تعبیر خواب چاله (گودال)

دیدن چاله (گودال) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چاله (گودال) در خواب چیست؟

چاله Pit

چنان چه در آستانه در خانه یا در درون خانه شما چاله ای پدید آمده باشد نشان آن است که مشکلاتی برای شما پدید می آید و این مشکلات بیشتر خانوادگی است تا اجتماعی و یا کسبی و شغلی.

اگر چاله در اتاق یا در آشپزخانه بود به همسرتان مربوط می شود اگر چاله در راه بود گرفتاری و مشکلی است مربوط به فعالیت ها و مشغله عمومی بیننده خواب.

اگر در محل کار بود مثل دکان، اداره یا کارخانه مشکلی است حرفه ای و شغلی.

چنان چه ببینید تعداد زیادی چاله پدید آمده با توجه به آن چه گفته شد نشان دهنده بیم و هراسی است که بیننده خواب نسبت به آینده دارد.

چنان چه خود را درون چاله مشاهده کنید به شدت درگیر گرفتاری خواهید شد و اگر بیرون از آن باشید در آستانه گرفتاری قرار خواهید گرفت.

همان طور که بارها گفته شده بیم ها و امید های ما به صورت سمبل هایی که می شناسیم و یا خود معین کرده ایم ظاهر می شوند.

پس اگر در عالم خواب چاله هائی پیش پای خود مشاهده کنید که از آن به آسانی بجهید و بگذرید خواب شما می گوید که مشکلات و سختی ها را پشت سر می نهید و به سلامت از آن ها می گذرید.

عبور از روی چاله و بیرون آمدن از آن خرج است و بسیار نیکو است. پر کردن چاله نیز رفع و دفع مشکلات است که خیر آن هم به خودتان بر می گردد و هم به دیگران می رسد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب چاه

☺ تعبیر خواب «چاله (گودال)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چاله (گودال)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


15 دیدگاه

 1. افروز

  سلام همسرم خواب دیدم من و ایشون در ماشین بودیم روی پلی به گودال عمیق پر آبی رسیدیم با ماشین افتادیم توی آب ولی خودمون بیرون اومدیم و ماشین توی گودال پرآب موند
  تعبیرش چیه؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند نشانی از ان باشد که در اینده مشکلی برای شما پیش بیاید که منجر مشکلاتی در زندگیتان شود که برای شما خیر نیست و باید بسیار از این جهت آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مادرم خواب دیده البته ۹ صبح که افتاده توی یه گودال و نمیتونسته بیاد بیرون

  خوب بود از کدام تعبیر خواب تعبیر میکنید ساعت خواب در تعبیر آن موثر است؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب مربوط به بزرگان است و معصومان و علم دانستن ساعت خواب هم برای افراد عادی نیست و باید بدانید که هر انچه که در قالب تعبیر خواب می خوانید فقط ارجاع به گفته معبران است و نه نظر شخصی افراد معمولی
   سربلند و پیروز باشید

 3. Nafas

  سلام خواب دیدم تویه گودال اب لباس میشورم آبش گلالود بود و توش آب تمیز میریختن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب لباس شستن و آب کثیف می تواند به این معنا باشد که ممکن است شما در اینده برای رفع کاری خیر دست به امری نادرست بزنید که از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. Sosii

  سلام من صبح خواب دیدم ی آپارتمان نو خریدیم و وسایل نو هم چیدیم داخلش ولی داخل یکی از اتاقا ی شکاف هستش ک ساک و چمدون داخلش گذاشتیم اما داخل خونه نمی ریم و گفتیم تا بیان و شکافو درستش کنن اما خب از این بابت هم خیلی ناراحت نبودیم و اینکه اطراف خونه پر از برج هایی بود ک انتهاشون مشخص نبود ممنون میشم تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند از جهاتی خیر باشد و به این معنا باشد که ممکن است در اینده تغییری در شرایطتان پیش بیاد اما باید زحمت زیادی برای رسیدن به آن بکشید و بدانید که رسیدن به آن به معنای اتمام کار نیست اما بسیار برای شما خوب و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 5. گلاله

  سلام
  خواب دیدم که با پدرو مادرم و همسرم رفتیم رو یه کوه ،اونجا یه چاله درست کرده بودن،بارون باریده بود و پر از آب بود،همسرم سر کشید رو آبه بهش گفتم نرو خطرناکه اما گوش نداد،افتاد تو آب و غرق شد خیلی عمیق بود و همینطور میرفت پایین،کمک خواستم به برادرام گفتم کمکش کنید اما نه… بعد از خواب پریدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که برای ایشان مشکلی ممکن است پیش بیاید و باید بسیار از این جهت آگاه باشید که خدای ناکرده سبب بلا نشود.
   حتما صدقه دهید و حتما هم به ایشان در کارهایشان مشورت دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. محمد

  سلام.خواب دیدم یکی دیگه افتادداخل گودال آب من دارم نجاتش میدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده دست دیگری را در نجات از مشکلی خواهید گرفت .
   سربلند و پیروز باشید.

 7. رعنا

  سلام خواب دیدم دو تا حیوون وحشی دنبالم بودن فک کنم یکیشون پلنگ بود بعد من داشتم ازشون فرار میکردم که دیدم خیابون سوراخ شده من ازش رد شدم اون دوتا حیوون که دنبالم میکردن افتادن پایین پیش یه سگ مشکی رنگ بعد سگ مشکی شروع کرد به زوزه کشیدن منم داشتم از بالا بهشون نگاه میکردن..

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما نشان از ان می تواند داشته باشد که دشمنانی که دارید را از خود دور خواهید کرد و این موضوع ممکن است به مدد کسی از نزدیکانتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 8. Mina

  سلام خواب دیدم داشتم تو باغ راه میرفتم ته باغ یهویی افتادم تو یه گودال اب عمیق ولی خداروشکر لبش بودم به طرز بدی افتادمو خودمو بیرون کشیدم دستمم یکم زخمی بود ابشم تمیز بود همه جا سرسبز بود ولی اب خطرناکی بود خیلی عمق داشت اگه امکان داره یکم راهنمایی کنید

نظر خود را بیان کنید