تعبیر خواب چرک

دیدن چرک در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چرک در خواب چیست؟

تعبیر خواب چرک بدن

چرک، آلودگی جسمی و روحی است و کراهتی است که نا خودآگاه از مشاهده نتیجه اعمال خویش و دیگران در ما پدید می آید. این کراهت و انزجار در خواب های ما به صورت چرک بر لباس و اشیا مورد مصرفمان ظاهر می شود.

چنان چه ببینیم لباس ما چرک است خواب ما از رنج و غم و غصه حاصل از اعمال و رفتار خودمان خبر می دهد.

اگر در خواب ببینیم که سفره ای گسترده اند و سفره چرک است و کثیف نشان آن است که در امر معاش ما خللی پیدا می شود و از این رهگذر غصه دار می شویم.

چنان چه مشاهده کنیم تخت خواب و روتختی ما چرک است همین طور لحاف و تشک و اشیا دیگری که ابزار خوابیدن هستند کثیف شده اند گویای آن است که در محیط خانه و خانواده ناراحت می شویم و بین ما و همسرمان اختلاف پدید می آید.

چنان چه در خواب ببینیم که دست هایمان چرک و کثیف است اگر دست چپ باشد از جانب برادرمان آزردگی خاطر پیدا می کنیم و اگر دست راست فرزندمان ما را ناراحت و غصه دار خواهد کرد ولی کلا دو دست کثیف گویای این هستند که در آینده عملی خلاف انجام می دهیم و دست به کاری می زنیم که در نتیجه اندوهگین و ناراحت می شویم.

اگر صورت کثیف بود، نزد مردم خجالت زده می شویم و کاری می کنیم که دیگران پشت سرمان حرف خواهند زد و بد خواهند گفت.

شستن و پاک کردن چرک لباس و دست و رو در خواب نیکو است زیرا گویای مجاهده ای است که برای رفع و دفع آلودگی ها و ناپاکی های خویش به عمل می آوریم.

اگر کسی در خواب ببیند که پیراهنش چرک است از جانب همسرش ناراحت و نگران می شود و چنان چه زنی این خواب را ببیند با شوهرش اختلاف نظر پیدا می کند و اندوهگین می شود.

☺ تعبیر خواب «چرک» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چرک» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. الهام

  سلام
  خواب ديدم همسرم كه فوت كرده دستهاي منو كيسه مي كشه و خيلي چرك از دستام مي ياد لطفا تعبيرشو بفرماييد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب ممکن است به این معنا باشد که شما از جانب دیگران ممکن است ازردگی خاطری پیدا کنید که همسرتان هم از این موضوع باخبر خواهند بود.
   برای ایشان خیراتی دهید و به خدا توکل کنید که قطعا برای بندگانش کافی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. اسيه

  خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد
  حضور در مكان و محيط آلوده و چرك چه معنايي دارد؟
  مكاني شبيه به دادگاه و بيمارستان
  جوري محيط چرك و كثيف بود كه رنگ خواب شفاف نبود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از افکار شما است که نسبت به محیط اطرافتان بد و زشت شده است و حس اینکه همه جا آلوده است و شما را در برگرفته است پس به خودتان آرامش بدهید و با مراقبت و رعایت نکات بهداشتی وسواس را از خود دور کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. لاله

  خواب دیدم از گوش فرزند پسرم چرک بیرون زد تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که تعبیر خواب گوش به معنای سخن دیگران است و چرک هم ناراحتی و امل است و از این رو باید بدانید که ممکن است در اینده ایشان را گزندی رسد که از صحبت دیگران نشات می گیرد و این خود میتواند به ان صورت باشد که این ناراحتی برای شما هم خواهد بود و پسر در خواب فقط خود شخص نیست بلکه ممکن است به معنای چیزی که برای شما عزیز است باشد.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید