تعبیر خواب دوربین

دیدن دوربین در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دوربین در خواب چیست؟

دیدن دوربین در خواب نشانه چیست

دوربین دو نوع است؛ یکی چشمی و دیگری عکس برداری یا فیلمبرداری.

دوربین چشمی در خواب های ما تجسم انتظارهایی است که از آینده داریم و کلا چیزهایی که می خواهیم و آرزو داریم که به آنها برسیم.

هر چه دوربین کارآمدتر باشد توانایی بیشتر ما را در برآوردن آرزوها نشان می دهد.

دوربین عکس و فیلمبرداری برخورد ما را با حوادث روزمره زندگی نشان می دهد.


مطیعی تهرانی درباره تعبیر خواب دوربین می گوید اگر دوربینی در خواب ببینید که با ان به اطراف نگاه می کنند به معنای انتظارات شما از زندگی می باشد و دوربین عکسبرداری هم حوادث زندگی است.

تعبیر خواب دوربین به روایت منوچهر مطیعی تهرانی: دوربین دو نوع است. یکی چشمی و دیگری عکس برداری یا فیلمبرداری. دوربین چشمی در خواب های ما انتظارهایی است که از آینده داریم و کلا چیزهایی که آرزو داریم که به آنها برسیم. هر چه دوربین دقیق تر باشد توانایی بیشتر ما را در برآوردن آرزوها نشان می دهد.


آنلی بیتون می گوید: چنانچه در خواب ببینید با دوربین به جایی نگاه می کنید، علامت آن است که تغییراتی رخ خواهد داد که به ضرر شما تمام می شود.

دیدن دوربین شکسته در خواب، علامت جدایی از دوستان و ناسازگاری با دیگر افراد است.


☺ تعبیر خواب «دوربین» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دوربین» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

15 دیدگاه

 1. مهربانو در 1399/06/15در9:49 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم دوربین عکاسی دارم و با اون عکاسی انجام میدم، سوژه های خوبی برای عکس پیدا میکردم اما زمان گرفتن عکس دکمه شاتر قفل میشد و اصلا نمیشد عکس بگیرم و در همان خواب میدیدم که به دنبال استادی هستم که مشکل رو حل کنم. استادی پیدا کردم و در خواب از اون می‌پرسیدم آیا ممکنه این نحوه استفاده من باعث این اتفاق شده باشه که اون استاد اول گفت ممکنه اما بعد گفت نه هیچ ربطی نداره

  • یاسین صداقت در 1399/06/28در1:09 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب دوربین عکاسی آمده است که نشان بر این است که توانایی شما در حل مشکلات مقداری پایین است و باید اعتماد به نفستان را بالا ببرید که با مشکلاتتان راحت تر مقابله کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. سینا در 1399/06/10در0:20 ق.ظ

  سلام . من سه تا خواب دیدم که اینم بگم کلا خوابایی که میبینم یادم نمیمونه ولی این سه خواب تو این وضعیت سخت تو سه روز پشته هم یادم موند . اولین شب دیدم سوار هواپیما شدیم رفتیم یه جایه دیگه مسابقه دادیم و برگشتیم و وقتی رسیدم به شهرم تو اولین میدان لاشه هواپیمایه سقوط کرده دیدم یکم جلوتر لاشه اتوبوس تصادف کرده دیدیم که تو هیچکدوم هیچکس و ندیدم . چه زخمی چه سالم . یکم جلوتر دیدم درختا از شدت طوفان سرد همشون به یه سمتی خم شدن و اهالی میگفتم هرچند ماه یه بار این اتفاق میفته و احتمال داره چند وقت دیگه باز این طوفان بیاد و اخرش رفتیم تو یه بنگاهی که اهالیش تو خیابون میرقصیدن و منم مجبور به دست زدن میکردن . تو خواب شب دوم دیدم سوار قایقی شدم و رفتم به سمته دیگه دریاچه و پیده شدم و مشغول کارایه روزمره شدم که یهو کلید ماشینم شکست و من از قایقی که باید باهاش باید برمیگشتم همراه برادرم جا موندم و برادرم رفت و من و جا گذاشتن ناخواسته. فردا که رفتم سوار قایق بشم تو لنگرگاه یه خانومی دیدم با دستایه از ارنج سوخته که قایقش تصادف کرده بود و اتیش گرفته بود و وقتی اورده بودنش تو اسکله ، من و که دید بهم حمله کرد و از پشت دستاشو دوره گردم انداخت تا خفم کنه ولی با کمک کارکنایه اونجتپا من تونستم اون و از خودم جدا کنم . شب سوم دیدم تو هیایویه یه مسابقه فوتبال من میرفتم از یه مغازه خرید کنم و شدیدا تاکید داشتم که برام بهترین لنز دوربین عکاسی رو پیدا کنن که پیدا کردن و اوردن و در حین معامله بیدار شدم . این خوابا خیلی ذهنم و درگیر کرده خواهشا برام تعبیرش کنین . خواهشا

  • یاسین صداقت در 1399/06/11در5:35 ب.ظ

   با سلام
   خدمت شما همراه گرامی باید عرض کنم که هر کدام از خواب هایتان را باید در بخش مورد نظر خود ثبت بفرماید.
   تعبیر خواب اول شما نشان بر وجود این است که تغیراتی در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد که به خیر و صلاحتان نیست و مقداری دچار مشکل و غم و اندوه خواهید شد و صدقه بدهید.
   در تعبیر خواب دوم سوار شدن به قایق تعبیر بر این است که شما در مسیری کاری ریسک خواهید کرد که با شکستی مواجهه خواهید شد و شکستن کلید باز نشان بر خوبی ندارد و به معنی این است که مسیر بر شما سخت خواهد شد و اینکه در این تغییر احساس ندامت و پشیمانی را در خوب سرکوب خواهید کرد و افرادی برای این که به شما روحیه شرایط زندگی بدهند شما را از لحاظ روانی کمک خواهند کرد و اما دوست عزیز این دو خواب شما با هم ارتباط دارد و اینکه نباید دست به رسیک و تغییر و تحولی بزرگ بزنید که بر شما نیک نیست.
   و در خواب دوربین داشتن نشان بر این است خوشبختی و عاقبت بخیری نصیبتان خواهد شد و اینکه اگر دوربین میخرید نشان بر این است زنی با اخلاق متزلزل به شما نزدیک خواهد شد. صدقه بدهید و از نشانه ها در خواب هایتان راهنمایی بگیرید. و خودتان را درگیر نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Sara در 1399/05/31در5:23 ق.ظ

  سلام آقای یاسین.

  دیشب یه خواب دیدم، که داشتم در سنتا مونیکا کالیفرنیا با یکی‌ از دوستان (خیلی‌ باهاش صمیمی‌ نیستم) قدم میزدم، و به خریدن یکی‌ از اپارتمانهای ساحلی اونجا فکر میکردم. به دوستم گفتم، و گفت اگه درامد ماهانه بالای ۷۰۰۰ دلار داری، میتونی‌ بخری. داشتم فکر می‌کردم، بخرم، یه آپارتمان رو. اقیانوس زیبا رو از بالای صخره‌ها میدیدیم. اومدم پائین، دو پرنده بسیار بسیار بسیار زیبا سبز براق زیبا، انگار با بالهاشون همدیگر و بغل کرده بودند دیدم. ازشون عکس گرفتم. کمی‌ بعد تر، در خانه فرزند خواهرم رو دیدم که با اینکه دو ماه بود، بسیار زییبا بود، با من حرف میزد، راه میرفت. ممنون میشم تعبیرش رو به من بگید.

  • یاسین صداقت در 1399/06/07در8:47 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر علایق شما نسبت به موضوعی است و یا اینکه رویای در سر دارید که می‌تواند به شکلی به آن بپردازید و هدف رویایتان را به واقعیت مبدل کنید و کودک در خواب نشان بر خبر خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. ستاره در 1399/03/25در4:05 ب.ظ

  من خواب ديدم كه رفتم جايي،لباس قشنگي هم پوشيده بودم،ديدم ناخوداگاه كسي دارد از من فيلم ميگيرد و تمام وقت آن دوربين فيلمبرداري از من عكس و فيلم ميگرفت و در آخر هم فيلمش جلوي همه نشون داده شد و فيلم من فوق العاده زيبا شده بود

  • یاسین صداقت در 1399/03/30در3:58 ب.ظ

   با سلام
   این خواب می توااند به این شکل تعبیر شود که شما در اینده ی نه چندان دور نتیجه ی تلاشی در گذشته را در خواهید یافت و برای شما خیر است و هیچ مشکلی در این خواب برای شما وجود ندارد و بدانید که بسیار خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Sara در 1399/03/14در11:57 ب.ظ

  سلام، من خواب دیدم از منظرهِ زیبا، یک اقیانوس و یک دروازهٔ باز به اقیانوس عکس میگیرم. سر در دروازه پوشیده از شبنم‌های زیبای درخشان هست. ولدین همسر سابقم هم هستند. ممنون میشم تعبیرش رو بگید.

  • یاسین صداقت در 1399/03/18در11:37 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که امده است که به معنای برخورد شما با موقعیت ها است و در این خواب هم موقعیتی برای شما تشریح شده است که در ان اینده ای برای شما متصور شده است که میتوانید با موضوعی که احتمالا با ایشان مربوط است بهترین بازخورد را داشته باشید و این خواب برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 6. علی در 1399/02/19در9:18 ق.ظ

  خواب دیدم در خانه ای که خانم و بچه ای با هم زندگی می‌کنند دوربین کوچکی جلو میز آرایش برای کنترلش کار گذاشتم.

  • یاسین صداقت در 1399/02/23در10:30 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که در تعایبر امده است که دوربین نمایانگر برخورد شما با مسائل است و این مسائل در اینجا به شیوه ای دیگر بیان شده است و از این رو باید بدانید که در اینده ی نه چندان دور برای شما موضوعی ممکن است پیش بیاید که در برخورد با ان کار اشتباهی میکنید و از همین رو باید بسیار نسبت به این موضوع اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. کهکشان در 1399/02/06در11:26 ق.ظ

  در شفاخانه هستم با دوستم البته داکتر هستیم کلی کار میکنیم تعدادی از مریضان هم مرده اند و بو بد هم است در شفاخانه من میروم از شفاخانه و دوستم انجا میماند وقتی او بیرون می آید یک جای سرسبز میباشد آنجا دنبال من میگردد وقتی با من تماس میگیرد من میگویم که من وقت رفتم آمدم که یک دوربین عکاسی بخرم.

  • یاسین صداقت در 1399/02/10در9:28 ق.ظ

   با سلام
   شما اگر شغلتان ان باشد که قسمت اول بی تعبیر است و اما اگر نه شما را موقعیتی پیش خواهد امد که برای دست یابی به هدفی که در راستای خیر رساندن به دیگران است تلاش بسیاری خواهید کرد و از این رو تعبیر دوربین هم در خواب به معنای تلاش شما برای برخورد با موقعیت هایی است که با ان مواجه خواهید شد و این خواب خوابی خیر برای شما است و بسیار خبر خوشی از اینده می دهد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید