تعبیر خواب تاتو

دیدن تاتو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تاتو در خواب چیست؟

تعبیر خواب تاتو بدن

خال کوبی عبارت است از وارد کردن رنگدانه ها به درون پوست با سوزن، چاقو یا تیغه. این کار که به عنوان یک هنر باستانی و تحت عنوان تاتو کردن شناخته می شود به چیزی در حدود 50 هزار سال قبل برمی گردد.

عمل خال کوبی که برای اجساد مومیایی شده و به عنوان بخشی از  اعمال تشریفاتی معنوی انجام می شد به چیزی در حدود 3000 سال قبل از مسیح باز می گردد. دلیل اینکه می خواستم به این موضوع اشاره کنم این بود که خال کوبی کردن یک هنر باستانی است، حتی اگر هنوز محققان به تاریخ دقیق پیدایش این هنر پی نبرده باشند باز هم، می توانیم فرض کنیم که خال کوبی کردن یک هنر تاریخی است.

کلمه “تاتو” توسط ملوانانی که در مکان هایی مانند هاوایی خال کوبی می کردند به اروپا آورده شد.

کلمه “خال کوبی” در تاهیتی به معنای اعمال چندین باره رنگ است. تصور می شود که اگر در زندگی واقعی یک خال کوبی داشته باشیم، راه های معنوی بسته به نوع خال کوبی به درون روحمان باز می شوند.

خب پس بیایید به آنچه ممکن است در خواب دیده باشید و اینکه چنین خوابی می تواند چه عواقبی برای شما داشته باشد، بپردازیم.

اکنون به طور خلاصه جزئیات خواب تاتو کردن شما را بررسی خواهم کرد.

خب حال باید به این موضوع بپردازیم که دیدن رویای خالکوبی ای که به طور ناگهانی بر روی بدنتان پدیدار شده به چه معنی است؟ دیدن این خواب که یک خال کوبی به طور ناگهانی روی بدن شما پدیدار شده بسیار جالب است. این امر با درک معنوی مسیر زندگی شما همراه می باشد. اگر عاشق خال کوبی باشید، این خواب می تواند حاکی از اتفاقات شگفت انگیزی باشد که در آینده برایتان روی می دهد. غالباً، چون خال کوبی یک امر شخصی است، می تواند نشان دهنده ارتباط عمیقی با تولد دوباره و تغییرات آتی باشد.

خال کوبی واقعی روی بدن شما بسیار جالب است و بعداً در مورد برخی نمادهای رایج موجود در رابطه با آن بحث خواهیم کرد.

بعضی اوقات ماندگاری خال کوبی می تواند در خواب نشان دهنده این امر باشد که احساس می کنید بعضی چیزها همیشگی هستند.

تعبیر خواب تاتو کردن

معنای تاتو زدن در خواب چیست؟ خال کوبی کردن در زندگی واقعی یک قدم بزرگ و یک تصمیم مهم است. چرا که یک تاتو واقعاً چیزی است که می خواهید تا آخر عمر آن را با خود داشته باشید و لذا معمولا قبل از انجام خال کوبی تحقیقات زیادی را انجام می دهید.

در خواب، خال کوبی می تواند نشان دهنده هویت شخصی و سفر معنوی ما باشد. بیشتر افراد با یک خال کوبی کوچک شروع می کنند. اگر با این حال، شما آرزو دارید یک خال کوبی بزرگ (شاید کل بدن) داشته باشید، چنین خوابی نشان می دهد که شما قصد دارید حداکثر فشار را به خود وارد کنید.

جایی از بدن که در حال تاتو شدن است نیز بسیار مهم است. اگر خالکوبی روی بازوها باشد، می تواند نشان دهنده آزادی و روابط خودجوش باشد. اگر خال کوبی روی مچ پا باشد نشان می دهد که افراد دیگر برای مشاوره به شما رجوع خواهند کرد. اگر خال کوبی روی کمر شما باشد، می تواند آغاز یک مسیر جدید را در زندگیتان نشان دهد.

در واقع خواب خال کوبی می تواند نمایانگر نمادهای عمیقی باشد. اگر خال کوبی روی پشت تان باشد نشان می دهد که در پشت سر شما مشکلات و مصایب زیادی وجود دارد. اگر خال کوبی روی مچ دست شما دیده می شود می تواند نشان دهد که شما باید در زندگی لطف و کرم بیشتری داشته باشید. اگر خواب دیدید که روی پاها خال کوبی کرده اید، این خواب نشان دهنده شخصیت شماست و نشان می دهد که هر مسیری را که در پیش گیرید موفق خواهید شد.

منظور از خواب خال کوبی یک بازوبند چیست؟ خال کوبی بازوبند یک نوع خال کوبی کاملا محبوب است. این بازوبند می تواند در خواب نشان دهد که زمان عمل فرا رسیده. این خواب بدان معناست که شما آرزوهای بالا بلندی دارید ولی برای رسیدن به آنها وقت کافی نمی گذارید. خال کوبی بازوبند بنا بر تحقیقات من می تواند نشان دهد که یک اتفاق استثنایی در حال وقوع است.

تعبیر خواب دیدن خال کوبی سیاه و خاکستری چیست؟ خال کوبی های سیاه و خاکستری در رویاها بر روی تضادهای متقابل زندگی تمرکز دارند. خال کوبی های سیاه و خاکستری جزو رنگدانه های جوهرهای قدیمی هستند. علاوه بر این این سوال پیش می اید که چرا شما در خواب خال کوبی ای با این رنگ داشته اید؟ ما می دانیم که جنبه های خاصی از خال کوبی ها وجود دارد که از نسلی به نسل دیگر منتقل شده اند. تعدادی از آنها ریشه نژادی دارند.

رنگ سیاه و خاکستری در یک رویا نشان دهنده هوش فنی است و شاید جادوی بهبود زندگیتان را نشان دهد. خال کوبی سیاه و خاکستری به فداکاری در زندگی نیز مرتبط است. مصریان در زمان های قدیم عموماً برای خال کوبی های خود از رنگدانه های سیاه استفاده می کردند که بعضاً به مرور زمان به رنگ سبز رنگ تغییر پیدا می کردند.

تعبیر خواب «تاتو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تاتو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

3 دیدگاه

 1. مهسا طارمي در

  خواب دیدم روی شونه ام( نزدیک گردن) یه چشم خیلی زیبا خالکوبی شده.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی نیست بر این صورت است که افرادی به شما چشم نذر دارند و از لحاظ اخلاقی دو رو هستند. صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. غبیشاوی در

  با عرضه سلام خواب دیدم که از خواب بیدار شدم وناگهان روی دست چپ من قسمت بالای کف دستم شکل یک چشم و ابرو که داخل دایره ای قرار داشت نظرمو جلب کرد این چشم عنبیه آبی داشت مثل تاتو بود بعد توی خواب نشان شوهرم دادم بعد دیدیم که داره بزرگ ترو بزرگ تر میشه بعدش از خواب پریدم،ممنون میشم تعبییرشو برام ارسال کنید با تشکر

نظر خود را بیان کنید