تعبیر خواب دستمال

دیدن دستمال در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دستمال در خواب چیست؟

تعبیر خواب دستمال

دستمال کسی است که به شما کمک می کند و دائم همراه شماست یا اوقات بیشتری از شبانه روز را با او می گذرانید.

این شخص هم می تواند همسرتان باشد و هم خدمتکار و هم معاون یا منشی اداری؛ به هر حال او کسی است که هر کار که بخواهید بکنید باید به کمک او انجام دهید یا لااقل از آن چه می کنید مطلع و آگاه می شود.

اگر ببینید دستمال پاک و تمیز و اتو کرده ای دارید یا در جیب خود نهاده اید از خدمت و صداقت شخصی با خصائص گفته شده بهره مند می گردید و او کسی است که امتیاز دارد و صادق و خدمتگزار است ولی اگر دستمال شما چرک و کثیف و مچاله باشد او هست ولی امتیازات لازم را ندارد و فاقد صداقت است.

اما گرفتن و دادن دستمال تعبیری کاملا متفاوت دارد.

چنانچه کسی دستمال به شما داد شما را ناراحت و آزرده می کند و افسردگی می یابید. او غم به شما نمی دهد اما موجب تکدر خاطرتان می گردد و اگر شما به کسی دستمال دادید این شما هستید که او را اندوهگین و مکدر می کنید.

☺ تعبیر خواب «دستمال» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دستمال» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. مجتبی

  سلام معشوقم در خواب دیده که دسمال سفیدی من ازش خواستم و اونم بهم داده تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دستمال آمده است که میتواند به این تعبیر باشد که در اینده نه چندان دور ایشان به کمک شما نیاز خواهند داشت و از این رو می تواند خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. کبری

  سلام من خواب دیدم که پدرم که فوت کرده دستمال سفیدی رو بر روی انگشتم میبنده و بعد بر سر برادرم هم میبنده
  این تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   باسلام
   در این خواب می توان تعبیر خواب دستمال را به این صورت دانست که ممکن است از شما به ایشان ناراحتی برسد و باید بسیار آگاه باشید که خدای ناکرده این رفتار شما مسبب رسیدن به ناراحتی طولانی نباشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. شیرین

  سلام من خواب دیدم کیف پول یه شخصی ک در واقعیت دوسس دارم رو میزه من اومدم دستمال بردارم اشتباها دستمال کیف پول ایشونو برداشتم بعد دیدمروش چیزهایی با خودکار نوشته بهش دادم گفتم تقلب بچه هاست ازم گرفت گذاست تو کیفش ایا تعبیری داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای دستمال امده است که می تواند به این معنا باشد که برای شما کمکی ممکن است در راه باشد که خیر و شر ان برای هیچ کس به جز خداوند مشخص نیست و اگر در مسیر خیر هستید این کمک برای شما خیر است و در غیر این صورت برای شما شر است.
   بسیار اگاه باشید وبدانید که خدا به همراه بندگان خود است.
   سربلند و پیروز باشد.

 4. هدی

  سلام من خواب دیدم که معشوقم با یک دستمال سبز سقف خونه منو تمیز میکنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب بسیار خیر است و نشان از این می تواند باشد که ایشان برای شما فردی بسیار خیر است که به شما کمک می کند.
   سربلند وپیروز باشید.

 5. حسام

  سلام من خواب دیدم که یک دستمال یزدی دور مچ دستم بسته ست و توی یجایی مث بازاردارم راه میرم که یکنفر اومددستمال رو ازدستم بکنه ولی من نذاشتم …تعبیر این خواب چی چیه؟؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این معنا باشد که شما به علت اصرار دیگری برای انجام کاری سبب ازردگی خاطر و ناراحتی ایشان خواهید شد که باید به همین دلیل بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سارا

  سلام
  من با توجه ب مطلب متوجه تعبیر خوابم نشدم من خواب دیدم ک ی موجود عجیب غریب یه دستمال از مکه اورده و اونو ب من و برادر و مادرم داد و اون دستمال خیلی خوشبووووو بود و روش یه ایه ای نوشته شده بود
  این تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است. نشان از خبری خوبی ویا سود و منفعت مالی می‌تواند داشته باشد و اگر آن شخص پری باشد بسیار خواب شما نیکو است. و دستمال از جای متبرکه و مقدس بسیار خیر و ماییه خوشحالی بیننده است و اینکه خوش بوو بوده به هر انقد که بو به مسامتان رسیده خیر به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید