تعبیر خواب چرک

دیدن چرک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چرک در خواب چیست؟

تعبیر خواب چرک بدن

چرک، آلودگی جسمی و روحی است و کراهتی است که نا خودآگاه از مشاهده نتیجه اعمال خویش و دیگران در ما پدید می آید. این کراهت و انزجار در خواب های ما به صورت چرک بر لباس و اشیا مورد مصرفمان ظاهر می شود.

چنان چه ببینیم لباس ما چرک است خواب ما از رنج و غم و غصه حاصل از اعمال و رفتار خودمان خبر می دهد.

اگر در خواب ببینیم که سفره ای گسترده اند و سفره چرک است و کثیف نشان آن است که در امر معاش ما خللی پیدا می شود و از این رهگذر غصه دار می شویم.

چنان چه مشاهده کنیم تخت خواب و روتختی ما چرک است همین طور لحاف و تشک و اشیا دیگری که ابزار خوابیدن هستند کثیف شده اند گویای آن است که در محیط خانه و خانواده ناراحت می شویم و بین ما و همسرمان اختلاف پدید می آید.

چنان چه در خواب ببینیم که دست هایمان چرک و کثیف است اگر دست چپ باشد از جانب برادرمان آزردگی خاطر پیدا می کنیم و اگر دست راست فرزندمان ما را ناراحت و غصه دار خواهد کرد ولی کلا دو دست کثیف گویای این هستند که در آینده عملی خلاف انجام می دهیم و دست به کاری می زنیم که در نتیجه اندوهگین و ناراحت می شویم.

اگر صورت کثیف بود، نزد مردم خجالت زده می شویم و کاری می کنیم که دیگران پشت سرمان حرف خواهند زد و بد خواهند گفت.

شستن و پاک کردن چرک لباس و دست و رو در خواب نیکو است زیرا گویای مجاهده ای است که برای رفع و دفع آلودگی ها و ناپاکی های خویش به عمل می آوریم.

اگر کسی در خواب ببیند که پیراهنش چرک است از جانب همسرش ناراحت و نگران می شود و چنان چه زنی این خواب را ببیند با شوهرش اختلاف نظر پیدا می کند و اندوهگین می شود.

☺ تعبیر خواب «چرک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چرک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. حلیمه

  باعرض سلام و خسته نباشین
  خواب دیدم زیر بغل هر دو دستم چرکین شده بصورتی که تا دست میزدم چرک میداد .چند بار با دست وبعد با آب شستم و تمیزش کردم
  جزئیات خواب یادم نیست که کجا بودم ولی دوروبرم شلوغ بود انگار مهمون داشتم و آماده میشدیم بریم جایی

  • تعبیر خواب

   با سلام
   از انجایی که در تعابیر خواب برای زیربغل نشان از دست رنج امده است و عصاره انجام کاری در نتیجه ممکن است این خواب به این صورت تعبیر شود که در اینده درست ردنج شما از منبع خیری نباشدو باید از ان دوری کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. احمد

  خواب ديدم كه يكي از دوستام كه سالها پيش فوت كرده در حمام نشسته و من صورتشو دست ميكشم و چرك مياد بعد به صورتش آب ميريزم كه چركها ريخته شه و اون همش از قديم صحبت ميكنه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چرک کردن دیگران ممکن است به این معنا باشد که در اینده کاری برای دیگری انجام دهید که سبب خیر است و می توانید برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلندو پیروز باشید

 3. پروانه

  خواب دیدم که یه زخم رو شکمم بود فشار دادم چرک خیلی زیادی ازش بیرون اومد وخوشحال بودم که این کار رو کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب زخم چرکی ممکن است به این معنا باشد که در اینده چیزی که از قبلا برای شما مشکل بوده است به واسطه ی تلاش خودتان حل خواهد شد و از این رو خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مقسمی

  در خواب ، در حمام چرک میکردم مقدار خیلی زیاد وغیر طبیعی چرک میآمد حتی از سرم هم به مقدار بسیار غیر طبیعی چرک می امد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چرک کردن آمده است که می تواند به این معنا باشد که چرک در خواب های ما نشان از آلودگی های درونی انسان است و از این رو می تواند به معنای ان باشد که باید بیننده ی خواب تذهیب نفس کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 5. داورپناه

  خواب دیدم که یکی از مشتریانمان دراز کشیده و من دارم کیسه می‌کشم ولی چرک زیادی نمی اد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   ممکن است این خواب به این تعبیر باشد که در اینده نزدیک شما از کسی چیزی را از بین می برید و این موضوع به همانند همان چرک کردن در خواب است و باید بدانید که بر اساس تعابیر خواب ممکن است برای شما خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. الهام

  سلام
  خواب ديدم همسرم كه فوت كرده دستهاي منو كيسه مي كشه و خيلي چرك از دستام مي ياد لطفا تعبيرشو بفرماييد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب ممکن است به این معنا باشد که شما از جانب دیگران ممکن است ازردگی خاطری پیدا کنید که همسرتان هم از این موضوع باخبر خواهند بود.
   برای ایشان خیراتی دهید و به خدا توکل کنید که قطعا برای بندگانش کافی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. اسيه

  خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد
  حضور در مكان و محيط آلوده و چرك چه معنايي دارد؟
  مكاني شبيه به دادگاه و بيمارستان
  جوري محيط چرك و كثيف بود كه رنگ خواب شفاف نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از افکار شما است که نسبت به محیط اطرافتان بد و زشت شده است و حس اینکه همه جا آلوده است و شما را در برگرفته است پس به خودتان آرامش بدهید و با مراقبت و رعایت نکات بهداشتی وسواس را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. لاله

  خواب دیدم از گوش فرزند پسرم چرک بیرون زد تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که تعبیر خواب گوش به معنای سخن دیگران است و چرک هم ناراحتی و امل است و از این رو باید بدانید که ممکن است در اینده ایشان را گزندی رسد که از صحبت دیگران نشات می گیرد و این خود میتواند به ان صورت باشد که این ناراحتی برای شما هم خواهد بود و پسر در خواب فقط خود شخص نیست بلکه ممکن است به معنای چیزی که برای شما عزیز است باشد.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید