تعبیر خواب لحاف

دیدن لحاف در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن لحاف در خواب چیست؟

تعبیر خواب لحاف

معبران کهن نوشته اند لحاف زن است.

لحاف در موقع خواب و استراحت به ما آرامش می بخشد و زیر آن احساس امنیت و راحتی می کنیم، آن ها این آرامش را با آرامشی که زن به مرد می دهد مقایسه و تشبیه کرده اند.

همین طور لحاف برای زن نیز شوهر است زیرا او را در بر می گیرد و به او امنیت و فراغت خیال می بخشد.

لحاف نشان دهنده رابطه ای است که بیننده خواب با جفت خویش دارد. اگر ببینید لحاف کهنه ای دارید زنی بد نصیب شما می شود و چنان چه زن دارید روابط شما با همسرتان خراب می شود.

اگر در خواب ببینید لحافی از اطلس و دیبا دارید رابطه شما با همسرتان در حد عالی بهبود می یابد و خوب می شود.

اگر خواب ببینید لحافتان کثیف است همسرتان بیمار می شود و اگر لحاف سوراخ و پاره باشد که غیر قابل استفاده به نظر برسد از همسر خود جدا می شوید.

اگر مردی در خواب ببیند لحاف پاره و کهنه و فرسوده خود را دور افکنده و لحاف نوئی خریده از زن خود جدا می شود و همسر دیگری اختیار می کند.

همین تعبیر هست برای زن که نشان می دهد از شوهر جدا می شود و به همسری دیگری در می آید.

☺ تعبیر خواب «لحاف» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «لحاف» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


16 دیدگاه

 1. فرح

  سلام من خواب ديدم در خانه ي شريك عاطفي ام هستم و همسرش به خانه امد و من لحاف تشك و بالشت خودرا برداشته و از خانه بيرون امدم و پياده ب راه افتادم و از نگاه هاي مردم هراسان بودم كه رختخواب به دست در خيابان راه ميروم

  • تعبیر خواب

   باسلام
   این خواب می تواند برای شما تلنگری باشد که باید مسیر خود را جدا کنید و زندگی خود را دنبال کنید که خدای ناکرده سبب مشکلی برای شما در اینده نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ثريا

  سلام
  من خواب ديدم در يك خانه اى هستم همراه چند نفر ديگه
  و توى اون خونه برف زيادى باريده و همه جارو سفيد كرده
  و ما براى گرم كردن خودمون ، پاهامونو زير برف دراز كرديم تا گرم بشيم انگار كه برف مثل لحاف باشه
  و خيلى گرم و خوشايند بود تعبير اين خواب چيه ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب برای شما به این تعبیر باشد که در اینده رابطه ی شما ممکن است به سردی برود که خیر نیست و از این رو حتما صدقه ای دهید که ختم به خیر شود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. زهرا

  سلام خواب دیدم زنی که بسیارخیرمنداست ودوست من است لحاف کهنه ای ازخانه من برد تعبیراین خواب من چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب دیدن فروختن لحاف کهنه خیر است و می تواند به معنای سلامتی برای کسی از نزدیکان شما باشد که ممکن است اشاره ای به همسر شما باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 4. صبورا

  سلام
  من خواب دیدم همسایه ی ما بدون اجازه ی ما لحافی که مادر شوهرم به ماداده بود را برداشته شسته ودر پشت بام پهن کرده تا خشک بشه منم وقتی دیدم داشت می خندید و من تو دلم می گفتم این ( همسایه)چطوری اومده خونه ی ما لحاف و برداشته ما متوجه نشدیم بعد شوهرمو دیدم (در وقع شوهرم از دنیا رفتند)

  که میخاست بره سرکار منو کشید کنار کلی منو بوسید و همدیگرو بغل کردیم بعد یه موجی از انرژی بود که آدم نمیتونست راحت قدم برداره من تودلم لاحول ولا قوه گفتم و به زور قدم براشتم و رد شدم پیش زنداداشام رفتم ویهو دخترمو که در واقع ۱۰ سالشه دیدم آرایش کرده و روسری بززرگها رو سر کرده وبا یه ادای زنانه از دور میاد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب لحاف در بالا خوانده اید دیدن خواب بردن لحاف از دیگری می تواند به این معنا باشد که از آن شخص برای همسر شما خیری به ارث رسد که می تواند دعا و یا فاتحه ای باشد و از این رو این خواب انشالله برای ایشان و شما خیر است و از این رو از دیدن این خواب نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. رقیه.عظیمی

  سلام در واقعیت شوهرم ۱۵ روز از خانه ب نیت طلاق رفته منم دوسش دارم میدونم بعدا پشیمون میشه نمیخام ازش جدا بشم امشب خواب دیدم لحافی ک در واقعیت موقع خواب رومون مینداختیم اونو در خواب بجای چادر رو سرم انداختم و همه جا با اون لحاف میرم البته شلوارک ب تنم بود ک برا اینکه لختی پاهام دیده نشه لحاف بجای چادر رو سرم انداختم تعبیرش بفرمایید ک چ ارتباطی بین لحاف چادر و رفتن شوهرم در عالم واقعیت دارد ممنونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن لحاف در خواب شما می تواند به این معنا باشد که باید بسیار نسبت به رابطه ی خود اگاه و دقیق باشید و با عمل صحیح اجازه ندهید که این اتفاق برای شما بیفتد و سعی بر آن کنید که اگر نیاز است به حقوق ایشان احترام بگذارید تا رابطه ای پایدار داشته باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 6. mohadese1993

  خواب دیدم منودخترعموم باپسردوست بابام که اسمش (حجته )کنارهم نشستیم بعدمن یه صحبتی میکنم بعدبلندمیخندم بعدمیرم براپسردوست بابام (حجت )پتوبیارم میبینم اون یکی پسردوست بابام (که ازفامیل های همین پسردوست بابام میشه )رفته زیرپتوخابیده بعدمن میرم پتونمیبینم بعدبرمیگردم حجت خودش میره پتوبیارهه بعدیه نفررویه صندلی نشسته بودهمش احساس میکنم مانعه این کارمیشددستمومحکم فشارمیداد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب لحاف به معنای همسر امده است که در این خواب هم ممکن است به همین صورت باشد و باید بدانید که این خواب برای شما به این معنا می تواند باشد که در اینده ممکن است از بین کسی از این اشخاص و یا کسی که شباهتی با ان ها دارد کسی را انتخاب کنید که در خواب شما به خیر امده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. بهار

  من دیشب خواب دیدم داخل اتاق دارم لحاف پهن میکنیم .لحاف خوب و تمیزی بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و به این معنا می تواند باشد که به مرحله ای در زندگی خواهید رسید که برای شما ارامش به ارمغان می اورد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. مژگان

  خواب دیدم سه دست رختخواب شامل تشک وبالش و لحاف لایکو خریدم تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب تشک و بالش و لحاف یک تعبیر دارند و ان هم ارامش است و اینکه شما یرای خود به وسیله فردی به ارامش میرسید
   این تعبیر برای خانمهای مجرد همسر و خانمهای متاهل امنیت از طرف همسر است .
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید