تعبیر خواب چاله (گودال)

دیدن چاله (گودال) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چاله (گودال) در خواب چیست؟

چاله Pit

چنان چه در آستانه در خانه یا در درون خانه شما چاله ای پدید آمده باشد نشان آن است که مشکلاتی برای شما پدید می آید و این مشکلات بیشتر خانوادگی است تا اجتماعی و یا کسبی و شغلی.

اگر چاله در اتاق یا در آشپزخانه بود به همسرتان مربوط می شود اگر چاله در راه بود گرفتاری و مشکلی است مربوط به فعالیت ها و مشغله عمومی بیننده خواب.

اگر در محل کار بود مثل دکان، اداره یا کارخانه مشکلی است حرفه ای و شغلی.

چنان چه ببینید تعداد زیادی چاله پدید آمده با توجه به آن چه گفته شد نشان دهنده بیم و هراسی است که بیننده خواب نسبت به آینده دارد.

چنان چه خود را درون چاله مشاهده کنید به شدت درگیر گرفتاری خواهید شد و اگر بیرون از آن باشید در آستانه گرفتاری قرار خواهید گرفت.

همان طور که بارها گفته شده بیم ها و امید های ما به صورت سمبل هایی که می شناسیم و یا خود معین کرده ایم ظاهر می شوند.

پس اگر در عالم خواب چاله هائی پیش پای خود مشاهده کنید که از آن به آسانی بجهید و بگذرید خواب شما می گوید که مشکلات و سختی ها را پشت سر می نهید و به سلامت از آن ها می گذرید.

عبور از روی چاله و بیرون آمدن از آن خرج است و بسیار نیکو است. پر کردن چاله نیز رفع و دفع مشکلات است که خیر آن هم به خودتان بر می گردد و هم به دیگران می رسد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب چاه

☺ تعبیر خواب «چاله (گودال)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چاله (گودال)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. رعنا در 1399/07/05در6:36 ب.ظ

  سلام خواب دیدم دو تا حیوون وحشی دنبالم بودن فک کنم یکیشون پلنگ بود بعد من داشتم ازشون فرار میکردم که دیدم خیابون سوراخ شده من ازش رد شدم اون دوتا حیوون که دنبالم میکردن افتادن پایین پیش یه سگ مشکی رنگ بعد سگ مشکی شروع کرد به زوزه کشیدن منم داشتم از بالا بهشون نگاه میکردن..

  • یاسین صداقت در 1399/09/02در6:05 ب.ظ

   با سلام
   این خواب برای شما نشان از ان می تواند داشته باشد که دشمنانی که دارید را از خود دور خواهید کرد و این موضوع ممکن است به مدد کسی از نزدیکانتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. Mina در 1396/12/29در0:33 ق.ظ

  سلام خواب دیدم داشتم تو باغ راه میرفتم ته باغ یهویی افتادم تو یه گودال اب عمیق ولی خداروشکر لبش بودم به طرز بدی افتادمو خودمو بیرون کشیدم دستمم یکم زخمی بود ابشم تمیز بود همه جا سرسبز بود ولی اب خطرناکی بود خیلی عمق داشت اگه امکان داره یکم راهنمایی کنید

نظر خود را بیان کنید