تعبیر خواب دستمال

دیدن دستمال در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دستمال در خواب چیست؟

تعبیر دستمال
دستمال کسی است که به شما کمک می کند و دائم همراه شماست یا اوقات بیشتری از شبانه روز را با او می گذرانید.
این شخص هم می تواند همسرتان باشد و هم خدمتکار و هم معاون یا منشی اداری؛ به هر حال او کسی است که هر کار که بخواهید بکنید باید به کمک او انجام دهید یا لااقل از آن چه می کنید مطلع و آگاه می شود.
اگر ببینید دستمال پاک و تمیز و اتو کرده ای دارید یا در جیب خود نهاده اید از خدمت و صداقت شخصی با خصائص گفته شده بهره مند می گردید و او کسی است که امتیاز دارد و صادق و خدمتگزار است ولی اگر دستمال شما چرک و کثیف و مچاله باشد او هست ولی امتیازات لازم را ندارد و فاقد صداقت است.
اما گرفتن و دادن دستمال تعبیری کاملا متفاوت دارد. چنانچه کسی دستمال به شما داد شما را ناراحت و آزرده می کند و افسردگی می یابید. او غم به شما نمی دهد اما موجب تکدر خاطرتان می گردد و اگر شما به کسی دستمال دادید این شما هستید که او را اندوهگین و مکدر می کنید.

☺ تعبیر خواب «دستمال» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دستمال» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

 1. سارا در 1399/01/25در2:19 ب.ظ

  سلام
  من با توجه ب مطلب متوجه تعبیر خوابم نشدم من خواب دیدم ک ی موجود عجیب غریب یه دستمال از مکه اورده و اونو ب من و برادر و مادرم داد و اون دستمال خیلی خوشبووووو بود و روش یه ایه ای نوشته شده بود
  این تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/27در1:53 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است. نشان از خبری خوبی ویا سود و منفعت مالی می‌تواند داشته باشد و اگر آن شخص پری باشد بسیار خواب شما نیکو است. و دستمال از جای متبرکه و مقدس بسیار خیر و ماییه خوشحالی بیننده است و اینکه خوش بوو بوده به هر انقد که بو به مسامتان رسیده خیر به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید