تعبیر خواب تگرگ

دیدن تگرگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تگرگ در خواب چیست؟

تگرگ Hail

تگرگ در خواب هم مي تواند رحمت خداوند باشد و هم نشانه خشم و غضب طبيعت. در بيداري اگر تگرگ ملايم باشد نه فقط از آن بدمان نمي آيد و…

از زير آن نمي گريزيم بل که سر و دست خود را زير رگبار تگرگ مي گيريم و با دانه هايش بازي مي کنيم ولي اگر شديد و درشت باشد حتي بعيد نيست سرها و شيشه ها را بشکند و ديده شده که شيشه اتومبيل را نيز شکسته است. همين حالت در خواب هست. اگر تگرگ در خواب ما ملايم باشد رحمت الهي است. نعمت و خير و برکت است و به ميزان آن که از مشاهده تگرگ خوشمان مي آيد از رحمت و نعمت بهره مند مي شويم و اگر شديد باشد خشم و غضب است و گوياي آن است که بد اتفاق مي افتد و گرفتار حادثه اي نا خواسته مي شويم. ديدن تگرگ رنگين در خواب خوب نيست. به هر رنگي که باشد. اگر آتشي افروخته باشد و تگرگ ببارد و آن را خاموش کند نيکو است چون اين معني را مي رساند که فتنه خاموش مي شود و حادثه اي که قرار است به بيننده خواب آسيب برساند خنثي مي گردد. مشاهده تگرگ درشت براي زنان خانه دار نقار و گفتگوي خانوادگي است. اگر ديديد که تگرگ در جاهاي ديگر مي بارد و در خانه شما نمي ريزد خواب شما مي گويد از يک رنج عمومي مصون مي مانيد. عکس اين هم صادق است يعني اگر در جاهاي ديگر نبارد و فقط در خانه شما بريزد گرفتار مصيبتي مي شويد که ديگران از آن سهمي ندارند.

☺ تعبیر خواب «تگرگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تگرگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. شادی

  سلام. وقت تون بخیر. خواب دیدم تگرگ شدیدی میاد. بیشتر بنظر تگرگ بود اما شبیه دانه های بارون بود نه سفت و یخ زده! اما همه ازش فرار میگردند و ما هم توی ساختمانی پناه گرفته بودیم و همه اش سراغ نزدیکان و عزیزان مان را میگرفتیم که آیا سالمند و در امان یا نه! من به شدت نگران مادرم بودم و گوشیش جواب نمیداد و در دسترس نبود و … ولی بقیه سالم بودند.

  تا اینکه تمام شد و دیدم مادرم آمد و سلامت بود. بعد دیدم آب ساختمان قطع شده اما در عین حال آب زیادی میاد انگار سیل شده بود! اما من رفتم جلو در توی کوچه را نگاه کردم دیدم نه سیله و نه خرابی و … برعکس انگار بخاطر بارون همه جا تمیز و پاکیزه شده و درختان برگاشون سبز و تازه و تمیز بود.

  انگار فصل بهاره! توی حیاطمان که مثل یه باغ بزرگ شده بود پر درخت بود که میوه هاشون تازه جوانه زده بودند و کوچک و تازه بودند. به یه شاخه اشاره کردم و بهش دست زدم و به مادرم گفتم ببین این درخت گیلاس چقدررر میوه داده! که دیدم اون چندتا ریختند زمین! من ناراحت شدم اما نگاه کردم دیدم اون یکی شاخه دوتا از میوه ها درشت شدن و یکیش کامل رسیده.اون یکی کمی سبز و کاله با تعجب گفتم اینا گیلاس نیستن گلابی هستن!

  گلابی رسیده را که انگار سرش نبود چون وقتیکه نرسیده بوده گازش زده بودن را چیدم و دادم به مادرم تا بخوره. بنظر شیرین و خوشمزه میامد و با خودم میگفت وقتی بقیه رسیدن خودم از اونا میخورم. بقیه درخت ها را الان یادم نمیاد چی بودن اما اقلا سه چهار نوع میوه دیگه بودن.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس وجود تعبیر خواب تگرگ و تعبیر خواب باران و سیل و تعبیر خواب گیلاس و گلابی می تواند دامنه ی تعبیری زیادی داشته باشد و از طرفی هم به سادگی ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده ممکن است حادثه ای را تجربه کنید که با گذشتن از ان زندگی شما پس از مدتی به ارامش رسد.
   بدانید که اگر مشکلی را تجربه کردید حتما صدقه دهید و به خداوند توکل کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. مسعود حميد

  سلام ،خواب ديدم تگرگ شديدي از اسمون ميباره و به حدي بزرگ هستن كه نميشود از خانه بيرون امد بعد از تمام شدن تگرگ به سمت خودرو رفتم و با صحنه داغون شدن خودرو مواجه شدم ولي اصلا ناراحت نشدم در همين حين پدرم به سمت ماشين امد و با ديدن ماشين شوكه شد و شروع به داد و بيداد كرد كه چرا واست اهميت نداره كه ماشين داغون شده

نظر خود را بیان کنید