تعبیر خواب مروارید

دیدن مروارید در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مروارید در خواب چیست؟

مروارید Pearl

مرواريد زن خوب است ، مرواريد فرزند برومند است. مرواريد بخصوص علم و خرد و دانش اکتسابي است و هوش غريزي و فطري.چنان چه در خواب ببينيد مرواريدي بدست آورده ايد صاحب پسربرجسته و ممتاز مي شويد يا با زني خوب روي و صاحب شخصيت ازدواج مي کنيد. اگر در خواب ببينيد که مرواريدي را به گوش آويخته ايد صاحب دختر مي شويد و چنان چه ببينيد به سينه و گردن آويخته ايد صاحب پسر خواهيد شد. اگر ديديد مرواريد را مي فروشيد زيان هنگفت مي کنيد. اگر در خواب ببينيد که مرواريد را به سينه و لباس خود دوخته ايد با همسر خود روابط صميمانه و خوب خواهيد داشت.

☺ تعبیر خواب «مروارید» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مروارید» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. مژده

  سلام و عرض ادب. دختری مجرد هستم. در خوابم بهمراه خواهرم درحال راه رفتن در کوچه ای سنگ فرش شده بودم که دوطرف خانه های ویلایی داشت. هوا مانند آب بنظر میرسید. پیرزنی از روبرو می آمد. پرسیدیم چرا هوا اینجوریه. گفت چون اینجا خلیجه انعکاس تصویر آب همیشه باعث میشه هوا اینطور به نظر برسه. بعد گفت این دو تا آب با یه خشکی به هم وصل میشه. گفتیم چطور میشه اونجارو دید. گفت ته همین خیابون بهش میرسین. وقتی به انتهای خیابون رسیدیم، ورودیش مثل یه درگاهی بود که وارد محوطه ساحل میشد.

  دور ساحل با تپه های شنی و صخره از جاهای دیگر جدا شده بود. دو خانم مسن نشسته بودن. دختری درحال جمع کردن صدف بود. سه چهارتا مرد دورتر وایستاده بودن. اول صدفی کوچک گرفتم و روی زمین گذاشتم. قسمتی از یک صدف در شن ها دیده میشد. وقتی از بین شن ها بیرون کشیدمش خیلی بزرگ حدودا نیم متر بود.

  از دختره پرسیدم هیچوقت توی صدفها مرواریدم پیدا کردی. گفت کم پیش میاد. گفتم صدفو باز کنه. مرواریدی کوچک بین لبه های صدف بود. وقتی صدف را باز کرد کیسه ای داخلش بود. از کیسه مروارید زیادی به اندازه ی دو مشت داخل صدف ریخت. رنگ مرواریدها صورتی و کرم و سفید بود. از کیسه خرچنگ کوچکی بیرون آمد و رفت. حس کردم دختره از مروارید پیدا کردن مم ناراحت شد. پرسیدم برای گرفتن این باید از کسی اجازه بگیرم یا پولی بدم (ولی میدونستم نباید از کسی اجازه بگیرم). دختره جوابی نداد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   با آن که خواب شما بسیار به تفصیل در خاطر شما مانده است اما باید بدانید که تعبیر آن در تعابیر خواب به این صورت است که تعبیر خواب ساحل به معنای جریانات زندگی شماست و دیدن مروارید برای زنان بسیار خیر است واین خواب می تواند نشانه ای از اینده ای خیر برای شما باشدر.
   سربلندو پیروز باشید

 2. فاطمه

  سلام.من خواب دیدم گوش سمت راستم گوشواره مروارید سفید آویزان هستش.خودم کت و شلوار صورتی پوشیدم.۳ماهه باردارم.میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر بالا خوانده اید به این معنا می تواند باشد که شما انشالله صاحب دختر شوید و معبرین این خواب را به این صورت دانسته اند.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سارا

  با سلام بنده باردار هستم بین ساعت ۴ تا ۵ صبح بود که خواب دیدم زنی پولدار هستم و رو به روی طلا فروشی بودم و گردنبندی گرانبها از مروارید و طلا داشتم(بیشترش مروارید بود و کمی طلا هم داشت)، نمیدونم چرا میخواستم گردنبند را روی گردن شخصی دیگر امتحان کنم رفتم تو طلا فروشی و گردنبد را روی گردن یک دختر خیلی فقیر که توی طلافروشی بود امتحان کردم و در عین حال میدونستم بیماری کرونا هست و یه لحظه ترسیدم و از خودم پرسیدم که چرا ماسک نپوشیدم و فاصله ام با دختر بچه کم است و از طلافروشی اومدم بیرون، داشتم گردنبند را در جعبه اش میگذاشتم که دیدم چند نفر که انگار پلیس بودن انگار به من شک کرده بودن به طرف اومدن ولی من هیچ حس ترسی و نگرانی نداشتم، عینک آفتابی ام را از روی چشمم برداشتم و به بدون هیچ ترسی نگاهشون کردم که نشون بدم من آدم خلافکاری نیستم. تعبیر خوابم چست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیکی دارد و اینکه این خوابتان نشان از جنسیت فرزندتان دارد و اگر در خواب ببینید که مرواریدی را به گوش آویخته اید صاحب دختر می شوید و چنان چه ببینید به سینه و گردن آویخته اید, صاحب پسر خواهید شد. اگر خواب ,
   اگر در خواب ببینید که مروارید را به سینه و لباس خود دوخته اید با همسر خود روابط صمیمانه و خوب خواهید داشت بقیه خوابتان نشان از پاکی و صداقت شما دارد با اطرافیانتان.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. Sadegh

  باعرض سلام بنده دختری مجرد هستم
  خواب دیدم پسری که دوستش دارم ومیخوام باهاش ازدواج کنم برام ماهی پخته شده آورده بودخودش نبود ولی من میدونستم که این ماهی ها ازطرف اون.روی میزنشسته بودم وماهی هاجلوم بودومامان وزت دایمم کنارم نشسته بودن من دوتاازماهی هارو خوردم ماهی بعدی که اومدم بخورم دیدم توی شکمش پرازمرواریدهای براق وخوشگلن خیلی تعدادشون زیادبود من همیجورمرواریدهارودرمیاوردم ازتوشکم ماهی وتوی دستم جمع میکردم وخوشحال بودم
  لطفا بهم بگیدتعبیرش چیه

 5. م . ا

  سلام خواب ديدم خانمي با گوشواره اي از مرواريد سياه و طلاي سفيد ( يا نقره ) به من خوردني راتعارف كرد
  مهم آنكه اين خانم فوت شده ولي درخواب من به ياد نداشتم و تعارفي را از ايشون گرفتم
  البته شنيده ام كه گرفتن چيزي از مرده در خواب خوبه ولي به نظرم تعارف ايشون به من با ناراحتي بود . ضمناً گوشواره هاي ايشون هم كه قبلاً در گوششان بود جزء سينه تعارفي بود
  حالا ممكنه بفرماييد اين خواب يعني ؟

 6. سارا

  خواب دیدم از خدا خواستم که بهم مال بده بعد یهو دیدم از بالش زیر سرم مروارید میریزه بیرون و وقتی بلند شدم زیر کمرم یه عالمه مروارید یاسی رنگ بود. بعد بالش رو گذاشتیم وسط و با خانواده مروارید جمع میکردیم و اصلا تموم نمیشدـ. تعبیرش چیه

 7. مینا افشون

  خواب دیدم تن خواهرم پر از مروارید های رنگارنگ شده که روی اونها با یه پوسته پوشیده شده
  پوسته رو کنار میزدم و مروارید ها رو خارج میکردم و به خانوادم میدادم و خیلی نگران حال خواهرم بودم تعبیرش چیه؟؟؟

 8. ناشناس

  دیدم صدفی راکه مروارید از داخلش در آوردم و پنهان کردم

نظر خود را بیان کنید