تعبیر خواب چاقو

دیدن چاقو در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چاقو در خواب چیست؟

معنی دیدن چاقو در خواب

چاقو زبان بدگویان است و چنانچه تیز و برنده و براق باشد نشان آنست که زبان بدگویان در مورد شما تیز خواهد بود و چنانچه خودتان داشته باشید احساس عدم امنیت شما را نشان می دهد و می گوید که از آینده و سعایت و بدخواهی کسانی که بیشتر حرف می زنند تا عمل می کنند بیمناک هستید.

اگر در خواب ببینید که چاقویی از دیگری می گیرید یا کسی به شما چاقو هدیه می کند گویای این است که کسی به شما کمک می کند یا خودتان از دیگری کمک می گیرید.


چنانچه چاقویی در جیب یا کشوی میز خود داشتید که بوسیله آن خواستید از خود دفاع کنید کسی هست که به شما نزدیک است و از شما بد می گوید و بد شما را می خواهد و اگر دیگری برای شما چاقو کشید امنیت می یابید. چون این نوع تهدیدها در خواب امنیت است و ناشی از بیمی است که در بیداری داریم.

چاقو بسته و بی خطر نعمت است و چاقوی کوچک نعمت مختصری است که به شما می رسد.

چاقوی آشپزخانه خدمتکار و کدبانوی خانه است و چنانچه ببینید چاقویی نو در آشپزخانه دارید زنی خانه دار نصیب شما می شود.


☺ تعبیر خواب «چاقو» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چاقو» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


27 دیدگاه

 1. امین

  من خواب دیدم که زن داداشم روبه من چاقو پرتاب میکرد.
  مفهومش چی هست؟
  باتشکر.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب چاقو امده است که اگر در خواب بینید که کسی برای شما چاقو کشیدو یا پرتاب کرد نشان از ان است که امنیت یابید و این برای شما خیر است ودر این خواب هم به این صورت تعبیر می یابد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. نواب

  خواب دیدم دارم به تنهایی به منطقه ای تفریحی میروم که جاده برای رانندگی خیلی خطرناک بود به جایی رسیدم آب بود بقیه ماشینا رد شدن اما من توی آب غرق شدم داد زدم کمک خواستم با هر مشکلی بود از اب میخواستم بیام بیرون که متوجه شدم این آب از درون یک خونه رد میشه که کلی از چاقوهای اون خونه اینجا گیر افتاده آب می‌بره سعی کردم چاقوها رو بردارم حتی به چاقو بزرگ داشت رد میشد که اونم گرفتم بعد دختر کوچیک آن خانه اومد منو با خودش برد خونشون اونجا خواهرشون بود و اون خواهرا داستان من تعریف می‌کردند میگفتن تو ب تنهایی میخواستی از اونجا بگذری اینا….برام جالب بود که تو این خواب چاقوها در اندازه مختلف بودن و بیشتر از همه متن خوابم جلب توجه برام داشتن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است هر چند غرق شدن در خواب خوب نیست اما شما از این مشکل راهی برای حل آن پیدا خواهید کرد.
   و اینکه شما در آینده صاحب فرزندی خواهید شد که در تعابیر نشان از پسر دارد و خیر است بر شما
   سربلند و پیروز باشید.

 3. nfameditorachi@gmail.com

  سلام.
  شب بود قبل از سحری خواب دیدم که یکی منو دنبال میکنه و احتمالا رفیقم بود چون چهرش درست یادم نمونده چاقو دستش بود منو دنبال میکرد و بلاخره جایی رسیدم ک وایستادم و جلو که اومد حمله کرد و من چاقو رو از دستش گرفتم و چن خطی روی بدنش انداختمو بیدار شدم.

  • یاسین صداقت

   چاقو زبان بدگويان است و چنانچه تيز و برنده و براق باشد نشان آنست که زبان بدگويان در مورد شما تيز خواهد بود و چنانچه خودتان داشته باشيد احساس عدم امنيت شما را نشان مي دهد و مي گويد که از آينده و سعايت و بدخواهي کساني که بيشتر حرف مي زنند تا عمل مي کنند بيمناک هستيد. بوسيله آن خواستيد از خود دفاع کنيد کسي هست که به شما نزديک است و از شما بد مي گويد و بد شما را مي خواهد چون اين نوع تهديدها در خواب امنيت است و ناشي از بيمي است که در بيداري داريم. چاقو بسته و بي خطر نعمت است و چاقوي کوچک نعمت مختصري است که به شما مي رسد. سربلند و پیروز باشید .

 4. سیما

  سلام وقت بخیر من دیشب خواب دیدم یه همسایه داریم که پسرودخترجوون داره ما باهم دوست معمولی هستیم من سوار ماشین اینا شدم و باهم داشتیم میرفتیم یه جایی بعد دیدم عشقم(که الان باهم قهریم)با موتور داره میاد و منو تو ماشین دیدم و باعصبانیت بهم گف کحایی منم گفتم میبینی که تو ماشینم ولی اونطور که تو فکرمیکنی نیست چیزی بین من و این آقا نیس ولی اون خیلی عصبانی بود و به ماشین گف که نگه داره بعد خیلی عصبانی میخواس بااون آقا دعوا کنه و چاقو کشیده بود روش و‌گریه میکرد منم جلوشو گرفته بودم و میگفتم صبر کن همه چیو بهت توضیح میدم چاقو از دستش دررفت و خورد به من ازاینجا به بعدش دیگه یادم نمیاد تعبیر خوابم چی میشه؟!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب چاقو اینگونه است که چاقوئي در جيب يا کشوي ميز خود داشتيد که بوسيله آن خواستيد از خود دفاع کنيد کسي هست که به شما نزديک است و از شما بد مي گويد و بد شما را مي خواهد و اگر ديگري براي شما چاقو کشيد امنيت مي يابيد. چون اين نوع تهديدها در خواب امنيت است و ناشي از بيمي است که در بيداري داريم.
   سربلند و پیروز باشید .

 5. شادی

  سلام‌ خواب دیدم یک چاقوی تیز و بلند به چمدان در دستم زدم و احساس کردم یک نفر را کشته ام تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما از چند المان شکل گرفته است که باید جداگانه شرح داد. اول آنکه چاقو نشان بر زبان بدگويان است و چنانچه تيز و برنده و براق باشد نشان آنست که زبان بدگويان در مورد شما تيز خواهد بود و چنانچه خودتان داشته باشيد احساس عدم امنيت شما را نشان مي دهد و اینکه کسی را کشته اید نشان بر این است که با زبانتان افراد را ناراحت و آزرده میکنید و به رنجیده شدن دیگران اهمیت نمیدهید
   و اینکه چمدان تعبیر از اینده برای شما دارد و به معنی آن است که شما اهدافی دارید که برای ایندتان در نظر گرفته اید و باید به سرانجام برسانید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. سروش سعیدی

  چاقوی کوچکم را انقدر با لبه ی یک چاقوس بزرگ تیز کردم که مثل تیغ موهای دستم را میزد، ومیخواستم انرا به پدرم نشان دهم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل میتواند باشد که در تعابیر خواب چاقو امده است که به معنای تمام جوانبی است که شخص بیننده ی خواب برای امنیت خود در عالم واقع د رنظر دارد و این به این معناست که شما با هر موضوع کوچک و بزرگی که برایتان پیش اورند مقابله خواهید کرد و در این بین تنها کسی که مورد اطمینان شماست باید پدرتان باشد و از این رو این خواب بیشتر وصف حال است تا رویایی صادقه که از اینده خبر بدهد.
   سربلند و پیروز باشید

 7. پژمان حاجی بابایی

  درساختمانی اداری محکوم به اعدام شدم فردی با جاقوی بزرگ به سمتم اومد ووارد شکمم کرد افتادم داشتم بیحال میشدم همه داشتن نگاه میکردن ولی نمردم که یکی دیگه یا همون شخص دقیقا نمیدونم یکباردیگر با چاقو بهم زد که نمردم اونا میخواستن من بمیرم ولی من فرارمیکردم توساختمون و دادمیزدم اعدام کردین نمردم دست ازسرم بردارین که بیدارشدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن خواب چاقو تعبیر های مختلفی میتواند داشته باشد اما اینکه دیگری برای شما چاقو بکشد نشان از امنیت یافتن است و باید اگاه باشید که از کسی برای شما در برابر دشمنانتان امنیتی حاصل خواهد شد.
   در خواب دیدن اعدام به معنای بالارفتن به دست قانون است و این قانون صرفا برای حکومت ها نیست بلکه ممکن است قوانینی باشد که برای خود دارید و به واسطهی آنها از جایی به مکان بهتری خواهید رفت و در کل این خواب تعبیری نیکو دارد و اگر بخواهید بیشتر و مفصل تر راجع به دار اویختن بدانید به صفحه ی زیر نیز نگاهی بیندازید.
   تعبیر خواب به دار آویختن
   سربلند و پیروز باشید

 8. مهری گمار

  سلام من نزدیک های صبح خواب دیدم ک در خونه مون تنها بودم ویک چاقوی گرانقیمت و تزین شده توی کف حیاط فرو رفته بود ک تیزی اون داخل کف بود و نمیشد اون رو راحت درآورد و کسی از پشت در قصد داشت ب هر طریق وارد منزل بشه و اونو ببره و من مانع میشدم اما وقتی ک من ب چاقو دست زدم راحت اومد دستم و از زمین جدا شد لطفا تعبیرشو بفرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   چاقو زبان بدگويان است و چنانچه تيز و برنده و براق باشد نشان آنست که زبان بدگويان در مورد شما تيز خواهد بود و چنانچه خودتان داشته باشيد احساس عدم امنيت شما را نشان مي دهد مي گويد که از آينده و سعايت و بدخواهي کساني که بيشتر حرف مي زنند تا عمل مي کنند بيمناک هستيد. اگر در خواب ببينيد که چاقوئي از ديگري مي گيريد يا کسي به شما چاقو هديه مي کند گوياي اين است که کسي به شما کمک مي کند يا خودتان از ديگري کمک مي گيريد.
   سربلند و پیروز باشید .

 9. Mostafa

  با سلام
  من خواب دیدم که دوتا چاقو پیدا کردم یکیش آبی رنگ و زیبا و یکیش زرد رنگ معمولی،آبیرو من برداشتم و زرد رنگ و به رفیقم دادم،میشه راهنمایی کنید چه معنی میده؟؟

 10. محمد

  راستی …من همسرم خواب دیده که من ماهی رو با چاقو میزنم و هی میکنم زیر اب و هی تکرار گیککم

 11. محمد

  با سلام …
  من خواب دیدم که چاقویی تو دستمه و هی فرو میکنم داخل شکم ماهی و هی ماهی رو میکنم زیر اب …..لطفا بگین تعبیرش چی میشه

 12. محمد

  من خواب دیدم درون اتومبیل پشت فرمون در حال رانندگی بودم و یک مرد از پشت صندلیم چاقو بروی گلوم گذاشت و داد زدم نکش منو و از خواب پریدم

 13. ندا

  سلام
  خواب پیدا کردن چاقو و سکه تعبیرش چیه؟

 14. داوود

  سلام
  من ظهر یک ساعتی خواب بودم ،خواب دیدم که حرم امام رضا هستم ولی شباهتی به حرم امام رضا نداره اب کل صحن های حرم و گرفته بود اقد اب زیاد بود ما با اب میرفتم و از دریچه های کوچک این صحن به صحن بعدی میرفتم خیلی هم خلوت بود تا بلاخره یجا وایسادم و از اونجا داشتم یه محوطه رو نگاه میکردم که یه چاقو دیدم بعد که امدم پایین یه چاق بزرگترم دیدم بعد یه ساعت مردانه بعدشم یه ساعت زنانه که دو دل بودم چکارشون کنم که از خواب پریدم

 15. امید

  ممنون میشم برای تعبیر خوابم بهم کمک کنید، من تو خواب از همسرم که میخواست در جایی شبیه به آشپزخانه با چاقو به خود اسیب بزنه چاقویی رو گرفتم و به بیرون از خونه بردم و در دشتی وسیع که خونمون داخلش بود دور انداختم شب بود و نور ماه فضا رو کامل روشن کرده بود موقع برگشتن احساس کردم چیزی دنبالم هستش و وقتی داخل خونه شدم از پنجره گرگی رو دیدم که تو تاریکی به در نزدیک میشد منم در رو قفل کردم و گرگ خودش رو به در کوبید و افتاد پخشه زمین شد

 16. Avaa

  با سلام و خسته نباشید
  من خواب دیدم کسی که عاشق هستم ولی مدتیه ارتباطمون بهم خورده میخواست منو با چاقو بکشه البته زمانی که میخواست اینکارو بکنه از خواب پریدم یعنی کشته نشدم . میشه لطف کنید این خواب رو تعبیر کنید.
  تشکر

 17. نیما

  سلام

  اقا من خواب دیدم که مادرم غذا واسم اورد. بعد من یه لقمه که خوردم بعد از کمی جویدن احساس درد شدیدی توی گلوم کردم…بعد دست کردم از دهانم اون چیزی که باعث درد شده رو در بیارم… وقتی که از بین لقمه اون شی رو در اوردم یک چاقوی کوچیک و عادیه میوه خوری بود…. بعد دوباره به جویدن ادامه دادم دوباره دردم گرفت….
  تقریبا 4،5 تا چاقو از توی گلو و دهانم در اوردم….

  تعبیرش چیه؟

  • ناشناس

   تعبيرش اينكه توو بيداري چاقو پلو ميخوري

 18. علی

  mc dastet dard nakone bedardam khord

نظر خود را بیان کنید