تعبیر خواب توالت

دیدن توالت در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن توالت در خواب چیست؟

تعبیر خواب توالت

تعبیر خواب توالت با توجه به توالت کثیف و تمیز در خواب، معانی مختلفی می‌دهد. برای آگاهی از انواع تعبیر خواب توالت تا انتهای متن با ما باشید.


تعبیر خواب توالت

تعبیر خواب توالت بیانگر این است که شخصی که خواب می بیند دارایی پیدا می کند، پول نقد می گیرد، گنج پیدا می کند، رزق و روزی ذخیره می کند، یا مغازه ای باز می کند. تعبیر خواب دیدن توالت، بیانگر این است که شخص برای رزق و روزی سخت تلاش می‌کند و سود زیادی به دست می آورد. همچنین توالت در خواب به خلوت با زوجین، میل به دورس از مردم، توجه به نظافت، آسایش و تفکر اشاره دارد.

به عقیده برخی از معبرین، تعبیر خواب توالت به این معنی است که فرد در زندگی بعدی خود آرامش پیدا می‌کند. به گفته برخی از تعابیر، دیدن توالت در خواب به این معنی است که بیننده خواب به لطف درآمد فراوان خود به افراد نیازمند کمک می کند و زندگی بعدی خود را در آرامش می گذراند.


تعبیر خواب توالت رفتن

تعبیر خواب توالت رفتن گاهی بیانگر آن است که شخص از گناهان خود پشیمان شده و توبه می‌کند. به عقیده برخی از علما، این خواب بیانگر این است که شخصی که این خواب را می‌بیند، پس از انجام اشتباهات فراوان، هدایت می‌شود، از خطوط خود بر می گردد و به زندگی خود پاک و زیبا ادامه می‌دهد.

کسی که در خواب خود را در توالت می‌بیند تعبیر می‌شود که لقمه حلال به او می‌رسد، به هدفش می‌رسد. اگر انسان ببیند که در توالت رفتن عجله دارد یا در توالت کردن عجله دارد، این خواب، تعبیر به این است که به پول و فراوانی دست می یابد و سود می برد.

همچنین تعبیر خواب توالت رفتن گاهی بیانگر تلاش زیاد برای کسب روزی است. گاهی این خواب بیانگر فراوانی کالا یا صرف کالا بر حسب نیاز دیده شده برای رفع زیاده آن است. توالت رفتن در خواب به معنای خلاص شدن از کار بد، خلاص شدن از شر آن با دلی پاک است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب قهر کردن و رفتن با دوست، معشوق، اقوام و شوهر

تعبیر خواب توالت شستن


تعبیر خواب توالت شستن

تعبیر خواب توالت شستن بیانگر توجه به نظافت، آسایش و تفکر است. دیدن اینکه در خواب کاسه توالت را با برس می شویید بیانگر آن است که وضعیت کاری و آرامش خانواده خوب است. تعبیر خواب توالت شستن، همچنین بیانگر رهایی از غم و اندوه است. تمیز کردن توالت یا کمد در خواب بیانگر توبه از گناه، زیبایی ایمان، رفع حالاتی است که برای مردم مزاحمت ایجاد می کند، آبرو و حیثیت.

از دیدگاه برخی از معبرین قسمتی از مال کسی که در خواب توالت را تمیز می‌کند از بین می رود یا پولش را از دست می‌دهد. این رویا معمولاً نمادی از شکست در زندگی تجاری است. از سوی دیگر، برخی از تعابیر، این خواب را به ترک رفتارهای ناپسند، انجام کارهای نیک و ترک انواع عادات مضر نسبت می دهند.


تعبیر خواب توالت عمومی

تعبیر خواب توالت عمومی عنوان یک هشدار تلقی شود، بیانگر این است که باید در مخارج ماه جاری بسیار دقت کرد و خرید بدون فکر می تواند فرد را در شرایط سختی قرار دهد زیرا بیش از بودجه است. از طرفی بیان می‌کند که عمل به حرف دیگران هیچ فایده‌ای ندارد و می تواند اعتماد به نفس بیننده خواب را کاهش دهد. بیان می‌کند که اعتماد به افرادی که در یک محیط جدید ملاقات می‌کنید و آرامش در انجام کسب‌وکار منجر به تصمیم‌گیری بهتر در آینده می‌شود.

برخی از علمای دین اظهار داشتند که تعبیر خواب توالت عمومی اختلال در حریم خصوصی افراد را نشان می‌دهد. اگر بیننده خواب برای افرادی که ملاقات خواهند کرد محدودیتی قائل نشوند، صمیمیت آنها در دراز مدت به خودش آسیب می رساند.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب لیز خوردن و افتادن از پله، کوه، بلندی و سراشیبی چیست؟

تعبیر خواب توالت قدیمی و خراب


تعبیر خواب توالت قدیمی و خراب

تعبیر خواب توالت قدیمی و خراب از نظر مالی به دردسرهای شما پاداش می‌دهد، مجردها در آینده‌ای نزدیک ثروت خوبی خواهند داشت و خانه‌ای شاد برپا می کنند، فرد شادی خود را از دست می دهد، خوش شانسی می‌آید، زندگی خوب و زیبایی خواهد داشت و افق گسترده‌ای خواهد داشت. و طبق برخی تعابیر سلامت وی ​​در آینده نزدیک رو به وخامت خواهد رفت. تعبیر خواب توالت قدیمی و خراب نشان می دهد که زندگی شما رنگارنگ خواهد بود و دوستی ها در طول زندگی شما ادامه خواهد داشت.


تعبیر خواب توالت امام صادق

تعبیر خواب توالت امام صادق به پنج موضوع دلالت دارد. اولین تعبیر خواب توالت مال حرام است. معنی دوم اشاره به عیش و زندگی دارد. سومین معنا به خزانه و انبار تعبیر می‌شود. معنای چهارم انجام حرام است. معنای پنجم تعبیر خواب توالت امام صادق در خواب زن خدمتکار و حرام خوار است.


سخن آخر

اگر در رویاهای خود رو در رو با توالت می بینید، می تواند فوق العاده گیج کننده باشد. خبر خوب این است که در حالی که خواب دیدن توالت ها غیر معمول است اما می‌تواند تعابیر خوبی داشته باشد. در این متن به انواع تعبیر خواب توالت پرداخیتم. اگر این مطلب را مفید می‌دانید می‌توانید آن را در سایر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

☺ تعبیر خواب «توالت» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «توالت» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


5 دیدگاه

 1. حسام کاکایی

  سلام دانش آموز پایه دوازدهم هستم این روزها به شدت فکر و ذهنم درگیر امتحان ها و کنکورمه خواب دیدم دارم سر یس بهداشتی عمومی رو با ریکا برق مينداختم داشت حالم از این کار بهم می‌خورد میشه بگید تعبیرش چیه دوبار این کارو انجام دادم یه بار با آب خالی بار دوم با مایع ظرفشویی

 2. علی

  با سلام خواب دیدم که به دستور مادرم که الان فوت شده اند در این دنیا نیستند به من یه اسکاچی داد که برو توالت قدیمی رو تمیزش کنم که منم با بی میلی دور کاسه رو اسکاچ الکی کشیدم ولی مادرم پشت در مونده بود وهی میگفت اینجا رو بشور واونجا رو بشور از لای در کمی باز میکرد و میگفت بعدش کلی آب گرفتم اینور و اونورش از خواب پریدم البته اینو بگم که کاسه توالت قدیمی و شکتگی هم داشت . ممنون .چ

 3. سارا

  سلام شب بخیر. خواب دیدم دست شویی برادر شوهرم هستم جایی که بودم شبیه اتاق بزرگ خالی بود نه دستشویی، خوب خاطرم نیست ولی انگار دست شویی کرد بودم فاضلابشون گرفته بود، جاریم گفت برو اسید یا جرم گیر بیار بازش کنم، رفتم پیش یکی از اقوام پدرم خانوادگی داشتن با جوهر نمک در و دیوار دستشویی رو تمیز میکردن تندی جوهر نمک حس میکردم،دیوار تمیز و سفید بود اسیدخواستم امتناع کردن ولی گفتم این اسید یا جوهر نمک خودم خریدم بدید، گرفتمش دیگه خاطرم نیست فاضلاب خونه برادر شوهرم باز شد یا نه. ممنون از تعبیر تون

 4. مهدی

  سلام پسری ۳۳ ساله هستم و شدیداً درگیر مسائل مالی و دادگاه خواب دیدم دارم یه توالت رو که خیلی جرم زرد داره رو می‌شورم و حالم داشت از این کار به هم میخورد

  • تعبیر خواب

   با سلام
   بر اساس تعبیر خواب شستن دستشویی می تواند نشانی از ان باشد که شما در اینده باید یک دوره سخت را برای رسیدن به زندگی ارام طی کنید که برای شما خیر است و از این رو نگران این خواب نباشید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید