تعبیر خواب مدفوع

دیدن مدفوع در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مدفوع در خواب چیست؟

تعبیر خواب مدفوع انسان

غایط، یا مدفوع انسان چیزی است که در خواب ها بسیار دیده می شود و غالب مراجعه کنندگان به معبران در این باره سئوال می کنند و اهل تعبیر نیز فراوان در این باره حرف زده و نوشته اند.

این شهرت دارد که می گویند مدفوع در خواب پول است و به خصوص پول نقد. این تا حدودی می تواند درست باشد چون دیدن آن در خواب خوب است اما پول نیست.

ابن سیرین نگاشته که دیدن مدفوع در خواب رهایی از غم و رنج است و مجلسی رحمه الله علیه معتقد است دیدن غایط در خواب خوب است چون بیننده خواب از همه غم ها و رنج ها برهد و قرضش ادا شود.

در نفایس الفنون و عرایس العیون می خوانیم که غایط مالی است که ظن حرام بودن آن وجود دارد. مدفوع کردن در خواب از غم رها شدن است. این گمان که مدفوع در خواب پول می باشد زیاد است.

آنها که در خانواده ها به طور سنتی خواب تعبیر می کنند مدفوع را پول می دانند و شهرت پول بودن آن از همین جا ریشه گرفته و جالب این که آن را پول و مال شمرده اند.

تعبیر خواب مدفوع انسان

دیدن مدفوع انسان در خواب پول و مال نیست رهایی از غم و رنج و اندوه است و چون پول یکی از عوامل تخفیف دهنده آلام ماست تعبیر پول را به غایط نسبت داده اند. ضمنا اگر غم و رنج، از بی پولی باشد رهایی از آن با پول میسر است که می تواند غایط در این جا پول باشد.

دیدن مدفوع موش (فضله)

فقط مدفوع موش و گنجشک را فضله می نامندو تعبیر این دو در خواب متفاوت است.

چنان چه در خواب ببینیم سرگرم پاک کردن برنج هستیم و فضله موش در آن می بینیم خواب ما می گوید زنی به ما زیان می رساند.

اما فضله گنجشک لطمه ای است که از دروغ گوئی و وراجی و هرزه درائی دیگران وارد می شود.

اگر در خواب ببینیم گنجشکی بر لباس ما فضله کرده دروغ گوئی دیگران به آبروی ما لطمه می زند. اگر فضله به کلاه باشد به شخصیت بیننده خواب آسیب وارد می آید و اگر بر میوه و غذا بود به مال و دارائی.

تعبیر اسهال داشتن در خواب

هانس کورت می‌گوید: اگر در خواب ببینید که اسهال گرفته‌اید، نشانه‌ی غم و اندوه است.

آنلی بیتون می‌گوید: اگر در خواب ببینید که فردی دچار اسهال شده، به معنای آن است که در اثر بی‌دقتی دیگران از انجام کار خود ناامید شده که این امر موجب نگرانی شما می‌شود.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است: شما اسهال دارید: یک هدیه پر ارزش دریافت می‌کنید.

تعبیر خواب «مدفوع» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مدفوع» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

420 دیدگاه

 1. شیما در 1399/08/06در9:26 ق.ظ

  سلام وقت بخیر اگر درخواب پدربزرگ یا مادربزرگ مرده خود راببینیم که دربستر بیماری ولحظات پایانی مرگ هستن ودرهمان حین متوجه بشیم مدفوع کرده وقصد تمیزکردن آن راداشته باشم ولباسش رو بخوام عوض کنم ومدفوع به رنگ تیره باشد تعبیرش چیست خیلی ممنونم

  • یاسین صداقت در 1399/08/06در1:12 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما به این صورت است که باید برایشان خیرات هدیه بدهید تا جایگاهشان مناسب تر شود و روحشان به ارامش برگردد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. محمد در 1399/07/30در6:33 ب.ظ

  ‎سلام
  ‎من بعد نماز صبح خواب ديدم باشخصي نشستم كه چهرش واضح نبود من مدفوع كردم و داشتم با قاشق ميخوردم و به ان شخص هم ميگفتم تو هم همين كار رو انجام بده و مدفوع خودت رو بخور كه اون شخص امتناع ميكرد
  ‎من خوابي كه ديدم بعد نماز صبح بود و اينكه تا بحال سمت مال حرام نرفتم و نذاشتم وارد زندگيم بشه و دوري كردم اذش امكان داره بخاطر خمس و زكاتم باشه ؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/08/02در5:06 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر خوبی ندارد و بر این احتمال است که در آینده مالی حرامی بر شما وارد شود که باید آگاه باشد و از آن اجتناب کنید و خمس و زکاتتان بر به نیازمند بپردازید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. فراز در 1399/07/30در10:41 ق.ظ

  سلام. تقریبن همه ی نظرات را خواندم و تعجب کردم که کسی خواب مدفوع کردن را ندیده. یعنی عمل مدفوع کردن. نه خودِ مدفوع را.
  من خواب دیدم در دستشویی که به شکل توالت فرنگی بزرگی بود نشسته ام و کمی زور میزنم و مدفوع میکنم. اما خود مدفوع را نمیبینم. چند نفری داخل میایند که به آنها میفهمانم باید بروند بیرون. پاهایم را که داخل دمپایی بودند میشویم. و نفر بعدی جای من مینشیند. اما قبل از اینکه کاری کند سیفون را میزنم تا باقیمانده های مدفوع شسته شود و برود.
  تعبیر این خواب چیست؟

  • یاسین صداقت در 1399/08/04در10:01 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب مدفوع آمده است که به همانقدر که از شما دفع شده است از ناراحتی نجات پیدا خواهید کرد و به پول هم تعبیر شدا است که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. رضا عباسی در 1399/07/29در11:12 ب.ظ

  سلام
  خواب دیدم در پیاده رو خیابان مدفوع کردم و باسنم به مدفوع خورد و خودم را تمیز کردم و مدفوع را داشتم جمع میکردم که فکر کنم با کاغذ و روزنامه جمع کردم. دوست خودم را دیدم که داخل دکه ای هست و به من گفت این چیه و من گفتم چیز خاصی نیست ولی اصرار کرد و انگشت خود را زیر کاغذ ها برد و روی انگشتش مدفوعی شد. کل مدفوعی که جمع کرده بودم انداختم سطل آشغال.
  توی خواب یه جا تعجب کردم که مدفوع زیادی که جمع کردم ولی موقع انداختن در سطل آشغال مقدارش خیلی کم بود.
  بخشید.

  • یاسین صداقت در 1399/08/02در8:14 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به همان اندازه که دیده اید از غم رهایی پیدا خواهید کرد و به گفته معبران نشان از به دست آوردن پول دارد که احتمالا رفیقتان هم در این شریک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. هستی در 1399/07/18در9:41 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که رفتم دستشویی بعد یه دختری اومد داخل که نمیشناختمش، هی میخندید و میخواست باهام شوخی کنه
  اومد به سمتم و دستشو کرد توی چاه توآلت و مدفوع درمیاورد و به زور میخواست بکنه توی دهن من،اما من به زور دهنمو میبستم و اون کرد توی بینیم در این حین اون همش میخندید،به خیالم این بود که داره باهام شوخی میکنه،اما من واقعا داشتم اذیت میشدم.
  که در آخر هم با گریه از خواب پریدم.

  • یاسین صداقت در 1399/07/19در10:33 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما از رفتار دیگران آزرده خاطر خواهید شد و اینکه شما به اعمال نادرست به حکم و دستور دیگران انجام نخواهید داد و این خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. م در 1399/07/03در1:23 ب.ظ

  باعرض سلام
  دیشب تو خواب دیدم ک یبوست شدم و مدفوع سیاه رنگ هستش هرچی هم میشستم نمیرفت
  ممنون میشم اگه تعبیرشو بگین

  • یاسین صداقت در 1399/07/03در11:47 ب.ظ

   با سلام
   در تعریف خواب مدفوع همانطور که بارها در جواب دوستان عرض شده است نشان بر رهایی از غم است و اما یبوست داشتن در خواب نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. ع در 1399/07/02در10:12 ق.ظ

  بعد از اذان صبح خواب دیدم که پیش یک نفر آدم با نفوذ درحالی که او روی توالت فرنگی مانندی نشسته روی زمین نشسته ام و بنوعی از طرف مقابلم بخاطر حمایتم از شخص دیگر که با این شخص بانفوذ درگیری داشته، دلجویی می کنم. و عذرخواهی بابت حمایتم از آن شخص دیگر. در مرحله بعد شخص بلند شد و رفت و من در حال دستکاری زیره توالت با دستم متوجه شدم که دستم را زیر محل تخلیه گرفتم و مدفوع زیادی که مربوط به آن طرف بود را با دستی که به محل تخلیه گرفتم کنترل کردم (ندیدم ولی حس می کردم) و مانع از ریخته شدن آن شدم. فرزندان آن شخص آمدند و من برویشان نیاوردم. خودش آمد و من حرفی نزدم نهایتا توالت فرنگی را بلند کردم و به سمت توالت ایرانی حرکت کردم و آنرا در حضور این شخص داخل توالت ایرانی خالی کردم و شستم و در اینجا دستمم را در حالی که به مدفوع آلوده بود دیدم.
  لطفا تعبیر کنید.
  با تشکر

  • یاسین صداقت در 1399/07/11در4:15 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما می‌تواند بر این امر باشد که وسیله شخصی از ناراحتی و مشکلات مالی رهایی پیدا خواهید کرد که نیک است و اما باید آگاه باشید که به عملی حرام که شما را و زندگیتان را آلوده کند دست نزنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. مجتبی در 1399/07/02در8:18 ق.ظ

  سلام استاد من خواب دیدم وسط سفره مدفوع کردن
  تغییرش چیست

  • یاسین صداقت در 1399/07/08در2:36 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و اینکه به این صورت است که شما به عملی ناپسند دست خواهید زد که دیگران شما را سرزنش خواهند کرد و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. Mmad در 1399/07/02در1:59 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم خیلی مدفوع داشتم ولی داداش کوچیکم داشت باهام بازی میکرد نمیزاشت برم دستشوی و حتی مقدار شلوارخودمو کثیف کردم و بعد از اینکه از دستشوی برگشتم انگار هنوز مقداری مدفوع درون شلوارم احساس میکردم بقیشو یادم نیست

  • یاسین صداقت در 1399/07/09در1:16 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد و باید هوشیار و آگاه بر رفتار و اعمالتان باشید که دیگران شما را با حرفهایشان به سره زبان ها نیندازند.
   سربلند و پیروز باشید.

 10. آزادی در 1399/07/01در2:10 ب.ظ

  با سلام
  من خواب دیدم یکی ازنزدیکانم به من می گفت که شدیدا دستشویی دارم وبعد به جای مدفوع مقدار زیادی خاک دفع کرد ودر آخر کمی مدفوع انسانی کرد وخود را باآب بسیار زلال شست

  • یاسین صداقت در 1399/07/06در4:16 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب نیک است و به معنی پول است برای آن شخص که از غم و ناراحتی رها پیدا خواهد کرد و نیک است و برای شما هم می‌تواند به همین شکل تعبیر شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. ایرانی ۶۰ در 1399/07/01در8:04 ق.ظ

  سلام و خداقوت
  خواب دیدم دو توالت کنار قبر پدر خودم و پدر دوستم درست کردند
  من می گفتم کاش کمی دورتر درست میکردید یا پایین پا درست میکردید
  بعد خودم دورتر مدفوع کردم و وقتی با آب مدفوع را می شستم کمی آب پاشید بدن و لباسم نجس شد

  • یاسین صداقت در 1399/07/08در3:42 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان بر این است که شما برای مدتی به امری مشغول خواهید شد که بیهوده است و اینکه احتمالا در این مسیر مالی غیر حلال نصیب شما خواهد شد که نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. فاطمه در 1399/06/31در5:51 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که دردستشویی ببخشیدمدفوع کردم وخودم روشستم امابعدازخروج ازدستشویی احساس کردم تمیز نشستم وهنگام نگاه کردن دیدم که روشورتم لکه ای ازمدفوع بعدازشستن مانده وآن لباس زیرموعوض کردم ویکی دیگه پوشیدم خودم رادوباره شستم وبرای آخرین بارکه میخواستم مطمئن شوم تمیز شدم ازخواب بیدارشدم.

  • یاسین صداقت در 1399/07/02در1:35 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب شما نشان بر این است که به علت رفتار نادرست خودتان مقداری اذیت خواهید شد و اینکه به خیر رفع خواهد شد و مدفوع هم نشان از رهایی از غم و ناراحتی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. ندا در 1399/06/31در5:48 ب.ظ

  خواب دیدم دورن قابلمه ایی مدفوع میکنم اون قابلمه متعلق به خودم بود و هنگام مدفوع کردن اسهال هم داشتم و لی خیلی کم

  • یاسین صداقت در 1399/07/02در1:33 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر مدفوع آمده است که نشان بر رهایی از غم است و این که پولی به شما خواهد رسید که باید اطمینان حاصل کنید که از راه حلال کسب شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 14. نگار. در 1399/06/31در1:25 ب.ظ

  سلام.
  من خواب دیدم که روی فرش دارم مدفوع میکنم و دور خودم پارچه گذاشتم تا کسی نبینه تو خواب مدفوم به زور می اومد و بعد از اینکه مدفوع کردم کثیف شده بودم که بعد از مدتی خودمو شستم لباسمم عوض کردم و از کثیفیش راحت شدم.
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/07/01در10:03 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما به وسیله اعمالتان مرتکب عملی ناپسند خواهید شد و اما بسیار زود از آن عمل دست خواهید کشید و نیک است. و بعضی دیگر مدفوع را رهایی از غم می‌دانند.
   سربلند و پیروز باشید.

 15. Soda در 1399/06/31در11:33 ق.ظ

  سلام . من خواب دیدم در مهمانی هستم و روی تخت اتاق خواب میزبان مدفوع کردم رو تخت که مدفوع رو میدیدم کم بود ولی وقتی داشتم جمعش میکردم میریختم داخل سطل که بریزم دور حجمش خیلی زیاد بود سطلش تقریبا یک متر و نیم بود .

  • یاسین صداقت در 1399/07/01در9:15 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب شما نشان بر آن دارد که شما پولی به دست خواهید آورد و از ناراحتی رهایی پیدا خواهید کرد و معبران مدفوع را پول هم تعبیر کرده اند.
   سربلند و پیروز باشید.

 16. ایلناز در 1399/06/18در4:03 ق.ظ

  سلام من در خواب دیدم با شخصی آشنا که الان خاطرم نیست در استخری پر از آب هستم و شنا و آب تنی میکنم ولی ناگهان دستشویی میکنم و روی آب استخر به اون بزرگی پر از مدفوع میشود و بعد من سعی در تمیز کردن استخر میکنم و دریچه استخر رو باز میکنم تا آب به همراه مدفوع خارج بشه و استخر تمیز بشه و وقتی میخواستم استخر را دو باره پر از آب تمیز کنم از خواب بیدار شدن و اون شخص آشنا که شاید هم همسر یا برادرم بود در تمام خواب با من همراه بود
  ممنون میشم خواب بنده رو تعبیر بفرمایید

  • یاسین صداقت در 1399/07/07در11:40 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از ناراحتی و غم رهایی پیدا خواهید کرد و با زحمت خودتان این امر برآورده خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. سارینا در 1399/06/16در10:18 ق.ظ

  سلام،وقتتون بخیر
  من خواب دیدم که از تو مدفوعم طلا پیدا میشه
  حدود پنجاه شصت گرمی طلا بود
  یه تیکه هایی ازش گم شد بود ولی بقیش سالم بودن
  تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت در 1399/06/30در11:08 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که خیری به شما خواهد رسید که نیک است و شما را از ناراحتی جدا خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 18. فقط خدا در 1399/06/16در9:28 ق.ظ

  با سلام من خواب دیدم در حالیکه مشغول کاری بودم بی اختیار مدفوع کردم یه تیکه کوچولو هم پشت سر زن داداشم ریخت روی پیراهنش با دستم پاک کردم کنار چشمه آب بود با کاسه آب برپاداشتم بشورم که کسی متوجه نشه زن داداش متوجه بوی بدش شد من گفتم که من حالم خوب نبود مریض شدم و مدفوع کردم کنار چشمه حالم بد شد

  • یاسین صداقت در 1399/06/30در1:21 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر آن است که به وسیله رفتارتان غمی را به شخصی وارد خواهید کرد وه به سبب آن هم خودتان قدری ناراحت و کسل خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 19. سعید در 1399/06/15در7:24 ب.ظ

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم ک تو شلوارم مدفوع میکنم خیلی خیلی زیاد میکردم تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در 1399/06/29در9:37 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما به گناهی مرتکب خواهی شد و نیک نیست و اینکه مرداتگیتان به خطر خواهد افتاد و باید مراقب باشید.و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 20. س م در 1399/06/15در3:24 ب.ظ

  سلام ببخشید خواب دیدم دارم آماده میشم با همسرم جماع کنم ولی خانومم آنقدر مدفوع کرد که بیش از اندازه بود و کاری هم از دست من بر نمیاومد و رفتم یک نایلون آوردم و با دستم داشتم از روی فرش جمعش میکردم و میریختم تو نایلون. که دیدم فرش هم خیلی کثیف شده

  • یاسین صداقت در 1399/06/28در5:05 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی است و اینکه در تعبیر خواب مدفوع آمده است که به معنی رهایی از مشکلات و غم و ناراحتی است و اینکه بد نیست و بعضی معبران گفته اند به اندازه مدفوع خواب بیننده پول به دست خواهد آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 21. محمد در 1399/06/15در7:04 ق.ظ

  خواب دیدم در توالت به زور جاشدم و کف پایم روی دیوار بود و پشتم به دیوارم و همان طور که بین دو دیوار قرار داشتم مدفوع میکردم که اسهال بودم و تکه های گوشت خام مرغ دفع میشد

  • یاسین صداقت در 1399/06/27در8:42 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که مالی به شما خواهد رسید که شما را از غم و ناراحتی نجات خواهد داد و این مال حلال است و شما از وجود آن خورسند خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 22. مرتضی در 1399/06/14در11:00 ق.ظ

  من دوبار دارم خواب میبینم که توی مسجد جایی که مردم نماز میخونن دارم مدفوع میکنم ودستشویی انجام میدم و با دست خودم از مسجد بیرون میندازم و لباسام هم کثیف شدن تو خواب اول مدفوع کم و خواب دوم مدفوع زیاد تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در 1399/06/27در2:40 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما به به عملی دست خواهید زد که نیک نیست و اینکه باعث می‌شود که اطرافیانتان شما را مورد سر زنش قرار می‌دهند و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 23. ع در 1399/06/13در12:04 ب.ظ

  سلام تعبیر خواب مدفوع از جنس طلا چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در 1399/06/23در3:09 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان بر این دارد که شما از ناراحتی نجات پیدا خواهید کرد و به وسیله پولی که احتمالا به دستتان خواهد رسید.

 24. سارا در 1399/06/11در1:13 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم تو دستشویی دارم مدفوع و اسهال میشورم ولی نمیدونم کی مدفوع کرده بود ولی حجم مدفوع به شدت زیاد بود اگر میشه برام تعبیرش کنید

  • یاسین صداقت در 1399/06/13در0:20 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب مدفوع آمده است که نشان از رهایی از غم و غصه و ناراحتی دارد و چون مردم رهایی از غم را به وسیله پول می‌دانند بعضی از معبران مدفوع را هم پول تعبیر مرده اند که خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 25. بابایی در 1399/06/11در11:54 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم پسرم تو کوچه بودمدفوعش ریخت رو لباسش.اسهال بود بعد دوستم اونو با آب شست و خودمم لباسشو عوض کردم تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت در 1399/06/14در12:44 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما دلیل به نگرانی و حساسیت فکری شما به فرزندتان است و اینکه مدفوع در خواب خوب است و به معنی رهایی شما از غم و ناراحتی است.
   سربلند و پیروز باشید.

 26. زری ده یعقوبی در 1399/06/10در10:09 ق.ظ

  سلام.
  خواب دیدم تو مدفوعم پیچ و مهره و سوزن و… بود که مثلا من متوجه نشده بودم و خورده بودمشون ولی دفع شده بود و من خوشحال بودم که دفع شده.
  بعد همسرم بعصی از تکه های مدفوع رو برای خوردن و استفاده مجدد بر میداشت می شست و…

  • یاسین صداقت در 1399/06/11در5:03 ب.ظ

   با سلام
   دیدن مدفوع به خواب نشان از وجود امری است که شما را از ناراحتی رها خواهد کرد و خوب است و اینکه مدفوع خوردن نیک نیست و به معنی مال حرام تعبیر شده است. و باید مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. فیضی در 1399/05/31در11:35 ق.ظ

  سلام
  من در خواب دیدم چند حیوان وحشی ببرو شیر دراطرافم هستند ولی نزدیک بوفالو نمیشن البته هیچ کدوم به من کاری نداشتن یهو بوفالو شروع کرد به مدفوع کردن ولی بوفالو مدام جلو چشمم بود

  • یاسین صداقت در 1399/06/09در9:03 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان زر وجود دشمنانی است که چشم به مال و اموالتان دارند و اینکه باید هوشیار باشید که به اموالتان ضرری وارد نشود و بوفالو نشان بر مال و اموال دارد که کم نیست و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 28. Mousa در 1399/05/30در11:11 ق.ظ

  سلام من دیشب خواب دیدم که توی دستشویی هستم و ببخشید ببخشید زیاد مدفوع دفع کردم و رنگ هاش هم مختلف بود گاهی سبز هم میشد منم همشون رو شستم
  تعبیرش چیه؟!

  • یاسین صداقت در 1399/06/07در0:39 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب مدفوع آمده است که نشان بر رهایی از ناراحتی و روزهای رو به خوشی دارد و در جاهای دیگر به پول هم تعبیر شده است. و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 29. وسیم در 1399/05/28در7:51 ب.ظ

  من خواب دیدم که تو دیوار سه مثلث ترسیم میکنم.

  • یاسین صداقت در 1399/06/01در11:16 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوابی است که معمولی نیست و از اندک خوابهای است که فرد می‌بیند و اینکه این خواب نشان بر خوبی دارد و به معنی این است که خوشبختی را به دست خود برای خود به ارمغان می آورید نشان بر پول هنگفتی است که به شما میرسد.
   سربلند و پیروز باشید.

 30. sepide در 1399/05/28در12:52 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم دخترم با ناراحتی اومد خونه دیدم از پشت سرش روی موهاش از بالا تا پایین گردنش پر مدفوع انسانه ….تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در 1399/05/30در11:40 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی ندارد وبه این تعبیر است که افرادی از دختر شما در پیش دیگران بدگویی خواهند کرد. صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید.

 31. T.M در 1399/05/27در3:03 ب.ظ

  سلام ببخشید من خواب دیدم درمستراح مدفوع زیادی است که باآب آنها رامی شویم مقداری از دستم کثیف شده وهمه آنها را که معلق به چند نفر شاید بوده شستم . لطفا برام تعبیر کنید ممنون میشم .

  • یاسین صداقت در 1399/05/28در2:38 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به وسیله حمایت های دیگران از ناراحتی رهایی پیدا خواهید کرد و اینکه مالی به شما خواهد رسید که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 32. ترنم در 1399/05/27در9:43 ق.ظ

  سلام ببخشید جواب این خواب منو بدید لطفا من خواب دیدم تو متروام و یک دفعه بی ادبی است مدفوع و اسهال کردم که یکی از دوستام تو خواب دید و بهم گفت
  بعد دو تا جوون اومدن مترو رو تمیز کنن منم خجالت کشیدم و مدفوع و برداشتم و تمیز کردم و انداختم

  • یاسین صداقت در 1399/05/28در9:25 ب.ظ

   با سلام تعبیر
   در تعبیر خواب شما آمده است که نشان بر این دارد که ناراحتی و مشکلاتتان پایان پیدا خواهد کرد و از غم رها خواهید شد و اینکه هشیار باشید به عملی دست نزنید که باعث خجالت تان شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 33. كامليا در 1399/05/26در5:52 ب.ظ

  سلام
  من خواب ديدم توي جمعي از اشخاص نزديكم كه باهاشون صميمي هستم ميخواست باد معدم رو عمدا توي جمع خالي كنم ولي هرچي زور زدم ولي بجاش مدفوع كردم كه با كلي خنده رفتم خودمو بشورم تعبيرش چيه؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/28در1:40 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که ا. عملی ناشایست دست خواهید کشید که به دنباله آن خیری به شما خوهد رسیم که شما را از ناراحتی نجات خواهد داد. که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 34. ارزو. مکانی در 1399/05/26در2:05 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم دسشویی بودم مدفوع کردم خیلی بزرگ بود بعد اخرش ادرار کردم اومدم اب بگیرم مدفوع بره پسداییم مدفوع رو گرفت دستش تعبیرش چیه؟؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/27در7:33 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که از شما به پسر دایتان خیری خواهد رسید که برای هر دوی شما منفت است و از ناراحتی او را هم در خواهید آورد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 35. نگار در 1399/05/26در8:44 ق.ظ

  سلام
  من خواب دیدم من،برادر و خواهرم که هر سه مجرد و سن بالا هستیم داریم مدفوع میکنیم، من جلو،برادرم پشت سر من،و خواهرم هم کنار من روی سه تا سنگ دستشویی ایرانی که بهم نزدیک بوددفع میکردیم،و من در خواب همش میگفتم چرا اینجوریه؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/27در10:03 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما خوب است و به این صورت است که خانواده شما از مشکلات راحت خواهند شد و ناراحتی شما پایان پیدا خواهد کرد و به خواسته های خود دست پیدا خواهند کرد که نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 36. Najib در 1399/05/21در9:23 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم که اول کردم و بعد میخاستم اونو بیشورم ببخشید که اینو میگم یه جوری به من گفته میشود که اونو بیبرم سر سفره و بخوریم و من وقت تو خابم فهمیدم این کار اشتباه است و من اون کار رو نکردم ببخشید دیگه خواب است دیگه چیکار کنم بازم ببخشید

  • یاسین صداقت در 1399/05/26در11:01 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که از غم و ناراحتی رهایی پیدا خواهید کرد و خیر است و اینکه شما به عملی ناپسند دست نخواهید زد که دیگران شما را به زخم زبان بگیرند حتی وقتی که وادار کننده به این کار را دارید و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 37. الهه در 1399/05/16در11:11 ق.ظ

  سلام
  ممنون میشم جواب بدید
  خواب دیدم یه سطل خیلی بزرگ از مدفوع انسان دارم خیییلی بزرگه بعد به بابام گفتم بزار به عنوان کود استفاده کنم بعد گذاشتمش تو باغچه خونمون
  تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در 1399/05/18در0:24 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع نشان بر ان است که شما از غم رهایی پیدا خواهید کرد و به نشان پول هم است که میتواند مایعه سود اوری شما شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 38. رها در 1399/05/16در7:19 ق.ظ

  سلام. من خواب دیدم پسر کوچیکم توی حیاط مدفوع تیره کرد اول روی پله جای در ورودی خونه بود بعد رفت وسط حیاط جای لوله مدفوع تیره و سفت کرد و کنارش مدفوع روشن و شل کرد تقریبا. بعد مادرم از تو خونه اومد بیرون و روی اون پله ای که پسرم مدفوع کرده بود روی مدفوع نشست. میشه لطفاً تعبیرش رو به من بگید؟ ممنون میشم

  • یاسین صداقت در 1399/05/18در0:29 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب مدفوع اینگونه بیان شده است که فرد بیننده از ناراحتی رهایی پیدا خواهد کرد و از مشکلات بیرون خواهد رفت و اینکه مادر شما هم به این وسیله از غم به خوشی راهی پیدا خواهد کرد و اینکه به معنی پول است است و احتمالا مادرتان هم بی نصیب نخواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 39. محبوبه در 1399/05/09در11:35 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم توی توالت فرنگی اول خیلی زیاد استفراغ کردم و بلافاصله اسهال هم کردم خیلی زیاد بود . اسهال و استفراغ خیلی شبیه هم بودن . و یک مرد جوان هم منو نگاه می کرد که خوب بود. بعدشم میخواستم برم دکتر. افرادی هم بودن توی خوابم که بی تفاوت بودن کلا . لطفا تعبیرشو بهم بگین

  • یاسین صداقت در 1399/05/11در6:03 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این عمر است که شما در حال حاضر مشکلی دارید اما در اینده از غم و ناراحتی نجات پیدا خواهید کرد و اینکه میتواند بر این معنی باشد که به شما خیری خواهد رسیکه و اینکه اطرافیانتان در غم و خوشحالی شما دخالت نخواهند کرد تنها فردی که میتواند شما برای او اهمیت داشته باشید. که شما را در خواب نگاه میکرده است و اینکه اگر آشنا باشد نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 40. ابراهیم در 1399/05/07در11:59 ق.ظ

  باعرض سلام
  من سه شب هست که پشت سرهم دارم خواب مدفوع می بینم یعنی خودم دارم مدفوع میکنم سابقه نداشته که سه شب پشت سرهم ببینم

  • یاسین صداقت در 1399/05/26در11:03 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب مدفوع آمده است که نشان بر رهایی از غم و غصه را دارد و اینکه به پول هم تعبیر خواهد شد که هر اندازه مدفوع ببینید به همان اندازه مال به دست خواهید آورد و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 41. Sara در 1399/05/03در10:09 ق.ظ

  سلام خواهش میکنم جواب این تعبیر خواب منو بدید
  من خواب دیدم که مادرم منو دعوا میکنه و هی کتک میزنه انقدر کتکم زد که شانه هام دردمیکرد و شیلنگ آبو ازم گرفت بعدش منو انداخت تو دستشویی و لنگه کفش های زیادی رو مینداخت تو فاضلاب دستشویی و مدفوع رو لباس من می ریخت ولی مدفوعو اصلا ندیدم فقط از بوش فهمیدم که رو لباسم ریخته….لطف کنید جوابو بهم بدید خیلی ممنون میشم

  • یاسین صداقت در 1399/05/06در11:19 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل است که شما کارهای خودتان را به درستس انجام نمیدهید و ماذرتان احتمالا از اعمال شما راضی نیست و اینکه احساس مدفوع را که در خواب تجربه کرده اید میتواند بر این معنی باشد که از طرف مادرتان خیری به شما خواهد رسید و شما را از ناراحتی رها خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 42. سمیه در 1399/04/30در12:39 ب.ظ

  سلام لطفا خواب منو هم تعبیر کنید من خواب دیدم از خانه پدرم میخوام برم خونه خودم ‌و تو حیاط منتظر تاکسی یا آژانس بودم که تو حیاط خونه پدرم که البته هیج شباهتی به خانه الان پدرم نداشت مدفوع کردم شب هم بود بعد شلنگ آب و باز کردم و همه رو شستم و از در حیاط بیرون بردم تعبیرش چیه ؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/26در11:06 ب.ظ

   با سلام
   همانگون که در جواب خوابهای دوستان بارها عرض کرده ام تعبیر خواب مدفوع به این صورت است که فرد بیننده به شکل خوبی از ناراحتی خارج خواهد شد و مشکلاتتان را از خود دور خواهید کرد و اینکه تعبیر به خوبی دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 43. الی در 1399/04/27در5:43 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم که یکی ازهمکارای خانوم جایی نشسته و حجم زیادی مدفوع کنارشه که تو خواب میدونم ازاین خانوم بوده و یکی کنارشه و خیلی خیلی معذرت میخوام اما با قاشق داره ازاین مدفوع میخوره و من ازاین صحنه خیلی منزجر میشم و حال بدی بهم دست میده.تعبیرش چی میتونه باشه؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/07در4:39 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما هم میتواند برای شما تعبیر شود و هم ان خانم و این که نشان بر این دارد که شما و یا ان شخص از مال حرامی که به دست اورده اند استفاده خواهند کرد که نیک نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 44. سیدجمال در 1399/04/27در3:16 ب.ظ

  من هر چند وقت یکبار خواب میدیدم که همسرم از من دلخوره و رفته و خودشو پنهان کرده و من گاهی میدیدمش اما اینقدر ذوق داشتم یادم میرفت ازش شماره تماس بگیرم….الان خانمم رفته و دقیقا اون اتفاق افتاده..فقط اصلا ندیدمش
  و در همون شب یا نمیدونم شاید فردا شبش خواب میدیدم که من بخاطر اینکه دنبال چیزی هستم از تهران که ساکن هستیم به همدان که محل تولد من هست رفتم…بعد زمان زیادی در همدان مستقر میشدم و انگار دنبال چیزی هستم..بعد یکدفعه یادم میافتاد که تهران خانه اجاره کردم و همین جوری با اثاث مونده و من چند وقته همدان هستم.بعد خیلی غصه میخوردم..به خودم میگفتم تهران با کمی تلاش راحت پول درمیاوردم اما اینجا نه..البته اونطور که مشخص بود از کار و محل زندگی همدان هم ناراضی نبودم…اما هر وقت یاد خونه ای که اجاره کردم و همین طوری بدون خبر رهاش کردم و کاسبی تهران میافتادم در خواب خیلی غصه میخوردم…مثل همون غصه ای که وقتی خانمم رو میدیدم اما یادم میرفت نشانی ازش بگیرم…راهنماییم کنید

  • یاسین صداقت در 1399/05/07در4:08 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما این را میگوید که شما برای برگشت خانمتان کار اساسی و ان چه که لازمه کار است را انجام نمیدهید و اینکه شما میل به برگشت ایشان دارید اما هیچ کاری نمکنید و نسبت به این موضوع سرد رفتار میکنید.خوابتان نشان بر پریشانی فکری هم در ان است که چون جابه جایی و .. بر این تعبیر است که ذهن شما متمرکز نیست.
   سربلند و پیروز باشید.

 45. خدای مهربونم در 1399/04/27در10:57 ق.ظ

  سلام ببخشید من خواب دیدم که داخل خونه روی فرش بی اختیار مدفوع ریختم وحالت شرم هم داشتم اما مادرم فهمید که کار من بوده و ملامتم کرد و خونه رو تمیز کرد ممنون میشم جواب بدینن

  • یاسین صداقت در 1399/05/01در0:18 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر امری زشت است که انجام خواهید داد و مادرتان و یا افراد خانوادتان شما را به خاطر آن سرزنش خواهند کرد و مدفوع در خوابه معنی پول هم هست.
   سربلند و پیروز باشید.

 46. A در 1399/04/27در10:14 ق.ظ

  سلام
  من خواب دیدم توی حمام در حال مدفوع بسیار هستم
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/31در9:50 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب مدفوع آمده است که شما از ناراحتی که در آن هستید نجات پیدا خواهید کرد و غم شما را رها خواهد نمود و این خواب تعبیر خیر دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 47. سوسن در 1399/04/26در5:25 ب.ظ

  سلام من خواب ديدم كه در حمام هستم و به طرزى كه اصلا خودم اراده اى نداشتم و تعجب كردم مدفوع كردم و تعجبم از اين بود چرا متوجه نشدم و از بوي مدفوع متوجه شدم كه بى اختيار اين كار را كردم

  • یاسین صداقت در 1399/04/31در8:39 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب مدفوع آمده است که نشان بر رهایی از مشکلات و غم دارد و دیگر معبران مدفوع را پول تعبیر کرده اند که برای بیننده رهای از غم را به همراه دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 48. سم در 1399/04/25در11:29 ق.ظ

  سلام و احترام لطف میکنید اگر تعبیر خواب من رو بگید من خواب دیدم که دارم سفره شام می زارم فکر میکنم خونه پدر و مادرم بودم که بدون اختیار مدفوع کردم که سیاه بود و روی روفرشی ریخت یه مقدار کمی هم گوشه سفره از ترس اینکه کسی ببینه داشتم رو فرشی رو جمع میکردم مادر دید ولی انگار اهمیتی نداد

  • یاسین صداقت در 1399/04/28در1:28 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که شما عملی را انجام خواهید داد که شاید کمی باعث خجالتتان شود و اما نشان بر خیر هم است و میتواند شما را از ناراحتی و غم نجات دهد و نیک است .
   سربلند و پیروز باشید .

 49. solmaz در 1399/04/21در11:29 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم توی ماشین و توی لباس مدفوع کردم و اون حالت خشک شده بود از توی شلوارم برداشتم و از شیشه پرتش کردم بیرون و خالم هم وقتی دید بهش گفتم ک مدفوع بوده
  راهنماییم تعبیرش چی هست

  • یاسین صداقت در 1399/04/23در11:29 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و مدفوع به تعبیر معبران بزرگ نشان بر رهایی از غم دارد و اینکه بعضی دیگر از معبران آن را پول هم می‌دانند کهه انسان را از غم رها خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 50. ابراهیم در 1399/04/20در6:11 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم با پدرم و برادرام رفتیم استخر یه حوض بزرگی بود شبیه به جکوزی که توش آب صاف و زلاللی داشت ولی روی آب مدفوع انسان بود زیاد هم بود ولی من توجه نکردم و رد شدم رفتم جلوتر دوباره یکی از اون حوضها بود که پدرم از توش دراومد بیرون من دیدم بازم روی آب مدفوع هست و فهمیدم پدرم مدفوع کرده که پدرم رفت و به من گفت اونو جمع کن

  منم دنبال وسیله ای بودم که چندتا اسباب بازی یا چیزی شبیه کالسکه بچه پیدا کردم اول خواستم با همون کالسکه مدفوع رو جمع کنم بعد پشیمون شدم چون فکر کردم باید مال کسی باشه و گناه داره من کثیفش کنم لدا نایلونی که دور کالسکه بود رو درآوردم و مدفوع رو جمع کردم توی نایلون و گره زدم انداختم سطل آشغال دستمم کمی کثیف شد نمی دونم تعبیرش چیه اگه میشه کمکم کنید

  • یاسین صداقت در 1399/05/02در1:33 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این نوع خواب ها همانگونه که قبلا هم بارها اشاره شده است به این تعبیر می تواند باشد که شما در اینده ای نه چندان دور خیری که به صورت مال است خواهید در یافت کرد و بدانید که در رابطه با حالات شما در خواب ممکن است به علت واقعیت ذهنی شما باشد که به این موضوع دارید و از این رو نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که این خیر برای شما از طرف پدرتان ممکن است باشد و مربوط به مال و لذایذ دنیوی است.
   سربلند و پیروز باشید

 51. ندا در 1399/04/19در4:05 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم بیمارستان بستریم و پرستارا دارن قاشق قاشق مدفوع دهنم میزارن.منم همرونگه میدارماخرسر میریزم بیرون تعبیرچیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/30در0:36 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما مال حرامی را به دست خواهید اورد ولی از ان دوری خواهید کرد که خوابتان بر شما نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 52. اشکان موسوی زاده در 1399/04/18در10:36 ق.ظ

  سلام .من به پول پدرم شک دارم که ایا حلال است یا نه..و همیشه هم خواب مدفوع میبینم به اشکال مختلف. ایا ربطی به این موضوع داره

  • یاسین صداقت در 1399/04/30در3:23 ب.ظ

   با سلام
   این خواب اگر هم مربوط باشد به این معنا خواهد بود که مال ایشان حلال است و نه این که خدای ناکرده ایرادی داشته باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 53. سلما در 1399/04/17در5:40 ب.ظ

  سلام خسته نباشید.ببخشید من خاب دیدم روی پای راستم دمل چرکی زده بود وقتی ترکوندمش ازش مدفوع انسان خارج شد.میشه بی زحمت خاب منو تعبیر کنین

  • یاسین صداقت در 1399/04/30در11:30 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه دمل در خواب مال است و منفعت و اینکه مدفوع هم نشان از رهایی از ناراحتی است که به پول هم تعبیر شده است . که انشالله برای شما تعبیر به خیر شود .
   سربلند و پیروز باشید.

 54. پریسا در 1399/04/17در10:41 ق.ظ

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم لباسمو دارم میشورم یهو دیدم لباس سفیدم با لباس برادرم که پر از پیپی بود کنار هم بودنو تمام دستو لباس کثیف بود هر کاری میکردم با اب از بین بره نمیشد

  • یاسین صداقت در 1399/04/30در11:23 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و به این صورت است که به معنی رهایی از غم و ناراحتی است که با خیر همراه است.
   سربلند و پیروز باشید.

 55. سین در 1399/04/17در4:00 ق.ظ

  با سلام‌من شب گذشته خواب دیدم که دوست پسرم به زور میوفتد روی من و شروع میکند به رابطه داشتن با اینکه لباس تنم بود و در نیوردیم در اخر مایع منی اش را روی شلوارم ریخت وقتی بلند شدم دیدم علاوه بر مایع منی مقداری هم اسهال روی پام ریخته
  با عرض معذرت تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در 1399/04/30در10:10 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان از خواب شیطانی است و خارج شدن منی چه در خواب چهبعد ان نشان بر باطل شدن دارد و اینکه اسهال به گفته معبران غربی به معنی هدیه ارزشمند است و خیر است .
   سربلند و پیروز باشید.

 56. هانیه در 1399/04/16در5:08 ب.ظ

  سلام من تو خواب دیدم که اسهال گرفتم ولی تو دستشویی که بودم و مدفوع کردم ریخت روی پام و بعد با آب شستمش. تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/29در8:26 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما تعابیر مختلفی امده است و ممکن است به این معنا باشد که شما از رنج و اندوهی ازاد خواهید شد و این موضوع برای شما بسیار خیر و نیکو است و نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که اگر در خواب حس بدی به اغشته شدن خود داشته اید تاثیرات خوداگاه شما بر خواب است.
   سربلند و پیروز باشید

 57. ن در 1399/04/15در4:17 ب.ظ

  خواب دیدم مدفون خیلی زیادی توی دستشویی ازم خارج شد و چند تا حشره بود کرم بود جانور بود نمی‌دونم چی بود توش وول می‌خوردن منم با آب و جارو داشتم تلاش می‌کردم مدفوع هارو تمیز کنم اما به سختی پاک میشدن
  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/25در3:43 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این امر است که شما از ناراحتی و غم نجات پیدا خواهید کرد و خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 58. زهرا در 1399/04/14در7:06 ب.ظ

  سلام پدرم خواب میبینه که کل خونه ما رو مدفوع گرفته لطف کنین بگین تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/27در8:16 ب.ظ

   باسلام
   این خواب ممکن است به مانند تمامی خواب های دیگری که قبلا در اینجا تعبیر شده است به همان معنای خیر و برکتی باشد که برای شما و خانوادیتان خواهد رسید و تعبیر خواب مدفوع در اغلب اوقات خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 59. منصور در 1399/04/13در5:17 ب.ظ

  خواب دیدم لوله فاضلابو با دیتام گرفته بودم یهو با یه فشار قوی همراه کلی مدفوع مصل آبشار افتادم توی یه غار پر از مدفوع تعبیر کنید لطفا

  • یاسین صداقت در 1399/04/21در7:55 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و به تعبیر معبران نشان از رهای از غم و ناراحتی دارد و رسیدن به پول هم تعبیر می‌شود واین عمل خواب در بیداری ناپسند است اما در رویا نشان بر خیر دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 60. صنم در 1399/04/12در8:59 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که توی لباس زیرم مدفوع کردم و کثیف شده من خودم متوجه نشدم لباسم لکه شده بود بقیه دیرن.تمیز کردم باز مدفوع کردم و لکه شد.توی لبا.سم ب صورت لکه بود.میخواستم تعبیرشو بدونم.

  • یاسین صداقت در 1399/04/25در3:12 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بایدبدانید که به این صورت ممکن است باشد که شما را خیری در انتظاراست که خودتان به دست خواهید آورد اما خودتان نسبت به ان بی تفاوتید اما دیگران ان را می بینند و در نظر خواهند داشت.
   سربلند و پیروز باشید

 61. امين در 1399/04/11در7:55 ق.ظ

  سلام
  من خواب ديدم كه توي خيابان بودم و شلوارك پام بود و خواستم كه گوشه يك كوچه مدفوع كنم ولي همش ريخت روي پاي خودم و با دستمال پاك كردم ولي جاش روي پام مونده بود و از اين موضوع ناراحت بودم.
  مدفوع شبيه قيمه بود و جلوي در خانه كسى برايم نظري قيمه
  ريخت روي پام و من از ترس اينكه ديگران فكر كنن اون هم مدفوع هست قيمه رو ريختم دور

  • یاسین صداقت در 1399/04/20در8:36 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما پولی به دست خواهید آورد که شما را از ناراحتی نجات خواهد داد اما به وسیله فکرتان اعمالی انجام خواهید داد که نظر دیگران را نسبت به خود عوض خواهید که و نظرشان را به منفی خواهید کشاند بلکه شما در دل و روحتان فردی بد نیستید اما رفتاری سیاستمندانه ندارید و اینکه به وسیله درآمدتان مال حلال را هم حرام نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 62. محمدرضامهری در 1399/04/10در6:46 ب.ظ

  من همیشه خواب میبینم درحال دفع مدفوع در حجم خیلی زیاد هستم ولی مدفوعم تمام نمیشود

  • یاسین صداقت در 1399/04/21در8:26 ب.ظ

   با سلام
   این خواب اگر بسیار تکرار می شود نمی تواند دارای تعبیر عینی باشد و باید علت را از شخصی که در این زمینه متخصص است که روانکاو می تواند باشد جویا شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 63. m در 1399/04/09در7:18 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم که مهمونی رفتیم خونه خالم بعد موقع خداحافظی یه پیرزن و از پشت میدیدم که اونم با ما بود فک میکنم مادربزرگ فوت شدم بود بعد یهو شروع کرد همونجوری وایساده به مدفوع کردن من درست ندیدم مدفوشو ولی فک میکنم شل بود و انقدرررر مدفوع میکرد که قطع نمیشد انگار که شلنگ فاضلاب بهش وصل شده همه ترسیده بودن انقد ترسیده بودن که نمیتونستن هیچ کاری بکنن منم ترسیده بودم و بعد از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در 1399/04/20در1:31 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این است که شما به وسیله پولی که به دست خواهید آورد از غم و ناراحتی نجات پیدا خواهید کرد و اینکه نشان بر خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 64. سوگند در 1399/04/07در11:50 ق.ظ

  سلام خسته نباشید آقای صداقت شوهرم چند روزیه ک قصد فروش موتورش رو کرده و دیشب موتور رو با یکی از اقوام معامله کرد ولی قسمتی از پول رو ب حساب ریخت و چند ساعت بعد از خرید موتور صرف نظر کرد دیشب خواب دیدم ک خونه همون فردی هستم ک میخواست موتور رو بخره و پدرش روی تشک ادرار و مدفوع می‌کرد و مدفوع رو می‌خورد تعبیر خواب من چیه

  • یاسین صداقت در 1399/04/17در5:54 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران به این صورت است که آن فرد از همسرش جدا خواهد شد و از مال حرام بقیه عمرش را سپری خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 65. عفت در 1399/04/04در11:17 ق.ظ

  سلام ببخشيد من در خواب ديدم كه نامزد هستم وبا خانوداه آنها بيرون رفتم ويكي از بچه هاي خواهرم هم همراه ما بود كه حدود به دبستاني ميخورد ولي يهو در ملا عام شلوارش رو در آورد وهي راه ميرفت ومدفوع ميكرد من ازترس تند تند مدفوعش رو حمع ميكردم تعبير خوابم چي هست

  • یاسین صداقت در 1399/04/16در2:37 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان خوبی دارد و اینکه به این صورت تعبیر می‌شود که شما از ناراحتی و غم رها خواهید شو و مال و پولی به دست شما خواهد رسید که آن را جمع خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 66. کنیز خانم فاطمه زهرا(س) در 1399/04/03در1:04 ب.ظ

  سلام. تو رو خدا تعبیر این خواب منو به احترام منزلت مادر، بهم بفرمایید بگید. من مادرم مریضی سختی داره و شب و روزدر حال نذر و نیاز برای مادرم هستیم و اصلا حاال خوبی نداریم ازاین بابت. دیشب خواب میدیدم لباسشو پوشیدم لباسش بلنده و رفتم توالت و مدفوع کردم و بعدمدفوع رو آب زدم و شستم

  وقتی بلند شدم و شلوارو کشیدم بالا،لباس مادرم بلند بود و شلوارمو کشیدم روش یهویی دیدم کلی مدفوع ریخت توی سنگ توالت، مثل این بود که از داخل لباس مادرم ریخت توی سنگ توالت و همش توی خواب من متعجب بودم و با خودم میگفتم این مدفوع چطور ریخت من که بلند شده بودم و دیگه تمیزبودم شلوارمم بالا کشیدم این مدفوع از کجا اومد.

  • یاسین صداقت در 1399/04/11در9:38 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که به این معنا می تواند باشد که ایشان را خیری نصیب خواهد شد که هر چیزی می تواند باشد که به واسطه ی آن خیر شما نیز از ان بهره مند خواهید گشت و بسیار خواب خوبی است و انشالله برای شما و ایشان پایان خیری داشته باشد.
   فقط از خداوند طلب موضوع کنید که اوست که برای همه کافیست.
   سربلند و پیروز باشید

 67. محمد در 1399/03/29در11:28 ق.ظ

  من خواب دیدم در جای همستم که در آنجا تعدادی توالت خمرهای هست که برای همه قابل رویت هست و پوشیده نیست و مردم زیادی اونجا هستند بعد من با یکی از آشنایانم دعوا کردم و اون مقدار زیادی از مدفوع کانر توالت رو سمت من پرت کرد و لباسام کثیف شد و فکر کنم شروع به گریه کردم

  • یاسین صداقت در 1399/04/03در5:13 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار خیر است و نشان بر این دارد که شما خیری و یا پولی به شمما خواهد رسید و شما از مشکلات رها خواهید شد و از این خیر خوشحال خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 68. محمد در 1399/03/28در3:06 ق.ظ

  سلام خواب دیدم چندتا بچه هایه مدرسه صف وایستادن و دارن مدفوع میکن و مدفوعشون انگار مثل دلمه بودش با تشکر ببخشید اگه چیز بدی گفتم

  • یاسین صداقت در 1399/04/01در4:25 ب.ظ

   با سلام
   دیدن مدفوع به خواب نشان از رها شدن غم است و بر شما خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 69. رها در 1399/03/27در10:07 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم مدفوع دارم دنبال دستشویی میگردم تو خونه یکی از اقوام پیدا نمیکنم ب هر دستشویی میرسم میگن خرابه تا ب دستشویی ک برا اولین بار مدفوع کرده بودم رسیدم بهشون گفتم این دستشویی سالم نیس همونی ک صبح اومدم گفت اره این سالمه موقع مدفوع کردن ی بچه با ی ادم بزرگ نگاه میکردن بهشون گفتن برید بیرون معنی این خوابم چیع

  • یاسین صداقت در 1399/04/01در1:45 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع نشان بر رهایی از غم و ناراحتی است و اینکه شما از مشکلی که دارید خلاص خواهید شد و مدفوع در خواب به پول هم تعبیر شده است.
   سربلند و پیروز باشید.

 70. هیوا در 1399/03/25در11:53 ق.ظ

  سلام..
  من چندسال است ازدواج کرده ام و متاسفانه از بخت بدم گیر خانواده ی نااهل و مغرور افتاده ام زن بنده فوق العاده کج فهم بد زبان و بی خداست و به سهولت به خاطر تخریب من دامن زنان و دختران دیگران را لکه دار میکند و میدانم در این راه مادرزن من نیز حامی اوست و مرا میرنجاند.. شایان ذکر است من قبل از ازدواج پدر و مادر خودم را چندسال قبل از دست داده م و مونسی برای همدردی جز خواهر بزرگترم که آنهم بیمار است و تحمل شنیدن درد و رنج مرا ندارد را ندارم …
  شب و روز کارم شده صبر اما چند روز پیش هنگام اذان صبح دیگر بغضم ترکید و با خداوند کل انداختم و عقده سینه م را باز کردم و از طلب مرگ کردم..

  گذشت و چند شب است خواب می بینم که در خواب از مادرزنم به خاطر رفتار زشت و قبیح زنم و عدم تربیت صحیح او گله میکنم در این خواب خواهرزن دیگر مجرد من هم هست که چند سال است به خاطر اخلاق تند و غیر نرمالش هیچگونه خواستگاری ندارد . جالب است بدانید انگار تکرار یک قطعه از فیلم سینمایی است ، من با مادرزنم بحث دارم و از بابت عدم تربیت صحیح دخترش گلایه میکنم هم او هم زنم و هم خواهرزنم به من دشنام میدهند و به قول معروف کولی بازی از خود نشان میدهند که من دچار اعصبانیت میشوم و ناخودآگاه و بدون اینکه خودم بخواهم بی اختیاری مدفوع در عالم خواب میگیرم و در عالم خواب لباس ها و بدن خودم را کثیف میکنم..
  از همه جالبتر اینکه مادرزنم و دخترانش به سرعت از درب حیاط خانه به بیرون از خانه میروند و هیچکس در خانه به غیر از خودم نمی ماند و انگار که تمام این غم و غصه ها و گلایه ها رویایی بیش نبوده باشد برایم خودم می مانم خودم والبته لباس و بدنی کثیف در عالم خواب…

  خواهش میکنم بفرماید واقعا تعبیر خواب من چیست هرچند الان هم قبل تایپ این موضوع با زنم کلنجار راجع موضوعی داشتیم ، بارها خواستم بروم دادگاه و دادخواست طلاق بدهم اما برای تنها فرزند 5 ساله م نگرانم اگر دادگاه تا هفت ساله گی اورا به مادرش بدهد قسم به خدای بزرگ میدانم پسرم را خانواده زنم و خود زنم هماننددخودشان دیوانه و تند خوا بزرگ خواهند کرد..

  خودم نامیدم و فرزندم هم بی گناه !!!

  • یاسین صداقت در 1399/03/30در1:46 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید خدمت شما عرض کنم که در بعضی از حالات فرد خوابی می بینید که ممکن است در اینده به عینه ان را مشاهده کند و بدانید که این موضوع ممکن است برای شما هم صادق باشد و از طرفی باید بدانید که مدفوع کردن در خواب بسیار خیر است و نشان از رهایی از غم و رنج است و این برای شما هم صادق است و باید بدانید که این موضوع برای شما ممکن است با رها کردن خیری از خود باشد وبرای دیگری اگر این کار را انجام دهید به این مهم دست پیدا خواهید کرد.
   اینکه در خواب شما ایشان پس از این حالت دور شده اند به این معنا هم می تواند باشد که شما را خیری نصیب خواهد شد که به واسطه ی ان این افراد از شما دوری کنند وباید بسیار نسبت به این موضوع اگاه باشید
   صدقه ای بدهید و از خداوند طلب کمک کنید
   سربلند و پیروز باشید

 71. yoones در 1399/03/24در3:20 ب.ظ

  سلام.
  من خواب دیدم که توو رخت خواب خوابیدم و یهو زیرم پر مدفوع شده تا پا شدم ببینم چی شده.متوجه یه موش شدم که داره از توی مدفوع میاد بیرون.موش خیلی بی حال بود.و من با چوبی به سرش زدمو کشتمش.
  و بعد متوجه خودم شدم که تمام بدنم پر از سوسک شده و من سعی میکردم که بتکونمشون و بندازمشون.
  ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/03/26در0:11 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر رهایی از ناراحتی و رسیدن به آسایش است و به قولی دیگر معبران هم مدفوع نشان بر پول هم دارد و اینکه به دنباله منفعت شما دشمنی در حال فضولی و اذیت آزار شما بر می‌خیزد که شما آن را از بین خواهید برد. و دشمنان موزی و اذیت کننده به شما زیاد خواهد شد و باید مراقب باشید و راز خود را به دیگران بازگو نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 72. Sh در 1399/03/23در0:53 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که برای کسی از جنس مخالف مدفوع کردم تعبیر آن چیست؟

  • یاسین صداقت در 1399/03/23در2:54 ب.ظ

   با سلام
   این خواب ممکن است به این معنا باشد که شما به واسطه ی شخصی از جنس مخالف خیری پیدا کنید و این نوع خواب ها برای شما به نشانه ی اگاهی است تا در اینده بدانید که چه انتخاب هایی دارید.
   سربلند و پیروز باشید

 73. Unknown در 1399/03/22در4:00 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم یبوستم و مدفوع کاملا دفع نشده بود
  تعبیرش چيه؟!

  • یاسین صداقت در 1399/03/23در2:59 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که به این معنی میتواند باشد که ممکن است به این صورت باشد که در مسیر رسیدن شما به سعادت مشکلی وجود دارد که تا حل نشود شما تلاشتان بی فایده خواهد بود و از این رو باید در اول در جهت پیدا کردن ان تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 74. حمیدرضا در 1399/03/21در7:03 ب.ظ

  سلام. من خواب دیدم خونه یکی از اقوام سنگ توالتشون رو حیاط بود و دیوار نداشت من دستشویی داشتم نشستم روی سنگ توالت طوری که همه منو میدیدم و شروع به مدفوع کردن کردم خیلی اسهال شدید بودم و خیلی زیاد بودن که ستگ توالت پر شد وهرچی آب میریختم باز تموم نمیشدن، بعدش بلند شدم کلی زنبور دنبالم افتادن و نیشم میزدن منم فرار میکردم، ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت در 1399/03/24در8:15 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب اسهال نشان بر این است که هدیه ای دریافت می‌کنید و اینکه اگر در خواب دیدید که عده زیادی زنبور دور شما جمع شدند، در محل کار و یا در فامیل و یا دوستانتان افرادی وجود دارند که نمی توانند موفقیت شما را ببینند. و نیش زدن نشان بر زخم و زبان زدن است و حتما صدقه هم بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 75. ____♡____ در 1399/03/21در11:38 ق.ظ

  سلام من دیشب خواب دیدم دختر عموی سه سالم مدفوع کرد تا خواستم بلغش کنم ببرمش بیرون از اتاق ریخت رو فرش.میخواستم با دستمال و کاغذ جمعشون کنم ولی تا برشون میداشتم تبدیل ب طلا میشدن.تکه های کوچیک طلا.نظرات روخوندم ولی همچین تعبیری ندیدم!!!!!

  • یاسین صداقت در 1399/03/23در11:21 ق.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه مدفوع در خواب رهایی از غم است و اینکه شما و یا خانوادتان از ناراحتی رهایی پیدا خواهید کرد و اینکه مدفوع ها به طلا تبدیل شده است نشان بر این است که احتمالا مال و منفعتی به دست خواهید آورد که نیکو است. طلا در خواب برای زن نشان از خیر برکت. سلامتی. خواستگار و دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 76. Zzzzz در 1399/03/20در1:46 ق.ظ

  سلام..
  من اکثر مواقع خواب میبینم که بچه ای به من مدفوع میکند.. حتی بعضی مواقع روی من اسهال میکند.. یا روی سر و صورتم هم میپاشد.. بیش از ۱۰بار از این خوابها دیدم.. لطفا راهنماییم کنید

  • یاسین صداقت در 1399/03/21در6:31 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان از نگرانی از موضوعی است که در بیداری به ان دچار هستید و ناخوداگاهتان ان را به این شکل بر شما نشان میدهد و خوابی که بارها تکرار میشود علت مشکلات روزمره است . که حتما ان را با روانکاو مطرح بفرمایید و تعبیر خواب شما نیک است و به نقل از معبران اسلامی نشان از رهایی از غم و غصه دارد و اینکه معبران غربی رهایی از غم و غصه را برای انسان پول میدانند.
   سربلند و پیروز باشید .

 77. آرزو ذوالفقاری در 1399/03/16در2:33 ب.ظ

  با سلام من خواب دیدم در یک دستشویی که پر از مدفوع است هستم و دستشویی را میشورم ولی هرچه میشورم باز هم کمی کثیف است بیرون دستشویی هم چند قطعه سبزی خوردن هست ولی من سبزی ها را برنداشتم بعد مادرم که چندسال پیش فوت کردند آمدند و سبزی ها را بردند که پاک کنن لطفا تعبیرش چیست؟ ممنونم

  • یاسین صداقت در 1399/03/17در11:15 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع به گفته معبران نشان بر حل شدن گرفتاری و رسیدن به راحتی است و میتواند به قول دیگر معبران نشان از پول هم باشدکه خیر است.
   سربلند و پیروز باشید .

  • فرزانه در 1399/03/20در10:57 ب.ظ

   سلام . من خواب دیدم با خانوادم در یک هتل یک اتاق گرفتیم اما وقتی مادرم بیرون میرود و فقط منو پدرم هستیم متوجه میشوم ک از دسشویی انجا مدفوع بالا میزند. حتی از دیوارها نیز کثافت میریزد روی پدر من. بعد من میروم به متصدی انجا خبر میدهم کسی محل نمیدهد و تازه من مقصر میشوم و وقتی میخواهم فرار کنم در اسانسور انجا چهار نفر مرد زشت ترسناک من را گیر میاندازند و بسیار ترسیده از خواب بیدار شدم

   • یاسین صداقت در 1399/03/22در4:37 ب.ظ

    با سلام
    تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و تعبیر مدفوع در خواب رهایی از ناراحتی است و حتی میتواند برای پدرتان نشان از پول باشد و اینکه ترسیدن در خواب به معنی ان است که در بیداری امنیت مییابید .
    سربلندو پیروز باشید .

 78. عریب در 1399/03/12در8:40 ق.ظ

  سلام من مستاجر هستم سه تا بچه دارم خیلی هم نگران این هستم که نتوانم خونه بخرم همه بهم سر کوب میزنن میگن همه ی فامیل خونه دارن شما چرا نمیتونین بخرین دستم به هیچ جا نمیرسه فقط اینو میتونم اون لحطه چیزی نگم ولی شب با با گریه میخوابم شبا از خدا میخوام قسمتش میدم گریه میکنم ی خونه کوچیک بهم بده ولی هر موقع میخوایم خواب مدفوع دستشویی میبینم که پر شده خیلی کثیفه یا دستشویی دیگران و تمیز میکنم تو رو خدا بهم بگین
  ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/03/17در11:08 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و نشان بر این دارد که شما از غم رها خواهید شدو ناراحتی شما به شادی مبدل میشود و اینکه شما پولی به دست خواهید اورد و از غم راحت میشوید و اینکه نباید به حرف دیگران زندگی را بر خود زهر کنید .
   سربلند و پیروز باشید .

  • لمیا در 1399/03/19در3:19 ب.ظ

   انشالله به زودی صاحب یه خونه میشی فقط بستگی به خودت داره که باید صبر و حوصله داشته باشی هروقت هم که نماز میخونی برای دیگران دعا کن

 79. @ در 1399/03/11در11:07 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم با یک دختر خانم دبگه روی یک سنگ دسشویی هستیم و من مدفوع کردم و با اب بزور فرستادمشون توی چاه

  • یاسین صداقت در 1399/03/17در0:29 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به اینگونه است که به معنی رها شدن از تاراحتی و غم است و اینکه شما روزهای خوبی به چشم خواهید دید .
   سربلند و پیروز باشید .

 80. آوا در 1399/03/11در11:01 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم دختری ناشناس داره روی روسری من مدفوع میکنه منم خواستم روسریمو از زیرش بکشم که مدفوعش ریخت رو صورتم و حتی دوندونامم کثیف شد میخواستم بدونم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در 1399/03/17در0:36 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر دارد و باید خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که احتمالا به شما پولی خواهد رسید که با ان ناراحتی خانواده را حل خواهید کرد چون تعبیر خواب مدفوع به گفته معبران رهایی از غم میباشد.
   سربلند و پیروز باشید .

 81. David در 1399/03/11در10:24 ق.ظ

  سلام..من حدود دو سال و نیمه که همسرم اقدام به جدایی کرده و از پیشم رفته به همراه دخترم و کلی دادگاه داریم و درگیریم شدید…
  و من با پسرم زندگی میکنم…
  دیشب خواب دیدم همسرم آمده و در خانه ایی با اون تنها هستم انگار دعوا تمام شده و من به توآلت رفتم و مشغول رفع حاجت اما به خودم اومدم متوجه شدم مدت طولانی تر از همیشه توآلت نشستم یهو همسرم صدا زد منو جواب دادم بعدش تا بلند شدم ببینم چی میگه دیدم به طرز فجیعی مدفوع کردم حتی از همسرم عذر خواهی کردم گفتم ببخشید بذار بشورم اینجا رو بیام بیرون
  اونم چیزی نگفت
  بعدش دیدم تلفنی داره با فامیلاش حرف میزنه وسط حرفش متوجه شدم دختر کوچیکم هم اومده خیلی وقته ندیده بودمش
  تا شنیدم داره میاد سریع رفتم استقبالش تا منو دید خورد زمین بلندش کردم گرد و خاک روی لباساشو گرفتم بغلش کردم …. متشکرم اگر در ایمیل من جواب را بفرمایید…

  • یاسین صداقت در 1399/03/17در0:57 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از گرفتاری و غم و ناراحتی نجات پیدا خواهید کرد انگونه که باب میلتان است و اینکه میتواند این خواب نشان از جدا شدن شما باشد و گرفتاری ها در این مورد پایان یابد . و اینکه شما در اینده از دخترتان حمایت خواهید کرد .
   سربلند و پیروز باشید .

 82. ناشناسم من در 1399/03/09در8:36 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که با چندتا از فامیلامون خوابیدیم و من بی اختیار مدفوع کردم و خجالت زده شدم سعی کردم کسی نفهمه

  • یاسین صداقت در 1399/03/15در11:10 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که شما از شر ناراحتی نجات پیدا خواهید کرد و روزهای بهتری در پیش رو دارید .
   سربلند و پیروز باشید .

 83. سمیه کریمی در 1399/03/09در7:21 ب.ظ

  سلام وقت بخیر من خواب دیدم که داخل اتاقی هستم که اونجا مدفوع انسانی پرت میکنن و خیلی بزرگ بودن پسرم هم مدفوع کرده بود و انداخته شد کنار من

  • یاسین صداقت در 1399/03/15در11:12 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از رهایی از غم و غصه است و اینکه از طرف پسرتان اتفاق خوبی در راه است .
   سربلند و پیروز باشید .

 84. محمد در 1399/03/08در3:58 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم که یه راهرو نیمه طولانی در روبرومه که به فاصله نیم متر پشت هم کاسه توالت هست و از سقف به تعداد زیاد مدفوع توی پلاستیک آویزون بود که این مدفوع ها تازه و روی من میریخت و من نان ساندویچ تو دستم بود به قصد بازاریابی که در آخرم نصف بیشتر نان را خوردم.(مدفوع ها تازه بود و روی منم ریخت…نان ها را وقتی دادم به اون بنده خدا گفتم که مال شب گذشته است)(بیشتر نان ها رو هم ساندویچ کرد و من خوردم)

  • یاسین صداقت در 1399/03/14در5:44 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این شکل تعبیر میشود به گفته معبران نشان بر رهایی از غم و ناراحتی است و اینکه در مسیر کارتان نشان بر این میرود که به پول دست پیدا خواهید کرد چون معبران غربی پول را نجات دهنده فرد تعبیر کرده اند .
   سربلند و پیروز باشید .

 85. محمد در 1399/03/06در8:09 ق.ظ

  سلام
  من خواب دیدم که یه راهرو نیمه طولانی در روبرومه که به فاصله نیم متر پشت هم کاسه توالت هست و از سقف به تعداد زیاد مدفوع توی پلاستیک آویزون بود که این مدفوع ها تازه و روی من میریخت و من نان ساندویچ تو دستم بود به قصد بازاریابی که در آخرم نصف بیشتر نان را خوردم.(مدفوع ها تازه بود و روی منم ریخت…نان ها را وقتی دادم به اون بنده خدا گفتم که مال شب گذشته است)(بیشتر نان ها رو هم ساندویچ کرد و من خوردم)

  • یاسین صداقت در 1399/03/13در10:37 ق.ظ

   با سلام
   باتوجه به تعابیر خواب این خواب برای شما بسیار خیر است و نشان از موفقیت در اینده ی نزدیک در کاری است که شروع کرده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 86. سها حسنا در 1399/03/03در1:55 ب.ظ

  سلام.خانمی رو در خواب دیدم که روی نان در سفره مدفوع میکرد که ناگهان کسی وارد خانه شد و خانم نان را پنهان کرد
  لطفا تعبیرشو بگید احساس کیکنم خواب خوبی نیست

  • یاسین صداقت در 1399/03/10در7:07 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که تعبیر خواب نان به معنای خیر است و برکت و تعبیر خواب مدفوع رهایی از رنج است و این را بدانید که این خواب برای شما خیر است و جای نگرانی ندارد و بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که خیری به شما می رسد ولی کسی از ان اگاه نخواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 87. ناشناس در 1399/03/02در12:24 ب.ظ

  من یه خواب رو چندسالی هست که می بینم فقط جا و مکانش عوض می شه تو خوابم مکرر خواب می بینم که مدفوع می کنم حالا توی حمام با دستشویی و یا گوشه خانه و …. ولی خودم تو خواب خیلی اذیتم و نمی دونم چطور اینا رو جمع کنم و بشورم دیشب هم خواب می دیدم که اینقدر مدفوع کردم که حال خودم هم بد شده ‌و از شدت حال بدی و حالت استفراغ بیدار شدم لطفا تعبیرش رو بفرمایید

  • یاسین صداقت در 1399/03/10در10:04 ق.ظ

   با سلام
   این خواب ها تکرار می شوند به این معنا میتواند باشد که شما در ناخوداگاهتان موضوعی دارید و این نوع خواب ها دارای تعبیر نیستند.
   سربلند و پیروز باشید

 88. علی م در 1399/03/01در6:18 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم با خانواده همسرم رفته بودیم
  مهمانی وبعد من رفتم دستشویی داشتم کارم انجام میدادم که دیدم در دستشویی خرابه همه دارند منو نگاه می‌کنند منم خجالت میکشیدم

  • یاسین صداقت در 1399/03/09در5:04 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب به این صورت میتواند باشد ککه شما درد اینده ی نه چندان دور از راهی به خیر خواهید رسید که ممکن است دیگران ان را نپسندند.
   سربلند و پیروز باشید

 89. علی در 1399/02/30در2:34 ب.ظ

  سلام خسته نباشید ..من خوابیدم تو یه سالن بازی قرار دارم که یه شخص معروفی هم کنار من بود کسانیکه بازی میکردند موقع استراحت جمع میشدن و حلقه تشکیل میدادن و انگار از سقف سالن کسی براشون مدفوع مینداخت و اونا میخوردند که حال منم بهم خورد و رفتم از اونجا

  • یاسین صداقت در 1399/03/08در6:04 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که افرادی که در آنجا بوده اند و شما شناخته اید مالی به آنها خواهد رسید که برایشان خیر است و اینکه شما هم از غم رهایی پیدا خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 90. مرتضی در 1399/02/30در9:40 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم اول حس میکردم داخل جایی که شبیه مرداب بود و پر بود از گل و لای دارم دست و پا میزنم ولی بعد چند ثانیه انگار گل و لای تبدیل به مدفوع انسانی شد

  • یاسین صداقت در 1399/03/07در10:05 ق.ظ

   با سلام
   همانگونه که در واقعیت هم این واقعیت وجود دارد در خواب شما هم به شکلی برایتان نمایان شده است و به این معنا میتواند باشد که شما در اینده ی نه چندان دور مشکلی برایتان پیش خواهد امد که با ان دست و پنجه نرم می کنید و این همان دست و پا زدن در گل و لای است.
   اما بدانید که مقابله ی شما و مبارزه ی شما با این موضوع سبب خواهد شد که به خیری و فرحی در زندگیتان برسید که در اخر خواب برای شما نمایان شده است.
   صدقه بدهید
   سربلند و پیروز باشید

 91. حدیث در 1399/02/30در5:18 ق.ظ

  باسلام
  روز جمعه صبح خواب دیدم که برادرم یه چوبی دست گرفته اند و خاکی که مثل گل بود را بالا و پایین میکردن و داخل خاک پراز مدفوع انسان بود آیا مدفوع انسان دال بر مال حرام هست؟

  • یاسین صداقت در 1399/03/07در9:50 ق.ظ

   با سلام
   نخیر به این شکل نیست و در تعابیر خواب امده است که مدفوع انسان به معنای رهایی از غم و ناراحتی است و این هم در اینجا برای ایشان صادق است و به این معنا میتواند باشد که ایشان از منبعی این خیر و سعادت را دریافت خواهند کرد که فکر ان را نمی کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 92. شراره در 1399/02/30در0:56 ق.ظ

  سلام
  خواهرم خواب ديده كه من روي چندتا دستمال مدفوع كردم، تعبيرش چيه؟ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/03/07در9:30 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب نشان از ان است که اگر مشکلی دارید رفع شود و اگر حاجت خیری دارید انشالله براورده خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 93. T در 1399/02/26در4:33 ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید. من تو خواب دیدم که دارم راه میرم و مدفوع میکنم. تعبیر این خواب چیه. با تشکر.

  • یاسین صداقت در 1399/02/29در9:45 ق.ظ

   با سلام
   در این خواب راه رفتن میتواند نمادی از مسیر پیش رو باشد و تعبیر مدفوع کردن هم رهایی است و بدانید که به این معنا میتواند باشد که شما مسیری را اغاز خواهید کرد و یا اغاز کرده اید که باید در ان تلاشی انجام دهید که نتیجهی ان تلاش رهایی از غصه هایتان و همچنین رسین به خیر نقد است.
   سربلندو پیروز باشید

 94. شاهین در 1399/02/26در3:59 ب.ظ

  سلام، خواب دیدم که بهمراه دخترم هستم و به من گفت دستشویی داره و قبل از اینکه به دستشویی برسه مقدار زیادی پوپو روی زمین ریخت و وقتی توی دستشویی بود از کاسه توالت زد بالا و ریخت به تمام سر و صورت و همینجور پوپو از کاسه توالت میزد بالا و به من میریخت. مرسی اگه تعبیرش رو بهم بگید.

  • یاسین صداقت در 1399/03/05در2:28 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب به مانند دیگر خوابهای با تعبیر مدفوع است و نشان از رهایی شما از مهنت و یا غمی است که دارید و یا به ان دچار خواهید شد و بدانید که این غم و رنج به واسطه ی دخترتان از بین خواهد رفت.
   بسیار خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 95. حسن در 1399/02/25در2:37 ب.ظ

  سلام
  خواب دیدم که در خانه خوابیده بودم و سقف به یکباره باز شد و فاضلاب و مدفوع از آن نشت کرد و آویزان شد. به هراس آن از محل دور شدم ولی چیزی به زمین نیفتاد و دوباره به محل بازگشتم و آن را نظاره کردم. خواستم بدونم تعبیر آن چیست.

  • یاسین صداقت در 1399/02/26در7:25 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما به گفته معبران نشان از رهایی از غم و غصه است و اینکه شما هر انقد دیده اید همان اندازه از گرفتاری نجات خواهید یافت و خواب نشان از خیر دارد برای شما .
   سربلند و پیروز باشید .

 96. ناشناس در 1399/02/24در7:51 ب.ظ

  خواب دیدم درحال حمام کردن هستم ودر اخر که قصد طهارت داشتم مدفوع زیادی ازم خارج شدخودموشستم بیرون اومدم و گفتم بعدمیام حمام تمیز کنم اماوقتی برگشتم دیدم مادرم حمام رو میخواسته تمیزکنه و نتونسته و فهمیده کارمن بوده هم عصبی بودم هم خجالت میکشیدم برگشتم دیدم روی دیوارخونه ی مارخاکستری که اول فکرمیکردم کوچیکه و ازم ترسیده رفته یهو بالا اومد و حالت حمله گرفت.تعبیرش چیه.ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/02/26در0:52 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وجود دشمنی دارد که در اطراف شماست شما باید بسیار اگاه باشید که بر اموالتان ضرری وارد نکند و شما را گرفتار مشکلات نکند و این که شما اموالی دارید که شما با ان خوشحال هستید و دلبسته انها هستید که باید مراقب باشید برای ارامشتان صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید .

   • ناشناس در 1399/02/26در4:43 ب.ظ

    تشکرازتوجه و لطفتان

 97. ملیسا در 1399/02/24در8:55 ق.ظ

  خواب دیدم پسر ۶ سالم که تو خوابم انگار ۲ سالشه بردم دسشویی جای مدفوع کلیه کبد ودیگر اجزای داخلیشو داره دفع میکنه از ترس اونا رو جمع کردم برسونم بیمارستان مامانم داره میگه اذیتش نکن بزار راحت بمیره دارم دیونه میشم قبل اینم خواب دیدم بچمو گذاشتم تو فریزر یخچال بعد درش اوردم یخش باز شه ولی زنده بود
  از ترسم دیگه نخوابیدم نشستم بالل سر پسرم تو رو خدا جوابمو بدید

  • یاسین صداقت در 1399/02/26در0:42 ق.ظ

   با سلام تعبیر خواب شما نشان از طول عمر برای شما و فرزندتان دارد و اینکه از فرزندتان بلایی دفع شده است و هر دو خواب این معنی را میرساند . برای ارامشتان صدقه دهید و برای فرزندتان نذری ادا بفرماید که بلا از ایشان رد شده است .
   سربلند و پیروز باشید .

 98. ماهایا در 1399/02/21در8:34 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که رفتیم خونه ی یکی از اقوام که اتفاقا ایشون فوت کرده اند، و همسر ایشان که در قید حیات هستند در حال سفره انداختن بودن که من دیدم کنار سفره آلوده به مدفوع هست، به توالت رفتم و دیدم آن جا هم کثیف و پر از مدفوع است، تعبیر چیست، ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/02/26در0:38 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع به معنی رهایی استو اینکه شما از هر چیزی که ازرده هستید به شکل بهتری رها خواهید شد و خوابتان خیر است . و این رهایی به شکل خوبی و خوشحالی از طرف ان میت به شما خواهد رسید که باعث رهایی شما از ناراحتی میباشد
   سربلند و پیروز باشید .

 99. ملیحه در 1399/02/19در3:24 ب.ظ

  با سلام و قبولی طاعات …خواب دیدم که منزل خواهرم هستم نقل مکان کردن به خانه ای قدیم ساخت اما بزرگ من به دستشویی رفتم(مستراح)از اینکه دستشویی اینقدر بزرگ بود تعجب کردم وقتی دوباره برگشتم داخل اتاق دیدم خواهرم نوزاد داره که میخواست حمامش کنه به کمک هم اینکارو انجام دادیم

  من باز هم دستشویی رفتم اینبار دیدم همسر خواهرم داخل دستشویی دراز کشیده و به خواب عمیقی رفته اینو هم بگم وقتی وارد دستشویی میشدم میترسیدم ولی به ترسم غلبه میکردم…تشکر بابت وقتی که میگذارید

  • یاسین صداقت در 1399/02/23در10:36 ق.ظ

   با سلام
   این خواب بیشتر تعبیری برای ایشان دارد و نه برای شما و بسیار خیر است و نشان از دو وجه برای ایشان دارد که خیر و مال است و سعادتی که در تعبیر خواب فرزند داشتن است.
   اما برای شما هم به این صورت است که از این اتفاق که برای ایشان رخ دهد متعجب خواهید شد.
   سربلند و پیروز باشید

 100. علی در 1399/02/19در0:41 ق.ظ

  سلام مادر بزرگ من تازه فوت کرده خواهر من خواب میبینه مادر بزرگم از دیواری اویزانه و پاش به زمین نمیرسه کمکش میکنه پاش به زمین برسه تعبیر این چیه اقا یاسین جای پیدا نکردم اینجا اینو پرسیدم ازتون ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/02/22در9:38 ب.ظ

   با سلام
   این خواب اشاره ای به این دارد که خواهر شما برای ایشان خیراتی دهد که اگر به کمکی نیاز دارند برطرف بشود انشالله
   معمولا این خواب ها به این موضوعات اشاره دارند.
   سربلند و پیروز باشید

 101. لیلا در 1399/02/17در4:58 ب.ظ

  سلام..ببخشید من خواب دیدم رفتم دستشویی دیدم مدفوع داخل کاسه توالت بود به شکل تکه های بزرگ گوشت مرغ که آغشته به مدفوع بودند با تلاش آنها را با آب ریختم پایین کاسه تمیز شد ولی باز دیدم یه سطل آهنی اونجا بود درشو باز کردم دیدم سطلم با همون تکه های مرغ آغشته به مدفوع پر است حالم بد شد دیگه با اونها کار نداشتم..من تازه کار جزیی شروع کردم. خیلی نگران شدم با این خواب که نکنه سودم از اینکار آغشته به حرام نباشه…ممنون میشم راه جلوم بدارید.

  • یاسین صداقت در 1399/02/22در9:22 ب.ظ

   با سلام
   به هیچ وجه
   زیرا در تعابیر خواب امده است که مدفوع در خواب نشانه از ان دارد که به خیری بسیار حلال دست خواهید یافت و اشاره ی شما به این موضوع بسیار به جا بوده است و بدانید که انشالله خیری در انتظار شماست و رسیدن ان فقط و فقط درگرو تلاش است و استمرار.
   از تللاشتان دست نکشید که انشالله خداوند برای شما خیر رساند
   سربلند و پیروز باشید

 102. شیدا در 1399/02/16در1:11 ب.ظ

  سلام من چندوقت قبل خواب دیدم خیلی ادرار کردم دیشب باز خواب دیدم خیلی مدفوع کردم و بچم هم مدفوع کرد و البته مدفوع من هم عادی بود و هم اسهال و در نهایت میخواستم دستشویی رو تمیز کنم ک ب محض باز کردن آب از خواب بیدار شدم لطفا تعبیرش رو بگید ممنون

  • یاسین صداقت در 1399/02/18در0:23 ق.ظ

   با سلام
   دیدن مدفوع در خواب نشان از ادا شدن قرض و رهایی از غصه و رنج است و این که این خواب نشان نیک برای بیننده دارد و چون پول یکی از عوامل رهایی از ناراحتی است معبران مدفوع را هم پول تعبیر کرده اند و به همان اندازه که مدفوع ببینید از رنج و ناراحتی خارج خواهید شد .
   سربلند و پیروز باشید .

 103. امیر در 1399/02/16در12:50 ب.ظ

  سلام.مدتیست که خواب میبینم که بلندورساباصدای خوش آوازمیخوانم وبربلندایه بامی می ایستم که نمیدانم خانه کیست.

  • یاسین صداقت در 1399/02/20در12:48 ب.ظ

   با سلام
   در تعابیر خواب امده است که بلندی و پشت بام به معنای آینده بیننده ی خواب است که در ان رشد و پیشرفت است و خواندن هم به معنای متوجه ساختن دیگران ازاین موفقیت خود میتواند باشد.
   خیر است انشالله
   سربلند و پیروز باشید.

 104. افسانه در 1399/02/16در11:41 ق.ظ

  سلام سایت بسیار عالی ممنون
  من ساعت قبل از یازده ظهر خواب دیدم که فرزند یکی از دوستان مرا تا منزل پدری همراهی میکند در بین راه احساس کردم که شدیدا به دستشویی احتیاج دارد وبه محض رسمی به او گفتم برو دستشویی ولی از روی خجالت مقاومت کرد و قبل از اینکه از در خارج شود در شلوار خود بول کرد و مقداری در حیاط ریخت ومن آنی شروع به شستن کردم تعبی ش چیست

  • یاسین صداقت در 1399/02/18در0:01 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع همان گونه بارها در تعبیر ذکر شده است نشان از رهایی از ناراحتی و غم و غصه دارد و اینکه شما از مشکالتی که دارید نجان پیدا خواهید کرد و در تعابیر دیگر نشان از پول هم دارد و به شکلی پول انسان را از غصه رها میکند .
   سربلند و پیروز باشید .

 105. مهران در 1399/02/16در10:59 ق.ظ

  سلام خواب دیدم داخل ماشین دوستم هستم و مدفوع کردم داخل ماشینش و بوی بد هم میداد ولی اون نفهمید و من پاکش کردم

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در11:56 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر مدفوع امده است که نشان از رهایی از ناراحتی دارد و نشان از رسیدن به ارامش و اینکه در تعبیر دیگر نشان از پول هم دارد که به دست خواهید اورد . که میتواند از طریق دوستتان به شما میرسد و این خواب نشان از نیکی دارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 106. Yones در 1399/02/14در1:08 ب.ظ

  خواب دیدم مدفوع کردم تو قابلمه ریختم و روی گاز گذاشتم

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در8:35 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک است و همینطور که بارهادر تعابیر گفته شده است نشان از رهایی از غم وغصه است و اینکه به همان اندازه مدفوع دیده اید به همان اندازه از ناراحتی نجات پیدا خواهید کرد . و معبران بزرگ مدفوع را پول هم قلمداد میکنند چون که انسان به وسیله پول از ناراحتیش کاسته میشود .
   سربلند و پیروز باشید .

 107. یاسین صداقت در 1399/02/14در1:08 ق.ظ

  با سلام
  با توجه به ترافیک درخواست ها حتما و در اسرع وقت برای شما انجام داده خواهد شد.
  باید پوزش ما را پذیرا باشید

 108. تعبیر خواب مدفوع در 1399/02/13در10:32 ق.ظ

  سلام ….من دیشب خواب دیدم که توی یه مهمونی حضور دارم و در آن مهمانی چند نفری آشنا و چند نفر را اصلا نمیشناسم.در آخر مهمانی که داشتند همه می رفتند یک نوزاد پسر روی مبل دیدم که هیچکس کنارش نبود تا از او مراقبت کند (پدر و مادرش) من او را در بغل گرفتم و به همه نشان میدادم که او برای کیست و هیچکدام نه پدرش را پیدا کردم و نه مادرش بعد چند دقیقه روی همان مبل نشستم و دیدم نوزاد پوشک اش پر اسهال است و پای چپم کمی اسهالی شده و رفتم آن را شستم.تعبیرش چی میشه؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در10:14 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر اسهال در خواب به این صورت امده است که اگر در خواب ببینید که فردی دچار اسهال شده، به معنای آن است که در اثر بی‌دقتی دیگران از انجام کار خود ناامید شده که این امر موجب نگرانی شما می‌شود.
   در این خواب هم باید بدانید که تعبیر به حاالت بالا وجود دارد اما در این بین ابتدا خیری به شما ممکن است برسد و بعد تعبیر بالا رقم بخورد و باید از این رو بسیار در کارهایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 109. ایرج در 1399/02/12در5:05 ب.ظ

  سلام
  خانم من خواب دیده در یک زمین که دارای حصار
  چوبی بوده و و یک چاه آب داشته من با یک کیسه خیاری پر از مدفوع انسان آمدم و گفتم که همه مدفوع را بعنوان کود باید بریزم در این زمین، لطفا تعبیرش میفرمایید.

  • یاسین صداقت در 1399/02/17در8:56 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب برای شما خیر است که در تعبیر خواب مدفوع امده است که سراسر خیر است و این برای شما هم صادق است اما باید بدانید که این خیر از چه منبعی به شما می رسد و این موضوع کاملا در ذهن ایشان است زیرا ان زمین و باقی شواهد کاملا در ناخوداگاه شخص بیننده ی خواب است.
   سربلند و پیروز باشید

 110. سعید در 1399/02/12در4:28 ب.ظ

  چندی پیش در درگاه خداوند سر ب سجده گمهر گذاشتم توبه کردم از کاری ک ۴ سال کردم و از خدا خواستم کمکم کنه و توبه کردم . دیشب خواب دیدم مدفون را دارم در خاک میریزم . یعنی خداوند توبه من قبول کرده ؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/12در4:39 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب مدفوع آمده است که به هر اندازه که مدفوع ببینید غم و غصه از شما دور خواهد شد و شما از ناراحتی رهایی می‌یابید و در تعبیر دیگر مدفوع به معنی پول هم آماده است و به آن دلیل که انسان به وسیله پول از غم رهایی می‌یابد و آزاد می‌شود و خود را خوشحال و سرخوش ببیند و اینکه توبه شما بدون شک مورد قبول درگاه ابدیت واقع شده است و می‌تواند خوابتان با این امر هم مربوط باشد که انسان به وسیله توبه از غم و غصه و رنج دنیا رها خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 111. ایرج در 1399/02/10در9:52 ب.ظ

  سلام
  خانم من خواب دیده در یک زمین که دارای حصار
  چوبی بوده و و یک چاه آب داشته من با یک کیسه خیاری پر از مدفوع انسان آمدم و گفتم که همه مدفوع را بعنوان کود باید بریزم در این زمین، لطفا تعبیرش میفرمایید.

  • یاسین صداقت در 1399/02/15در1:47 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از مال حلالی است که دارید و برای آن زحمت کشیده اید و به این مالتان انشالله اضافه خواهد و پاکی و حلال بودن آن باعث افزون شدن آن دارد و اینکه مدفوع در خواب نشان از آرامش است که به دست خواهید آورد به وسیله رهایی از غم و غصه و اینکه هر آنقدر مدفوع ببینید رهایی از ناراحتی خواهید دید و معبران بزرگ مدفوع را به پول هم تعبیر کرده اند و آنها رهایی انسان را از ناراحتی به وسیله پول تعبیر کرده اند و اینکه احتمالا وسیله سرمایه گذاری از مال قبلی‌تان به شما سودی خواهد رسید و ابته خودتان هم برای به دست آوردن آن تلاش خواهید کرد.
   سربلند و پیروز باشید.

 112. علی در 1399/02/10در1:03 ق.ظ

  من در عالم خواب دیدم که در اشپزخانه و یا در ابدارخانه محل کارم مدفوع میکنم و همکارم دید

  • یاسین صداقت در 1399/02/10در11:00 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب مدفوع اینگونه بیان شده است که نشان از رهایی از موضوعاتی دارد که صاحب خواب را پریشان کرده است و این خواب نوید روزهای با ارامش و بدون غصه را به شما میدهد و اینکه معبران مدفوع را در خواب نشان از رهایی از غم و غصه میدانندو اینگونه تعبیر کرده اند که انسان با درامد و رزق و روزی بیشتر غصه هایش تا حدی درمان میشود و به پول دست می یابد و اینکه مقدار و اندازه ان در کسب پول تاثیر گذار است و همان قدر مدفوع دیده اید همان قدر رهایی مییابید.و این منفعت محتمل است که در مسیر کاریتان و درامدی که از انجا حاصل میکنید باشد که بسیار نیک است .
   سربلند و پیروز باشید .

 113. Zhr در 1399/02/09در7:13 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم انگار تو نماز جماعت هستم و رهبر مون، قراره اون نماز و برگزار کنه، خودم و دیدم که انگار دیر رسیدم به نماز و نمی دونستم چطور نماز و ادامه بدم و احساس حسرت میکردم که این نماز و از دست دادم، بعد از چند لحظه شخصی اومد پیشم و بهم خیره شد و انگار می خواست چهرمو نقاشی کنه، من انگار نصف صورتمو بسته بودم ، انگار خجالت میکشیدم بینیم رو ببینه ، بهم گفت اگر چه قشنگ نیستی اما یه جذابیت عجیبی دازی و حس میکردم یه کشش و احساس دوس داشتنی رو بهم میده ، بعد از چند لحظه کسی اومد و منو از این حالت عشق بیرون کشید و بعد خودم رو به صورت یه ناظر دیدم که اون شخص داره کلی مدفوع میریزه روی سر و صورت و بدنم طوری که احساس میکردم خفه شد م و دیگه مردم، در عین حال خودم ناظر بودم که این شخص داره این کارو باهام میکنه . بعد اون شخص جلوی کلی ادم در عین حال که هنوز ازش مدفوع میومد بلند شد و رفت.

  • یاسین صداقت در 1399/02/14در11:32 ق.ظ

   با سلام
   این حالت که در ان خود را ناظر دیده اید از ملزومان خواب است اما راجع به خوابیتان که دو بخش خواهد شد باید عرض کنم بخش اول ان به معنای اشاره ای به ناخوداگاه است و اینکه شما اعتماد به نفس کمی دارید و بخش دوم هم که قابل تعبیر است نشان از خبری بسیار خوش برای شماست که در ان خیر و منفعتی شما را شامل خواهد شد که باید ان را قدر بدانید و به واسطه ی عمل خیر و عبادتتان این خیر به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 114. منیژه در 1399/02/08در3:12 ب.ظ

  خواب دیدم در توالت فرنگی مدفوع بسیار کلفتی ریختم که هر کار میکردم و سیفون میکشیدم پایین نمیرفت.مجبور شدم اونو تو یه پلاستیک بریزم که بنظرخیلی بزرگتر شده بود.و اونو بیرون انداختم و حالم داشت بهم میخورد

  • یاسین صداقت در 1399/02/08در3:53 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع نشان از بدی ندارد و به گفته معبران نشان از رهایی از غم و غصه دارد و اینکه شما به همان اندازه که مدفوع در خواب دیده اید از ناراحتی رهایی می‌یابید و اینکه در تعابیر دیگر آمده است که چون انسان رهایش از غم به وسیله پول است نشان بر مال و ثروت هم دارد
   سربلند و پیروز باشید.

 115. سلیمی در 1399/02/07در12:12 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که با مادر شوهر و جاریم به مسجدی رفتیم برای ختم که پسرم که پنج سالشه دستشویش گرفت وقتی همه با هم رفتیم هر توالتی که رفتم کاسه ها پر مثل کوه مدفوع بود رفتم دنبال ی توالت تمیز بگردم که یک دفعه برگشتم دیدم پسرم با سر هی میفته تو کوه مدفوع وبلند میشه اوق میزنه گریه میکنه و دوباره و دوباره ،که از صدای جیغ خودم از خواب پریدم

  • یاسین صداقت در 1399/02/09در0:15 ق.ظ

   با سلام تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و اینکه مدفوع در خواب رهایی از غم و ناراحتی است و اینکه شما به همان اندازه که مدفوع دیده اید خو شی خواهید دید و مدفوع در واقعیت زشت و نجس است در خواب بسیار خوب و نشان از مال هم میتواند داشته باشد و به گفته معبران تعبیر خواب مدفوع پول است به ان خاطر که انسان با به دست اوردن پول از غم رها میشود و شاد و سرخوشی را برای او به ارمغان میاورد.
   سربلند و پیروز باشید .

   • سلیمی در 1399/02/09در7:20 ب.ظ

    بسیار ممنونم

 116. مهدي حسن در 1399/02/06در9:12 ب.ظ

  مادرم خواب ديده كه پدرم كه فوت شده اومده پسره من رو با خودش ور داره ولي منصرف شده پدرم و پسرم كه هم اسم پدرم هست رو ميده به مادرم با اتاقي پر از مدفوع پسرم كه مادرم ميخواهد ببرد بچم رو بشوره ميگه كه اين اتاق رو تميز نكنه و حسن كه اسم پسرم هست پدرم ميگويد خيلي پسر خوبي هست ؟ اين چه تعبيري داره ؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/07در5:45 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما می‌تواند بر این معنی باشد که خیر است وه به گفته معبران اگر میت چیزی شما بگیرد نشان از دست دادن آن چیز است و اینکه بر شما برگردانده است و از این امر پشیمان شده است نشان از این دارد که بچه شما محفوظ است انشالله و اینکه تعبیر خواب مدفوع نشان از رهایی از غم و ناراحتی است و اینکه اتاق پر از مدفوع بر این معنی میتواند باشد که شما به همان اندازه از ناراحتی و غصه رهایی می یابید و از آنجا که انسان با پول و ثروت مشکلاتش حل می‌شود واز غم رهایی می‌یابد مدفوع را به عنوان پول هم تعبیر کرده اند.
   سربلند و پیروز باشید.

 117. کیانی در 1399/02/04در9:56 ق.ظ

  سلام . من خاب دیدم توی توالت ک در نداش اما با گل و گیا درشو پوشونده بودم نشسته بودم و کارمو ک انجام دادم خاهرم صدام کرد و یادم رف ک تمیز کنم توالت رو . و بعدش داداشم رف توالت ک داد زد بهمه گف و من کلی گریه کردم . و چن دیقه بعدش مامان و خاهرم توی توالت نشسته بودن داشتن کیک میپختن و سرخ میکردن . انگار از مدفوع من .دقیق یادم نیس !

  • یاسین صداقت در 1399/02/06در10:06 ق.ظ

   با سلام
   این خواب نشان از میتواند داشته باشد که شما را خیری در راه است که برای همه ملموس نیست و ممکن است کسی یا کسانی از نزدیکانتان از این موضوع حسادت به بار اوردند و شما را دل ازرده کنند ولی این خواب نویدی برای شما دارد که در انتظار رزقی حلال باید باشید که به شما می رسد ولی همه را از ان منتفع نکنید.
   سربلند و پیروز باشید

 118. حامد ازادپور در 1399/02/03در7:20 ق.ظ

  سلام من خوابشماره دیدم که از مغازه مشتریم میام بیرون میرم خونمون در راهمورد رفتن به من بستنی فروشی که به پدرم بستنی میده دیدم داشتن استراحت میکردن قرار بود از جایی رد بشم اونا بهم گفتن که اونجا مدفوع چسبیده تنه درخت بود نمیونی رد بشی منم گفتم مگه کاری داره خواستم رد بشم مدفوع گرفت به پام و بعد خنده اونا من مشغول پاک کردن مدفوع با همون درخت شدم
  ممنون و سپاسگذارم از وقتی که میزارید

  • یاسین صداقت در 1399/02/04در11:05 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع نشان بر رهایی از غم دارد و خنده دیگران بر شما نشان از پیشرفتی خواهید کرد و دیگران بر شما غبطه خواهند خورد و مدفوع در تعابیر دیگر هم پول میباشد.
   سربلند و پیروز باشید.

   • Sheyda در 1399/02/21در10:33 ق.ظ

    من در خواب دیدم مدفوع کرده و ان را از دیگران قایم میکنم

    • یاسین صداقت در 1399/02/23در10:48 ب.ظ

     با سلام
     تعبیر خواب شما نشان از وجود مالی دارد که شما را از غم میرهاند و خوشحال میکند به ان اندازه که دیده اید از غم رهیایی پیدا خواهید کرد و مشکلتان احتمالا رفع خواهد شد . دلیل پنهان کردن شما این است که دوست ندارید دیگران از وجود مالتان با خبر باشند .
     سربلند و پیروز باشید .

 119. در 1399/02/03در3:05 ق.ظ

  من خواب دیدم انگار تو یه خونم بین چندین نفر و زیاد بودن اشنا ها و فامیل من توی حیاط جایی که تقریبا همه دید داشتن مدفول کردم و بعدش دنبال این بودم که چجوری پاکش کنم تا کسی نفهمه

  تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/04در3:44 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع نشان از رهایی از غم است و همانقدر که مدفوع دیده اید به همان قدر رهایی پیدا خواهید کرد که در تعابیر دیگر مدفوع را پول تعبیر کرده اند و نیک است.
   سربلند و پیروز باشید.

   • Sheyda در 1399/02/21در10:38 ق.ظ

    من در خواب دیدم در کنار فامیل مدفوع کرده و همراه خواهرم سعی داریم ان را از دیگران قایم کنیم

    • یاسین صداقت در 1399/02/24در11:02 ق.ظ

     با سلام
     تعبیر دیدن مدفوع در خواب رهایی است.
     در این خواب برای شما نمایان شده است که شما را رزقی در راه است که ممکن است رهایی از غم و یا ناراحتی باشد و از این رو بدانید که ممکن است در رسیدن به ان خواهر شما هم سهیم باشد.
     ولی راجع به انکه در خواب سعی کرده اید که ان را از دیگران پنهان کنید دو حالت وجود دارد: اول انکه شما این رزق را از اقوامتان پنهان می کنید و دوم انکه طبیعت زندگی واقعی در خواب های ما هم اشکارا می شود و در اینجا این طبیعت ذهنیت شما بوده است که تلاش در پنهان کردن این موضوع داشته است.
     سربلندو پیروز باشید

 120. صادق در 1399/01/28در1:25 ب.ظ

  سلام.من دیشب خواب دیدم که انگار تو محل کار بودم رفتم دستشویی اما دستشویی گرفته بود و پر از مدفوع بود بعد من دستشویی رو شستم وتمیز کردم.در ضمن من دو سه سال که خیلی گره تو کارم افتاده.ممنون میشم تعبیرشو بگید.

  • یاسین صداقت در 1399/01/29در0:28 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب دیدن مدفوع نشان ار رهایی از غم و غصه است و اینکه در محل کارتان دیده اید می‌تواند تعبیر بر این باشد که از آنچه از غم رها یابید پول به دست آورید و هر چه مدفوع بیشتر رهای از غم و ناراحتی بیشتر و بهتر است. انشالله که گرفتاریتان حل می‌شود.
   سربلند و پیروز باشید.

  • F در 1399/01/31در9:57 ق.ظ

   سلام.من دیشب خواب دیدم رفتم تو کوچه و مدفوع کردم از طبقه دوم یا سوم ساختمان روبروی خانمون که تازه ساخته یک کارگر هم از اون بالا داشت منو نگاه میکرد من دو دفعه اینکارو کردم و اون کارگر هم هر دفعه منو دید میزد.(و اما در واقعیت ؛ ساختمان روبرو مربوط به یکی از همسایه های پولدارمونه تا این ساختمون تکمیل بشه از دست خودشو کارگراش خیلی اذیت شدیم گردو خاک و سر وصدا و دید زدناشونو…ما هم خانواده ایی زحمت کش و تحصیل کرده و باحجب و حیایی هستیم و اوضاع مالیمون هم زیاد خوب نیست و همه مجردای سن ۳۵ تا ۴۵ ساله هستیم و خیلیهامون کار درست حسابی نداریم کلی مشکلات داریم خونه مون هم یه خونه قدیمی یک طبقه س). ممنون میشم تعبیر خوابمو بفرمایید.

   • یاسین صداقت در 1399/02/02در8:55 ق.ظ

    با سلام
    در این خواب انگونه که شما اشاره کرده اید احتمالا تعبیری بدین شکل داشته باشد که شما را خیری و رزقی حلال خواهد رسید که احتمال قوی یا به واسطه ی همان همسایه ی مذکور است و یا اینکه یکی از همسایه های شما و این خواب شما رانوید همچون چیزی داده است.
    سربلند و پیروز باشید

 121. فاتحی در 1399/01/27در8:12 ق.ظ

  با سلام من خواب دیدم مهمان داشتم زیاد وسط مهمانی روی فرش زیر خد را کثیف کردم خیلی زیاد هر کاری میکردم که دیگران متوجه نشوند ولی همه فهمیدند و مهمانها همه رفتند و منو همسرمو خانواده خودم در خانه ماندیم ومن بخاطر این موضوع گریه میکردم چون همسرم اینقدر حرف زد مهمانها فهمیدند که من مدفوع کرده ام ممنون میشم تعبیرش رو بگید
  من و همسرم مشغول اماده سازی مغازه هستیم ولی خیلی استرس داریم که آیا این مغازه جواب میدهد یا نه

  • یاسین صداقت در 1399/01/28در10:57 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع نشان از رهایی از غم و غصه است و همانقد مدفوع ببینید همانقد ازناراحتی رها میشوید و معبران آن را پول می‌دانند چون نارحتی بیشتر افراد از نبود پل و شادی از داشتن آن است. خواب شما خیر است و گریه در خواب شادی و سرخوشی است. انشالله
   سربلند و پیروز باشید

 122. Shirin در 1399/01/26در2:18 ب.ظ

  سلام
  خواب دیدم ی فرزند پسر بدنیا اوردم و بعد مدتی بعد پوشکش پراز مدفوع اسهلال مانند بود بردم ک بشورمش بچه دوباره مدفوع کرد ی طور اسهال مانند پا پاشید رو پام و در ادامه بزرگ شدن پسرمو دیدمو ی پسر دیگه بدنیا اوردم و اونم بزرگ شد

  • یاسین صداقت در 1399/01/26در9:28 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع خوب است و نشان از بدست آوردن مالی دارد که شما از از ناراحتی و رها می‌کند. و اینکه تولد فرزند برای خانمها امری طبیعی است و اینکه نشان از خیر دارد و اما احتمالا خبری ناخوشایند شاید بشنوید اما شما را خیلی ناراحت نمی‌کند. سربلند و پیروز باشید

  • احمد احمدی در 1399/01/27در7:23 ق.ظ

   سلام من الان بالغ بر 10 بار یک خواب رو به گونه های متفاوت در اداره یا بانک دیدم که هر بار من داخل بانک دستشوییم میگیره ولی میرم با توالت های فراوان در بانک مواجه میشم ولی هیچکدام قابل استفاده نیستند خودم هم کارمند بانکم یه بار هم که قابل استفاده بود داشتم مدفوع میکردم ولی همکارانم منو میدیدند که دارم مدفوع میکنم میخواستم بدونم چرا فقط داخل بانک دستشوییم میگیره و چرا هر بار که میرم قابل استفاده نیست من میگم شاید بخاطر سپرده و بهره و سود پولی هست که داریم ماهیانه از بانک میگیرم باشه ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید با تشکر

   • یاسین صداقت در 1399/01/28در9:01 ب.ظ

    با سلام
    تعبیر خواب شما خوب است و بدی در آن نیست و تعبیر مدفوع نشان از رهایی از غم و غصه است. و اینکه هر چقد در خواب مدفوع ببینید از غم رهایی می‌ یابید. و اینکه بان را در خواب ببينيد علت محل کار شماست و اینکه اگر از بانک سودی به علت سپرده به شما پرداخت می‌شود و اگر شک ندارید از لحاظ شرعی حلال است هیچ ربطی به این خواب ندارد.
    سربلند و پیروز باشید

  • …………. در 1399/01/27در12:41 ب.ظ

   سلام.من دیشب یه خواب عجیبودرهم دیدم که تعبیرش خیلی برام مهم هست.لطفا جواب بدید.
   توی خواب دیدم یکی از سینه هامو با دستم فشار میدم و ارضا میشم،بعدش یه کم دیگه سینمو فشار دادم ازش شیر امد که دادم دخترم خورد.بعدش دیدم خونه مادرشوهرم اینا هستیم که توی حیاط مادرشوهرم داشت اش میپخت اما من به جای سبزی اش بهش سبزی قورمه سبزی دادم ریخت.اون طرف حیاط هم خواهر شوهرم داشت تو حوض گوجه فرنگی اینا سرخ میکرد.بعدش دخترم گفت من دستشویی دارم من بردمش دستشویی که توی حیاط بود وقتی داخل دستشویی شدم پراز مدفوع بود که من اعصبانی شدم که شما چرا انقدر بیسلیقه اید وقتی مدفوع میکنید بشورید بعدش شروع به شستن کردم برگشتم دیدم دخترم داره به مدفوع ها دست میزنه همونجا بیدارشدم

   • یاسین صداقت در 1399/01/29در0:53 ق.ظ

    با سلام تعبیر خواب شما چند وجح دارد و اول اینکه سینه و پستان به معنی دختر است و نشان از آن دارد که خیری به دختر شما میرسد و خانه مادر شوهر نشان از جلسه رسمی که برای شما پیش می آید و باید در آن صادق باشید. و مدفوع در خواب نشان از رهایی از غم و بدست آوردن مال و پول است.
    سربلند و پیروز باشید.

 123. نعیم رمضانی در 1399/01/25در3:05 ب.ظ

  سلام مادر بزرگم۱۰سال پیش فوت کرده یه ماه پیش خواب دیدم توی حموم هستم مادربزرگم اومد وکل حموم رو مدفوع کرد…دیشب هم خواب دیدم خودم داخل آرایشگاه مادرم که توالتش وسط سالن بود داشتم مدفوع میکردم تمام مدفوع من پنبه بود وقتی تو لگن توالت و نگاه کردم پراز خون بود با تکه های مرغ (مرغکه از مرغ فروشی میخریم و خرد میکند برایمان)

  • یاسین صداقت در 1399/01/26در9:37 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما چند قسمت است اول اینکه به شما دوست عزیز عرض کنم که از طرف مادر بزرگ شما ارثی به جا گذاشته شده است که شما به آن چشم دارید احتمالا و بدست آوردنش برای شما نشان از رهایی از مشکلاتتان است و انشالله صورت می‌گیرد در قسمت بعدی خوابتان اینکه مدفوع را پنبه ببینید نشانه خوبی است مدفوع در خواب رهایی از غم است و پنبه در خواب نشان از خیری پاک و تمیز که به شما میرسد
   و اینکه مرغ را به صورت تکه شده دیده اید و در خون نشان از مالی حلال دارد که مادرتان به دست می آورد و دیگران آن را ضایع می‌کنند. در اینجا هم نشان از مال است و هم محبت مادرانه.
   سربلند و پیروز باشید

 124. یونس قیاسی در 1399/01/25در0:35 ق.ظ

  سلام من دوشب پیش خواب دیدم در دستشویی در حال مدفوع کردن هستم و فردا شب باز خواب مدفوع دیدم اینبار به شکل دیگه در حالت سرپا در یک سالن کنار یک کمد که تیکه های مدفوع رو با پا میزدم زیر کمد. درست بعد از این خواب خواب فرار از دست سگ رو دیدم البته این خواب ترس از سگ تو طول زندگیم زیاد تکرار شده ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید

  • یونس در 1399/01/25در0:40 ق.ظ

   سلام من دوشب پیش خواب دیدم در دستشویی در حال مدفوع کردن هستم و فردا شب باز خواب مدفوع دیدم اینبار به شکل دیگه در حالت سرپا در یک سالن کنار یک کمد که تیکه های مدفوع رو با پا میزدم زیر کمد. درست بعد از این خواب خواب فرار از دست سگ رو دیدم البته این خواب ترس از سگ تو طول زندگیم زیاد تکرار شده ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید

   • یاسین صداقت در 1399/01/26در9:45 ب.ظ

    با سلام
    خواب مدفوع تعبیرش نیک است و رهایی از غم و غصه است و به هر اندازه که مدفوع دیده اید همان اندازه از غم و غصه رهایی می‌بینید و معبران بزرگ رهایی از غم و غصه را برای ما به دست آوردن مال و ثروت می‌دانند. و اگر شما هر ناراحتی دارید که می‌خواهید از آن رها شوید صورت می‌گیرد انشالله.
    تعبیر خواب سگ دشمن است و دوم اگر به شما آسیب نزد دوسنی وفادار. و اینکه ما ترسها و استرس هایمان را همیشه با خود به خواب می‌بریم و در آنجا به خواب افتادن از ارتفاع و فرار از سگ و حیوانات وحشی تجربه میکنیم. تا میتوانید روامتان را به آرامش دعوت کنید.
    سربلند و پیروز باشید

  • یاسین صداقت در 1399/01/26در9:22 ب.ظ

   با سلام
   خواب مدفوع تعبیرش نیک است و رهایی از غم و غصه است و به هر اندازه که مدفوع دیده اید همان اندازه از غم و غصه رهایی می‌بینید و معبران بزرگ رهایی از غم و غصه را برای ما به دست آوردن مال و ثروت می‌دانند. و اگر شما هر ناراحتی دارید که می‌خواهید از آن رها شوید صورت می‌گیرد انشالله.
   تعبیر خواب سگ دشمن است و دوم اگر به شما آسیب نزد دوسنی وفادار. و اینکه ما ترسها و استرس هایمان را همیشه با خود به خواب می‌بریم و در آنجا به خواب افتادن از ارتفاع و فرار از سگ و حیوانات وحشی تجربه میکنیم. تا میتوانید روامتان را به آرامش دعوت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

   • یونس در 1399/01/27در6:50 ق.ظ

    سپاس

 125. من در 1399/01/24در6:47 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر باشه ببخشید اگه امکانش باشه میشه تعبیر تعمیم شدن تو خواب رو بفرمایین یعنی چی؟؟
  من خواب دیدم پسر عمم بمن کادو داد گفت ب مناسبت تعمیم شدنته..
  خیلی ممنون از پاسخگوییتون.

  • یاسین صداقت در 1399/01/25در10:35 ق.ظ

   با سلام
   تعمیم یعنی بسط دادن و به معنای این است که شما چیزی را بسط بدهید و یک قانون را برای چیز دیگر هم استفاده کنید اما اینکه به شما گفته اند تعمیم شدنت مبارک بسیار گنگ و مجهول است ولی میتواند اشاره ای به مسیری که در زندگیتان در حال ادامه دادنش هستید اشاره داشته باشد که اگر شما در این مسیر در حال تقلید از کسی هستید ایشان بابت این موضوع اشاره ای کرده اند.
   در غیر اینصورت باید بگردید تا به نتیجه برسید و یا منتظر خواب دیگیری برای تکمیل ان باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 126. سارا قاسمی در 1399/01/23در11:22 ق.ظ

  سلام خوابیدم تو خونه کسی مهمونی هستم فامیل نیستن تازه آشنا شدیم مرد زن میان سن اما رفتن برم دستشویی یکی اونجا بود فامیل بود بهم گفت دستشویی اینجاست بهم نشون داد دستشویی در مدفوع بود در آب شناور هم روی. کاشی اونجا نرفتم توهم دستشویی داشتن اجازه کردم درحالی که فکر کنم بعضی ها همون جوری میرفتن من اجازه گرفتم از خانوم بعد شوهرش بابا درباره کتاب حرف زد گفتم پدرم فوت کرده کتابی نوشتی بعد فوتش چاپ کردم گفتم درباره چی انگار خودشون مذهبی بود ممکن لباس روشن کوتاهی تنم بود گفتم من همین جوربزرگ شدم گفت همین رنگی ها میپوشی گفتم آره که به دردتو نمیخوره رفتم دستشویی تو حموم هرچی مدفوع میگردم تموم نمیشد انگار یبوست بود با دست فشار میدادم تا دستشویی برم اون خانوم ماهی تابه هم تموم گذاشته بود اما همون جور دستشویی سعی کردم که زودتر تموم بشه برم بیرون نگران بودم زشته اینه همه دستشویی موندم دیدم مامانم اومد پیشم هستش نشسته کتاب یا گوشی چه دستش هستش میخونه هی با من حرف میزنم میگم مامان تموم نمیشه هم درباره مرد زنش که معلم هستن کتاب با مادرم حرف میزنم مامان استکان هم آورده میگه بعد بشور با زور زیاد تموم میشه اما نگار رود بیرون اوردم یه مخزن انگار پلاستی میذارم سر جاش مدفوع زیاد هستش اما بدون جمع شدن پایین می‌ره اما انگار در هم قیافه مدفوع چین واچین باشن.مادرم کلا کنارم هستش تا تموم مبشه همین انگار ترسم که ابرو ریزی شد آنقدر دستشویی موندم کمتر کرده ممنون که جواب بدین

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در11:48 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما از چند وجه تشکیل شده است که یاید ان را به صورت جداگانه تعبیر کرد
   اول از همه رفتن به مهمانی در خواب و صحبت کردن در مورد کتاب و پوشش نشان از این دارد که شما در اینده نه چندان دور احتمالا وارد مصاحبه کاری و یا جلسه های خواستگاری که پیش می اید می شوید ودر مورد تعبیر مدفوع این رابه شما بایدعرض کردکه مدفوع درخواب بد نیست و نشان از رهایی از غم و غصه دارد و به هر اندازه مدفوع دیده اید به همان اندازه از درد غم و پریشانی های روزمره رهایی پیدا خواهید کرد و در این امر مادر شما در کنار شما خواهد بود و برای شما دعاهای نیک و خیر را بدرقه راهتان خواهد کرد و نشان دیگر مدفوع میتواند پولی باشد که به شما میرسد که به واسطه کاری که خواهید داشت به دست شما میرسد در این خواب تلاش و زحمت بسیار برای شما روشن است پس از هیچ تلاشی برای پیش برد اهداف و یا مسولیت های پیش امده اهمال به خرج ندهید .
   سربلند و پیروز باشید

 127. ا عصی در 1399/01/21در12:16 ب.ظ

  باسلام
  حدود ساعت پنج و شش صبح (امروز نیمه ی شعبان سال ۹۹ است) بود که خوابی دیدم. جایی میهمانی دعوت بودم، نمیدونم ناهار یا شام، بعد از شام دسشوییم گرفت، دسشویی ها پر بود از آدم. جایی پیدا نکردم، و اومدم یک گوشه ی سفره ی غذا مدفوع کردم، دیدم چندنفر از اقوام دارن نگاهم میکنن، پارچه ای گرفتم جلوم که نبینن بعد خودم رو پاک کردم، بعد ازون هم گوشه ی سفره رو جمع کردم، موقع رفتن مهمونها و من، فامیلمون که مهمونی داد کلی تشکر کرد از حضورم! و اونجا فهمیدم سفره ی نذری بوده
  ممنون میشم تعبیری هست در این مورد بفرمایید.

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در11:13 ق.ظ

   با سلام
   خوابی خیر است و همین بس که در خواب دیدن ضیافت و ان هم نذری بسیار برای بیننده ی خواب نیکو است و دیگری مدفوع است که نشانهی رهایی از غم و ناراحتی است واین خواب بیانگر ان است که شما به رزقی از طرف شخصی دست خواهید یافت که ایشان به نوعی انسانی مومن هستند و حتی ممکن است همان شخص داخل خواب باشد.
   سربلند و پیروز باشید

   • ا عصی در 1399/01/23در2:12 ب.ظ

    ممنونم بزرگوار❤️

 128. سپیده در 1399/01/21در10:21 ق.ظ

  من خواب دیدم با یکی از نزدیکان به منزل آشنایی رفتیم ، در ورودی خانه دستشویی بود که سقف نداشت ، نزدیکم گفت که برود دستشویی ، و مدفوع کرد و بعد از آن خورد ، از بعد از نماز تا حالا نتونستم بخوابم ، تعبیرش چیست

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در10:03 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل خواهد بود که آن شخص به واسطه ی کاری یا شغلی ( که در اینجا ممکن است اشاره ای به ان شده باشد که به ایشان مربوط است) به خیری بسیار نیکو دست خواهد یافت و یا از رنج و غمی که بدان درگیر است رها خواهد شد.این شغل ممکن است به شکلی باشد که محل کار شما جایی مسقف نیست.
   سربلند و پیروز باشید

 129. علی احمدی در 1399/01/21در4:40 ق.ظ

  خواب دیدم که تو اتاقه نیمه ساخته داشتم میریدم ک یهو یه دختری از خونه ی پیش این اتاق اومد ببرون منم از ترس بلند شدم و تفنگ کلاشنیکف تو دستم بود سمت دختره گرفتم بعد یواش یواش رفتم عقب وعقب وبعدش یهو فرار کردم هی میدویدم شلوارم پایین بود یعنی تو خیابونا لخت بودم و مدفوع کامل رو پاهام افتاد و کلا پاهام از بالا به پایین پر از مدفوع بود بعد از دویدن رسیدم پیش یه باغی ک اونور باق اتاقی بود و وسطای باغ لوله اب داشت منم سریع دویدم سمت لوله اب اسلحه رو روی زمین پرت کردم ورفتم پیش لوله و خودمو شستم کل پاهامو شستم درحالی ک میشستم یک بچه پیش من اومد وداشت فقط نگا میکرد بم بعد که کاملا تمیز شدم لباسمو پوشیدم بعدش یهو ازاون اتاق یه زن ومردی اومدن بیرون منم تا اونارو دیدم پا به فرار گذاشتم و رفتم سمت اسلحه ام که انداختمش زمین اونو بر داشتمو به دویدنم ادامه دادم…. ببخشید که طولانی بود ولی این کل خوابی ک دیشب دیده بودم.خاهشا اونو تعبیر کنین ک بدونم چیه این چند روزه خیلی مشکلات افتاده رو سرم بخدا…خیلییییییییییدممنون وخسته نباشی برادر

  • یاسین صداقت در 1399/01/21در9:07 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع رهایی از غم و غصه است و اگر غم شما با پول رفع شود نشان از پول است که به شما میرسد و اسلحه و فرار شما نشان از ترس شما و دفاع از خود در برابر مشکلاتتان است که نشان از بار منفی افکارتان دارد.
   سربلند و پیروز باشید

 130. مسعود در 1399/01/20در11:21 ب.ظ

  سلام خاب دیدم دارم تو ی چهار دیواری مدفوع میکنم دستشویی بود بعد ی سگ میاد از روی دیوار میپره دسشویی ی سگ بزرگ من از ترسم از اونجا فرار میکنم ولی میبینم سگه داره مدفوع منو میخوره تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/21در1:39 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع خوب است و نشان از رها شدن از غم و رنج است و بیشتر بزرگان آن را هم پول و مال می‌دانند. و اینکه ترس شما از سگ نشان از دشمن دارد که به مال شما دست درازی می‌کند.
   سربلند و پیروز باشید

 131. مجید در 1399/01/20در6:56 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم تو دست شویی ریدم جلوی روشوی یعنی مدفوع رو زمین بود رویه سرامیک بودن
  ممنون میشم جواب بدین

  • یاسین صداقت در 1399/01/21در2:13 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب مدفوع خوب است و نشان از رها شدن از غم است و وجود مال و ثروت که آنرا به دست می آورید.
   سربلند و پیروز باشید

 132. محمدعلی در 1399/01/20در1:16 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که عروسی من هست و فامیل ها دارن میرقصن ومنن اصلا عروس رو ندیدم تو عروسی.میشه بگیدتعبیرش چیه لطفا؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/20در10:54 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب بسیار خیر است و به این معناست که ایامی خوش در پیش دارید ولی منبع آن هنوز مشخص نیست پس از این رو باید بسیار همه چیز برایتان مشخص باشد و هر فرصتی را از دست ندهید.
   سربلند و پیروز باشید

 133. حامد در 1399/01/19در8:48 ق.ظ

  سلام …. من خواب دیدم از مدفوع خودم دارم به همسرم میدم که بخوره البته مدفوع من شکل سوسیس بود و او متوجه نبود تعبیر خوابم چی میشه

  • یاسین صداقت در 1399/01/20در10:29 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که خیر و زیادتی عظیم از طرف شما برای ایشان و در کل زندگیتان رخ خواهد داد.
   سربلند و پیروز باشید

 134. جمشید در 1399/01/18در8:56 ق.ظ

  با عرض سلام .
  خواب دیدم که فرج خانمم را می لیسم . بعد از خواب بیدار شده . دوباره پیوست خواب دیدم که خانم من برهنه است و کمی غایط در مقعدش اشکارا است . برایش میگویمم که فکرت است میگوید بلی . شلوار خود را کش میکند و کوشش میکند به یک قسمی بیر ون رود . بعد کمی غایط به فرش خانه هم دیده میشود . وقتی متوجه میسازمش اعتنا نمیکند و میگوید بانیش. لطفا تعبیرش را بنویسید و لطفا نامم پنهان باشد

  • یاسین صداقت در 1399/01/20در10:04 ق.ظ

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و در تعابیر امده است که دیدن جماع با همسر خود اگر در خواب بدون لذت باشد به معنای سهل شدن کارهای دنیوی شماست و تعبیر مدفوع انسان هم موازی با این تعبیر ایت و به معنای برطرف شدن مشکات است و بدانید که تمام این ها در کنار همسر شما معنی پیدا می کند.
   سربلند و پیروز باشید

 135. جواهری در 1399/01/17در3:11 ب.ظ

  سلام مادربزرگم چند روز پیش فوت شدن دیشب خواب دیدم داخل خونه در حال تدارک مراسم ختم هستن و من تو حیاط با چند نفر از فامیل هستم یهو دستشوییم میگیره حالت اسهال و همونجا کلی مدفوع میکنم و بقیه تعجب میکنن خودم خیلی خجالت میکشم و از یه نفر میخوام برام لباس بیاره تا خودمو تمیز کنم و با شلنگ آب خودم و حیاط و بشورم خیلی هم بابت این کارم استرس داشتم تعبیرش چیه؟ ممنون میشم بگید

  • یاسین صداقت در 1399/01/19در9:56 ق.ظ

   با سلام
   احتمالا به واسطه ی فوت ایشان پس از مدتی یا خیری مالی به شما خواهد رسید که مقدار ان مطرح نیست و یا اینکه از غم و ناراحتی رها خواهیدشد.
   برای ایشان هم حتما خیرات دهید
   سربلند و پیروز باشید

  • محمد ا در 1399/01/20در2:13 ق.ظ

   سلام،خواب دیدم دارم از تلویزیون پشت صحنه فیلمی ایرانی را میبینم و مشخصن آقای مهران رجبی بود داشت روی زمین حرکت شنا در آب انجام میداد که با جلوه‌های بصری تبدیل به شنا در دریا بشه و بعدش متوجه شدم با جمع زیادی تو ی ساختمان چن طبقه اسیر گروهی شبیه داعش هسیم یکی از دوستان قدیمی هم اونجا بود بعد یکی از داعشیا نظرش بهم جلب شد و داشت بنام اسمم را به همکارش میگفت ترسیدم و تصمیم به فرار گرفتم رفتم که فرارکنم بعد برگشتم دوستم را هم با خودم همراه کردم از ی پنجره فرستادمش بیرون و خودم از پنجره دیگه با طناب رفتم پایین(نمیدونم کی این رنجر بازیها یاد کرفتم)پریدم توی بالکن طبقه پایینی از اونجا باز پریدم ی طبقه پایینتر ی جایی مث حیاط خلوت بود و دو نقطه‌ی دایره بزرگ مدفوع اسهالی انسان کنار جایی بود که فرود اومدم مثلاً دوتا دایره به قطر حدود یک متر بوی تعفن شدیدش احساس کردم و دیدم انگار دونفر زیر پتو خوابیدن گفتم برم اسلحشون بردارم اما از بوی تعفن بیدار شدم ساعتی که بیدار حدودای یک نیمه شب بود.

   • یاسین صداقت در 1399/01/23در8:02 ق.ظ

    با سلام
    این خواب با وجود آنکه در محیطی طولانی و داستانی رخ داده است به این تعبیر است که احتمالا شما دوستی خواهید یافت که صادق است اما شما حس بر آن دارید که ایشان صداقت ندارد و وجود ایشان پسس از مدتی مایه ی دست یابی شما به خیری عظیم است.
    سربلند و پیروز باشید

 136. سام در 1399/01/17در11:06 ق.ظ

  سلام ..
  من اخبرا در محل کارم باشریکم به مشکل برخوردیم قصد جدایی و تحویل کارگاه رو داشتیم و من پشیمون شدم وبعدشاز خدا خواستم‌راه درست رو نشونم بده خابیدم و خواب دیدم که در داخل دستشویی محل کارم ادرار و مدفوع میکنم دارم آب میریزم که کثیفی بره که ی دفعه یکی از کارگرهامون از راه میرسه و میبینه و از خواب میپرم

  • یاسین صداقت در 1399/01/19در9:36 ق.ظ

   با سلام
   این خواب بسیار خیر است و به این معناست که در مسیری که گام گذاشته اید اگر هدفتان را مشخص کنید و برای رسیدن به ان از هیچ فرصتی دریغ نکنید قطعا به خیر و برکتی مناسب دست پیدا خواهید کرد که به واسطه ی کارتان است.
   سربلند و پیروز باشید

 137. رها در 1399/01/17در6:37 ق.ظ

  سلام.من یک زن متاهل هستم.خواب دیدم ک شب عروسی من هست با پسرهمسایه مون ک خیلی کوچیکتر از من هست و من اصلا راضی ب این عروسی نیستم.بعدش میبینم ک دسشویی میرم و مدفوع میکنم و اب میریزم ک بره اما نمیره و کسایی اونجا هستن منتظر برا همون من سریع میام بیرون.در ضمن دسشویی نبود فقط یک سنگ بود
  تعبیرش چی میتونه باشه.

  • یاسین صداقت در 1399/01/17در10:03 ق.ظ

   با سلام
   اگر در خواب خود عروسی را ندیده اید و فقط دانسته اید که قرار است این اتفاق بیفتد بسیار خیر است و دلیل بود بر شرف و عزت و زیادتی مال.و از طرفی مدفوع هم در خواب رهایی از رنج و غم است و هردوی این الگوها در خواب شما هم سو هستند و انشالله که خبری و اتفاقی خوش در راه شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 138. محمد در 1399/01/16در6:28 ب.ظ

  سلام خواب دیدم از آسمان روز چنان تگرگ می‌بارد که گویی میخواهد قیامت شود سراسیمه از آسانسور خاستم برم پایین پارکینگ ماشینمو جایی بزارم تگرگ خرابش نکنه تا به طبقه پارکینگ رسیدم داخل آسانسور شروع کردم به مدفوع کردن (حالت اسهال) زمانی رسیدم پارکینگ دیدم تمام همسایه ها در پارکینگ دارن کمک هم میدن دانه های تگرگ خارج میکنن از خجالت کارم برگشتم طبقه خودم که مدفوع داخل آسانسور بشورم شستم و راحت شسته شد

  • یاسین صداقت در 1399/01/17در10:21 ق.ظ

   با سلام
   دیدن تگرگ در خواب در حالتی که شما دیده اید بسیار خیر نیست اما میتوان گفت که بدانید که ممکن است شما از مشکلی که همه را در برمیگیرد و برای همه خطرناک است مصون بمانید و این بسیار خیر است اما باید بسیار اگاه باشید زیرا خواب ها گاهی فقط برای آگاهی بیننده ی آن هستند.تعبیر مدفوع د رخواب هم رهایی از رنج و غم است.
   سربلند و پیروز باشید.
   تعبیر خواب تگرگ آلامتو

 139. سینا در 1399/01/15در5:28 ق.ظ

  سلام
  خواب دیدم چند جا دستشویی های شهر شلوغ هست بعداز کلی تو سف موندن نوبتم که شد دیدم شیرهای آی باز دستشوئی‌ها گرفته و مدفوع روی آب در حال حرکت و مردم باسختی میرن اونجا
  اعتراض کردم که این چه وضعییه و آقایی بین جمع بود که جا افتاده و خوش رو بود پاسخ داد همه شهر همینه
  گفتم همه شهر ولش کن اینجا باید درست بشه گفت دست ما نیست مسئولین انجام نمیدن
  گفتم بیخود کردن گفتم شما کی هستی گفت من مسئول این بخشم گفتم شما باید انجام بدی اومد پاسخ بده گفتم ساکت درستش کن. مردم رفتن بیرون و من خوشحال از اینکه حق شهروندیمو دارم میگیرم
  اون آقا چند نفری دورش بود یچیزی زیر لب گفت و اونا رفتن بعد رو به من کرد و گفت آقا شرمنده الان ردیفش میکنم و رفت بیرون هم زمان یکی از اون زیردستهای آقای مسئول که خیلی گنده بود با یک سنگ سفید بزرگ (فکرکنم سنگ نمک) دو دستی بالای سرش گرفته اومد داخل و گفت کجا خرابه و پرت کرد سمت سر من
  اومدم فرار کنم لباسمو گرفت افتادم زمین با یک دست کلی مدفوع برداشتم و زدم تو صورتش تو دهنشم رفت همین که حالش بد شد یغمو ول کرد منم الفرار.
  یک ربع قبل از اذان صبح بود که از خواب وهشت‌زده پریدم.
  ممنون از شما

  • یاسین صداقت در 1399/01/16در11:44 ق.ظ

   با سلام
   ممنون از ذکر جز به جز خواب برای تعبیر بهتر اما این خواب تا حدود زیادی بیشتر فضاسازی های ذهنی بوده است تا خوا در یک فضای واقعی شکل بگیرد و الگوهای که در خواب وجود دارد فقط چند مورد است که به انها باید پرداخت.
   اول انکه تعبیر مدفوع در خواب به معنای رهایی از رنج است.
   دوم انکه تعبیر دعوا و درگیری که در خواب هم هست به معنای تکدری است که از شخصی برای شما پیش می اید.
   تعبیر کلی خواب به این شکل است که در مسیر شما خیری نهاده شده است که شما بدان سست هستید و آن راه به چشم خیر نمی بینید و از ان هم بسیار متاثرید و باید دیدگاه خودتان را تغبییر دهید تا ان را ببینید و در مسیر این تغییر دیدگاه شما شخصی که احتمالا از نزدیکان شماست با شما دچار مشکل و کدورت میشود ولی به اسانی حل خواهد شد.
   پس حتما به زندگی خود بازنگری کنید و ببینید که چه خیری را که احتمالا برای همه هم در دسترس است اما برای شما سعادت در پیش دارد را نادیده میگیرید.
   تعبیر خواب دعوا کردن آلامتو
   سربلند و پیروز باشید

 140. ف ل در 1399/01/14در2:14 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که یک ظرف برنج رو خیسوندم که بپزم و بعد دیدم یک مدفوع تقریبا بزرگ که مال انسان است روی اب برنج ایستاده با تعجب اونو خالی کردم و دوباره شستم اما بازم دیدم روی برنج مدفوع هست توی خواب به اطرافیان گفتم لابد اینجا جن داره وگرنه کی میتونه در اب برنج مدفوع بریزه

  • یاسین صداقت در 1399/01/16در10:19 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب به این شکل است که شما در اینده ای نه چندان دور دست به شروع کاری برای رسیدن به رزق و روزی حلال خواهید زد و این خواب نوید رهایی از مشکلات سر راه را به شما میدهد که با اطمینان به خدا و تلاش خود به هدف خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 141. رها در 1399/01/14در11:23 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم درحال مدفوع کردن بودم و یه بچه تقریبا یکساله بغلم بود و نامزدم هم خیلی بیخیال روبروم منتظر بود کارم تموم بشه .کارم ک تموم شد خودمو شستم و هرکاری کردم و آب و با فشار زیاد گرفتم مدفوع پایین نمی رفت.دیشب هم با نامزدم دعوام شده بود.تعبیرش چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در 1399/01/16در10:16 ق.ظ

   با سلام
   این خواب ممکن است به این شکل تعبیر یابد که شما نعمتی را در دست دارید که میتواند سعادت شما را فراهم کند اما از ان غافلید و به چیزهای دیگری که به اندازه ی ان سرنوشت ساز نیستند توجه میکنید و باید بدانید که این خواب وعده ی رهایی شما از غم و ناراحتی هم که در اینده ممکن است برای شما پیش بیاید داده است و خوابی بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 142. ارزو حسینی در 1399/01/11در9:08 ب.ظ

  سلام خواب دیدم از. کف کارگاهم که اکثراوقات از. طبقات بالا اب میده باز. داره اب میاد وسط کارگاه داشتم تلاش میکردم که زیر. لوازم کارم نره اما دیدم اون سمت دیگه کارگاهم به وسعت کل کف کارگاهم کثیفه اول متوجه نشدم که اینا چین تا اینکه دیدم از قسمتی از. کارگاهم که محل رد شدن لولهای فاضلابه مدفوع داره بیروز میزنه از شدت حال بدی جیغ زدم و. به حیاط رفتم و پاهامو شستم وازشیراب خوردم

  • یاسین صداقت در 1399/01/13در9:34 ق.ظ

   با سلام
   این خواب ممکن است به علت اتفاقات روزمره ی شما که همان مشکلی که دارید باشد و در غیر این صورت به این معنا خواهد بود که شما از شغلی که دارید خیر بسیاری خواهید برد و این نویدی از اینده ای است که شما با تلاش در حال حاضر بدان خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 143. محیا در 1399/01/10در6:25 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که برادرم دستشویی رفته و در نمیاد منم مدفوع داشتم و نمیتونستم خودمو کنترل کنم بخاطر همین تو اتاق رو آشغالی مدفوع کردم و سعی کردم اونارو بردارم و بندازم یه جای دیگه که مدفوع تبدیل به تکه های مرغ شد و من حالم داشت بهم میخورد پیشه تعبیر این خواب رو لطف کنید

  • یاسین صداقت در 1399/01/12در7:19 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر مدفوع در خواب به معنای رهایی از رنج و غم است و همچنین تعبیر مرغ در خواب به معنای ماحصل زحمت های هر فردی است و انشالله این خواب به این معناست که شما اگر در راستای تلاش هایی که شروع کرده اید ادامه دهید و یا در اینده انشالله فرصتی دارید که به هدف برسید و نتیجهی خود را ببینید.
   سربلند و پیروز باشید

 144. محبوبه در 1399/01/10در12:18 ب.ظ

  باسلام ببخشیدمن خواب دیدم تودانشگاهم میخوام برم سرکلاس بایه آشنایی برخوردمیکنم به.من میگویدکارتتوبده به من منم بهش ندادم بعداونم بامن همراه شدتاکارتوازم بدزده تااینکه بعدازشروع یه مراسمی که باهم بودیم وقتی تموم شداومدم بیرون اومدم پیشش یه دفعه به من گفت لباسات چراهمه کثیفه همه لباسام پره مدفوع بود،بعدش انقددنبال دستشویی میگشتم که خودموتمیزکنم پیدانکردم بعدم بیدارشدم اگه تعبیرشوبگین ممنون میشم درضمن من درسم تموم شده باتشکر

  • یاسین صداقت در 1399/01/11در8:52 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر دزد در خواب به معنای دوست و صدیق است و دانشگاه هم ممکن است وجه اشتراک شما و ایشان باشد و اینکه در خواب ببینید که به لباستان به مدفوع اغشته است به این معنا میتواند باشد که شما به واسطه ی ان دوستی که دارید از غم و ناراحتی که در اینده بدان دچار میشودید و یا الان به ان دچارید رهایی خواهید یافت.
   تعبیر خواب دزد را هم میتوانید اینجا مطالعه کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 145. مونا در 1399/01/10در11:42 ق.ظ

  سلام من خواب دبدم که تو دستشویی در حال مدفوع کردن بودم که روبروی این دستشویی که تو حیاط خونه بود راه پله بود و پنجره توالت هم شیشه نداشت و یه آقایی که مستاجر خونه بود از راه پله ها اومد پایین و هی منو تماشا می کرد من عصیانی شدم و داد می زدم که برو ولی اون همچنان نگاه می کرد تا اینکه اومدم بیرون و بعد باهاش به شدت دعوا کردم و کلی بد و بیراه گفتم
  البته من بارها خواب دیدم که میخوام مدفوع کنم و همیشه جایی هستم که یا کسی سر می رسه یا میبینم که در معرض دید دیگران هستم و همیشه نگران این هستم که محلی که مدفوع کردم تمیز کنم

  • یاسین صداقت در 1399/01/11در9:00 ق.ظ

   با سلام
   تکرار خواب تعبیر شرقی ان را بی اعتبار میکند و این خواب ها بیشتر از دیدگاه روانکاوی باید مورد بررسی قرار گیرد و ممکن است که بدین شکل باشد که ناخوداگاه شما همیشه در زندیگتان میخواهد جلوی برملا شدن حقایقی را که خود از ان محافظت میکند بگیرد اما به هر صورت گاه و بی گااه تلاش هایی از طرف شما برای دست یابی به ان ها وجود دارد که سبب دیدن این خواب های میشود که همانا از نظر روانشناسی مدفوع کردن به معنای راحت شدن است.
   سربلندو پیروز باشید

  • مونا در 1399/01/11در9:28 ب.ظ

   ممنون از پاسختون
   ولی جوابگوی من نبود چون چیز خاصی برای پنهان کردن ندارم که نگران برملا شدنش باشم

   • یاسین صداقت در 1399/01/12در6:42 ب.ظ

    با سلام
    دوست عزیز تمام تعبیر خواب و علم معبری وابسته به احتمالات است و راجع به تعبیر خواب هم هیچ قطعیتی وجود ندارد و همه چیز به صورت حدس و گمان است .هرکسی هم که به شما بگوید که برا اساس این خواب قطعا فلان اتفاق خاص می افتد قطعا دروغی بیش نیست.زیرا هیچ کس توانایی گفتن و دیدن اینده را ندارد و این فقط مختص خداوند تبارک و تعالی است.
    سربلند و پیروز باشید

 146. امیر در 1399/01/09در9:26 ق.ظ

  سلام. من قبلاً مدام خواب می‌دیدم که شدیداً دوستشویی دارم و در یک ساختمان چند طبقه هستم که تماما توالت هست. یعنی تمام اتاقهاش توالت هست و چیز دیگه ای نداره. اما تمام توالت‌ها کثیف و پر بود و من هیچ جایی برای مدفوع کردن پیدا نمیکردم. این خواب شده بود کابوس من و هر چند شب یکبار این خواب رو می‌دیدم. تا اینکه مغازه زدم و کارم خدارو شکر گرفت و راضی هستم. الان ۳ ساله این خواب رو ندیدم. تا اینکه دیشب خواب دیدم در دستشویی منزل خودم هستم و همینطور مدفوع میکنم. خیلی زیاد طوری که خودم از زیاد بودنش تعجب میکنم. یک فردی که نمی شناختمش هم توی توالت بود و هی اصرار می‌کرد که تمومش کن من هم کار دارم. اما من نمی‌توانستم بلند شم و بهش میگفتم هنوز کار دارم. ۲ نفر دیگه هم در این بین اومدن توالت و شرایط رو که دیدن رفتن. آخر دستشوییم تموم شد و بلند شدم.

  • یاسین صداقت در 1399/01/11در8:31 ق.ظ

   با سلام
   خواب هایی که قبلا دیده اید به خوابی که جدیدا دیده اید ارتباطی ندارند.
   اما راجع به خواب هم باید گفت که نشانه از پربرکت تر شدن زندگی شما است که همانا در خواب مدفوع به معنای رزق است و ان اشخاص هم دقیقا حسودان و دشمنان شما بوده اند.
   صدقه بدهید و خدا را از یاد نبرید.
   سربلندو پیروز باشید

 147. س ت در 1399/01/09در2:47 ق.ظ

  سلام
  من بعد از نماز صبح و بعد کلی دعا فک میکنم بعداز طلوعین بود خوابم نبرد،خواب دیدم تو خواب مدفوع میکنم و هر چی هم مدفوع میکنم تموم نمیشه مامانم صدام میزنه بیا بچتو شیر بده در حالی که در واقعیت بچه ندارم،اگه زحمتی نیست خواب منو تعبیر کنین

  • یاسین صداقت در 1399/01/11در8:19 ق.ظ

   با سلام
   خوابی خیر است.تعبیر ان به این شکل خواهد بود که شما درگیر محنت و ناراحتی هستید که انشالله به زودی زود رفع خواهد شد و شما به سعادتی چند برابر از آن بیشتر دست خواهید یافت.
   سربلند و پیروز باشید

 148. جواد در 1399/01/07در4:04 ب.ظ

  سلام
  ببخشید من خواب دیدم توی توالت نشستم ولی هرچی میشینم و زور میزنم مدفوعی ازم خارج نمیشه… تعبیرش چیست؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/10در8:42 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر مدفوع در خواب رهایی از رنج است اما اینکه شما در خواب نتوانسته اید که قضای حاجت کنید ممکن است بدین معنا باشد که مشکلی دارید که راه حل آن فعلا برای شما نامعلوم است و همین دلیلی بر ان شده است تا نتوانید از شر ان موضوع خلاص شوید.
   صدقه بدهید و بسیار فکر کنید که انشالله حل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 149. وحید رضا در 1399/01/07در7:49 ق.ظ

  دیشب که اول ماه شعبان بود در خواب دیدم در مهمانی بودم وبرای قضای حاجت در کنار استخر پر از اب نشستم ومدفوع کردم لطفا بفرمایید تعبیر چیست؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/07در11:34 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر استخر در خواب در پایین امده است و میتوانید مطالعه فرمایید.اما تعبیر کلی خواب شما به این صورت خواهد بود که شما از محل جایی که فقط برای مال دنیوی است رزقی دریافت خوایهد کرد و یا اینکه از غم و مهنتی رهایی خواهید یافت.
   تعبیر خواب استخر الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 150. خذابنده لو در 1399/01/05در2:21 ب.ظ

  سلام خسه نباشید.ببخشیدمن توخواب دیدم دوسم دسشویی کرده کلاشلوارش ازقسمت جلوپرازمدفوع شده.بعدباباشم می بینه خجالت میکشه.میشه لطف کنیدتعبیرشوبگین.ممنونم

  • یاسین صداقت در 1399/01/06در10:08 ق.ظ

   با سلام
   ایشان اگر رنج و محنتی دارند انشالله از ان خلاصی خواهند یافت و دیدن خجالت پدرشان هم کاملا امری طبیعی مربوط به عالم حقیقت است و در خواب تعبیر پیدا نمی کند.
   سربلند وپیروز باشید

 151. سحر در 1399/01/04در11:08 ق.ظ

  سلام
  من دیشب خواب دیدم خیلی دستشویی داشتم یه جایی بودم مثل دانشگاه تمام دستشویی هاش کثیف بود آب قطع بود منم‌مجبور شدم برم همونجا و مدفوع کردم ولی آب نبود که بشورم و همونطوری تو خواب دیدم‌پدرم‌که از دنیا رفتنو خواب دیدم‌بهم‌گفته مگه تو پلشتی چرا دستشویی کردی ولی نشستی برای خودم توی خواب دیدن همچین خوابی خیلی عجیب بود بعدم‌بیدار شدم
  میشه لطفا تعبیرشو بگید

  • یاسین صداقت در 1399/01/06در9:14 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر مدفوع انسان در خواب به معنای رهایی از غم و اندوه است و این برای خواب شما نیز صادق است و اگر ایشان در خواب اینگونه به شما اشاره کرده اند ممکن است از راهیی که به وسیاه ی ان در حال رهایی از غم و اندوه اهی زندگی هستید زاضی نباشند و باید بدانید دیدن دانشگاه هم بی تعبیر نیست و ممکن است بدین معنا باشد که شما از طریق راهیی متناسب با موضوعیت علم ازین غم و اندوه نجات یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 152. وحید در 1399/01/02در10:53 ق.ظ

  سلام من در خواب دیدم که تو یک دستشویی هستم و داخل کاسه دستشویی یک سبد میوه هست و توش پر میوه است و در بین میوه ها مدفوع دوست من هم هست .که با خودم تو خواب میگفتم این دوستم چرا اینجا مدفوع کرده .
  لطفا برام تعبیرش کنید خیلی متشکرم

  • یاسین صداقت در 1399/01/02در3:13 ب.ظ

   با سلام
   از ایشان به شما خیری خواهد رسید و این خیر برای هردوی شما است و باید سعی بر ان دارید که ایشان همیشه دوستی خوب برای شما بمانند.
   سربلند و پیروز باشید

 153. س در 1399/01/01در2:09 ق.ظ

  با سلام . چندين ماه پيش خواب مادر بزرگ عزيزم كه به رحمت خدا رفتند رو ديدم در خونه قديمي كه سالهاست فروخته شده. خونه كودكي من . مادربزرگ در اشپزخونه ادرار ميكرد و به من هم گفت بيا عذر خواهم إدرار كرديم. مادربزرگ خَيلي خوشحال بود.فضاي خواب خوب بود .
  چن شب پيش دوباره خواب خونه قديمي و مادربزرگ رو ديدم در اتاق بهم ريخته خوابيده بود لحظه اي فكردم فوت شده . كاسه سوپي كه توش تكه اي مدفوع بود رو ديدم . خواست مدفوع رو در دستشويي بندازم كه مادربزرگ اند بيرون و دعوا كرد چرا ميندازي؟
  ممنونم ميشم تعبير اين خواب ها رو بگين.
  مادربزرگ يك و سال و نيم فوت كرده.

  • یاسین صداقت در 1399/01/02در2:28 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب ادرار کردن در خواب به معنای راحت شدن از نیاز و مشکلی است که بدان گریبان گرفته اید و در ای نخواب در قسمت اول ایشان از مشکلی که حتما بدان گرفتار یوده اند رها شده اند و در خواب به این شکل برای شما نمایش داده شده است..اما در خواب دوم شما چیز جدیدی وجود دارد که ان بی نصیب نماندن شما از این خواب است و باید بدانید که تعبیر مدفوع در خواب به معنای رزق و روزی است و اینکه شما را به ان دعوت کرده اند ممکن است بدین معنا باشد که از ایشان به شما خیری و رزقی حلال خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 154. آمنه در 1398/12/29در8:47 ق.ظ

  سلام. دیشب خواب دیدم که دستشویی هستم که انگار دیوار نداره و دیگران میبینن ولی این موضوع عجیب نیست و پنج روز هست که دستشویی نرفتم و بعد از پنج روز میخام دستشویی کنم، اولش دستشویی ام سفت هست ولی بعدش راحت تر میشه ولی انقدر دستشویی میکنم که تمام نمیشه و بی حده، تا حدی که وسطاش لباس و دستام هم کثیف میشه اما باز هم دارم دستشویی میکنم و تمام نمیشه!

  • یاسین صداقت در 1399/01/02در1:04 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید عرض کنم که به معنای این میتواند باشد که شما رنج و ناراحتی دارید که ان شالله تمامی ان به واسطه ی تلاش خودتان رفع خواهد شد و حجم این موضوع بستگی به حجم مشکلات شما دارد که احتمالا در ذهن خودتان بسیار بزرگ هستند و همین امر باعث دیدن این چنین خوابی شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 155. علی در 1398/12/29در6:53 ق.ظ

  سلام و خسته نباشید. یک خوابی هست که هر چند وقت یکبار میبینمش و فکرمو خیلی درگیر کرده. خواب میبینم که در توالت فرنگی نشستم و میخوام مدفوع کنم. مدفوع میکنم اما موقعی که سیفون میکشم، چاه پر میشه و تمام مدفوع‌ها پس زده میشه. ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید

  • یاسین صداقت در 1399/01/02در1:03 ب.ظ

   با سلام
   انچه که در تعبیر مدفوع در خواب میدانیم میگوید که مدفوع به معانی رزق است و اینکه شما هر از چندگاهی این خواب را میبینید ممکن است به این دلیل باشد که منبع ان رزق در اختیار شماست اما شما نسبت بدان سهل انگاری میکنید و این خواب دوباره تکرار میشود و باید بسیار اگاه باشید و از فرصت های که برایتان پیش می اید حداکثر استفاده را ببیرد تا بتوانید که به اینده ای نیکو دست پیدا کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 156. الی.با در 1398/12/28در11:42 ق.ظ

  سلام .ببخشید من خواب دیدم رفتم دسشویی دورو ور اجاق دیدم ک تکه های مدفوع هست و غر میزدم که چرا همسرم دسشویی کرده ولی نشسته است اطراف اجاق رو .میشه بگید تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1398/12/28در9:13 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر مدفوع در خواب همانگونه که قبلا هم بارها اشاره کرده ام خیر است و میتواند به این تعبیر باشد که همسر شما در حال حصول خیر و رزقی حلال برای شماست و شما ممکن است انگونه که باید و شاید قدر زحمات ایشان را ندانید.
   اگر اینگونه است حتما در نگرشتان تجدید نظر کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 157. فاطمه در 1398/12/28در5:27 ق.ظ

  سلام من حدودا ۲۰ دقیقه قبل از اذان صبح خواب دیدم از صبح بیدار شدم و خیلی کار انجام دادم مثلا برای بقیه چیزهایی درست کردم بعدش یک کار باید درست میکردم بردم مدرسه و مدرسه ام دیر شده بود حال اونکه من ۲۸ سالمه و محصل نیستم . بعدش انگار من یک بچه داشتم(در واقعیت بچه ندارم ) رفته بودیم منزل فامیل نمیدونم عموم بود یا پدر بزرگم . بچه ام رو محکم بغل کرده بودم که جایی رو نجس نکنه اما به زور از بغلم رفت بیرون و جیغ زد و گریه کرد و فرش اونها رو نجس کرد به مدفوع و ادرار و مدفوعش ببخشید حالت اسهال داشت معذرت میخوام . و من واسه صاحبخونه توضیح میدادم که من نمیخاستم اینکارو کنه گرفته بودمش ولی جیغ زد و گریه کرد و رفت از بغلم و … تو خواب انگار اون بچه شاید بچه منم نبود ولی انگار خواهر یابرادرم بود !نمیدونم ! تعبیر این خواب چی میتونه باشه شرایط خودم هم بیمار هستم و در حال جدایی از همسرم

  • یاسین صداقت در 1398/12/28در9:10 ب.ظ

   با سلام
   این خواب از چند جهت قابل بررسی است .اول انکه معمولا دیدن بچه برای زنان طبیعی است و نمیتوان به ان استناد کرد اما در خواب داشتن بچه ی گریان میتواند به معنای دستیابی به سعادت است اما به سختی.
   دوم انکه در خواب شما اگر اینگگونه دیده اید باید بدانید که اسهال میتواند به معنای رزق و فراخی در زندگی باشد و این شاید به صورت کلی به این شکل باشد که شما به سعادتی خواهید دست یافت که به اسانی قابل دست یابی نیست و تلاش زیادی میخواهد اما زمانی که شما بر اساس نیت پاکتان میخواهید که به دیگران نیز از ان رزق برسانید ممکن است که قدر و ارزش کار شما را ندانند و شما مجبور به توضیح برای ان ها بشوید و این هم امری نیکو است.
   اما ممکن است تمام اینها به مسیله ی خودتان بازگردد که شما بیمار هستید و این خواب ممکن است نشانه ای برای شما باشد که انشالله که اگر خدا بخواهد شفا خواهید یافت و به سعادت حقیقی میرسید.
   سربلند و پیروز باشید

   • فاطمه در 1398/12/28در10:21 ب.ظ

    سلام متشکرم بابت تعبیر خوب شما

 158. moslem در 1398/12/27در6:05 ب.ظ

  باسلام واحترام بسیارعالی واموزنده…بنده نیزخواب دیدم درحین تماشای تلویزیون درمنزل ودرکناربرادرم وپسرعموم مدفوع کردم وبعدجمعشون کردم تعبیرچیست

  • یاسین صداقت در 1398/12/27در9:02 ب.ظ

   با سلام
   دیدن مدفوع در خواب خیر است و به معنای رزق است و ممکن است بدین تعبیر باشد که شما از راهی که در خواب مشغول ان بوده اید به رزق برسید بدین معنا که از راه وسایل ارتباطی و یا دنیای رسانه.
   در کل تعبیر این خواب خوب است .
   سربلند و پیروز باشید

 159. رویا در 1398/12/26در1:31 ب.ظ

  من دیشب خواب دیدم تو خودم مدفوع کردم خیلی تنم هم مدفوعی شده هر کار میکنم تمیز کنم بیشتر کثیف میشم حتی کف دستامم مدفوعی میشه

  • یاسین صداقت در 1398/12/28در7:58 ب.ظ

   با سلام
   دیدن مدوفوع در خواب به معنای رهایی از غم ها و رنج ها است و میتواند به این معنای رزق هم باشد .اینکه در خواب تلاش به پاک کردن ان کرده اید کاملا طبیعی است و برگرفته از حس طبیعی شما بوده است که مترصد پاک کردن آن شده اید و در مجموع که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 160. A در 1398/12/26در8:46 ق.ظ

  سلام . کفشی خرید سفید و مارک و گران اما رویه مناسبی نداشت و دنبال پس دادن بودم همچنین کامپیوتر با قطعات قوی خریدم . بعد ظاهراً صحنه خواب عوض شد در محلی بودم با سرویس قدیمی و پر شده و ناگهان فشار زیادی به من وارد شد به سرعت به طرف سرویس رفتم اما به موقع نرسیدم و تمام لباس ها آلوده شد . دفع چنان سریع و شدید بود تمام لباس ها و بدن آلوده شد.

  • یاسین صداقت در 1398/12/28در8:12 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر کفش در خواب معمولا به معنای زن است و این به معنای صرف همسر نیست بلکه ممکن است به معنای کسانی باشد که در نزدیکی شما باشند و آن ها از زنان نزدیک به شما باشند.
   این که کفش مناسبی نخریده اید ممکن است بدین معنا باشد که با خانمی اشنا خواهید شد که پس از مدتی کوتاه به این امر خوایهد پی برد که برای شما فرد مناسبی نیست و پس از ان قسمت دوم خواب است که مدفوع است که به معنای رهایی از غم است که حاصل دانش شما به اصل رابطه ای بوده است که برقرار کرده اید و این امر کاملا طبیعی است و در خواب نیز بدان اشاره شده است.
   سربلند و پیروز باشید

 161. مرضیه در 1398/12/25در3:47 ب.ظ

  سلام
  خواب دیدم پیش نامحرم ادرار کردم
  تعبیرش چیست؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1398/12/27در8:35 ب.ظ

   با سلام
   این خواب تعبیری نیکو دارد و تعبیر ادرار کردن در خواب به معنای رهایی از غم و مشکلات درونی است و این میتواند به این تعبیر باشد که شما به هر شکل هم که شده از غم و ناراحتی که ممکن است بدان دچار باشید و یا بدان دچار شوید رهایی خواهید یافت و نامحرم دراین خواب نه به معنای خود نامحرم بلکه به معنای سختی این کار است.
   سربلند و پیروز باشید

 162. عاطفه در 1398/12/22در12:49 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم تو ماشین‌مدفوع کردم بعد با دستمال کاغذی پاکش کردم

  • یاسین صداقت در 1398/12/25در2:27 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر دیدن مدفوع در خواب به معنای رزق است و این ممکن است به این تعبیر باشد که شما یا از راه ماشین و یا موضوعی و کاری مرتبط ب ان به این خیر دست یابید.
   سربلند و پیروز باشید

 163. غلام غلامی در 1398/12/22در7:01 ق.ظ

  باسلام
  من دیشب خواب دیدم یه پیرمردی که تو خواب میشناختمش ولی حالا که بیدارشدم یادم نیست اومده بود خونمون بعد رفته بود تو فک کنم سر چاه حمام مدفوع کرده بود و اومده بود بیرون دو تا تکه بزرگ مدفوعش تو سر چاه باقیمونده بود من رفتم پشت سرش بشورم بره توچاه با یه چوبی کوچیک سعی داشتم هل بدم بکنمش تو چاه بشورمش بره یه کم هم اذیت شدم بعد تو سر چاه مو هم بود چاه حمام بود دیگه خلاصه هرجوری بود مدفوع رو زدم رفت توچاه ولی موها رو هی با همون چوبه زدم کناری و نذاشتم بره تو چاه بگیره و شستم رفت لطفاتعبیرش چیه ضمنا من روز قبلش تو بیداری یه تعدادگوسفندبا پای خودش اومد تو خونم آخه تو حومه ی شهریم بدون اینکه هیچکس بفهمه نگهشون داشتم صاحبش پیداشد دادم بهش برد ولی نه مژدگانی دادوقتی هم بهش گفتم مژدگانی با تندی و گردن کلفتی گفت وظیفت بوده دلم شکست و گفتم این آدم قلدر و بیشعور و نمک نشناس نباید بهش پسشون میدادم اگه میفروختمشون ۵۰میلیونی میشد از خدا خواستم دوباره برام پیش بیاد تا این بار دیگه پس ندم بعد شب این خوابو دیدم لطفا تعبیر دقیقشو بگین متشکرم

  • یاسین صداقت در 1398/12/25در1:17 ب.ظ

   با سلام
   مدفوع در خواب به معنای رزق و روزی است و تعبیر مو در خواب به معنای دلخور و گلگی از هر شخصی میتواند باشد .بدایند که این خواب اشاره ای مستقیمی به ماجرای همان روز قبل شما دارد و باید بدانید که این ماجرا در خواب شما به شکل دیگری ادا شده است و نشانه ی این است که شما با وجود اینکه دلتان شکسته است و دلخور هستید اما در اینده ای نه چندان دور به رزق و روزی حلالی دست خواهید یافت و ان مدفوعی که تلاش در رد کردن ان داشته اید همان مژدگانی بوده است که حق خود دانسته اید و ایشان به شما نداده است اما وقتی خود شخص به این امر راضی نبوده شما هم نمیتوانستید بیش از ان اصرار کنید.
   تلاش کنید و منتظر روزی حلالی باشید که وعده اش را دریافت کرده اید.
   برای بیشتر خواند ن راجع به تعبیر خواب مو لینک زیر را مطالعه فرمایید.
   تعبیر خواب مو الامتو
   سربلند و پیروز باشید

 164. تعبیر مدفوع در 1398/12/19در10:34 ق.ظ

  ممنونم از تعبیر خواب آلامتو بابت این سایت خوب و تعبیرهایی بروزی که دارند.
  تعبیر خواب مدفوع دقیقاً همون چیزی بود که برای من اتفاق افتاد
  با تشکر

 165. fatemeh در 1398/12/18در4:10 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم ک مدفوع کردم بعدچندین باراب ریختم تامدفوعم رواب بردمیخواستم ببینم تعبیرش چیه؟ ممنون میشم اگ بگید.

  • یاسین صداقت در 1398/12/18در4:31 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر دیدن مدفوع در خواب رزق و روزی است و اینکه شما سعی در پاک کردن ان داشته اید ممکن است بدین تعبیر باشد که شما در معرض دریافت رزق و روزی حلال هستید و به علت تنبلی و یا مشغله ی زیاد چشم از ان بسته اید.بیشتر اگاه باشید و اطراف خود را بررسی کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 166. M در 1398/12/18در6:38 ق.ظ

  سلام .وقتتون بخیر و شادی .من دیشب خواب دیدم کلی مدفوع کردم یهو مهمان اومد بعد هرکاری میکزدم بافشار اب زیاد اصلا تکون نمیخورد .دو تیکه شو با دست برداشتم انداختم تو سطل زباله بعد یهو بیدار شدم .میشه تعبیرش رو بهم بگین .
  من دارم بازی فراوانی انجام میدم هرروز مقدار زیادی پول به حسابم میاد البته خیالی و باید تا اخر شب خرجش کنم . ممکنه ب اون ربط داشته باسه

  • یاسین صداقت در 1398/12/18در5:10 ب.ظ

   با سلام
   این خواب تعبیری نیکو میتواند داشته باشد و بدین معنا خواهد بود که شما در حال به دست اوردن پولی هستد و اینکه سعی بر پاک کردن ان کرده اید ممکن است به این معنا باشد که در جایی از این مبالغ مشکلی وجود داشته باشد که باید بدان بیشتر دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 167. عاطفه در 1398/12/16در10:24 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم میرم دسشویی و میبینم اطراف سنگ توالت پر از مدفوع هستش و من شیر اب و خیلی پرزور باز کردمو میخوام همشو بشورم بره خیلی تو خواب اذیت میشدم و بدم میومد از این کار که بلاخره بعد از تلاش زیاد همشو شستم رفت

  • یاسین صداقت در 1398/12/16در11:43 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر دیدن مدفوع به معنای روزی حلال است و این ممکن است به این تعبیر باشد که شما در حال حاضر رزق و روزی در مقابل چشمانتان است و مدام ان را پس میزنید و باید بدانید که این برای شما نیکو نیست .بیشتر به اطرافتان توجه کنید و بدانید پایان هر چیز به تلاش شما بستگی دارد.
   سربلند و پیروز باشید

  • Z در 1398/12/17در9:52 ق.ظ

   من خواب دیدم توی یک ظرف پر ا ز آش مدفوع میکنم طوری که ظرف آش سر ریز کرد تعبیرش چیه

   • یاسین صداقت در 1398/12/18در3:25 ب.ظ

    با سلام
    تعبیر مدفوع در خواب به معنای روزی حلال است و احتمالا در اینده ای نزدیک و یا گذشته ای نه چندان دور کسی از شما خیری دریافت میکند.
    سربلند و پیروز باشید

 168. یاس در 1398/12/15در9:56 ق.ظ

  دیشب خواب دیدم تو یه توالت (فکر میکنم مدرسه یا دانشگاه بود) هستم و (با عرض پوزش)در حال رفع حاجت،بعدش اونجا هی میگفتن بیا بیرون بیا بیرون،نصفه و نیمه اومدم بیرون و به زور تو اتاق خوابگاه دخترونه یه توالت دیگه پیدا کردم،ولی تمام طول شب همش دنبال توالت بودم و ترس اینو داشتم که این خوابم تعبیر بدی داشته باشه چون متوجه بودم که خوابه و فکر میکردم شاید ربطی به رابطه آشنایی من با آقایی که بهش علاقه مندم و در شرف جداییه داشته باشه

  • یاسین صداقت در 1398/12/15در7:37 ب.ظ

   با سلام
   این خواب به معنای تلاش شما برای انجام کاری انسانی است و اما بنده نمیتوانم ربط ان را به رابطه ی شما ببینم. این خواب تعبیری به این شکل میتواند داشته باشد که شما در مسیری گام گذاشته اید و سوای هرگونه صواب و ناصواب بودن آن در حال تلاشید برای دستیابی به هدفی که دارید و ممکن است در این بین ایراداتی هم در مسیرتان ایجاد شود ولی آنچه که واضح است شما با تلاش خود به هدفتان خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

   • یاس در 1398/12/17در12:43 ب.ظ

    خیلی سپاس گزارم از پاسختون

 169. عطیه در 1398/12/12در8:29 ق.ظ

  سلام
  من خواب دیدم رفتم سرویس بهداشتی عمومی
  ولی تمام دستشویی ها پر نجاسته
  هر سرویسی نگاه میکردم تا لب پر ادار بود
  و حتی کف سالن ها
  و من سعی داشتم نجس نشم ولی شدم
  میشه تعبیرشو بگید
  ممنون

  • یاسین صداقت در 1398/12/12در5:18 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر ادرار در خواب ه چند وجه است اما خوابی که شما دیده اید را میشود به این شکل تعبیر کرد.
   اگر ادرار دیگران به شما برخورد کند و شما را در خواب نجس کند به این معنا خواهد بود که شما از ان شخص ازرده خاطر میشوید.
   و اینکه شما در دستشویی عمومی دیده اید که اینگونه است احتمال این را دارد که شما از دست جامعه ی اطرافتان ازرده شوید.
   سربلند و پیروز باشید

 170. مینا در 1398/12/11در8:34 ق.ظ

  سلام.خواب دیدم بیمارم ودوای بیماریم را خوردن مدفوع تشخیص داده اند. ومن دارم با اکراه مدفوع میخورم

  • یاسین صداقت در 1398/12/11در11:54 ب.ظ

   با سلام
   دیدن مدفوع درخواب معمولا نیک است و این که شما درد خواب بیمار بوده اید به معنای طول عمر سالم است و مدفوع هم یعنی رزق و روزی و تعبیر کلی این خواب به این شکل خواهد بود که شما زندگی طولانی و پر از رزقی خواهید داشت اگر خودتان تلاش کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 171. امیرمحمدی در 1398/12/09در2:33 ب.ظ

  با سلام بنده دیشب خواب دیدم که برادر کوچکم در خودش مدفوع کرده و پتو را نیز کثیف کرده و بلند شدم تعبیر چیست

  • یاسین صداقت در 1398/12/10در11:41 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر مدفوع درد خواب نیکو است و به معنای خیر و برکت و در بیشتر مواقع پول نقد است و اینکه برادر کوچکتان را دبده اید احتمالا مربوط به اسم ایشان باشد که میتواند به این معنی باشد که شما از جهتی که شبیه به اسم ایشان است به ثروت خواهید رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 172. عبدالرضا در 1398/12/06در8:46 ق.ظ

  سلام
  من هرچندوقت یک بار خواب مدفوع میبینم ولی هیچ وقت نجاست مدفوع بهم نچسبیده وتمیزبود این خواب را حداقل هریک ماه میبینم ممنون

  • یاسین صداقت در 1398/12/06در4:39 ب.ظ

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر خواب بالا هم آمده سات دیدن مدفوع در خواب به معنای رزق نقد است و اینکه شما هر ماه این خواب را میبینید میتواند به این معنا باشد که شما در این راه که سبب رسیدن به ثروت میشود گام گذاشته اید و یا تکرار خواب به معنای غفلت شما از این رزق و روزی حلال است.
   سربلند و پیروز باشید

 173. مسعود در 1398/12/05در4:15 ب.ظ

  خاب دیدم راه میرمو مدفوع میکنم.بعد یکی فهمید بم خورده گرفت.اما من انکار کردم بعد رفتم پیشه یه تاجر پولدار که میگقت من هرچس تو این کار دارم از تو دارم.

  • یاسین صداقت در 1398/12/06در4:45 ب.ظ

   با سلام
   همانگونه که در پاسخ های قبل هم ذکر شد مدفوع در خواب به معنای پول نقد است و این خواب احتمالا به ممعنا خواهد بود که شما در اینده ای نه چندان دور آنقدر متمکن و ثرتمند خواهید شد (البته با تلاش شخص خودتان) که انسان های ثروتمندی که در خواب هم دیده اید از شما ارتزاق میکنند و این بسیار خواب نیک و حسنه ای است.
   سربلند و پیروز باشید.

 174. ی در 1398/12/04در1:44 ب.ظ

  من یه بار دو تا مدفوع تو خواب دیدم.هر کدام به طول نیم متر و قطر 40سانت. با بخار زیاد.
  البته دور ورم پر بود از نجاست
  فقط خودم تمیز بودم.
  به جان خودم فرداش کلی پول اومد تو حسابم.
  خیلی خوبه
  کاش هر شب بود

  • یاسین صداقت در 1398/12/05در0:10 ق.ظ

   با سلام
   همانگونه که در تعبیر این مورد هم خوانده اید به معنای خیر و برکت میتواند باشد .
   اما به تلاش شخصی شما نیز بسیار بستگی دارد.
   با ایمان انشاالله همیشه خیر و برکت به شما خواهد رسید.
   سربلند و پیروز باشید

 175. ahura در 1398/11/28در3:49 ب.ظ

  دیشب خواب دیدم
  عجب خوابی بود
  خواب دیدم رفتم توالت نشستم روی کاسه توالت یه ذره فشار دادم یک آن یه عالمه ریدم
  گوه سفت و کلف و دراز تقریبا زرد نارنجی قرمز بود
  بعد یکدفعه دیدم کاسه توالت از گوه پر شده
  تعجب کردم بعد هرکاری میکردم بره پایین از سیفون رد نمیشد
  خلاصه در تقلا بودم تا هرجور شده بره پایین که بیدار شدم
  تعبیر ها رو خوندم نوشته پول و پوچ گرایی
  احتمالا یا پولدار میشم یا دخترا زیاد دوروبرمو میگیرن
  تا حالا فکر نمی کردم گوه انقدر قدرت داشته باشه
  خیلی خارق العادست
  هخخخخخ

  • یاسین صداقت در 1398/11/29در2:23 ق.ظ

   با سلام
   این خواب شما نشانه از آن است که به قدرتی شیطانی که ماورای تصورتان است دست خواهید یافت و باید بسیار مراقب افکار و اعمالتان باشید که خدای ناکرده نکند دست به عملی غیر معقول بزنید که گریبانتان را خواهد گرفت و مشکلات فراوانی را به زندگیتان خواهد آورد.
   زکات بدهید تا از شر بد بدور بمانید
   سربلند و پیروز باشید

 176. سون در 1398/11/08در8:37 ق.ظ

  سلام مامانم خواب دیده کوچمون از اول تا آخرش مدفوع کردن و مامانم می گفت بیاین بشورید، شسته بودن تو حیاط ما، بعد باز بهشون گفته بود بیاید اینا رو هم بشورید که پسر همسایمون اومره بود بشوره اونجا بود که بیدار شده بود( ممنون میشم تعبیرشو به ایمیلم بفرستید )

 177. یعقوب در 1398/10/24در1:53 ب.ظ

  سلام خواب دیدم بچم هر چی مدفوع میکنه تمومی نداره و سنگ توالت پر شد از مدفوعش تعبیر دو کسی میدونه بگه

  • یاسین صداقت در 1399/01/26در9:39 ب.ظ

   با سلام تعبیر خواب شما بسیار نیک است و نشان از به دست آوردن پول و خیری دارد که شما را خوشحال و خورسندخواهد کرد .
   سربلند و پیروز باشید

 178. اسی در 1398/10/20در12:12 ب.ظ

  اقا من امروز ی خواب دیدم عجیب. دیدم ک س تا برادر دارن میرینن روم. همه جام مدفوع شده تا دهنمم داره میره. اوونقد گریه میکردم میگفتم اخهگناهم چی بود؟

 179. ارباب در 1398/10/17در8:19 ق.ظ

  انت بی بو بوده

 180. Mosa در 1398/09/13در11:43 ق.ظ

  من خواب دیدم یه نفر روی بالش مدفوع کرده وچند نفرم کنارم بودن میخام جمعشون کنم ولی نمیشه

  • ارباب در 1398/10/17در8:20 ق.ظ

   خب تو جمع نمیکردی میدادی اونا جمع کنن

 181. رضا در 1398/09/08در6:29 ق.ظ

  من خاب دیدم توی دست شوی تو شلوارم خراب کاری کردم وبا شلنگ قسط شستن آن رادارم و نمیتونم شلوارم را در بیارم وکسانی دو نفر نگاه میکند ومن هر چه شیلنگ میگیرم بیشتر کثیف کاری میشه

 182. عبدالکریم در 1398/08/04در4:20 ب.ظ

  خواب دیدم که دمل کوچکی روی دستم ذهن باز کرده همچون یک پیله و وقتی سر آنرا بیرون کشیدم مدفوع شد وگلفت تر و بلندتر می شد وبعد از خواب بیدار شدم

 183. sajad در 1398/07/22در9:50 ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید-من خواب دیدم از راه دهان مدفوع خودم رو خارج میکنم-آیا تعبیرش چیه؟

 184. فلاحی در 1398/04/10در8:59 ق.ظ

  دیدن مدفوع درخواب نشان از مال دنیادارد زیرا رسول الله (صلی الله تعالی علیه وآله وصحبه وسلم) در حدیثی فرموده اند : ” الدنیا جیفه ” دنیا ومال دنیایی مانند نجاست است . نکته دیگر اینکه ، اهل ایمان هر خوابی دیدند با توجه به فرمایش خاتم الانبیاء دعای خیر زیر را تلاوت کنند :” الخیر لنا و الشر لأعدائنا . “

 185. شیوا در 1398/03/05در0:09 ق.ظ

  خخواب دیدم پدرم که فوت کرده اسهال شدید گرفته به ططوری که چنان ازش اسهال میره که به در و دیوار میپاشه و همه جارو کثیف کرده و پایین تنه از پشت معلومه یعنی از پشت لخته تعبیرش چیه

 186. فرزاد در 1397/11/16در6:16 ب.ظ

  خواب دیدم که روی یک چاه سرپوشیده توالت نشسته بودم بدون اینکه بفهمم اونجا چاهه بعداز چند لحظه متوجه شدم زیرپام داره اروم آروم میره پایین همون جوری که داشت پایین میرفت یهو کثافت زد بیرون من متوجه شدم روچاه توالت نشستم زود پاشدم ک فرو نرم تو چاه اما پاهام به مدفوع آغشته شده بود چاهم مربوط ب خانه ای بود ک قبلا عاشق دختر اون خونه بودم اما به دلایلی بهم نرسیدیم

 187. حمید در 1397/10/21در6:45 ق.ظ

  خواب دیدم که مقداری مدفوع داخل اتاقم ریخته است. ولی آنها را قبل از اینکه کسی بفهمد، داخل روزنامه ریختم و جمع کردم (جالب بود که دستانم و فرش اتاقم بعد از این کار بو نمی داد و به نظر تمیز می آمد!). بعدش دیگه از خواب بیدار شدم. لطفا در مورد تعبیر آن مرا راهنمایی کنید.

 188. صبا در 1397/10/16در10:55 ق.ظ

  سلام
  جواب ميديد اگه خوابم رو بگم؟

 189. داود گودرزی در 1397/10/16در7:56 ق.ظ

  سلام احساس داشتن مدفوع شدید میکردم به دستشویی رفتم و درحین آمدن مدفوع قطع نمیشد و عین طناب خارج میشد از مخرج به قدری طول کشید که برادرم با یک قریبه وارد دستشویی شدن ک ببینن چه شده هرکاری میکردم قطع نمیشد از ترس بیدار شدم

 190. فاطمه در 1397/09/16در10:04 ق.ظ

  سلام دیدن کسی که مدفوع می کند

 191. رقیه در 1397/09/03در10:55 ق.ظ

  سلام خواب دیدم شوهرخاله من که مرده با خاله ام که مرده جماع کرد و مدفوع ازش خارج شد اوون مدفوع را برای من آورد و من قسمتی از آن را شستم

  • ahura در 1398/11/28در3:56 ب.ظ

   مفهومش اینه که در کارهای نه چندان خوش آیند خاله و شوهر خالت شریک هستی

 192. حسىن اىزانلو در 1397/09/01در9:21 ق.ظ

  سلام ببخشید من خواب دىدم که توى کوچمون جلوى خونه همساىمون دارم مدفوع مىکنم و پسر همساىمون هم منو نگاه مىکرد بعد من با اب خودمو شستم

 193. عليرضا در 1397/08/14در6:47 ب.ظ

  سلام
  من خواب ديدم كه داخل دستشويي هستم ، خيلي زياد مدفوع ميكردم ، چند نفر از همكارامون ميومدن در ميزدن ميگفتن اينجا شخصيه ، نبايد بياي ،
  به زور قطع كردم ، و رفتم بيرون ، ولي خيلي زياد احساس ميكردم بايد دفع كنم ، كه رفتم داخل يه دستشويي ديگه و اونجا هم زياد مدفوع كردم ، و به زور تموم كردم و قطع كردم فكر ميكنم ،
  اخرشو دقيق يادم نيست .
  ممنون ميشم اگر تعبيرشو بهم بگيد .
  خيلي ممنون

 194. امير اميريان در 1397/06/08در7:26 ب.ظ

  سلام و خسته نباشيد و ممنون از پاسخ هايتان
  من خواب ديدم كه مدفوع را از دهن دفع مى كنم
  ممنون مى شم اگر تعبيرش را بنويسيد

 195. نفیس در 1397/05/11در7:28 ق.ظ

  باسلام
  یادم نیست که خودم جسارتا دفع کردم یانه
  فقط وقتی وارد سرویس بهداتی شدم دیدم پراز مدفوع هست و من چند بار سیفون کشیدم تا شسته بشه
  بعد هم بخاطر بازیگوشی اطرافبان توی حیاط خونه مادرم هم گوشه و کنار مدفوع میدیدم که تنهدید میکردم به مامانم میگم!
  تعبیرش چی میشه این رهایی ازغم برای من یا برای خانواده مادرم

  • زهرا در 1397/05/18در0:39 ق.ظ

   سلام من خواب دیدم جسارتا توی دستشویی هستم و بی نهایت مدفوع میکنم با تعجب به مقدار مدفوع که نگاه کردم دیدم یه جنین هم هست وقتی دیدمش که افتاده خیلی خوشحال شدم و زیاد خدا رو شکر کردم که از شرش راحت شدم .در صورتی که من یه دختر مجرد هستم و با کسی هم رابطه ای ندارم اصلا ذهنم درگیر اینجور چیزا نیست .خلاصه تو خواب خیلی خوشحال بودم .ممنون میشم تعبیرشو بهم بگین

 196. سونیا صابری در 1397/04/13در8:02 ب.ظ

  من ۲شب پیش خواب دیدم یه شخصی یه زن زیبا با موهای بلندو قهوه ای رو داره برای شکنجه کردن با فشار دست اونه به توالت فرنگی فرو میکنه واین زن زیبا همش قسمش میداده به جان کسی که خیلی دوسش داره اینکارو باهاش نکنه ولی اون حرفشو گوش نداد و اونو حول داد تا انتها کردش تو دسشوی فرنگی و نگهش داشت بعد چند لحظه درش آورد و مدفوع از بدنش میریخت خیلی من اون لحظه حالم بهم خورد واز خواب پاشدم انگار یه گوشه وایساده بودم واین صحنرو میدیدم اما اونا منو نمیدیدن بیدار که شدم دیدم صبحه تعبیر این خواب به نظر شما چیه!؟

 197. میلاد در 1397/04/04در12:31 ب.ظ

  سلام جسارتن خواب دیدم که تو شلوارخودم مدفوع میکنم ،تعبیرش چی هست ببخشید

 198. فرزاد در 1397/03/24در10:38 ب.ظ

  سلام خوردن مدفوع خویش به چه معنی است و تعبیر آن چیست؟

 199. حمیده در 1397/03/18در11:24 ق.ظ

  سلام علیکم، خواب دیدم توالت مدفوع میکردم ولی جالب اینجا بود که تمام نمیشد همینجور میومد البته ادرارم هم زیاد میومد که حتی توی خواب برام جالب بود

 200. فرزین در 1397/03/14در9:12 ق.ظ

  سلام جسارتا من خواب دیدم که دو بار خود را پیش یک اشنا کثیف کردم جسارتا (ریدن به خود ) تعبیرش چیست

 201. نجمه در 1397/03/12در1:49 ب.ظ

  جسارتا خاب دیدم که کف دست خود مدفوع کردم وبعد دستم را با آب شستم ،تعبیرش چجوریه؟

 202. سیما در 1397/03/06در1:33 ب.ظ

  خواب دیدم در شلوارم مدفوع کرده و پدرم دورم را گرفته که کسی نبیند.کمکم کنید.

  • آرزو در 1397/04/11در6:36 ق.ظ

   سلام،فکر کنم مرتکب یه اشتباهی شدین پدرتون نمیزاره برملا بشه

 203. م ش در 1397/02/30در7:14 ب.ظ

  زمان خواب دیدنم بعد ظهر :
  در مکانی ناشناس لا ینقطع مدفوع میکردم و دستانم نیز آلوده شده بود چون مدام مدفوع از خود دور میکردم و از میان کسانی که بودند تنها یک نفر را شناختم که در آنجا حاضر بود

 204. علی در 1397/02/27در10:53 ب.ظ

  باسلام خدمت دوستان عزیز
  کلاب به روی همه
  خواب دیدم که پسرم با یک کیف در جال آمدنه که از کیف مدفوع سرازیر شده و از آن به ملداده و خوردیم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.تشکر

 205. رامین در 1397/02/24در10:38 ق.ظ

  با سلام.
  دیشب خواب دیدم که (جسارتا) در حال مدفوع بوده و در همین حین از دهان خود مدفوع می ریخت( یعنی هم از معقد و هم از دهان مدفوع می کردم) لطفا مراراهنمایی و جواب خواب مرا بدهید.با سپاس از شما

 206. زهرا سادات در 1397/02/24در0:37 ق.ظ

  خواب دیدم ک کف هردو پام در نجاست (مدفوع) افتاد

 207. رضا در 1397/02/13در8:51 ق.ظ

  خواب دیدم که در داخل توالت مملوع از مواد غایطه خودم شده است و کوشش دارم که پاکش کنم و از توالت لبریز میشود.

 208. اشک انار در 1397/02/09در6:28 ب.ظ

  میلیاردر میشی ولی ۱۰۰میلیون هم ب من بده

 209. رحیم در 1397/01/29در11:09 ق.ظ

  خواب مهمانی؟

 210. سوروش نظامي در 1397/01/21در6:07 ب.ظ

  با عرض سلام. من خواب ديدم كه همرام چند نفري به جاى سفر دارم و وضعم خيلي بدى، يعني قضاى حاجت مي خواهم (توالت). ودارم توالت جستوجو مى كنم تا پيدا كردنش در لباسم مدفوع مى كنم. سپس توليت رفتم وأثناء قضاء حاجت گاهى صداى قران خواندن به گوشم مي رسيد .
  و مثل اين خواب و بول زياد كردن را چند بارى شد مي بينم.
  اگر لطف كنيد تعبير اينرو بهم بگيد ممنونم.

 211. علیرضا در 1395/11/26در9:30 ق.ظ

  خواب دیدم به توالت رفتم و وقتی مدفوعم داخل سنگ دستشویی افتاد از اب داخل سنگ به بدنم پاشیده شد

  • اشک انار در 1397/02/09در6:27 ب.ظ

   یعنی میلیاردر میشی اگر شدی یه صدمیلیون هم ب من بدی

   • ت در 1399/01/19در9:33 ق.ظ

    با عرض سلام دیشب در خواب دیدم که دستشویی دارم و در یک میهمانی هستم به دستشویی اول که رفتم پر از مدفوع بود آن را شستم اما به آنجا نرفتم بعد به سرویس بهداشتی دیگری که در آن میهمانی بود رفتم اما آن هم به شکل اولی پراز مدفوع بود به نزد صاحب مجلس رفتم تا موضوع را توضیح دهم که نا گهان بیدار شدم.

    • یاسین صداقت در 1399/01/20در10:39 ق.ظ

     با سلام
     تعبیر این خواب به این صورت است که احتمالا در اینده ی نه چندان دور چند فرصت برای شما پیش خواهد امد که بتوانید از طریق ان ها موفق شوید به ارامش برسید
     بسیار اگاه باشید و از موقعیت ها استفاده کنید.
     سربلند و پیروز باشید

  • S در 1397/05/31در9:13 ق.ظ

   رانی با تکه های میوه س مگه خخخ

نظر خود را بیان کنید