تعبیر خواب افتادن از بلندی (سقوط)

دیدن افتادن از بلندی (سقوط) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن افتادن از بلندی (سقوط) در خواب چیست؟

تعبیر خواب افتادن از بلندی

زمانی که در خواب می بینید از یک موقعیتی می افتید، ممکن است این موضوع نشان دهنده از دست دادن کنترل باشد.

در این شرایط ممکن است در زندگی واقعی خود با مشکلی دست و پنجه نرم کنید و احساس نمایید امنیت ندارید یا نمی توانید با مشکل مواجه شوید و آن را کنترل کنید. بخشی از زندگی تان ممکن است از کنترل خارج شده باشد.

این مشکلات باعث می شود قدرت، کنترل و وضعیت فعلی خود را از دست بدهید.

ممکن است احساس عدم امنیت داشته باشید یا حمایتی که نیاز دارید را در زندگی واقعی به دست نیاورید. به احتمال زیاد در حال دست و پنجه نرم کردن با یک مشکل بزرگ و چالش خسته کننده هستید.

ترس از دست دادن یک چیز شما را به سمت احساس افتادن و شکست سوق می دهد. خواب افتادن می تواند نشانه هشداردهنده ای باشد که بیان می کند باید در مورد فعالیت های واقعی خود هوشیارتر عمل کنید.

این شرایط می تواند منعکس کننده موقعیتی در زندگی باشد که احساس بحران در مورد آن دارید.

تعبیر خواب سقوط از ارتفاع

در برخی از شرایط نیز رویای افتادن، می تواند نشانه ای از خستگی یا رسیدن به حداکثر ظرفیت موجود باشد.

در این شرایط احساس می کنید دیگر نمی توانید برای رسیدن به اهدافتان کار بیشتری انجام دهید. می توانید سرعت حرکت خود را کم کنید تا بتوانید خود را با شرایط جدید منطبق نمایید. از دیگران کمک بگیرید.

اگر در خواب، زمانی که می افتید حس ترس ندارید ممکن است این موضوع نشان دهنده نبود جدیت یا اهمیت در مورد موقعیتی باشد که کنترلی بر روی آن ندارید.

افتادن بدون ترس در خواب می تواند منعکس کننده درجه خطرناکی از نبود مسئولیت در زندگی باشد.

در برخی از شرایط افتادن در خواب به معنای شکست شما در رسیدن به اهدافی است که برای زندگی خود تنظیم کرده اید.


تعبیرخواب افتادن در آب

افتادن در آب نشان می دهد شما کنترل خود را از دست داده اید و قدرت کافی برای کنترل افکار و احساس منفی ندارید. ممکن است احساس کنید همه سیستم های حمایتی خود را از دست داده اید و تنها هستید.


خواب افتادن و زمین نخوردن نشانه حس از دست دادن کنترل با شکست دائمی است. این موضوع می تواند نشان دهنده یک شکست کامل باشد و هرگز به سرانجام نرسد.

افتادن در خواب و زمین خوردن نشان می دهد که شما از عواقب و خطرات کارهای خود آگاه هستید. این یک حس ناخوشایند از دست دادن وضعیت و قدرت است. حسی که از اشتباهات خود درس می گیرید.

ممکن است احساس کنید نیاز به شروع مجدد دارید و بتوانید با شکست های خود دست و پنجه نرم کنید.

افتادن از بلندی یا یک آسمان خراش نشانه از دست دادن کنترل بعد از رسیدن به یک موقعیت عالی، قدرت و موفقیت است.

ترس از شکست بعد از موفقیت در چنین شرایطی وجود شما را فرا می گیرد. افتادن از بلندی می تواند نشانه ورود به یک شرایط افسرده کننده بعد از مبارزه باشد.

برخی از اوقات ممکن است در خواب ببینید که در حال افتادن از پله ها هستید. این نوع خواب نشانه ی از دست دادن سطح بالایی از دست آوردها یا دست و پنجه نرم کردن با شرایط دشواری است.

به عنوان مثال امپراطوری رم یک شب قبل از ترور خود در خواب دید که در بهشت است و جلوی تختی ایستاده است. بعد از چند دقیقه خدا ضربه ای به او زد و او را به زمین فرستاد. این رویا در مورد احساس امپراطور درباره از دست دادن موقعیت و قدرت وی بود.

مثال دوم: مرد جوانی در خواب دید که در حال افتادن به یک موقعیت بی پایان است.

در زندگی واقعی این مرد شهرت و اعتباری برای زیبایی اش داشت. اما بعد از چند وقت به خاطر بیماری لاعلاج خود شروع به از دست دادن موهای خود کرد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب سقوط هواپیما

☺ تعبیر خواب «افتادن از بلندی (سقوط)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «افتادن از بلندی (سقوط)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


44 دیدگاه

 1. آیدا

  سلام من خواب دیدم که بردارم با پسر عمه هام داره بازی میکنه و یهو جلو چشمام سر میخوره میوفته لای درز ی کوه ای و اخرش میوفته تو آب و چون ی جاییی پر رفت و امدی بود چندتا بچه های دیگه ام افتاده بودن که ی مردی میره برای نجاتشون و کلی بچه رو نجات میده و داداش منم میاره بالا ولی وقتی میاره بالا ،مرده داشته کنترلشو از دست میده که دوباره بیوفته تو اب داداش من و دوباره پرت میکنه تو اب و بعد دوباره میره که بیاردش بالا من دیگه از خواب پریدم میشه لطفا تعبیرش کنین من خیلی ناراحتم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   اگر برادر شما سن کمی دارد که برای ایشان نشان از نگرانی شماست و اگر نه می تواند نشان از ان باشد که در اینده ایشان در زمینه ای شکستی عظیم را متحمل خواهد شد اما به نتیجه خواهد رسید. از این رو بهتر است صدقه ای برای ایشان دهید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مصطفی

  سلام خواب دیدم با پدرم رفتیم به یک جایی مثل پارک ابی و از سه تا ابشار که دوتای اولی کوتاه و سومی که بسیار بلند بود سقوط کردیم و حین سقوط پدرم که کنارم بود بهم گفت مراقب باشم و جالب این بود که من هیچ ترسی نداشتم حین سقوط و در اخر در دریاچه افتادم و از خواب پریدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   ممکن است این خواب مبین چیزی باشد که باید از ان اگاه باشید اما ترسی نداشته باشید و بدانید ک در اینده کاری را شروع خواهید کرد که از نظر دیگران برای شما سخت است اما شما بر ان چیره خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. زهرا اکبری

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من خواب دیدم ک داییم خودشو انداخت پایین و مادرمم و زنداییم با دیدن افتادن داییم خودشونو از پنجره انداختن پایین دیگ چیزی ندیدم ک زندن یا مرده همون لحظه ک هر 3تاشون افتادن از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب بیشتر به مانند یک کابوس می ماند که دیده اید اما می تواند نشانه ای هم باشد که برای اایشان خدای ناکرده افت درجه ای در اینده باشد که خیر نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 4. نفس

  سلام .همسرم خواب دید که دخترم کوچکم از بلندی ساختمان می افتد و بعد سرش ورم میکند و چشمهاش از کاسه چشمش بیرون میزند و بعد فوت میکند و من و همسرم لباس سیاه می پوشیم و ناراحتیم .تعبیر این خواب چیست؟

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب انشالله فقط نمایانگر ترس شما از اینده فرزندتان است و می تواند نشان از ان باشد که شما به علت علاقه ی زیادی که به فرزند خود دارید این خواب را به این صورت دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Mh

  خواب دیدم از یک پیچ بلند در حال گذشتنیم و اون پیچ روی یه دریاییه
  دورو و اطراف جاده پیچم هیچی نیست پیچش کنار یه بلندی بود و خیلی قوسش بلند بود منم توی خواب به راننده گفتم حواسش به پیچ باشه ولی نبود و افتادیم پایین
  ولی به اون دریا نرسیدیم قشنگ‌حس میکردم روی هواییم و داریم پایین میریم از ترس زیادش از خواب پریدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   خواب هایی که در ان از ارتفاعی سقوط می کنیم نشانه ای از ترس های ما در واقعیت دارند که برای تخلیه شده در خواب به این شکل نمایان می شوند و از این رو احتمالا دارای تعبیر نیستند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. Zahra

  سلام وقت بخیر
  من دیشب خواب دیدم که برای یک عمل جراحی که در عالم بیداری هم بهش فکر میکنم با همراهی مادرم نزدیک یک بیمارستان می‌شدیم و نوبت عمل داشتم . ( ما اصفهان هستیم و بیمارستان کنار زاینده رود هست … )
  در خواب دیدم برای وارد شدن به بیمارستان باید مسیری رو از یک پل چوبی بر روی آب رودخانه طی میکردم که این مسیر رو هر چه قدر می‌رفتیم شیب می‌گرفت و به سمت بالا می‌رفت جوری که به آخر مسیر رسیدم و مصادف شد به در ورودی بیمارستان ؛ مادرم رفت سمت بیمارستان و من از بس منظره ی اطرافم زیبا بود محو زیبایی ها شدم و ناخودآگاه نگاه کردم به زیر پام و رودخانه را دیدم که آب شفاف ولی عمیقی داشت … خیلی میترسیدم نمی‌دونم چی شد که پل چوبی شروع کرد تکون بخوره و من میخواستم بیفتم تو آب که چنگ زدم به طناب های پل ، حال بدی داشتم و میترسیدم که دیدم مامانم داره گریه می‌کنه بهم میگه نگران نباش من مراقبتم میگیرمت بیا سمت من
  همون موقع از خواب بیدار شدم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   افتادن در خواب نشان از ترس است و اینکه شما در واقعیت باید کاری انجام دهید که مایه ترس است از این رو دیدن این خواب برای شما بسیار طبیعی است و از جانب آن نگران نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

 7. نظری

  سلام خواب دیدم یه جایی شبیه آبشار نیاگارا هستم با خانواده برادر کوچکترم شیطونی میکنه و سر میخوره و تقریبا تا نصف آبشاره میره بعدش برادر بزرگترمو میبینیم اون سره ابشار میادو میگه نگران نباشین خودم میارمش بالا بعد بکمک خواهرم اونو میکشونن بالا منو مامانم فقط گریه میکنیم بعد نمیدونم چطوری منم میفتم تو ابشاره ارتفاعش خیلی زیاده و میگم تمام شد من مردم ولی داداشم ب زحمت یکم منو میکشونه بالا بعد میگ خودتو نگهدار تو وزنت سنگینتره با برق میتونم بکشونمت بالا نصف بدنمو برق میگیره تو این اب بعد انگاری اهنربا بهم وصله میرم بالا یهو پریدم از خواب

  • یاسین صداقت

   باسلام
   با توجه به خوابی که دیده اید ممکن است به این معنا باشد که از ایشان به شما کمکی رسد و از این رو باید بسیار در رفتار خود با ایشان دقیق باشید و قدردان تمامی لطف هایشان باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 8. امیر عزیزدخت

  سلام من خواب دیدم پسره هشت ساله م لبه پنجره ایستاد و خودشو پرت کرد توی حیاط توی خواب اینقدر جیغ زدم تا پله ها رو رفتم پایین بالای سرش از دهنش خون میومد و چشماش بسته بود بعد مدارک بیمارستانش و یکی یکی داشتم نگاه میکردم. خیلی نگرانم لطفا بگید تعبیر خوابم چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب افتادن از بلندی باید بدانید که برای عزیزانتان می تواند نشان از نگرانی شما باشد و دارای تعبیر نیست و ذکر این نکته هم لازم است که دیدن خون در خواب ها بر اساس تعابیر خواب نشان از عدم تعبیر خواب است.
   سربلند و پیروز باشید

 9. ریحانه

  سلام خسته نباشید خواب دیدم که با خانواده توی ماشین نشستم و توی جاده ایم بعد به یه پل سنگی که خیلی باریک بود بر میخوریم ولی ازش رد میشیم و وسطای راه کنترل ماشین به هم میخوره زیر پل یا یک دریای بزرک بود یا یک دریاچه که آبش زلال بود ما افتادیم توی اون آب و همینجا از خواب بیدار شدم تا به حال ازین خوابا ندیدم بنظرتون تعبیر خاصی داره؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب افتادن ماشین از پل ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده در مسیر زندگی خانوادگیتان دچار مشکلی شوید که باید بسیار از این جهت اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 10. حامد مودب

  سلام خدا قوت من خیلی برام پیش میاد که تو خواب ببینم تو یه جای صاف و بدون سرازیری هستم بعد یهو همون جا تبدیل به چاه میشه جوری که نفس نمی تونم بکشم آسمونم دیده نمیشه بعد یه مدت کوتاه زمین دوباره به حالت اولش بر میگرده اون قدر این اتفاق تکرار میشه که تو عمق به خودم میگم طاقت بیار الان بازم میری بالا و وقتی بالام میگم شاید تو قدم بعدی بازم بری تو عمق این خواب بار ها دیدم ممنون میشم تعبیر ش بگین یه جورایی ترس دارم بابتش

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب که برای شما تکرار می شود دارای تعبیر نیست و باید در ناخوداگاه خود به دنبال ان بگردید و بدانید که اگر از جانب دیدن ان ازرده می شوید باید با روانکاو حاذق مشورت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. پارسا خلیلی

  خواب دیدم در اخرین طبقه ساختمان خواستم با عجله پایین بیایم در همین زمان یکی از اشنایان کنار نرده پله ها بود که با حرکت من به کف زمین سقوط کرد و فاصله به اندازه ای بود که منجر به مرگ او شد و من هم ترسیدم و هم ناگهان از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده به واسطه ی کاری که می کنید دیگری را هم درگیر موضوعی کنید که برای ایشان خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. یسنا

  سلام من خیلی این خواب رو دیدم ک از یک پرتگاه دارم میوفتم و همونجور ک دارم پرت میشم رو هوا سکته می‌کنم میمیرم و آنی از ترس از خواب میپرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما دارای تعبیر نیست و همانگونه هم که قبلا به آن اشاره شده است به معنای تذکرات ناخوداگاه شما ست و باید با روانکاو برای حل آن مشورت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. Zbanu

  سلام
  من خواب دیدم همه چی خوب بود و تو ی جای خیلی زیبا با خونواده بودی ی جایی بود خیلی مرتفع بود مثل بالابر بود ولی خیلی شیک
  شهر بازی طور
  بعد یاعالم بالامرفت اما کج شد پشت سرم مامانم بود ک یهو متوجه شدم داره لیز میخوره و از بالابر میفته زیر پامونم اب شفاف و عمیقس بود.. اول نگهش داشتم ولی بار دوم دیدم داره میفته نتونستم تحمل کنم ک بره و من بمونم منم خودم سفت گرفتمش ک باهم بریم یکمم خیالم انگار راحت بود نمیدونم چرا.. ولی دور مامانمو محکم گرفتم و باهم افتادیم توی اون اب عمیق و شفاف و مامانم خیلی تو مسیر افتادن داد میزد .. بمحض افتادنتوی اب ب فکر نجات بودم ک بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند اولا به معنای آن باشد که برای شما در اینده چالشی وجود دارد که باید با آن مقابل شوید و از طرف دیگر هم می تواند به این معنا باشد که ترس های شما در ان نشان داده شده است.
   سربلندو پیروز باشید.

 14. محبوب

  سلام. خواب دیدم ازرصخره ای بالا میروم به پشت سر ک نگاه مکردم خیلی میترسیدم . قبل ار بالا رفتن هم بهمون میگفتن هر کی میترسه بالا نره مثل مسابقه بود توی مسیر هر بار میترسیدم میگفتم به قله میرسم عوضش-رفتم و رسیدم بعد ک با خوشحالی رسیدم بالا یک سرسره بزرگ بود ک گقتن دیگه میتونی بری پایین طنابی توی دست بود همین ک خواستم بیام پایین نمیدونم‌چی شد انگار خواستم معلق بشم ووارد اون سرسره نشدم ولی پرت هم نشدم بعد ی دفعه دیدم دارم دوباره از صخره بالا میرم و اخراش بودم یعنی یک ذره دیگه مانده بود ب قله برسم ک انگار وارونه شدم و از شدت ترس بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما به آن معنا می تواند باشد که شما در اینده با ترس هایی که دارید باید روبه رو شویدو از این رو برای شما دغدغه ای ذهنی ایجاد شده است که ان را به این صورت در خواب دیده اید.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. شاهزاده خ

  سلام خواب دیدم پسر کوچکم از یک راه پله بلند زیر زمین افتاد پایین و در حالتی که برای سجده مینشنیم روی زمین قرار گرفت بعد یک خانم بچه را آورد بالا وگفت پاهاش خورد شده

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما بر اساس تعابیر خواب نمی تواند خیر باشد و صدقه بدهید اما این را هم باید بدانید که ممکن است فقط اشاره ای به ترس های درونی شما به عنوان مادر نسبت به فرزندتان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 16. انیتا

  سلام خواب دیدم پسرم از بالکن افتاد روی زمین سرش رو هم کامل تراشیده بود اول سرش شکست بعد جای شکستگی خوب شد وسرش یک سوراخ کوچک شد واز ان سوراخ کرم سبز کوچکی در امد من خیلی اشفته وناراحت به سمت ادمهایی که نمیشناختم میرفتم وبراشون توضیح میدادم که پسرم افتاده وازشون کمک میخواستم ولی هیچکس بهم کمک نمیکرد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب هم به مانند خواب دوست قبلی که تعبیر شده است می تواند اشاره ای به ترس های درونی شما به عنوان یک مادر نسبت به فرزندتان باشد اما حتما صدقه بدهید که اگر خدای ناکرده هم مشکلی وجود داشته باشد حل و فصل شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. نفس

  من خواب دیدم یک اشنایی برای کمک گرفتن از پدرم پیش او امده بود. بچه اش دستش معلول شده بود. ازپدرم درخواست مالی داشت. پدرم برای اینکه به او کمک کند از یک اپارتمان بلند افتاد وکاملا از هوش رفت. به بیمارستان بردیم وزود خوب شدوسر پاشد. البته اون خانم،خواهر زن سابق برادرم بود. الان جدا شدن از برادرم. بچه یتیم بودن.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای پدر شما می تواند از جهتی خیر باشد که با دانستن موضوعاتی قصد به انجام کار خیری خواهد کرد و عواقب آن را هم خواهد پذیرفت و از این رو نباید از بابت آن نگران باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 18. مهناز

  سلام. خواب دیدم در مکانی قرار دارم مثل اتاق، ولی گویا به سرعت حرکت میکرد گویی داخل واگن هستم ولی قطار و یا هر نوع وسیله نقلیه ای را ندیدم. نوزادی در حد 5 تا 6 ماه که لباس سفیدی بر تن داشت و در خواب متعلق به من بود( من فرزند کوچک ندارم) درب اتاق را که به سرعت نیز حرکت میکرد را باز کرد و به بیرون پرت شد(از یک ارتفاعی) و روی زمینی افتاد از جنس خاک. بلافاصله خودم را برای نجاتش به بیرون پرت کردم ولی افتادن و پرت شدن خودم را ندیدم. فقط میدونم خودم و انداختم. بچه رو برداشتم و دیدم نفس می کشه. از روی تعدادی آدم که خوابیده بودند( در خواب این افراد ناآشنا نبودند ) رد شدم و به کودک آب دادم. حالش خوب بود. در او نشانه ای از بد حالی و یا آثار سقوط ندیدم. از خواب که بیدار شدم ساعت 6 صبح بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که شما مسئولیتی را بر عهده خواهید گرفت که از جانتان برای آن مایع می‌گذارید و آن را به نتیجه خواهید رساند.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. محمدرضا

  با سلام.
  من خواب دیدم توی یک صحرا هستم و زیر پام خالی شد و افتادم از ارتفاع توی یه دره روی تخته سنگی هرچی از همراهام که خانوادم بودن کمک خواستم کسی کمکم نکرد تا اینکه دیدم یه مار سبز و بزرگ سمتم و اومد و باهاش درگیر بودم و سعی داشتم فرار کنم اما توان فرار کردن نداشتم و از شدت ترس و وحشتی که داشتم از خواب پریدم
  لطف کنین تعبیرش رو برام بگین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب به این صورت می تواند تعبیر شود که شما مشغول به انجام کاری هستید که از عواقب آن اگاهید و از این رو به ان ادامهه خواهید داد و خانواده شما به شما کمکی نخواهند کرد واین موضوع سبب آن خواهد شد که با کسانی که خیر شما را نمی خواهند دست و پنجه نرم کنید.
   صدقه بدهید و در کارهای خود بیشتر دقت کنید.
   سربلندو پیروز باشید

 20. سینا

  سلام خواب دیدم همسرم در جایی مثل ساختمان نیمه کاره در حال افتادن است و دست او را گرفتم اما همچنان که دست او داشت لیز میخورد و حس کردم در حال رها شدن از دستم میباشد از ترس از خواب پریدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما احتمالا به معنی از دست دادن کنترل بعد از رسیدن به یک موقعیت عالی، قدرت و موفقیت است. ترس از شکست بعد از موفقیت در چنین شرایطی وجود شما را فرا می گیرد. افتادن از بلندی می تواند نشانه ورود به یک شرایط افسرده کننده بعد از مبارزه باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. فاطمه

  سلام خوب هستید من خواب دیدم که در شیری نی فروشی هستم و در روستایی دور افتاده که کلیدم از دستم افتاد وقتی آمدم ان را بردارم همه ی شیرینی ها ی در ویترین روی زمین ریختند و من که پول آنها را حساب کرده بودم دست خالی از مغازه رفتم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر شود که شما در اینده ی نه چندان دور در مسیری قرار میگیرید که برای رسیدن به موضوعی تلاش مکنید و تا رسیدن به ان و سعادت و کمروایی ان فاصله ای نخواهید داشت اما به علت مشکلی که از قبل همراه شماست و ان را نادیده گرفته اید ان سعادت هم از دست خواهد رفت.
   پس اگر در حال انجام کاری هستید و مشکلی قبلی به همراه شماست سعی بر ان کنید که ان مشکل را حل کنید تا سعادت حقیقی را ببینید.
   سربلند و پیروز باشید

 22. محمد

  سلام تقریبا چند روز بعد از مرگه بابا بزرگم خواب اونو خواب دیدم تو یک مکان بسیار زیبا که آبشار خیلی قشنگ رودخانه دشت سرسبز بعد خواستم کمی بدوم و کیف کنم بعد که کمی دویدمو اشتیاقم بیشتر شد یه دفعه زیر پام خالی شد ومن داشتم به سمت زمین سقوط میکردم اول حس ترس به من دست داد ولی وقتی به یاد نام الله افتادم ترس سقوط و زمین خوردن از بین رفت و لذت بخش شد و چشمامو بستم و با ارامش گفتم یا الله و نزدیک زمین که شدم بیدار شدم و خیلی کیف داد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب نشان دهنده ی جایگاه بسیار خیر ان مرحوم دارد و این که قسمت دوم خواب قابل تعبیر نیست زیرا خیلی از خواب های رایج انسانی شامل افتادن از ارتفاع می شود.
   پس این خواب فقط اشاره به جایگاه ایشان دارد که از این منظر بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید