تعبیر خواب چسب

دیدن چسب در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چسب در خواب چیست؟

تعبیر خواب چسب

چسب در خواب شما زن یا مردی است خیر و نیکوکار و مصلح که نیکی می کند و می کوشد گسیختگی زندگی دیگران را ترمیم کند و گسستگی ها را از بین ببرد.

اگر در خواب ببینید که با چسب کاغذ دیواری را می چسبانید به کمک همان انسان نیکو کار به زندگی سر و سامان می بخشید. اگر اتاق خواب متعلق به خودتان باشد به دیگری این خدمت را انجام می دهید و اگر اتاق غریبه باشد به زندگی خودتان سامان می دهید.

تخته و چوب در خواب مردی منافق و دروغگو است. چنان چه در خواب بینید که با چسب چوب و تخته یا یک شیء چوبی را می چسبانید به یاری همان مرد مصلح اختلاف خودتان را با مردی دروغگو و منافق ازبین می برید و صلح و آشتی می کنید و اگر چنین منافقی در زندگی خود شما نیست بین دیگران صلح برقرار می دارید.

اگر در خواب ببینید که کاغذها را به هم می چسبانید کاری بیهوده و عبث انجام می دهید معهذا از یاری آن مرد مصلح بهره مند می شوید اگر چه محبت او را از بین می برید.

اگر ببینید به کمک چسب عکسی به دیوار یا آلبوم می چسبانید، اگر عکس خودتان باشد سبب شهرت دیگری می شوید و اگر عکس دیگری باشد با وساطت آن خیر و نیکو کار خودتان علم می شوید.

اگر به دستتان چسب مالیده شده بود به طوری که انگشتانتان به هم می چسبید در مال شخصی نیکو کار دست درازی می کنید.

اگر لب هایتان چسبیده بود دروغ می گویید و ناسپاسی می کنید.

اگر دیدید به کفش خود چسب می زنید به سفر می روید و در این سفر با مردی خوب آشنا می شوید یا با زنی نیکو کار و شریف برخورد می نمائید.

☺ تعبیر خواب «چسب» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چسب» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


4 دیدگاه

 1. شیوا

  خواب دیدم ک رفتم ب ی مغازه ک یکم فاصله داریم از اونجا چسب میگیرم بابام گفته ک بگیرم بعد آینه هم باید میگیرفتم نمیدونم چرا بعد این دوتارو ا فروشنده ک اشنا هس گرفتم اونم نسیه چون من ۵ تومن پول داشتم و اینه هم ۹ تومن بود با چسبم بالا رفت بعد تو راه دوستمو دیدم ک خانوادم خوش ندارن باهاش رفت امد کنم داداشم داشت دوچرخه سورای میکرد اون منو دید با دوستم منم گفتم ک اومدم چسب بگیرم خیل واضح بود اصلا

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعبیر خواب چسب می تواند به این معنا باشد که ممکن است ان دوستی که شما را از دیدنش منع می کنند فردی خیر است و صالح که انشالله خانواده ی شما به دوستی با ایشان رضایت خواهند داد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. علیرضا

  سلاگم ..من خواب دیدم برنامه شیفت محل کاری ام رو که روی کاغذ A4 پرینت شده با چسب به دیوار چسبوندم ولی ،بر عکس چسبونده بودم و اومدم که از سر جاش بکنم از وسط پاره شد …ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب از جهاتی خیر است و به این معنا میتواند باشد که شما در حال حاضر مسیری اشتباه را در پیش گرفته اید و همانگونه که در متن بالا نیز خوانده اید تعبیر خواب چسب به معنای شخصی است که زندگی شما را سامان دهد و این خود یعنی اینکه شما با شخصی ممکن است اشنا شوید که تغییری اساسی در زندگیتان ایجاد کند که سبب رسیدن شما به موفقیت شود.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید