تعبیر خواب تنور

دیدن تنور در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن تنور در خواب چیست؟

تنور Tandoor

ديدن تنور در خواب مبارک است و خير و برکت و معاش تعبير شده تامين مي گردد. چنانچه در خواب ديديد که درون خانه خودتان تنوري زده شده حتي اگر تنور روشن نباشد و …

نان پخته نشود نشان آن است که نعمت و برکت مي يابيد و معاش شما وسيع و زياد مي شود و خير و خوبي به خانه شما راه مي يابد و افراد خانواده از آن بهره مند مي گردند. حال اگر تنور آتش داشته باشد و در ان نان پخته شود تعبير خيلي بهتر است و به اندازه نان هائي که از تنور بيرون مي آيد نعمات شما متنوع و متعدد و زياد مي شود. هر قدر آتش بيشتر و نان زياد تر باشد پول و مال بيشتر است و خواب شما نويد مي دهد که ثروتمند و مال دار خواهيد شد. چنانچه بيماري در خواب ببيند که تنور در خانه دارد يا پاي تنور نشسته خودش نان مي پزد و يا ديگري مي پزد و او کمک مي کند و نان مي گيرد طبيبي مسيحادم او را معالجه خواهد کرد و آن بيمار به زودي شفا خواهد يافت. اگر دختري دم بخت در خواب ببيند که در تنور نان مي پزد و او نان مي گيرد مردي مال دار خواهان او خواهد شد و شوهر خوبي خواهد يافت. اگر جواني اين خواب را ببيند به شغلي پر در آمد دست مي يابد و مشغول مي شود. ديدن تنور به هر صورت در خواب نيکو است مگر اين که ويران باشد و چنان به نظر رسد که روزي تنور آبادي بود ليکن حالا کاسه اش شکسته و موش و سوسک در آن لانه کرده و خس و خاشاک جمع شده است. اين نشانه کسادي و خرابي کار صاحب خانه است و برخي از معبران نوشته اند که صاحب خانه همسزش را از دست مي دهد چون اين معبران تنور را در خانه زن دانسته اند.چنانچه وامداري در خواب ببيند که تنور در خانه دارد يا به ساختن تنور مشغول است از زير بار قرض بيرون خواهد آمد. چنانچه زني ببيند که در خانه اش دو تنور است گرفتار هوو مي شود يا اگر ببيند شوهرش نان مي پزد تعبير همين است. اگر ببيند که از تنور آتش بر مي دارد صاحب فرزند مي شود که قدمش مبارک است و براي مرد زن است و کانون خانواده، براي دختر دم بخت شوهر و ازدواج است و براي پسر جوان کسب و پيشه. براي بيمار شفاي عاجل و براي وامدار و بدهکار اداي ديون و روي هم رفته ديدن تنور مبارک است.

تعبیر خواب «تنور» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «تنور» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

12 دیدگاه

 1. کوین عده در

  من درخانه همسایه تنوری دزدم وقتی ب تنور نگاه کردم عکس برادر و مادرم رادیدم لطفا جوابمو بدید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر نیک است و اینکه تنور نشان بر خیر و بر کت است و احتمالا این خیر از طرف ان اشخاص به شما خواهد رسید. معبران اسلامی گفته اند که دیدن تنور در خواب مبارک است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. میگن اگه۲تا تنور داشته باشی تو خونه یعنی هو لطفا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   در تعبیر خواب تنور آمده است که نشان از خیر و برکتی است که به خانه شما وارد می‌شود و بسیار مبارک است و این که شما از لحاظ معیشت نیازتان به خیر تعمین خواهد شد و اینکه به معنی حاجت روایی هم است.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. سلام من خواب دیدم ۴تا کیسه آرد با ۲تا تنور یکی کوچیک یکی بزرگ داریم

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی و خیر و منفعت است و اینکه در تعبیر خواب آرد آمده است که به معنی منفلتی است که با زحمت به دست می آید و نیک است و تنور هم نشان بر به عمل آوردن زحماتتان است که به سود خواهد نشست.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. سلیمه در

  خواب دیدم خونه بابا یه تنور گلی دارن ویکی داره توش نون میپزه ونونهابه صورت خیلی خوب پخته وقتی دیدم گفتم باید برخودم هم یه تنور گلی درست کنم شروع کردم به درست کردن تنور تازه داشتم درستش میکردم که ازخواب بیدارشدم

 5. عیوض علی در

  من نانوا هستم و خواب دیدم که مشغول کار بودم از تنور آب صاف وزلال بیرون می آمد لطفا تعبیر خوابم را بفرمایید

 6. افسانه در

  حونه ای قبلی پدرم الآن برادرم ژندگی میکنه.چهارشنبه شب خواب دیدم.رفتم توی انباری همان خونه 2پنور روشن بود.مادربزرگ مادرم داشت با یکی ازتنورهانان درست میکرد.وقتی ازمادربزرگ مادرم پرسیدم.چرا2 تنورروشن است.گفت اون یکی مال توهست.وقتی خواستم نان پخت کنم.گفت نه مادردستت میسوزد..درضمن مادربزرگ مادرم.چندسال است فوت کرده..تعبیراین خواب چیست؟

 7. خواب تنور پیرزن کوفه (که هنگام ظهور از آن آب بیرون می زند) که در آن نان سوخته بود چه تعبیری دارد ؟

 8. خواب دیدم برادر شوهرم تشک کول کرده به یه خونه نیمه اماده داری میاره
  تعبیرش چیه؟

 9. بهاره در

  توی نانوایی بودم تو صف بودم یه خانم میخاست نون بخره پول نداشت نانوابهش ندادمن پول نونشودادم 1000تمییزدادم دسته خوده زنه یه دختراومدگفت چراهزاری نودادی و خندید.تنورنانواداشت نون زیادمیپخت 15 تانون مثلا توخواب بیشترازنیازم بود خریدم.و صاحب نانواآقای دکتری بودک از دور برام بوسه فرستاد.تعبیرچیه ؟لطفا

نظر خود را بیان کنید