مجله آلامتو

تعبیر خواب شیشه

(1 رای, امتیاز میانگین: 5٫00 از 5)

تعبیر دیدن شیشه در خواب چیست؟

شیشه glass

معبران نوشته اند شيشه بطري زن است و محتواي آن مال زن است يا کامي است که از زن گرفته مي شود. اگر در خواب فقط شيشه ببينيم اشاره کلي است به زن و بيشتر بايد ديد که درون شيشه چيست يا شيشه براي چه…

هدف و منظوري فراهم آمده است. شيشه هائي که درون آن ها مشروبات الکلي مي ريزند اشاره اي هستند به فساد و تباهي و گناه. اگر شيشه اي داريم که درون آن آب ريخته ايم نشان آن است که از جانب زن يا همسر بيننده خواب امنيت و راحت پديد مي آيد. اگر شيشه رنگي باشد نوع رنگ اهميت پيدا مي کند. اصولا شيشه هاي رنگي اشاره به مشکلات هستند ولي اندکي تفاوت بين آن ها وجود دارد. شيشه سرخ دعوا و خشم و غضب است. سياه خوب نيست و زرد نشان آن است که دري از فرج مقابل شما وجود دارد و چنان چه مشکلي در زندگيتان هست با همت و اراده مي توانيد آن مشکل را رفع نمائيد. اگرِشيشه شکسته بود نشان از شکستگي دل است.

تعبیر خواب «شیشه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «شیشه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

2 دیدگاه

  1. باسلام
    25/08/97 (جمعه ) ساعت تقریبا” 2 تا 2:10 بامداد خواب دیدم که یک نفر شیشه های نور گیر خونمونو شکست ، رفتم دیدم همه راشکسته بود ولی آثاری از شیشه های خرد شده روی پشت بام نبود . فقط انهایی که از روی نورگیر جدا نشده بودن بصورت شکسته وجود داشتند . نمی دانم تعبیرش چیست.
    همان شب خواب دیدم رفتم حموم به محض اینکه کلید لامپ حموم را زدم یه جرقه کوچولویی زد ولی روشن نشد و شیشه لامپ از سرلامپ کنده شد و در حین افتادن گرفتمش نمی دانم تعبیرش چیست.
    لطفا تعبیرش کنید . ممنون

  2. خوابم اینه. شیشه سالم بود چهارگوش وزیر آب بود اب بسیار روشن.وشیشه تقریبا دودی رنگ بود.عمق اب یک وجب بود.

نظر خود را بیان کنید