شما بسیار خوب است و ازاین رو نگران این خواب نباید باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. هما

  سلام و درود
  دوشنبه صبح خواب دیدم که هوا پیمایی روی زمین نشسته وهوا پیما دری در پشتش دارد که باز است و من ویکی از دوستانم روی صندلی فلزی بیرون روی زمین نشسته بودیم طوری که صندلیمان بهم چسبیده بود یکی به من عکس پرو فایلم را نشان داد که تازه گذاشتم و گفتن برو بشین کنارش من رفتم یک بطری آب برداشتم بهم گفتن کجا میری گفتم الان میام و آب را به صورت خط بین هوا پیما که کلی از دوستانم توش بودن وما دوتا ریختم و نشستم کنار دوستم روی صندلی دیدم نگام نمیکنه کلی حرف زدم باهاش بهش تپه هایی که اون دور شبیه خرس بودن را نشان دادم ی پوزخند زد بعد منم آروم گرفتم انگاری دلخوری داشت ولی آروم شده بود کنارش نشستم ولی نمیخواست محلم بذاره.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب هواپیما سوار شدن ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای شما به این صورت است که سفری را ممکن است به همراه ان فرد در زندگی خود اغاز کنید که ممکن است پایانی خیر داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشد

 4. sara

  مادر من در خواب دیده است که پدرم خلبان شده است{هر دو تایی یعنی با مادرم سوار هلیکوپتر شدند که خلبان ان هم پدرم است .} {یعنی دوتایی سوار شدند هیچ کس بهغیر از انها در هلیکوپتر نبوده است.و پدرم هلیکوپتر را هدایت میکند}
  میشه لطفا بگید که تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب رانندگی هواپیما می تواند به خیر باشد و نشان از کاری بزرگ باشد که ایشان در زندگی خود انجام دهند که سبب شود برای خانواده خیری در پی داشته باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 5. مريم

  سلام،من خواب ديدم در اتاق خوابم و روي تختم بودم كه هواپيماي مسافربري امريكا در تخت من سقوط كرد و در زمين فرو رفت (ولي مثل سقوطهاي واقعي نبود،فقط يك محفظه كوچك ايجاد شده بود) و زبانه هاي خيلي كوچك از اتش از زمين بيرون امد و زود خاموش شد ،و من دائما به محل سقوط ميرفتم و و به داخل محفظه نگاه ميكردم ايا تعبيري دارد؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای تعبیر خواب سقوط هواپیما نیست و به این معنا ممکن است باشد که شما در اینده اتفاقی بزرگ را ببینید و خود از ان اسیبی نبینید که برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. Ali Z.R

  سلام
  من خواب دیدم من و مادر و پدرم ر یک هواپیما هستیم هواپیما به ارامی در حال حرکت بود اما ناگهان گفتند به ما حمله شده و عراق به ما حمله کرده ولز بعد از چند دقیقه حمله تمام شد ی مدت گذشت دوباره حمله کردن ولی این دفعه هم تمام شد و برای ما و هواپیما مشکلی پیش نیامد.
  بعد از رسیدن به مقصد ما نشسته بودیم که ی ماشین با مامور ها وارد وارد شد.
  و من از خواب پریدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب هواپیما ار مبدا و مقصد آن مشخص باشد نیک است و نشان بر تغییر در روند زندگیتان است و اینکه نیک است و اینکه در این تغییر شما باید آماده پذیرش رفتارهای دشمنتان را داشته باشید و خودتان را درگیر آن نکنید که از زندگی و موضوع اصلی پیشرفتتان فاصله بگیرید. که این برای شما بهتر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. زهراپارسایی

  سلام
  من خواب دیدم هواپیمای مسافربری داره سقوط میکنه
  خیلی از مردمم داشتن نگاه میکردن این سقوط رو
  تا اینکه هواپیما محکم زمین میخوره و آتیش میگیره و بعد پدرم رو دیدم که داره میره به مردم کمک کنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باید خدمت شما عرض کنم که اگر شما دائم در حال ديدن خواب سقوط از ارتفاع هستید از لحاظ روحی باید اعتماد به نفس خودتان را بالا ببرید و توانایی برخورد با مشکلات را در خود قوی کنید و اینکه خواب شماتعبیر خوبی نمی‌تواند داشته باشد نشان از بروز مشکل است که پدرتان شما را حمایت خواهد کرد. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. محمدجواد

  سلام
  خواب دیدم با مادرم ۱۰تا مرغ کشتار روز خریدیم و رفتیم سوار هواپیما شدیم که فک کنم برگردیم خونه و انگار شهر خودمون نبودیم
  سوار که شدیم پدرم زنگ زد به مادرم گفت فکر کنم فروشنده زیاد کارت کشیده و پول گرفته!
  به مادرم گفتم برگردم چک کنم؟ گفت برو
  رفتم چک کردم دیدم درست بود و سریع و با دو برگشتم برسم به هواپیما ولی دیدم هواپیما راه افتاده(ولی نه مثل واقعیت،مثل یه اتوبوسی ک درش بازه و میشه سوار شد راه افتاده رو زمین داره حرکت میکنه) منم میدویدم که برسم بش و تاکسی میخواستم بگیرم که سوارم نکرد حتی با پیشنهاد کرایه خوب! در حین تلاش برای رسیدن به هواپیما بودم که بیدار شدم!

  ممنون میشم تعبیرشو بم بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما چند وجح است اول آنکه تعبیر مرغ نشان بر خیر و برکتی دارد که به شما و خانوادتان وارد خواهد شد و نیک است و اما خوابتان به شما هشدار می‌دهد که برای سودهای کوچک سود های بزرگ را از دست ندهید و اینکه با حرف دیگران از مسیر انتخابی خود بر نگردید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. شهابی

  سلام من درخواب دیدم که منتظر هواپیما هستم که میگن سوار بشین تا بریم طبقه هفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه به این صورت است که در کار و مقام شما پیشرفت حاصل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. مهدی

  خواب دیدم که داخل هواپیماهستم واحساس میکنم هواپیما به سرعت درحال سقوط است وپدرومادرم هم داخل هواپیمااست ومن میخواهم مادرم رادر بغل بگیرم که اگر سقوط کرد ضربه به زمین نخورد ولی بعدازچنددقیقه هواپیمابه آرامی روی زمین فرود آمد،تشکرازتعبیرتان.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب سقوط هواپیما می تواند به این معنا باشد که در ذهن شما خودتان را برای انجام کارهایتان کم می بینید که سبب دیدن این خواب شده است و از این رو دارای تعبیر عینی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 11. پویا

  سلام
  من خواب دیدم که یک هواپیمای مسافربری در اسمان در حال سقوط بود و پس از تلاش و بالا و پایین رفتن ،در حالی که به سمت من میومد سقوط کرد و من تونستم با پریدن تو یه انباری که حالت زیر زمینی داشت از شعله های اتیش خودمو نجات بدمو و بعد از چند دقیقه کوتاه که اونجا موندم اتش نشانی هواپیما رو خاموش کرده بود و من اومدم خونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب هواپیما به گفته لیلا برایت:
   اگر در خواب ببینید که هواپیمایى آتش گرفته و یا در حال سقوط است، به معنای آن است که دچار, ضرر و زیان خواهید شد.
   که خیر نیست و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید..

 12. ناشناس

  سلام
  من خواب دیدم که سوار هواپیما هستم و از روی دریاها پرواز میکنم
  هواپیما از روی شهرهای بزرگ پرواز میکرد ومن منظره زیبا میدیدم
  بعد کمی احساس خواب کردم و رفتم داخل بال هواپیما یه سری رختخواب تمیز و سفید با بالش های آبی بود که برای خواب مسافرا گذاشته بودن میخواستمبخوابم ولی باز با خودم میگفتم حیف این مناظر هست که نبینم
  و بعدکلی دیوار های سنگی لایه لایه که رنگهای سبز و کرم وقهوه ای داشتن و زیبا بودن از پنجره هواپیما تماشا میکردم

  ممنونم اگه تعبیر کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از موقعیت کنونی شما و آینده و پیشرفتتان دارد که وضعیت خوبی را تجربه خواهید کرد و مسیر زندگیتان انشالله همانگونه که بر خودتان صادق و آشکار است زیبا خواهد بود. خوابتان نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. یاسین صداقت

  با سلام
  این خواب بیشتر برای شما کابوس و اضغاث احلام است و تعبیر روایی ندارد و نبای از بابت ان نگران باشید و بدانید که اگر المان دیگری در خواب شما می بود می توان به اینصورت ان را تعبیر کرد که به معنای پسرفت شما در زندگی و نزول درجه است ودر اینجا این موضوع برای شما برقرار نیست و نگران نباشید.
  سربلند و پیروز باشید

 14. سعید

  من خواب دیدم که سوار بر هواپیما هستم و به جایی سفر کردم که قبلا یک بار سفر کرده بودم. هواپیما قبل از فرود، به صورتِ تفریحی و هیجانی و برای شادی و هیجانِ مسافران روی آب فرود آمد و حرکاتِ هبجانی انجام‌ میداد و روی آب حرکت میکرد به شکلی که هواپیما روی امواجِ بزرگِ دریا حرکت میکرد و مسافران هیجان زده بودند. شادی و نگرانی دلپذیر همراه هم. مانند هیجان در پارکِ آبی. بعدش هواپیما به آرامی به ساحل رسید و توقف کرد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب هواپیما بر این است که اگر از مبدا به مقصد مشخصی پرواز کند نشان از یک جابه جایی بزرگ. در کار شما میباشد و اینکه در این بین سفر لحظه‌ای خوب و شادی آور را دیده اید می‌تواند نشان بر این باشد که در امور کاریتان لحظه های خوبی را تجربه خواهید کرد
   سربلند و پیروز باشید

 15. جعفر

  من خواب دیدم از جای دیور دارم سقوط هواپیما رو تماشا میکنم ه اول به کوه برخورد میکنه بعد به طرف شهر میره که نزدیک کوه هست همواپیما به طرف خونه ماه هم میره که ۵طبقه هست طبقه اخر من هستم ۲طبقه اخر ماره هموپیما میزنه ۳تاش میمونه اما کسی چیزیش نمیشه فرداشم همونو باز دیدم اما هواپیما همنجور میره این بار به خونه ما برخورد نمیکنه من از فاصله دور همشو میدیدم لطفا هردوتاشو بگین ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب میتواند به این تعبیر باشد که شما نسبت به جایگاهی که دارید احساس تزلزل میکنید و حس میکنید که ممکن است عاملی خارجی سبب از بین رفتن جایگاه شما شود و این تهدید همیشه به همراه شماست.
   اگر در مسیر انجام کاری هستید با قدرت بدان ادامه دهید و ایمان خود را نسبت به قدرت خود و خداوند از دست ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. ميلاد

  تعيبر خواب تماشاى هواپيماى در حال سقوط

 17. مهنوش

  سلام
  خواب دیدم در هواپیما هستم و همکارم خلبان است در خواب بودم که بیدار شدم دیدم کمربندم بسته نیست و داریم فرود می آیم آسمان هم پر از سنگ بود و همکارم به من میگفت آرام باشم .

  • Mostafamoghadam3748@gmail.com

   من خواب هواپیما دیدم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم

   • یاسین صداقت

    تعبیر هواپیما در خواب نیک است
    اگر در خواب دیده اید که از جایی برخواستید و در مکانی دیگر فرود امده اید نشان بر تغیر مکان و درگونی بسیار خوب در زنگی شما دارد
    سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید