تعبیر خواب دوربین

دیدن دوربین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دوربین در خواب چیست؟

دیدن دوربین در خواب نشانه چیست

دوربین دو نوع است؛ یکی چشمی و دیگری عکس برداری یا فیلمبرداری.

دوربین چشمی در خواب های ما تجسم انتظارهایی است که از آینده داریم و کلا چیزهایی که می خواهیم و آرزو داریم که به آنها برسیم.

هر چه دوربین کارآمدتر باشد توانایی بیشتر ما را در برآوردن آرزوها نشان می دهد.

دوربین عکس و فیلمبرداری برخورد ما را با حوادث روزمره زندگی نشان می دهد.


مطیعی تهرانی درباره تعبیر خواب دوربین می گوید اگر دوربینی در خواب ببینید که با ان به اطراف نگاه می کنند به معنای انتظارات شما از زندگی می باشد و دوربین عکسبرداری هم حوادث زندگی است.

تعبیر خواب دوربین به روایت منوچهر مطیعی تهرانی: دوربین دو نوع است. یکی چشمی و دیگری عکس برداری یا فیلمبرداری. دوربین چشمی در خواب های ما انتظارهایی است که از آینده داریم و کلا چیزهایی که آرزو داریم که به آنها برسیم. هر چه دوربین دقیق تر باشد توانایی بیشتر ما را در برآوردن آرزوها نشان می دهد.


آنلی بیتون می گوید: چنانچه در خواب ببینید با دوربین به جایی نگاه می کنید، علامت آن است که تغییراتی رخ خواهد داد که به ضرر شما تمام می شود.

دیدن دوربین شکسته در خواب، علامت جدایی از دوستان و ناسازگاری با دیگر افراد است.


تعبیر خواب «دوربین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دوربین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. ستاره در

  من خواب ديدم كه رفتم جايي،لباس قشنگي هم پوشيده بودم،ديدم ناخوداگاه كسي دارد از من فيلم ميگيرد و تمام وقت آن دوربين فيلمبرداري از من عكس و فيلم ميگرفت و در آخر هم فيلمش جلوي همه نشون داده شد و فيلم من فوق العاده زيبا شده بود

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب می توااند به این شکل تعبیر شود که شما در اینده ی نه چندان دور نتیجه ی تلاشی در گذشته را در خواهید یافت و برای شما خیر است و هیچ مشکلی در این خواب برای شما وجود ندارد و بدانید که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سلام، من خواب دیدم از منظرهِ زیبا، یک اقیانوس و یک دروازهٔ باز به اقیانوس عکس میگیرم. سر در دروازه پوشیده از شبنم‌های زیبای درخشان هست. ولدین همسر سابقم هم هستند. ممنون میشم تعبیرش رو بگید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که امده است که به معنای برخورد شما با موقعیت ها است و در این خواب هم موقعیتی برای شما تشریح شده است که در ان اینده ای برای شما متصور شده است که میتوانید با موضوعی که احتمالا با ایشان مربوط است بهترین بازخورد را داشته باشید و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. خواب دیدم در خانه ای که خانم و بچه ای با هم زندگی می‌کنند دوربین کوچکی جلو میز آرایش برای کنترلش کار گذاشتم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که در تعایبر امده است که دوربین نمایانگر برخورد شما با مسائل است و این مسائل در اینجا به شیوه ای دیگر بیان شده است و از این رو باید بدانید که در اینده ی نه چندان دور برای شما موضوعی ممکن است پیش بیاید که در برخورد با ان کار اشتباهی میکنید و از همین رو باید بسیار نسبت به این موضوع اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 4. کهکشان در

  در شفاخانه هستم با دوستم البته داکتر هستیم کلی کار میکنیم تعدادی از مریضان هم مرده اند و بو بد هم است در شفاخانه من میروم از شفاخانه و دوستم انجا میماند وقتی او بیرون می آید یک جای سرسبز میباشد آنجا دنبال من میگردد وقتی با من تماس میگیرد من میگویم که من وقت رفتم آمدم که یک دوربین عکاسی بخرم.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   شما اگر شغلتان ان باشد که قسمت اول بی تعبیر است و اما اگر نه شما را موقعیتی پیش خواهد امد که برای دست یابی به هدفی که در راستای خیر رساندن به دیگران است تلاش بسیاری خواهید کرد و از این رو تعبیر دوربین هم در خواب به معنای تلاش شما برای برخورد با موقعیت هایی است که با ان مواجه خواهید شد و این خواب خوابی خیر برای شما است و بسیار خبر خوشی از اینده می دهد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید