مجله آلامتو

تعبیر خواب چاقو

(32 رای, امتیاز میانگین: 2٫75 از 5)

تعبیر دیدن چاقو در خواب چیست؟

چاقو knife

چاقو زبان بدگويان است و چنانچه تيز و برنده و براق باشد نشان آنست که زبان بدگويان در مورد شما تيز خواهد بود و چنانچه خودتان داشته باشيد احساس عدم امنيت شما را نشان مي دهد و …

مي گويد که از آينده و سعايت و بدخواهي کساني که بيشتر حرف مي زنند تا عمل مي کنند بيمناک هستيد. اگر در خواب ببينيد که چاقوئي از ديگري مي گيريد يا کسي به شما چاقو هديه مي کند گوياي اين است که کسي به شما کمک مي کند يا خودتان از ديگري کمک مي گيريد. چنانچه چاقوئي در جيب يا کشوي ميز خود داشتيد که بوسيله آن خواستيد از خود دفاع کنيد کسي هست که به شما نزديک است و از شما بد مي گويد و بد شما را مي خواهد و اگر ديگري براي شما چاقو کشيد امنيت مي يابيد. چون اين نوع تهديدها در خواب امنيت است و ناشي از بيمي است که در بيداري داريم. چاقو بسته و بي خطر نعمت است و چاقوي کوچک نعمت مختصري است که به شما مي رسد. چاقوي آشپزخانه خدمتکار و کدبانوي خانه است و چنانچه ببينيد چاقوئي نو در آشپزخانه داريد زني خانه دار نصيب شما مي شود.

تعبیر خواب «چاقو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چاقو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. با سلام
  من خواب دیدم که دوتا چاقو پیدا کردم یکیش آبی رنگ و زیبا و یکیش زرد رنگ معمولی،آبیرو من برداشتم و زرد رنگ و به رفیقم دادم،میشه راهنمایی کنید چه معنی میده؟؟

 2. راستی …من همسرم خواب دیده که من ماهی رو با چاقو میزنم و هی میکنم زیر اب و هی تکرار گیککم

 3. با سلام …
  من خواب دیدم که چاقویی تو دستمه و هی فرو میکنم داخل شکم ماهی و هی ماهی رو میکنم زیر اب …..لطفا بگین تعبیرش چی میشه

 4. من خواب دیدم درون اتومبیل پشت فرمون در حال رانندگی بودم و یک مرد از پشت صندلیم چاقو بروی گلوم گذاشت و داد زدم نکش منو و از خواب پریدم

 5. داوود در

  سلام
  من ظهر یک ساعتی خواب بودم ،خواب دیدم که حرم امام رضا هستم ولی شباهتی به حرم امام رضا نداره اب کل صحن های حرم و گرفته بود اقد اب زیاد بود ما با اب میرفتم و از دریچه های کوچک این صحن به صحن بعدی میرفتم خیلی هم خلوت بود تا بلاخره یجا وایسادم و از اونجا داشتم یه محوطه رو نگاه میکردم که یه چاقو دیدم بعد که امدم پایین یه چاق بزرگترم دیدم بعد یه ساعت مردانه بعدشم یه ساعت زنانه که دو دل بودم چکارشون کنم که از خواب پریدم

 6. با سلام و خسته نباشید
  من خواب دیدم کسی که عاشق هستم ولی مدتیه ارتباطمون بهم خورده میخواست منو با چاقو بکشه البته زمانی که میخواست اینکارو بکنه از خواب پریدم یعنی کشته نشدم . میشه لطف کنید این خواب رو تعبیر کنید.
  تشکر

 7. سلام

  اقا من خواب دیدم که مادرم غذا واسم اورد. بعد من یه لقمه که خوردم بعد از کمی جویدن احساس درد شدیدی توی گلوم کردم…بعد دست کردم از دهانم اون چیزی که باعث درد شده رو در بیارم… وقتی که از بین لقمه اون شی رو در اوردم یک چاقوی کوچیک و عادیه میوه خوری بود…. بعد دوباره به جویدن ادامه دادم دوباره دردم گرفت….
  تقریبا 4،5 تا چاقو از توی گلو و دهانم در اوردم….

  تعبیرش چیه؟

نظر خود را بیان کنید