تعبیر خواب شیشه

دیدن شیشه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن شیشه در خواب چیست؟

دیدن شیشه در خواب

معبران نوشته اند بطری شیشه زن است و محتوای آن مال زن است یا کامی است که از زن گرفته می شود.

اگر در خواب فقط شیشه ببینیم اشاره کلی است به زن و بیشتر باید دید که درون شیشه چیست یا شیشه برای چه هدف و منظوری فراهم آمده است.

شیشه هایی که درون آن ها شراب می ریزند اشاره ای هستند به فساد و تباهی و گناه.

اگر شیشه ای داریم که درون آن آب ریخته ایم نشان آن است که از جانب زن یا همسر بیننده خواب امنیت و راحت پدید می آید.

اگر شیشه رنگی باشد نوع رنگ اهمیت پیدا می کند.

اصولا شیشه های رنگی اشاره به مشکلات هستند ولی اندکی تفاوت بین آن ها وجود دارد.

 • شیشه سرخ دعوا و خشم و غضب است.
 • سیاه خوب نیست
 • زرد نشان آن است که دری از فرج مقابل شما وجود دارد و چنان چه مشکلی در زندگیتان هست با همت و اراده می توانید آن مشکل را رفع نمائید.

اگر شیشه شکسته بود نشان از شکستگی دل است.


تعبیر خواب آبگینه (ظرف شیشه)

معبران ظرف شیشه ای را به زن تعبیر کرده اند و این به خاطر ظرافت و شکنندگی آن است چرا که زن ظریف و شکننده است.

از دانیال نبی نقل می شود که چنان چه بیننده خواب ببیند که از ظرفی ساخته شده از آبگینه آب می خورد گویای آن است که او ازدواج می کند و یا با زنی وارد معامله سودبخش می شود.

در دست داشتن ظرف آبگینه نیکو است.

خویشتن را در میان تعدادی ظروف آبگینه دیدن مهمانی رفتن یا مهمانی دادن است و شاید عروسی.

روی هم رفته دیدن آبگینه در خواب با توجه به این که آبگینه را به زن تعبیر کرده اند خوب است. مگر در یک صورت و آن این است که ظرفی از آبگینه داشته باشد و آن ظرف از دستتان بیافتد و بشکند.

معبران نوشته اند همسر بیننده خواب می میرد و چنان چه بیننده خواب زن است یا مردی که همسر ندارد زنی از نزدیکان خویش را از دست می دهد.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب عینک

☺ تعبیر خواب «شیشه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شیشه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


20 دیدگاه

 1. خدیجه

  من خواب دیدم کسی که ازش بشدت دلخورم شیشه رو میزی برام اورد و گوشه اتاق تکیه داد به دیوار و بدون هیچ حرفی رفت..منم هرکار کردم باهاش حرف بزنم نشد.ت خوابم اون طرف شکلش شبیه واقعیش نبود،ولی من میدونستم که همونه…تعبیرش چیه

  • تعبیر خواب

   با سلام
   این خواب می تواند نشان از ان باشد که ایشان قصدی دارند که به واسطه ی ان دل شما را نرم کنند و مقدمات دوستی را فراهم اورند و از این رو بسیار خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 2. هانا

  سلام من خواب دیدم که اومدم از خونه بیرون داخل حیاط پدرم از سر کار برگشتن دیدم بارون شروع کرد باریدن گفتم اخجون بارون پدرم گفت بارون نیست که شیشس بعد دیدم خورده شیشه داره میریزه سریع رفتیم تو خونه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شیشه شکسته ممکن است به این معنا باشد که در اینده برای ایشان از جایی که نباید دل خوری ایجاد شود که خیر نیست و از این رو باید بسیار در روابطتان دقیق باشید./
   سربلند و پیروز باشید

 3. رضا سالاری

  سلام خواب دیدم روی حیاط خانه پدری شیشه شکسته ریخته و من دارم آنها را جمع میکنم که حیاط را تمیز کنم
  مادر مرحوم هم در همان حوالی بود اما صورتش را نمی‌دیدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شیشه شکسته امده است که می تواند نشان از دل شکستگی باشد و یعنی اینکه ممکن است ایشان از شما گلگی داشته باشند که باید در صدد رفع ان عمل کنید.
   برای ایشان خیراتی دهید که انشالله خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محبوبه

  سلام شوهرم خواب دیده شیشه میز عسلی شکسته و از دستش خون میاد ولی شیشه میز خونه خودمون نبوده تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   می تواند به این معنا باشد که ایشان کاری خواهند کرد که سبب می شود دل خودشان ازرده شود و از این رو باید بسیار نسبت به انتخاب هایشان دقیق باشند.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. ضرغام

  سلام
  خواب دیدم صدای بارش تگرگ آمد یکی از شیشه های بالایی پنجره شکست بعد که بارش بند اومد وقتی حیات خانه را میدیدم بسرعت دانه های ریز تگرگ آب میشد اما درشتها که اندازه گردوحتی بزرگتر بود آب نشد بعد متوجه شدم شیشه با قلوه سنگ شکسته که سه یا چهار سنگ افتاده بود برداشتم
  ممنون راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن باریدن تگرگ در خواب خیر نیست و می تواند نشانه از اتفاقی بد در آینده باشد و از این رو حتما صدقه دهید و بسیار مراقب اتفاق های اطراف خود باشید.
   سربلندو پیروز باشید

 6. رها حسینی

  با سلام دیشب خواب دیدم ازجایی ردمیشدم بطور اتفاقی خوردم به یک میز و شیشش شکست و شروع کردم جمع کردن بدون اینکه دیتم زخم بشه و وقتی بردم خالی کنم سطل آشغال متوجه شدم حرم امام رضاست تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نزدیک به خیری خواهید رسید که در آن برای شما خیری نهفته است و از این رو باید بدانید که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 7. ملیحه

  سلام
  خواب دیدم من وخواهرم ویه آقایی از دوستان در راه پله مسیری به زیرزمین هستیم باد شمع رو خاموش کرد
  اون آقا (که الان کسالت دارد)دیگه ندیدم اما خواهرم (سالهاس از بیماری فکری در رنج بوده وحال هم روان تنی شده)در اتاق زیر زمینی بود وشمع خاموش شده ولی اتاق روشن بود
  خواهرم در میان شیشه خورده هایی که تو سرش هم ریخته بود خوایش برده بود انگار قرص خواب آور خورده بود هر چی صداش میزدم جواب نمیداد
  چه تعبیری دارد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر ان دارد که خواهر شما در حالت دل شکستگی و ناراحتی عاطفی به سر میبرد و اینکه شیشه به ظرافت دل زن اشاره دارد و اینکه شمع خاموش شدن نیک نیست ولی مسیر روشن بهتر است و صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. محمد همایون آکبری

  خواب دیدم که شیشه عطر ازدستم افتاد وشکست تعبیرش چه است؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب برای شما امده است که شیشه در خواب های مردان می تواند زن باشد و از این رو شکستن شیشه ی عطر برای شما می تواند به معنای از دست دادن کسی باشد که بسیار صالح و خوب است و از این رو در رفتار و اعمال خود بسیار دقت کنید تا خدای ناکرده این موضوع برای شما رخ ندهد.
   سربلند و پیروز باشید

 9. رضاعقیلی

  پدرم خواب دید که داشت شیشه میجوید تعبیرش چی میشه لطفا جواب بدید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنا می تواند باشد که ایشان را در اینده با کسی دلخوری پیش خواهد امد که سبب میشود دل شکستگی برای ایشان پیش بیاید و بروز نخواهند داد و این موضوع خود ممکن است تعبیر خواب ایشان باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 10. علی

  باسلام
  25/08/97 (جمعه ) ساعت تقریبا” 2 تا 2:10 بامداد خواب دیدم که یک نفر شیشه های نور گیر خونمونو شکست ، رفتم دیدم همه راشکسته بود ولی آثاری از شیشه های خرد شده روی پشت بام نبود . فقط انهایی که از روی نورگیر جدا نشده بودن بصورت شکسته وجود داشتند . نمی دانم تعبیرش چیست.
  همان شب خواب دیدم رفتم حموم به محض اینکه کلید لامپ حموم را زدم یه جرقه کوچولویی زد ولی روشن نشد و شیشه لامپ از سرلامپ کنده شد و در حین افتادن گرفتمش نمی دانم تعبیرش چیست.
  لطفا تعبیرش کنید . ممنون

 11. Lisa

  خوابم اینه. شیشه سالم بود چهارگوش وزیر آب بود اب بسیار روشن.وشیشه تقریبا دودی رنگ بود.عمق اب یک وجب بود.

نظر خود را بیان کنید