تعبیر خواب چرک

دیدن چرک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چرک در خواب چیست؟

تعبیر چرک
چرک، آلودگی جسمی و روحی است و کراهتی است که نا خودآگاه از مشاهده نتیجه اعمال خویش و دیگران در ما پدید می آید. این کراهت و انزجار در خواب های ما به صورت چرک بر لباس و اشیا مورد مصرفمان ظاهر می شود.
چنان چه ببینیم لباس ما چرک است خواب ما از رنج و غم و غصه حاصل از اعمال و رفتار خودمان خبر می دهد.
اگر در خواب ببینیم که سفره ای گسترده اند و سفره چرک است و کثیف نشان آن است که در امر معاش ما خللی پیدا می شود و از این رهگذر غصه دار می شویم.
چنان چه مشاهده کنیم تخت خواب و روتختی ما چرک است همین طور لحاف و تشک و اشیا دیگری که ابزار خوابیدن هستند کثیف شده اند گویای آن است که در محیط خانه و خانواده ناراحت می شویم و بین ما و همسرمان اختلاف پدید می آید.
چنان چه در خواب ببینیم که دست هایمان چرک و کثیف است اگر دست چپ باشد از جانب برادرمان آزردگی خاطر پیدا می کنیم و اگر دست راست فرزندمان ما را ناراحت و غصه دار خواهد کرد ولی کلا دو دست کثیف گویای این هستند که در آینده عملی خلاف انجام می دهیم و دست به کاری می زنیم که در نتیجه اندوهگین و ناراحت می شویم.
اگر صورت کثیف بود، نزد مردم خجالت زده می شویم و کاری می کنیم که دیگران پشت سرمان حرف خواهند زد و بد خواهند گفت.
شستن و پاک کردن چرک لباس و دست و رو در خواب نیکو است زیرا گویای مجاهده ای است که برای رفع و دفع آلودگی ها و ناپاکی های خویش به عمل می آوریم.
اگر کسی در خواب ببیند که پیراهنش چرک است از جانب همسرش ناراحت و نگران می شود و چنان چه زنی این خواب را ببیند با شوهرش اختلاف نظر پیدا می کند و اندوهگین می شود.

☺ تعبیر خواب «چرک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چرک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

4 دیدگاه

 1. اسيه در 1399/04/11در2:34 ب.ظ

  خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد
  حضور در مكان و محيط آلوده و چرك چه معنايي دارد؟
  مكاني شبيه به دادگاه و بيمارستان
  جوري محيط چرك و كثيف بود كه رنگ خواب شفاف نبود

  • یاسین صداقت در 1399/04/20در9:33 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از افکار شما است که نسبت به محیط اطرافتان بد و زشت شده است و حس اینکه همه جا آلوده است و شما را در برگرفته است پس به خودتان آرامش بدهید و با مراقبت و رعایت نکات بهداشتی وسواس را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. لاله در 1399/02/31در10:43 ق.ظ

  خواب دیدم از گوش فرزند پسرم چرک بیرون زد تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت در 1399/03/08در9:09 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که تعبیر خواب گوش به معنای سخن دیگران است و چرک هم ناراحتی و امل است و از این رو باید بدانید که ممکن است در اینده ایشان را گزندی رسد که از صحبت دیگران نشات می گیرد و این خود میتواند به ان صورت باشد که این ناراحتی برای شما هم خواهد بود و پسر در خواب فقط خود شخص نیست بلکه ممکن است به معنای چیزی که برای شما عزیز است باشد.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید