تعبیر خواب شیرجه زدن و شنا کردن

دیدن شیرجه زدن و شنا کردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شیرجه زدن و شنا کردن در خواب چیست؟

تعبیر خواب شیرجه زدن و شنا کردن

تعبیر خواب شیرجه زدن و شنا کردن

شیرجه زدن و شنا با تجارب زندگی ما مرتبط است. رویاهای مربوط به شنا می توانند به اشکال مختلف ظاهر شوند، اما مهمتر از همه این رویا به احساسات خود و ضمیر ناخودآگاه ما مرتبط است. در صورتی که شما در خواب خود شیرجه زدن و شنا کردن را می بینید به این معنا است که شما از نظر احساسی پیشرفت هایی خواهید داشت. در ادامه این مطلب می توانید تعبیر خواب شیرجه زدن و شنا کردن را بخوانید.


تعبیر خواب شیرجه زدن در رودخانه

خواب شیرجه زدن در رودخانه نسبتا رایج است و با نگرش شما در زندگی مرتبط است. شنا می تواند نشان دهنده احساسات درونی ما در مورد زندگی باشد. کارل یونگ در کتاب‌های خود اظهار داشت که خواب شنا با طوفان‌های عاطفی درونی شخصی ما مرتبط است. در بیشتر موارد، هر زمان که در خواب «آب» می بینید، همه چیز مربوط به احساسات و عواطف ناخودآگاه شماست. رویای شنا می تواند به مدیریت عاطفی شما در مورد تکامل احساسات شما مربوط باشد. به تعبیر مطیعی تهرانی : شیرجه زدن در خواب نشان دهنده آن است که‌شما در تلاشید تا به کنه و عمق یک موقعیت موجوددر زندگی‌تان پی ببرید. آب نشانگر ضمیر ناخودآگاه است. بنابراین می‌توان این خواب را به این شکل‌تعبیر کرد که شما در حال کند و کاو درون ضمیرناخودآگاهتان هستید.

هچنین بخوانید: تعبیر خواب تنگی نفس و خفگی در خواب چیست و به چه معناست؟

تعبیر خواب شیرجه از ارتفاع


تعبیر خواب شیرجه از ارتفاع

نوع آب مهم است. اگر آب شفاف باشد، این خواب مثبت است. اگر در دریا شیرجه می زنید، این نشان می دهد که برای پیشرفت در زندگی به خرد نیاز دارید. اگر آب آبی و شفاف باشد، زمان های خوبی در پیش است، اما اگر آب کثیف باشد، می تواند به معنای مشکلات باشد. دریاچه ای که در خواب دیده می شود به این موضوع می پردازد که شما از نظر احساسی در چه مرحله ای هستید. سعی کنید بر هر مشکلی که در حال حاضر با آن روبرو هستید غلبه کنید.


تعبیر خواب شنا در چشمه

شنا کردن بدون رسیدن به ساحل یا خشکی در خواب می تواند به این معنی باشد که در هفته های آینده همه چیز به خوبی پایان خواهد یافت. فرو رفتن یا شیرجه زدن در آب قبل از شنا در خواب می تواند نشان دهنده این باشد که شما به زودی احساسات قوی را به طور موثری کنترل خواهید کرد.  اگر شنا می کنید و از این تجربه لذت می برید، احساس می کنید زندگی شما امن است و احساس می کنید که زندگی را دوست دارید. اگر آب آبی کریستالی است، پس شما شروع به ارزیابی زندگی خود کرده اید و برای حل مشکلات موجود خود در جهت  بهتر تلاش می کنید. عمل شنا در خواب نشان می دهد که شما در تلاش برای غلبه بر مشکلات به روشی موثر هستید. علاوه بر این، این رویا نشان دهنده پتانسیل یک زندگی موفق است. اگر در بالای آب هستید و فقط در حال حرکت هستید، و برخلاف جریان نجنگید یا شنا نمی کنید، این نشان می دهد که باید در یک موقعیت رونده باشید.

هچنین بخوانید: تعبیر خواب لیز خوردن و افتادن از پله، کوه، بلندی و سراشیبی چیست؟

تعبیر خواب شنا در دریا


تعبیر خواب شنا در دریا

آب در خواب شما پیام معنوی مهمی دارد به خصوص اگر در حال شنا هستید. خواب دیدن شنا در دریا یا هر سطح آبی دیگر نمادی از وضعیت عاطفی فعلی شماست. بسته به خلوص آب، خواب شما می تواند تعبیری مثبت یا منفی داشته باشد.  عوامل زیادی در این رویا وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال، اگر شنا می کنید و از این تجربه لذت می برید، احساس می کنید زندگی شما امن است و احساس می کنید که زندگی را دوست دارید. اگر دریا مواج است یا در شنا مشکل دارید، این خواب به این معنی است که نتوانسته اید احساسات خود را در ارتباط با عزیزانتان کنترل کنید. مهم است که برای گوش دادن به دیگران وقت بگذارید. شنا کردن در طوفان به این معنی است که مشکلات به پایان می رسد، اما زمان می برد.


تعبیر خواب شنا از یوسف پیامبر

به تعبیر خواب یوسف پیامبر: دیدن خود در آب روشن تندرستی است. دیدن خود در آب تیره لازم است صدقه دهد.


تعبیر خواب شنا امام صادق

به تعبیر امام صادق (ع) : اگر شنا در خواب آسان باشد، نشانه موفقیت در عشق ، زندگی ، کار ، تحصیل یا به طور کلی موفقیت است. اگر شنا دشوار است یا حشرات در آب وجود دارد یا تقریباً هنگام شنا احساس غرق شدن می کنید ، این بدان معناست که در زندگی یک شکست یا بحران وجود دارد که مانع رسیدن شما به هدف می شود. شنا در خواب در استخر شنا نشانگر ثروت و وابستگی متقابل خانواده و روابط اجتماعی در زندگی رویابین است.

☺ تعبیر خواب «شیرجه زدن و شنا کردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شیرجه زدن و شنا کردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. ابوالفضل

  سلام از مطالب خوبتون سپاس گذارم
  من خواب دیدم که چند نفر میخواستند من رو ببرند و به اجبار در رودخانه شیرجه زدم فکر کنم ولی وقتی شیرجه زدم رودخانه طوفانی شد و آب هم کمی تیره من شنا کردم
  به یک خشکی رسیدم یک نفر منو هل داد
  وقتی بیدار شدم تب رو لرز گرفتم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   به احتمال زیاد این خواب بر اساس شرایط فیزیکی شما دیده شده است و از این رو دارای تبعیر نیست اما بدانید که می تواند نشان از ان باشد که شما در اینده برای گذر از موقعیتی باید ریسکی بزرگ کنید/
   سربلند و پیروز باشید

 2. ملیحه

  سلام .من در خواب دیدم که در رودخانه ی آرام وشفاف که ته آن ماهی های بزرگ بودند شیرجه میزنم همراه پدرم ولی رود خانه بین صخره وکوه بوددر ضمن ماهی ها هم آرام کف آب بودند وحرکت زیادی نداشتند

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند نشانی از تعبیری خیر باشد و به این معنا باشد که شما در اینده نزدیک کاری بزرگ را ممکن است شروع کنید که برای شما بسیار خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 3. H.y

  سلام وقت بخیر .من خواب دیدم که داخل اسخر هسم و شیرجه زدم رفتم زیر اب اب بسیار شفاف بود و به راحتی شنا کردم و امدم رو اب .میخواستم این خواب را برام تعبیر کنید .متشکرم .

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که برای شما خیر است و می تواند نشانی از ان باشد که در اینده نه چندان دور وارد مسیری جدید شوید که برای شما بسیار خوب وخیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید