تعبیر خواب رنگ

دیدن رنگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن رنگ در خواب چیست؟

تعبیر خواب رنگ ها

امکان ندارد که رنگ تنها را در خواب ببینیم ولی این ممکن است که چیزی را با رنگی خاص در خواب مشاهده نماییم در این صورت آن چیز محور خواب قرار می گیرد و رنگ تفاوت هایی در آن به وجود می آورد.

روی هم رفته رنگ سفید خوب است.

زرد غم و رنج و بیماری است.

سیاه غرور و افتخار و جاه و عزت است.

سرخ هیجان و اضطراب است و گاهی شادی و نشاط.

سبز خرمی است ولی در برخی مواقع سرخ و سبز اختلافاتی دارند که تشخیص آن با معبر است.

همچنین بخوانید: فال رنگ شانس

☺ تعبیر خواب «رنگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «رنگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. N

  سلام من خواب دیدم که باقی مانده رنگ مویی که در خانه بود رو با دست به جلوی سرم زدم و به حمام رفتم. بعد از شست و شوی سرم ابتدا بخشی از موهایم صورتی شد بعد از شستن دوباره قسمت های رنگ شده سفید شدن و در بار سوم موهایم به حالت عادی برگشت. این راهم اضافه کنم که نمیخواستم خانوادم از این کار مطلع شوند.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند برای شما خیر باشد و باید بدانید که دیدن این نوع خواب ها محور اصلی دیگری دارد که در این جا برای شما مو است و این خود نشان از آبرو دارد و باید بدانید که دیدن رنگ سفید در خواب خیر است و در این جا هم به همین صورت دارای تعبیر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. پروانه

  من توی خواب دیدم موهام رنگ شده یه قسمتش طلایی یه قسمت صورتی همینجور به ترتیب طلایی و صورتی بود موهام .میشه تعبیرش رو بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن این خواب برای زنان خیر است و نشان از اراستگی می تواند باشد اما باید بدانید که این موضوع سبب نشود که شما در چشم دیگران به گونه ای ناصواب دیده شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. نیایش

  سلام. میشه لطف کنید بگید. تعبیر خواب رنگ قهوه ای به چه معنی من خواب دیدم پرنده بزرگ قهوه ای رنگی و از تو آسمون گرفتم و به داخل خانه آوردم پرنده شبیه به پرستو بود ولی خیلی بزرگتر و زیبا تر از پرستو بود خیلی تلاش می‌کرد فرار کنه ولی من محکم گرفته بودمش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است در رابطه با پرستو باشدد و نشان از ان دارد که برای شما خبری خیر خواهد رسید که تلاش شما در رسیدن ان بسیار مهم است.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید