تعبیر خواب قهر کردن

دیدن قهر کردن در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قهر کردن در خواب چیست؟

تعبیر خواب قهر کردن

تعبیر خواب قهر کردن

اگر در خواب خود میبینید که با معشوق خود قهر کرده اید می تواند نشان از آن باشد که مدتی است معشوق شما نسبت به شما سرد شده است و محبت او به شما کم شده است. و احتمالا او زندگی جدیدی را شروع کرده است. در ادامه تعبیر خواب قهر کردن با دوست، اقوام، شوهر، معشوق و خواهر را برای شما شرح داده ایم.


تعبیر خواب قهر کردن و رفتن

به تعبیر مطیعی تهرانی : اگر در خواب ببیند با کسی و قهر می کنید و او آشنا بود دو حالت دارد: اگر او با شما دعوا می‌کرد بدین معناست که بیگانه ای به شما محبت و خوبی و لطف می‌کندیا با انسانی رو برو می شوید که خیر خواه شماست و کاری میکند که شما را خوشحال کند. اگر در خواب ببینید که شما با او دعوا می‌کردید و با او قهر بودید نشانه آن است که شما هستید که به دیگری محبت و خدمت و خوبی می‌کنید که نا آشنا و غریبه است. اگر دیدید دو نفر با هم قهر می کنند موردی پیش می‌آید که خوشحال می‌شوید و با آرامش زندگی میک نید.


تعبیر خواب قهر کردن با مرده

تعبیر خواب قهر کردن با مرده را می توان با سخن امام صادق (ع) تعبیر  کرد .امام صادق (ع) می‌فرمایند:

اگر شخص مرده‌ای از اهل و نزدیکان خودت را در خواب ببینی که با تو بحث و بگومگو می‌کند و یا اینکه از تو روگردان شده است، یـعـنـی به وصیت او عمل نکرده‌ای


تعبیر خواب قهر کردن با دوست

این خواب زمینه های عاطفی شما را به تصویر می کشد. و تعبیر این خواب بستگی به آن دارد که شما در خواب چه احساسی به فرد مقابل دارید. در زندگی ما گاهی ارتباط خود را با مردم از دست می دهیم، این فقط چیزی است که به طور معمول برای همه ما اتفاق می افتد. اگر دوستی تصمیم بگیرد که دیگر نمی خواهد بخشی از زندگی شما باشد، می تواند باعث ناراحتی شود. خواب دیدن دوستی که مدتهاست از دست رفته است و در آن هیچ درگیری وجود نداشته است می تواند نشان دهنده زندگی شاد و سازنده باشد. این نشانه مسئولیت ها و روابط جدید در راه است. اگر دوستی که مدتهاست در خواب از دست داده اید مثبت نشان داده شود، این نشانه آن است که از همراهی دیگران لذت خواهید برد. خواب دیدن دوستی که با او اختلاف پیدا کرده اید می تواند نشان دهنده این باشد که شما در تلاش برای بهبودی در رابطه هستید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب طلا | مفهوم واقعی دیدن یا پیدا کردن طلا چیست؟

تعبیر خواب قهر کردن با دوست


تعبیر خواب قهر کردن با شوهر

حضرت امام جعفر صادق می فرمایند: چنان چه خواب ببینی کسی را که دوستش داری غمگین و گوشه گیر بود این نشانه ی خبر خوبی و شادی آفرین برای هر دوی شماست اخباری که میتواند به یکباره تغییرات مهم و مثبتی برای شما به ارمغان بیاورد همچنین خرمی رفاه کمال سعادت و آسایش از دیگر معانی همین رویاست. تعبیر خواب ناراحت بودن معشوق در اکثر موراد نشانه کسب موفقیت شما در زندگیتان است. اگر در خواب ببینید که شوهرتان دلگیر است و شما به او دلداری میدهید یک سرنوشت پرسعادت در انتظار شماست چنان چه ببینید گریه میکند یک تغییر مهم که نتیجه آن فقط خوبی و بهبودی خواهد بود.


تعبیر خواب قهر کردن با معشوق

به تعبیر شیخ طوسی : چنان چه کسی ببیند عشقش بشدت ناراحت است کلامی نمی گوید و چهره اش پریشان و مضطرب است در واقع معانی خوب و خیری در پس آن نهفته است و بطور یقین در آینده ی نزدیک اطلاعات و اخبار خوشحال کننده ای بدست زن و شوهر خواهد رسید.


تعبیر خواب قهر کردن زن و شوهر

به تعبیر جابر مغربی :قهر کردن زن و شوهر به نشانه ی خوشبختی و شادی در زندگی زنانشویی است چنان چه ببینی او را با حرفهایت تسکین میدهی به نشانه ی خوشی و لذت باشد اگر ببینی شما باعث ناراحتی اش می شوید شانس به زودی به شما لبخند خواهد زد و اوضاع زندگیتان دستخوش تغییرات مطلوب خواهد شد.

همچنین بخوانید: تعبیر خریدن ماشین در خواب چیست؟

تعبیر خواب قهر کردن زن و شوهر


تعبیر خواب قهر کردن زن

تعبیر خواب قهر کردن به طور کلی به معنای این است که در زندگی شما تغییرات مثبتی اتفاق خواهد افتاد. اگر در خواب خود میبینید که با همسرتان در حال دعوا و مشاجره هستید به این معنا است که شما در آینده تغییرات مثبتی خواهید داشت و زندگی شما به خوبی ادامه خواهد یافت.


تعبیر خواب قهر بودن با اقوام

هرگاه خواب دیدید که با شخصی از اقوام خود در حال مشاجره و دعوا هستید به این معنا است که شما در آینده با این فرد ارتباط خوبی خواهید داشت و در ادامه ارتباط شما بهبود خواهد یافت. همچنین در تعبیر این خواب باید گفت تغییرات مثبتی در رابطه شما و این شخص از اقوامتان اتفاق خواهد افتاد.


تعبیر خواب قهر کردن با خواهر

اگر خواب ببینید که یکی از نزدیکانتان از جمله خواهرتان به شما بی اعتنایی و بی توجهی می کند و باهم به اختلاف خورده اید، نشانه این است که اگر بخواهید زندگی خوب و با آرامشی داشته باشید باید بعضی از رفتارهای زشت خود را اصلاح کنید.

☺ تعبیر خواب «قهر کردن» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قهر کردن» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. سارا

  سلام صبح بخیر. با خانم برادر و برادر همسرم چند سال پیش بحثی داشتیم و منجبر به فاصله و قهر بین ما شد بعد از مدتی آشتی کردیم اما رفت آمد همچنان نداریم، دیشب خواب دیدم جاریم با شوهرش قهر کرده و رفته و برادر شوهرم همراه دو تا پسرهاش” که در واقعیت فقط یه دونه پسر دارن” اومدن منزل ما و من بهشون رسیدگی میکنم، بعد گفتن میخوابم بریم اردبیل مسافرت دیدم جاریم هم اومده که برن مسافرت آشتی کرده بودن موقع رفتن به جز اون دو تا پسر و پسر خودم یه نوزاد هم که شبیه بچه گی های پسر برادر شوهر بود بغل کرده بودم و به جاریم گفتم قهر کردی رفتی حالا دلت برای اینا تنگ نشد، در حالی که نوزاد رو سفت تو بغلم فشار میدادم از سر دوست داشتن گفتم چه جوری دلت برای این بچه تنگ نشد. ممنون از تعبیر تون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که شما در حال حاضر با ایشان قهری ندارید که مربوط به خواب قهر باشد و از این رو بدانید که می تواند نشان از ان باشد که مشکلاتی بین شما بوده است انشالله در اینده رفع خواهد شد که بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. سارا

  سلام یه مدتی با یکی از دوستان خانوادگی که اصلا ازش انتظار نداشتم دلم و شکست و قهر کرد، از دستش دلخورم همش منتظرم ببینم پشیمون شده عذرخواهی کنه ولی دوست ندارم آشتی هم بکنم. دیشب خواب دیدم با همین دوستمون و چند همسفر دیگه ای که همیشه با هم داشتیم، رفتیم سفر من با همه سلام و احوالپرسی کردم جز ایشون این آقا هم جلو نیامد برای صحبت و ناراحت به نظر می‌رسید. ممنون از تعبیر تون

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند بسیار خیر باشد و از این جهت باید به این موضوع فکر کنید که می تواند نشانی از ان باشد که در اینده بین شما به خیر انجامد.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مهوی یساری

  سلام با برادرم در حقیقت قهرم و اصلاهم نمیخوام ببینمش و خواب دیدم اومد اشتی و من رو بر گردندم نمیخوام اشتی کنم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   در تعبیر خواب آشتی با کسی که رابطه ندارید نشان از ان امده است که نخواهید به هیچ وجه با ایشان دوستی برقرار کنید.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید