تعبیر خواب چاه

دیدن چاه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چاه در خواب چیست؟

دیدن چاه اب زلال در خواب

به تشخیص معبران سنتی و کهن چاه در خواب های ما مکر و حیله است و چون به طور سنتی و عرفی مکر و حیله به زن بر می گردد و صحیح یا غلط زن را منشا نیرنگ و دورویی و ریاکاری دانسته اند چاه را نیز در خواب زن تعبیر کرده اند.

ابن سیرین نوشته چاه در اصل زن است و اگر ببینید در جائی چاهی می کنید نشان آن است که زن می گیرید.

مرحوم مجلسی از دانیال نبی نقل کرده که چاه منبع علم است و هر کس در خواب چاه آب ببیند عالم می شود و روزی حلال کسب می کند.

در نفایس الفنون نیز چاه آب _ مال مجموع _ تشخیص داده شده.

چاه اگر آب داشته باشد و بدانیم که آن چاه آب دارد مالی اندوخته به ما می رسد.

مرحوم مجلسی نوشته آب چاه روزی حلال است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب چاله

تعبیر خواب «چاه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چاه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

10 دیدگاه

 1. چاه کنده شده با دوستان کنارچاه ب دم اول اب نداشت بعداب زیادی از لوله بالا امد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ی نه چندان دور به موقعیتی دست خواهید یافت که از نظر دیگران بی اهمیت است اما برای شما و به واسطه ی تلاش شما اندوخته ای برای شما نصیب خواهد شد که بسیار خیر است و باید قدر ان را بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. در خواب دیدم چاه فاضلاب پر شد و بالازد و همراه آن چند روزنامه هم از چاه بالا آمد و یکی از روزنامه ها برداشتم که همراه با آن مقدار کمی آب فاضلاب فروکش کرد. چاه، فاضلاب جایی مثل آشپزخانه یا حیاط بود نه دستشویی.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر دو خیر است که به شما احتمالا خواهد رسید و اینکه نشان اول بر مال و پولی است که به دست شما خواهد رسید و دوم خبری خوب است که شما را از ناراحتی رها خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما به دست خودتان خودتان را وارد کاری خواهید کرد که دارای سختی های فراوانی است اما منشا خیر است و به شما سود خواهد رسید از این مسیر و کارتان .
   سربلند و پیروز باشید .

 3. سلام مجید هستم خواب دیدم که چاهی کندم و یک گونی پیدا کردم و به خودم بستم و از چاه بیرون آمدم و گونی را باز کردم که درونش پر بود از پهنه گاو

 4. خانم هستم خواب دیدم داخل چاه هستم و بعد از ضربه زدن به دیوار چاه به آب میرسم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   به تشخيص معبران سنتي و کهن چاه در خواب هاي ما مکر و حيله است و چون به طور سنتي و عرفي مکر و حيله به زن بر مي گردد و صحيح يا غلط زن را منشا نيرنگ و دوروئي و رياکاري دانسته اند چاه را نيز در خواب زن تعبير کرده اند. ابن سيرين نوشته چاه در اصل زن است و اگر ببينيد در جائي چاهي مي کنيد نشان آن است که زن مي گيريد. مرحوم مجلسي از دانيال نبي نقل کرده که چاه منبع علم است و هر کس در خواب چاه آب ببيند عالم مي شود و روزي حلال کسب مي کند.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید