تعبیر خواب گنج

دیدن گنج در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن گنج در خواب چیست؟

تعبیر دیدن گنج در خواب
تعبیر خواب پول یا گنج.

پول نمایانگر ارزش دنیای واقعی است و در خواب اغلب بیانگر انرژی روانی / ذهنی و یا نوع تغذیه ی شماست. بنابراین یافتن یک گنج یا به دست اوردن پول زیادی در خواب ممکن است سمبل این امر باشد که شما از لحاظ روحی و روانی فرد بسیار با ارزشی هستید.

اما پول در دنیای واقعی همیشه برابر با چیزهای خوب نیست و بنابراین دیدن خواب هایی درباره پول و یا گنجینه ها و گنج را می توان از زاویه های مختلفی تعبیر نمود. ما تمام این خواب ها را در زیر بررسی نموده ایم.

دیدن پول یا گنج در خواب نشان دهنده تصویری از چیزی است که از نظر روان شناختی با ارزش می باشد.

اگر در خواب دیدید که ناگهان پول زیادی پیدا کردید یا پول زیادی به دستتان رسید، یا در یک غار دور افتاده و خالی از سکنه هستید، یا در یکی از اتاق های یک خانه یا آپارتمانی که قبلاً ندیده اید یک گنج بسیار هنگفت پیدا کردید – در این شرایط پول (یا گنج) غالباً تصویری از چیزهای بسیار با ارزشی هستند که در درونتان وجود دارند اما شما انها را نادیده گرفته اید.

این چیزهای با ارزش می توانند یک استعداد، یا خلاقیتی باشند (مانند قدرت نویسندگی، نقاشی، آواز خواندن، حساب و کتاب، تجزیه و تحلیل و غیره. این لیست می تواند بی پایان باشد!)، که تاکنون به طور کامل ان را کشف نکرده اید.

وقتی در خواب می بینید که این گنج را پیدا کرده اید، به این معنی است که ناخودآگاه شما می خواهد که به این استعداد هایتان بیشتر توجه کنید.

درست همانند کتاب مقدس که در آن گفته شده اخلاقی است که انسان از استعدادهای خود استفاده کند و آنها را در درون خودش دفن نکند. تصویری از این گنجینه درونی می تواند خوابی باشد که در ان شما مروارید یا الماس پیدا می کنید.


گنج در خواب به عنوان یک چیز مادی در دنیای واقعی است.

واضح است که زبان رویا می تواند بسیار صریح و مستقیم باشد و این امر در مورد پول هم صدق می کند. در واقع پول در خواب می تواند نشان دهنده چیزهای با ارزشی در دنیای واقعی باشد.

آیا شما فکر می کنید که انسان فوق العاده مادی گرایی هستید؟ آیا در رویاهای خود به پول، وضعیت فعلیتان و غیره بیش از حد اهمیت می دهید؟ می توان گفت که شما، هم اکنون، فردی هستید که احساس می کنید برای با ارزش بودن باید چیزهای گران قیمتی را در اختیار داشته باشید.

پیام رویای شما این است که باید سعی کنید چیزی را در درون خود بیابید که شما را راضی و خوشحال کند و عزت نفس لازم را در اختیارتان قرار دهد و اهمیت دادن به چیزهای تجملی را که به واسطه انها می خواهید ارزشمند جلوه کنید کنار بگذارید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب طلا

☺ تعبیر خواب «گنج» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «گنج» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


57 دیدگاه

 1. بابک

  سلام و درود ،دیشب خواب دیدم داخل کوهی در حال کوهنوردی بودم که با چند تا از دوستان قدیم برخورد کردم و ناگهان به یک تپه ای اشاره کردم که اینجا احتمالا گنجی نهفته است و آن ها بتمن شروع به کندن کردند و به گنجی از طلا دست پیدا کردیم و بخشی از. طلاها را من برداشتم و باقیش را آن ها وقتی از آن ها دور می شدم خودم را شبیه به یک پادشاه مصری دیدم که حکمفرمایی می کند و یک سرزمین بزرگی تحت حکومتم بود لطفا تفسیر کنید باتشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب در بهترین حالت نشان از ارزویی در ذهن شما دارد که دارای تعبیر نیست و از طرف دیگر می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده به واسطه ی کاری سخت که انجام دهید به چیزی دست یابید که در درون شما وجود دارد و از این طرف خوابی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. وهاب

  سلام من هم در خواب دیدم که با یکی از اهل فامیل دردل کوهی سکه های طلای زیادی پیدا کردیم و آن را تقسیم کردیم لطفا تعبیر کنید ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعابیر خواب برای اینگونه خواب ها امده است که می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده چیزی را به واسطه ی ان شخص در درون خودتان پیدا خواهید کرد که بسیار با ارزش است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. امیر

  سلام من دیشب خواب دیدم با برادر کوچکم و تعدادی از اهالی روستا توی امام زاده گنج و طلا پیدا کردیم طوری که به همه رسید و همه به خونه هاشون میبردن.منم با برادرم به خونه بردم منظور از این خواب چیه.ممنون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بر دو وجه است. یا انکه در وضعیت بدی قرار دارید و دوست دارید که به این صورت برای شما پیش بیاید و یا اینکه می تواند نشانی از یافتن چیزی در دروننتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مجتبی کاظمی

  سلام دیشب خواب دیدم ک من با دو تا برادرم و داییم ک باهاش رابطه ای ندارم ولی برادرامو خیلی دوست دارم 4 تایی تو زیرزمین خونه پدریم ک الان منو همسرم ب صورت موقت ساکن هستیم زیر فرش رو کندیم و گنج پیدا کردیم.
  ب محض اینک گنج رو پیدا کردیم من سریع برداشتم و در رفتم.در رو قفل کردم روی برادرا و داییم.
  اونقد هول کردم ک ماشینمم برنداشتم و فقط در رفتم
  وسط کوچه خانمم بهم ملحق شد و دوتایی فرار کردیم.
  سر در گم توی شهر بودیم گشنه و بدون پول به هیچ مالخری هم اعتماد نمیکردیم طلاهامونو بفروشیم
  میترسیدیم بکشن ما رو
  جایی هم نداشتیم بریم چون فراری بودیم.
  بلاتکلیف و گرسنه تو شهر بودیم که یهو از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که می تواند به این معنا باشد که چیزی را به واسطه ی دوری از ایشان در درون خود پیدا خواهید کرد که بسیار برای شما خیر است و نباید ازان دست بکشید و بدانید که سخن دیگران در این باره را بی اهمیت بدانید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Meysam

  سلام من دیشب خوابی دیدم که همراه با چند نفر (تقریبا چهار نفر) که نمی‌شناختم (البته تو خواب میشناختم) داخل یک خونه ی خراب دنبال گنج بودیم ولی یکی از اون اشخاص با ما مخالف بود گویا بیرون از اون اتاق جنگ بزرگی بود و ما باید به جنگ میرفتیم ولی دنبال گنج یودیم بعد از اون که من و اون سه نفر گنج رو پیدا کردیم بین خودمون تقسیم کردیم گنج سه تا ساعت بود دوتاش طلا بود و یکی نقره بهترین ساعت به من رسید در آخر هم وقتی میخواستم برم اون ساعت رو بفروشم بیدار شدم (اون شخصی که با ما مخالف بود خیلی شبیه پدرم بود و یکی از اون اشخاص که خیلی با من همراه بود تو پیدا کردن گنج شبیه پسر خالم بود ولی هیچکدومشون خود اونا نبودن فقط شبیهشون بودن)

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که معمولا به خیر تعبیر شده است و نشان از ان دارد که چیزی را خواهید فهمید و به واسطه ی دیگران است و باید بدانید که لزوما مادیات نیست و حتی می تواند اشاره ای به زمان باشد که در خواب دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 6. Omid

  سلام
  ساعت ۵ صبح
  خواب دیدم تو خونه با برادرم و پسر یکی از افراد بد نام فامیلمون نشستیم بعدبرادرم فرش خونرو یه تیکشو کنار میزنه و یه تخته سنگ که یه حفره ی کاسه مانند داره بهم نشون میده،من از روی کنجکاوی خیلی راحت برش میدارم و میزارمش کنار و زیرش انگشتر رینگ یا حلقه پیدا میکنم اونم ۲ تا کلفت و ۱دونه نازک،بعد یکم دیگه که میگردم یه انگشتر طلا با سنگ عقیق قرمز پیدا میکنم،خوشحال میشم و دنبال تخته سنگای کف اتاق میگردم یدونه دیگه پیدا میکنم و از زیر اون گنج بزرگتریمثل جام و ظروف سنگین طلا در میارم
  فک کنم تو خواب وزنشم کردم وزنش ۲۳۰یا ۲۴۰ گرم و ۲۳صوت بود
  این خواب رو شب تولدم دیدم
  تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اینکه با کسی در خواب بوده اید که ممکن است در واقعیت فرد خوبی نباشد ممکن است اشاره ای به کسی هم اسم ایشان هم باشد و از طرفی هم ممکن است نشان از ان باشد که در اینده برای شما چیزی به واسطه ی ایشان نهفته باشد که بسیار خوب و خیر است و از این رو نگران نباشید.
   سربلند پیروز باشید

 7. فرشته فرقانی

  سلام وروز بخیر …اغلب پدرم را در خواب میبینم که جای گنجی را بمن نشان می‌دهد
  سه جای باغ بزرگی را مال خودشون و برادرشون بوده که الان در دست وارثین هست متاسفانه از آن باغ به من چیزی نرسیده……یکبار دیوار خونه قدیمی را با پتک کوبید و کمدی پراز گنج پیداشد وزوداز خواب بیدارشدم یکبار زمین رابه اندازه نیمتر کند وطبقه از سنگهای گرانقیمت بدست من داد …و….

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب یا رویای صادقه است و واقعا به همین صورت است و یا اینکه اشاره ای به چیزی در درون شما دارد که به مانند گنج باید ان را کشف کنید که سرمایه شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 8. هادی

  دیشب خواب میدیدم ک پسرعموم گنج پیدا کرده و ب دنبال فروختن آن گنج هست و ما ی جایی بودیم ک برادرم و یکی دیگ از پسرعموهام برای من دعا میکرد ک ایشالا توام گنج پیدا کنی از خدا برای من میخواست ک اگه هرجایی رو خواستم بکنم چاه نفت دربیاد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشان از ان باشد که ایشان چیزی عظیم و با ارزش در زندگی را به دست اورد که مممکن است حتی مادی نباشد وباید رابطیتان با ایشان را تحکیم کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. امیر

  سلام خسته نباشید. ببخشید من خواب دیدم که در مدرسه دبیرستانم و در کلاسی که درس میخواندم(البته یکسال است که فارغ التحصیل شدم.) یکسری نشانه ها برای پیدا کردن گنج بود و من با کندن کف کلاس درسیمون گنج رو پیدا کردم. (من امسال کنکوری هستم.) میشه بگید تعبیرش چی میشه؟؟!. با تشکر

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این معنا باشد که در اینده چیزی بسیار با ارزش به دست خواهید اورد و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. ❤️

  سلام روز بخیر الان ساعت ۱۵ هست حدود نیم ساعت تا چهل دقیقه پیش
  خواب دیدم تو اتاق خودم یکی از دوستان قدیم گنج آورده اما گنج ها و طلاها به صورت گردنبند انگشتر و خیلی هاشونم به صورت ذرات بسیار ریز بودن که جمع میکردم کف اتاقم جمشون میکردم از گوشه کنار تخت و فرش داییم هم تو اتاق خواب بود حجم طلاها و گنج بالا نبود اما یه کفه دست از ریز ترین مدل طلا بو از اندازه تقریبی حبه قند تا نوک سوزن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب با تووجه به تعبیر خواب پیدا کردن گنج در خانه ممکن است به این تعبیر باشد که شما چیزهایی در درون رابطیتان با ایشان دارید که بسیار با ارزش هستند و باید به ان ها پی ببرید و از این رو برای شما بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 11. ارش

  سلام بنده خواب دیدم کمانی مثل صحرا هستم که قدم ب قدم گنج از زمین میارم بیرون . با خودم میگم با این همه گنج چیکار کنم . تعبیرش چی میشه؟ با تشکر

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب گنج ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده برای شما واضح خواهد شد که خصوصیاتی دارید که بسیار با ارزش و خیر هستند و باید در تقویت ان ها بکوشید.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سهیل

  باسلام من خواب دیدم روی یک زمین خیلی پهناور کلی خاک درخشان هست و به جایی رو بغلشو کنده بودن تا گنج پیدا کنن
  من اطرافم تعداد زیادی آدم بود ولی هیچ کس اون خاکهای طلایی وسیع سطح زمین رو نمی‌دید و فقط من میدیمشون
  اون خاک که میگم در واقع خاک از جنس طلا بود نه خود طلا و کل سطح زمینی که برا خودمون بود رو پر کرده بود
  میشه تعبیرشو برام بگین و اینکه من نتونستم تشخیص بدم که این خواب به خود طلا مربوط میشه یا به گنج
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب با توجه به تعبیر خواب گنج برای شما خیر است و می تواند به معنای ان باشد که در شما چیزهایی هست که دیگران نمی بینند و باید خودتان در جهت رسیدن به تقویت ان ها بکوشید تا عزت یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Mah

  من خواب دیدم که با کسی که دوستش دارم یک سکه طلا و چند سکه برنز قدیمی به صورت گنج باسختی پیدا کردیم این گنج بالای کوهی بود که نصف کوه فرو ریخت و تویه دره ایی عمیق افتاد
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و می تواند نشان از ان باشد که رابطه ی شما بسیار خیر و حسنه است و از این رو برای شما نشانی از خوبی و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 14. بهی

  سلام من چنبارخواب تکراریه ی مکان میبینم ک اونجاگنج هس یاکوه میریزه ی عالمه طلا زیرپام هس یا همون تپه منفجرمیشه توش ی عالمه گنج هس این یعنی چی اون مکانو ک توش گنج هس نزدیک ۵باردیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن خواب های تکراری معمولا امده است که نمی تواند دارای تعبیر باشد واز طرفی نشان از ان است که شما در ناخوداگاه خود چیزی دارید که مدام در حال اشاره شده است و از این رو می توانید با متخصص مشورت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 15. شاهین

  سلام وقت بخیر،بعد از گذراندن ی روز سخت کاری شب خواب دیدم با دوستم شب توی کوه بودیم بین تیکه سنگها، دوستم ب شوخی با پا چند سنگ رو حل داد ک مثلا بندازه رو من ک پایینتر از اون بودم ک یهویی کنارش شروع شد ب ریزش دقیقا زیر پای ما ی اتاق کوچیک (تقریبا ۲×۲متر)با روشنایی زیاد بود سریع پریدیم داخل مقداری تیکه طلا و کیسه های کوچیک سکه طلا دور اتاق بود ک من زودتر و چیزهای باارزشتر از دوستم برداشتم و سریع اومدم بیرون ک برم ی جای دیگه ک بلد بودم توی کوه پنهانش کنم قبل از اینکه کسی باخبر بشه همه چیز دقیقا عین واقعیت بود از تصویر و ریزش کوه،سکه و طلاها حتی مسیری ک برای پنهان کردن طلاها رفتم و عبور از چند کوچه و دیدن چند نفر دیگه توی کوچه ها ک میشناختمشون و اصلا ربط و کاری ب من نداشتن اما همش ی خواب بود بیدار ک شدم همش دارم توی تعابیر دنبال تعبیر واقعیه خوابم میگردم هر چی ک مطالعه میکنم نظرم رو جلب نکرد میخواستم از اطلاعات شما استفاده کنم چطوری ممکنه ی خواب دقیقا مثل واقعیت باشه اما فقط ی خواب باشع

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است نشان از گسترشی در کار شما باشد و از این رو برای شما خیر است به شرطی که در موقعیت هایی که به دست می اورید بسیار دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. Sasan

  من در خواب دیدم که به یک خانه خالی از سکنه رفتم همراه یکی از رفیقام یک ماشین آنجا بود سورش می شدم همه چیز های آنجا تبدیل به طلا می شدند و توانستم یک مقدر زیاد طلا بر دارم و داشت در بسته که از آنجا رفتیم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدایند که اشاره ای به شخص شما می تواند باشد و از این رو ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده به واسطه ی وجود ان فرد ممکن است به حقیقتی پی ببرید که برای شما خیر است و نشان از چیزی در درونتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 17. علی

  سلام…روز بخیر
  راستش من دیشب یه خوابی در مورد پیدا کردن یه گنج دیدم…یه چیزی حالت شبیه به قابلمه یا دیگ بود و از طلا هم بود..وقتی پیداش کردم برداشتم و سریع از محل خارج شدم…چنتا از دوستام هم همراهم بودن…بعد دادنش به من و وقتی آوردم تو خونه و توش و خالی کردم سنگهای رنگارنگ و تیکه های طلا مثل گردنبند و … داخلش بود….
  میشه راهنماییم کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب قابلمه و همچنین تعبیر خواب طلا ممکن است نشاان از ان باشد که مسیری را پیدا کنید که در ان برای شما جز خیر چیزی نیاید و از این رو بسیار برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 18. یاسین

  سلام امشب خواب دیدم،یک دیگ مسی بزرگ هست جلوم،وقتی که سرش رو باز کردم،دیدم داخلش طلا طلا آب شده همراه با آب قاطی شده هست،میخواستم بدونم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیگ مسی و هم چنین تعبیر خواب گنج ممکن است این خواب نشان از خیری باشد که در اینده به شما مخصوصا ان چه که در درون شما در حال رخ دادن است برسد و از این رو برای شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 19. زهرا

  سلام. ببخشید من پیام دادم خدمتتون. اگر خواب ببیند که گنج و طلا و عقیق و اینها را دارم زیر خاک قایم میکنم. تعبیر خوابش را می‌فرمایید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب قایم کردن گنج ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده ممکن است ویژگی هایی از خود را از دیگران دور نگه دارید که ممکن است از این رو نشان از خیر باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 20. میلاد

  سلام من خواب دیدم که زیر یک دیوار گنج پیدا کردم بعد هم راه گند کلی چی همراهش بود مث پارچه لباس خرما الوچه ولی طلا نبودن همش مهره بود مهرها هم همشون نقش داشتن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که در اینده شما چیزی را پیدا کنید که در دیگران ببینید که برای شما خیر است و نشان از گنجی باشد که در درون دیگران نهفته است.
   سربلند و پیروز باشید

 21. سوران

  سلام وقت بخیر
  من در خاب دیدم که با همسر و فرزند تازه متولد شدم رفتیم یه جای تو طبیعت فکر میکردم که برای کار کردن میروم در یک غار بود مکان ولی نا معلوم بود که باید چکار کنم یک سنگ روی دیوار غار نظرم را جلب کرد رفتم به صورت کشوی در میمد درش اوردم و پشتشو دیدم که پر از تقش و نگارهای بسیار زیبا که با رنگ های کاملا طبیعی و یک قسمت های با کریستال که گویا الماس بود و بعد چند تکه دیگر در اوردم که تکه های بعدی به شیوه های دیگه برداشته میشدن و ادامه همان تکه اولی بودن و چون تکه ها زیاد بود تسمیم گرفتم دست نگه دارم و به روشی تکه هارو بردارم که بعدن نصبشون در کنار هم زوتر و اسانتر انجام بشه در حین برداشتن فقط به فکر لذت دیدن تصویر کامل پازلها بودم و داشتنش تنها چیزی که تو فکرش نبودم فروختن و رویای پولدار شدن بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با توجه به تعبیر خواب دیدن گنج ممکن است این خواب برای شما به این تعبیرباشد که در اینده برای رسیدن به خیری که در انتظار شماست می توانید به ان برسید که باید تلاشی هم همراه ان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 22. مهلا

  سلام خواب دیدم در جمعیتی هستم که دارن گنج نشون میدن و من از آخر جمعیت به راحتی به اول جمعیت رسیدم و کسایی با لباس های مخصوص قرمز داشتن گنج نشون میدادن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است برای شما به این تعبیر باشد که شما در اینده ممکن است از رسیدن به چیزی قدردان نباشید و از این رو باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این موقعیت از دست شما نرود.
   سربلند و پیروز باشید

 23. جواد

  سلام من خواب در يه باغچه اى ديدم گنج هست
  صبحش مريض شدم و الان هم بيمارم هنوز

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن گنج در خواب به معنای یافتن چیزی با ارزش در درون خودتان است و نمی تواند ربطی به این موضوع فوق الذکر داشته باشد و باید بدایند که در کارهای خودو اتفاقاتی که برایتان ممکن است رخ دهد بسیار دقیق باشید که به ان نکته ی مهم پی ببرید.
   سربلند و پیروز باشید

 24. Qasem

  من به همراه پسر عموم بالای کوهی بودیم که ناگهان زیر پایمان زیر خاک برق میزد.شروع به کندن کردیم یک چیز های طلایی پیدا کردیم که فهمیدیم گنجه.یدفعه کوه لزرید و یکم پایین تر ازما یک مجسمه ی بزرگ از طلا به صورت خابیده پیداشد.رفتیم پایین داخل اون غار کلی طلا و چیز های قیمتی بود تفنگ های تپانچه ای که من شروع به جمع کردن انها شدم یک در بود جلومون رفتیم داخل که نمیدونم از کجا فهمیدیم که میگفتیم اینجا خونه ی که کل خونه خیلی شیکو تمیز بود کل خونه پر بود از اتیقه جات اما دست به چیزی نزدیم.تمام اتاق هاری گشتیم اما در اخرین اتاقو باز کردیم ی چیزی بهمون حمله کرد که درو بستیم و فرار کردیم .تعبیرش چی میشه ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب گنج امده است که نشان بر ان دارد که شما از استعداد و توانایی های خودتان که با رنج و زحمت است کسب مال خواهید کرد که در این مسیر دشمنی هم خواهید داشت که باید با احتیاط عمل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. یزدان

  سلان.ببخشید من تویه خونه خرابه قدیمی که مال پدربزرگم بوده توخواب مقداری سکه و خورده طلا پیداکردم.تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که از استعداد و حرفه ای خود که از پدر بزرگتان به شما رسیده کسب درآمد و مال خواهید کرد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. محبوب

  سلام.وقتتون بخیر من خواب دیدم تا خودمو همسرم رفتیم یجای بیابونی و اونجا گنج پیدا کردیم ولی طلا وپول نبود بیشتر شبیه اسنادو…بود ولی تو خواب میدونستیم ک ارزشمنده یه تعدادشو گذاشتیم تو کیف که چن نفر اومدن مث اینکه نگهباناش بودن و نزاشتن ما بقیشو ببریم ولی ما با همون مقدار فرار کردیم.و تو لحظه آخرم یکی از اونا دنبالمون بود..لطف میکنید تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب همانگونه که در بالا هم خوانده اید به این معنا می تواند باشدکه شما باید ارزش همسرتان را بسیار بیشتر ارج بنهید و از این رو ممکن است این دلیل خواب شما بوده است.
   سربلند و پیروز باشید

 27. یاسین صداقت

  با سلام
  در تعبیر این خواب باید بدانیدکه به این معنا می تواند باشد که شما در درون خود راه حلی برای مشکلی دارید که خود ان را نادیده گرفته اید و این راه حل می تواند سعادت آینده ی شما را تامین کند و بسیار برای شما خیر است و باید در درون خود بیشتر تامل کنید.
  سربلندو پیروز باشید

 28. اکبر

  بند ه خواب دیدم که از شخصی در مکان ساختمان درحال فرار بودم که بعد از فرار جایی ایستادم وآن مرد مقداری گنج به من داد بعد در حالی که نان خشک میخوردم یکی دیگر از دوستانم دست مرا گرفت واز آنجاخارجم کرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما برای مدتی تنگدست خواهید شد و این که رفیقان به شما کمک خواهد کرد که از وضعیت بد خارج شوید و از استعداد های خودتان شروع به درآمد خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. Sina

  سلام.
  خواب دیدم که یک گنجی پیدا کردیم که سکه طلا است سنگ های قیمتی است و هر کدام آن قفل داشت و یکی از آن سطل ها شکسته بود و مقداری گرفتم داخل یک دستمال و به هر جا میخواستم که جدا کنم طلا ها را باد و شمال بود و هر باری که جای خود را عوض میکردم اون طلایی ک پیشم بود کمتر میشود و روی زمین می ریخت و دوباره جم میکردم .
  صبح ساعت های ۷ یا ۸ اینا بوده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این چیزهای با ارزش می توانند یک استعداد ، یا خلاقیتی باشند مانند قدرت نویسندگی ، نقاشی ، آواز خواندن ، حساب و کتاب ، تجزیه و تحلیل و غیره. این لیست می تواند بی پایان باشد، که تاکنون به طور کامل ان را کشف نکرده اید.
   وقتی در خواب می بینید که این گنج را پیدا کرده اید ، به این معنی است که ناخودآگاه شما می خواهد که به این استعداد هایتان بیشتر توجه کنید. درست همانند کتاب مقدس که در آن گفته شده اخلاقی است که انسان از استعدادهای خود استفاده کند و آنها را در درون خودش دفن نکند. تصویری از این گنجینه درونی می تواند خوابی باشد که در ان شما طلا و یا عتیقه جات دیده باشید . و اینکه هر کدام قفل داشته است نشان بر این دارد که شما برای دست پیدا کردن به استعدادتان به کلیدی نیاز دارید و ان کلید قطعا تلاش شما است و باید بیشتر باشد و اینکه شما از هر جهت تلاش برای جمع کردن ان داشته اید اما ان ریخته است بر این امر تاکید دارد که شما کارهایتان به صورت مستمر دنبال نمیکید و در نصفه رها میکنید وه به این دلیل نتیجه نمیگیرید .
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید