تعبیر خواب دستمال

دیدن دستمال در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دستمال در خواب چیست؟

تعبیر خواب دستمال

دستمال کسی است که به شما کمک می کند و دائم همراه شماست یا اوقات بیشتری از شبانه روز را با او می گذرانید.

این شخص هم می تواند همسرتان باشد و هم خدمتکار و هم معاون یا منشی اداری؛ به هر حال او کسی است که هر کار که بخواهید بکنید باید به کمک او انجام دهید یا لااقل از آن چه می کنید مطلع و آگاه می شود.

اگر ببینید دستمال پاک و تمیز و اتو کرده ای دارید یا در جیب خود نهاده اید از خدمت و صداقت شخصی با خصائص گفته شده بهره مند می گردید و او کسی است که امتیاز دارد و صادق و خدمتگزار است ولی اگر دستمال شما چرک و کثیف و مچاله باشد او هست ولی امتیازات لازم را ندارد و فاقد صداقت است.

اما گرفتن و دادن دستمال تعبیری کاملا متفاوت دارد.

چنانچه کسی دستمال به شما داد شما را ناراحت و آزرده می کند و افسردگی می یابید. او غم به شما نمی دهد اما موجب تکدر خاطرتان می گردد و اگر شما به کسی دستمال دادید این شما هستید که او را اندوهگین و مکدر می کنید.

☺ تعبیر خواب «دستمال» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دستمال» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. هدی

  سلام من خواب دیدم که معشوقم با یک دستمال سبز سقف خونه منو تمیز میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر است و نشان از این می تواند باشد که ایشان برای شما فردی بسیار خیر است که به شما کمک می کند.
   سربلند وپیروز باشید.

 2. حسام

  سلام من خواب دیدم که یک دستمال یزدی دور مچ دستم بسته ست و توی یجایی مث بازاردارم راه میرم که یکنفر اومددستمال رو ازدستم بکنه ولی من نذاشتم …تعبیر این خواب چی چیه؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما به علت اصرار دیگری برای انجام کاری سبب ازردگی خاطر و ناراحتی ایشان خواهید شد که باید به همین دلیل بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سارا

  سلام
  من با توجه ب مطلب متوجه تعبیر خوابم نشدم من خواب دیدم ک ی موجود عجیب غریب یه دستمال از مکه اورده و اونو ب من و برادر و مادرم داد و اون دستمال خیلی خوشبووووو بود و روش یه ایه ای نوشته شده بود
  این تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است. نشان از خبری خوبی ویا سود و منفعت مالی می‌تواند داشته باشد و اگر آن شخص پری باشد بسیار خواب شما نیکو است. و دستمال از جای متبرکه و مقدس بسیار خیر و ماییه خوشحالی بیننده است و اینکه خوش بوو بوده به هر انقد که بو به مسامتان رسیده خیر به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید