تعبیر خواب تنور

دیدن تنور در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تنور در خواب چیست؟

تنور Tandoor

ديدن تنور در خواب مبارک است و خير و برکت و معاش تعبير شده تامين مي گردد. چنانچه در خواب ديديد که درون خانه خودتان تنوري زده شده حتي اگر تنور روشن نباشد و …

نان پخته نشود نشان آن است که نعمت و برکت مي يابيد و معاش شما وسيع و زياد مي شود و خير و خوبي به خانه شما راه مي يابد و افراد خانواده از آن بهره مند مي گردند. حال اگر تنور آتش داشته باشد و در ان نان پخته شود تعبير خيلي بهتر است و به اندازه نان هائي که از تنور بيرون مي آيد نعمات شما متنوع و متعدد و زياد مي شود. هر قدر آتش بيشتر و نان زياد تر باشد پول و مال بيشتر است و خواب شما نويد مي دهد که ثروتمند و مال دار خواهيد شد. چنانچه بيماري در خواب ببيند که تنور در خانه دارد يا پاي تنور نشسته خودش نان مي پزد و يا ديگري مي پزد و او کمک مي کند و نان مي گيرد طبيبي مسيحادم او را معالجه خواهد کرد و آن بيمار به زودي شفا خواهد يافت. اگر دختري دم بخت در خواب ببيند که در تنور نان مي پزد و او نان مي گيرد مردي مال دار خواهان او خواهد شد و شوهر خوبي خواهد يافت. اگر جواني اين خواب را ببيند به شغلي پر در آمد دست مي يابد و مشغول مي شود. ديدن تنور به هر صورت در خواب نيکو است مگر اين که ويران باشد و چنان به نظر رسد که روزي تنور آبادي بود ليکن حالا کاسه اش شکسته و موش و سوسک در آن لانه کرده و خس و خاشاک جمع شده است. اين نشانه کسادي و خرابي کار صاحب خانه است و برخي از معبران نوشته اند که صاحب خانه همسزش را از دست مي دهد چون اين معبران تنور را در خانه زن دانسته اند.چنانچه وامداري در خواب ببيند که تنور در خانه دارد يا به ساختن تنور مشغول است از زير بار قرض بيرون خواهد آمد. چنانچه زني ببيند که در خانه اش دو تنور است گرفتار هوو مي شود يا اگر ببيند شوهرش نان مي پزد تعبير همين است. اگر ببيند که از تنور آتش بر مي دارد صاحب فرزند مي شود که قدمش مبارک است و براي مرد زن است و کانون خانواده، براي دختر دم بخت شوهر و ازدواج است و براي پسر جوان کسب و پيشه. براي بيمار شفاي عاجل و براي وامدار و بدهکار اداي ديون و روي هم رفته ديدن تنور مبارک است.

☺ تعبیر خواب «تنور» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تنور» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

18 دیدگاه

 1. هانیه در 1399/10/01در7:12 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم تنور گاذیم اتیش گرفت

  • یاسین صداقت در 1399/10/14در1:53 ب.ظ

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب این خواب برای شما خیر است و می تواند نشانه ای از رسیدن به چیزی خیر باشد اما با وجود این که شما در زندگی واقعی خود تنوری دارید هم ممکن است این خواب تعبیر نداشته باشد و نشانه ای از ترس شما نسبت به این موضوع باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 2. shhen در 1399/08/16در3:49 ب.ظ

  باسلام خاب دیدم خونه ی عموم بودم ولی احساس میکردم خونه ی خودمه تنور اونجابود منم فک کردم روشن نیس پامو انداختم داخل تنور دیدم گرمه
  لطفا تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در 1399/10/14در1:54 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب می توان گفت که ممکن است به این معنا باشد که شما نسبت به خیری که برای ایشان در راه است اشتباه بیندیشید و این موضوع هم برای شما و هم برای ایشان جای نگرانی نداردو خیر است.
   سربلندو پیروز باشید

 3. کوین عده در 1399/06/20در9:29 ق.ظ

  من درخانه همسایه تنوری دزدم وقتی ب تنور نگاه کردم عکس برادر و مادرم رادیدم لطفا جوابمو بدید

  • یاسین صداقت در 1399/06/23در11:42 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیک است و اینکه تنور نشان بر خیر و بر کت است و احتمالا این خیر از طرف ان اشخاص به شما خواهد رسید. معبران اسلامی گفته اند که دیدن تنور در خواب مبارک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. محمد در 1399/06/02در10:49 ق.ظ

  سلام خسته نباشید،من خواب دیدم که مادرم در یک جای سخت تقریبا پایین یک تپه بدون امکانات وبا سختی زیاد مشغول ساخت یک تنور بسیار بزرگ و محکم بودن وساخت اون رو هم به اتمام رسوندن.خواستم بپرسم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در 1399/10/14در1:54 ب.ظ

   با سلام
   این خواب هم برای شما خیر است و به این تعبیر می تواند باشد که در شرایطی سخت مادر شما ممکن است کاری انجام دهد که سبب رسیدن خیری روز افزون برای شما باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. اسدی در 1399/05/26در6:13 ق.ظ

  میگن اگه۲تا تنور داشته باشی تو خونه یعنی هو لطفا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت در 1399/05/28در0:52 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب تنور آمده است که نشان از خیر و برکتی است که به خانه شما وارد می‌شود و بسیار مبارک است و این که شما از لحاظ معیشت نیازتان به خیر تعمین خواهد شد و اینکه به معنی حاجت روایی هم است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. اسدی در 1399/05/23در8:26 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم ۴تا کیسه آرد با ۲تا تنور یکی کوچیک یکی بزرگ داریم

  • یاسین صداقت در 1399/05/25در11:10 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی و خیر و منفعت است و اینکه در تعبیر خواب آرد آمده است که به معنی منفلتی است که با زحمت به دست می آید و نیک است و تنور هم نشان بر به عمل آوردن زحماتتان است که به سود خواهد نشست.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. سلیمه در 1397/09/08در9:17 ق.ظ

  خواب دیدم خونه بابا یه تنور گلی دارن ویکی داره توش نون میپزه ونونهابه صورت خیلی خوب پخته وقتی دیدم گفتم باید برخودم هم یه تنور گلی درست کنم شروع کردم به درست کردن تنور تازه داشتم درستش میکردم که ازخواب بیدارشدم

 8. عیوض علی در 1397/08/20در9:37 ب.ظ

  من نانوا هستم و خواب دیدم که مشغول کار بودم از تنور آب صاف وزلال بیرون می آمد لطفا تعبیر خوابم را بفرمایید

 9. افسانه در 1397/02/14در11:15 ب.ظ

  حونه ای قبلی پدرم الآن برادرم ژندگی میکنه.چهارشنبه شب خواب دیدم.رفتم توی انباری همان خونه 2پنور روشن بود.مادربزرگ مادرم داشت با یکی ازتنورهانان درست میکرد.وقتی ازمادربزرگ مادرم پرسیدم.چرا2 تنورروشن است.گفت اون یکی مال توهست.وقتی خواستم نان پخت کنم.گفت نه مادردستت میسوزد..درضمن مادربزرگ مادرم.چندسال است فوت کرده..تعبیراین خواب چیست؟

 10. L.B در 1397/01/26در7:00 ق.ظ

  خواب تنور پیرزن کوفه (که هنگام ظهور از آن آب بیرون می زند) که در آن نان سوخته بود چه تعبیری دارد ؟

 11. رها kh در 1396/03/15در2:45 ب.ظ

  خواب دیدم برادر شوهرم تشک کول کرده به یه خونه نیمه اماده داری میاره
  تعبیرش چیه؟

 12. بهاره در 1395/06/11در2:02 ب.ظ

  توی نانوایی بودم تو صف بودم یه خانم میخاست نون بخره پول نداشت نانوابهش ندادمن پول نونشودادم 1000تمییزدادم دسته خوده زنه یه دختراومدگفت چراهزاری نودادی و خندید.تنورنانواداشت نون زیادمیپخت 15 تانون مثلا توخواب بیشترازنیازم بود خریدم.و صاحب نانواآقای دکتری بودک از دور برام بوسه فرستاد.تعبیرچیه ؟لطفا

نظر خود را بیان کنید