تعبیر خواب خالکوبی

دیدن خالکوبی در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن خالکوبی در خواب چیست؟

خالکوبی کردن tattooing

دیدن تاتو یا همان خالکوبی کردن در خواب به نطر نمی‌رسد تعبیر چندان مناسبی داشته باشد. مطیعی تهرانی در جایی می‌گوید چنانچه در خواب دیدید که پوست بدنتان سالم و خوب است و نقصی در آن نیست، (مثل خالکوبی) خواب شما از آینده ای نه چندان دور خبر می‌دهد که پول دار و متنعم خواهید شد و به خیلی چیزها که آرزو دارید خواهید رسید. بنابراین با توجه به گفته مطیعی تهرانی هرگونه آسیب رسیدن به پوست بیانگر اندوه و یا نرسیدن به هدف است.

آنلی بیتون می‌گوید: اگر در خواب ببینید که خالکوبی کرده باشید، نشانه آن است که امری موجب می‌گردد خانه خود را برای مدتی طولانی ترک کنید.

رویاهای مربوط به تاتو کاملا منحصر به فرد هستند. آنها تمایل شما را به ایستادگی در ملاء عام نشان می دهند، آرزوی شما این است که در بین مردم محبوب باشید و بر امور روزمره خود کنترل داشته باشید. علاوه بر این چنین رویاهایی توجه شما را به طبیعت نشان می دهند.

یک رویای خال کوبی گاها نمایانگر رویدادی است که تأثیر جاودانه ای بر شخصیت شما خواهد گذاشت. دیدن افراد دیگری که خال کوبی دارند به این معنی است که این افراد در تلاشند تا به شما نزدیک شوند (مانند یک عاشق قدیمی) و می خواهند برای جلب توجه شما خصوصاً در مواردی که قدردانشان نبوده اید باز هم تلاش کنند.

خال کوبی گاهی به شخصیت شما مربوط می شود. افرادی که روی بدن خود خال کوبی می کنند معمولاً به یک سفر معنوی می روند و اطلاعات زیادی را در ناخودآگاه خود ذخیره می کنند و همین اطلاعات در نهایت به صورت یک رویا بیان می شود. در موارد خاص، رویاهایی که بیشتر بر روی خال کوبی تاکید دارند نشان دهنده کار فوری ای هستند که شما را از خانه خود دور می کنند، یا شاید شروع مرحله جدیدی از زندگی تان را نشان دهند.

وقتی متوجه می شوید که به همراه یکی از دوستانتان خال کوبی کرده اید، این خواب حاکی از عشق و پیوندی است که در آینده در بین شما به وجود خواهد آمد و باعث می شود که به هم نزدیک شوید.

به طراحی و رنگ خال کوبی ای که در خواب مشاهده می کنید توجه ویژه ای داشته باشید زیرا می تواند معنای کامل رویای شما را تغییر دهد. آن را با وقایع زندگی خود مقایسه کنید، این نوع خواب ها می توانند گذشته شما را نشان دهند یا این که چیزی را در مورد آینده تان بگویند.

رویای خال کوبی گل ممکن است زندگی شما را نشان دهد در حالی که خال کوبی حیوانات نمادی از پول است و می تواند شما را به روشی خاص راهنمایی کند. حتی خال کوبی مار می تواند نشان دهنده دشمنانتان باشد.

تعبیر خواب خالکوبی بر بدن دیگران

آنلی بیتون: دیدن خالکوبی روی بدن دیگران در خواب، نشانه آن است که به رابطه عاشقانه دیگران حسادت می‌کنید.

تعبیر خواب خالکوبی کردن

آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید بر بدن دیگران خال کوبی می‌کنید، نشانه آن است که برای کسب تجربه ای ممتاز از جمع دوستان خارج می‌شوید.

تعبیر خواب «خالکوبی» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «خالکوبی» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

19 دیدگاه

 1. همابانو در

  خواب دیدم دخترم لخت شده و خالکوبی هاشو بهم نشون میده تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که ممکن است به این معنا باشد که شما به چیزی از دیگران حسادت می کنید که برای شما خیر نیست و باید در اینده اگر این اتفاق برای شما بیفتد ان را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. امیر عزیزی شریف در

  سلام آقا یاسین . من توو خوابم دیدم که یه هیکل ورزشی و بدنسازی دارم و از بالا تنه برهنه بودم و جلوی آینه داشتم بازو میگرفتم و به خالکوبی های که روی بازوی سمت چپ و سینه ام بود نگاه میکردم (خالکوبی روی سینه ام عکس یه ببر بود). لطفا هر چه زود تر تعبیر این خواب رو به من بگید ممنون میشم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب امده است که این خواب نشان از ان دارد که شما ریسکی خواهد کرد که مستلزم دوری از خانواده است و بدانید که این خطری که شما برای اینده ی خود میکنید به این صورت خواهد بود که شما با قدرت ان را انجام خواهید داد واین خود برای شما خیر است و از بابت این خواب نگران نباشید که انشالله خیر است.
   هرکاری را که شروع کرده اید و یا قصد بر شروع ان دارید را با قدرت ادامه دهید که انشالله نتیجه ی خوبی برای شما دارد
   سربلند و پیروز باشید

 3. فاطمه در

  سلام. خواب دیدم کسی که بهم علاقه داره و بارها بهم پیشنهاد داده، روی انگشت اشاره ی دست راستم یه چشم تتو کرد.. تعبیر این خواب چیه ؟

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نشان از ان میتواندداشته باشد که در اینده ی نه چندان دور ممکن است با کسی اشنا شوید و برای تجریه رابطه ای را ادامه دهید که در آن بینشتان نسبت به زندگی عوض شود و از این رو باید بسیار در انتخاب هایتان آگاه باشید .
   سربلند و پیروز باشید

 4. سلام مادر من به رحمت خدا رفته من خواب دیدم که روی بدنش خالکوبی هست و روی صورتش حتی عکس یه چهره خالکوبی شده که من اسرار داشتم بریم پاک کنه و خودش هم حالت ماتو مبهوتی داشت کلا تورو خدا زودتر جواب بدید تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما بدین شکل معنی میشود که شما به رابطه های دیگران حسادت خواهید ورزید و اینکه شما در اینده خواهان رابطه ای خواهید بود که از ان رضایتی احساس نخواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 5. نیلوفر در

  با سلام
  من خواب دیدم یکی از آشناهامون که آقا هست، بدنش بالاتنه اش برهنه بود و شبیه ورزشکارا شده بود و یه طرحی رو هم مثل بعضی از این بدنسازا خالکوبی کرده بود رو سینه اش. ممنون میشم از تعبیر

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   براساس تعابیر امده است که این خواب به این معنا میتواند باشد که ایشان برای عملی اماده می شوند که ممکن است ایشان را مشهور بکند و خیر است انشالله
   سربلند و پیروز باشید

 6. سلام روز بخیر شوهر من شغلش یجوریه که هر ماه چند روز ازم دوره اون روز که از پیشم رفت شبش خواب دیدم روی بدن من داره خود بخود خالکوبی میشه اول عکس یه گل کشیده شد بعد دیدم روی دو تا ساق دستام اَشکال گذاشته شده تا خالکوبی بشه تو خواب با خودم میگفتم شوهرم داره خالکوبی میکنه بخاطر اون رو بدن من خالکوبی داره میوفته ممنون میشم تعبیر کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب امده است که تعبیر خواب خالکوبی گل اشاره ای به زندگی شماست و در جای دیگر هم امده است که در تعبیر خواب خالکوبی به این معناست که ممکن است شما برای مدتی از خانه ی خود دور باشید و اینن ممکنن است به این صورت باشد که ممکن است همسرتان قصدی برای این امر داشته باشند که شما را هم به همراه خود ببرند.
   در هر صورت خواب بدی نیست و جای نگرانی نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 7. دانیال بحرانی نژاد در

  من خواب دیدم که بر بازوی سمت چپ بوفالو خالکوبی کردم و بعد از چند دقیقه پوست کنده شد ولی پوست زیرین سالم بود و خالکوبی تماما پاک شده،تعبیرش چیست؟؟
  با تشکر فراوان ⁦♥️⁩

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر این خواب میتواند از جهاتی برای شما خیر باشد و به این صورت تعبیر خواهد شد که در تعابیر خواب امده است اگر برای دیگران در خواب خالکوبی کنید به این معنا خواهد بود که برای مدتی کسانی را ترک خواهید کرد که به هدفی جدید دست پیدا کنید و در تعبیر خواب بوفالو هم امده است نشان از قدرت و زورمندی است و این خود برای شما خیر است و ممکن است به این معنا باشد که راه جدیدی که گام در ان خواهید گذشت بسیار سبب قدرت شما خواهد شد اما همیشه مشکلاتی نیز به همراه خود دارد که در خواب شما به ان اشاره شده است که ممکن است به معنای رنجش دیگران از شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. سلام و دورود من خواب دیدم برادم روی سینه پدرم خالکوبی اسم و چهره حضرت علی را انجام داده و کمی رنگ بعضی قسمتا نکرفته منم رفتم برای بقیه قسمتا رنگ بیارم اما ب شدت زیبا بود ادن خالکوبی تعبیرش چبه

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در برخی تعابیر امده است که خالکوبی همانگونه که خود ان هم به این صورت باست به معنای امری و یا کاری است که تاثیری جاودانه بر شما دارد و تا پایان با شما خواهد بود و در این خواب تمثال حضرت علی (ع) هم به این معنا میتواند باشد که در تقدیر پدرتان عهدی اب حضرت علی و مسیر ایشان بسته شده است و این خواب بسیار برای ایشن خیر اس.
   سربلندو پیروز باشید

 9. سلام. من خواب دیدم عشق قبلی ام با ماژیک به انگلیسی اسم مرا می نویسد تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما در اینده احتمالا ان طرف را ملاقت می کنید .
   سربلند و پیروز باشید

 10. مرضيه مهرعلي در

  شوهرم خواب ديده روي دست راستش خال كوبي كرده لطفا بگوييد چه تعبيري داره

نظر خود را بیان کنید