تعبیر خواب ته دیگ

دیدن ته دیگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن ته دیگ در خواب چیست؟

ته دیگ Tahdig

ته ديگ ابتلا و غم پايان کارها است. اگر کار مهمي در دست انجام داشته باشيد و به خواب ببينيد که ظرفي پر از ته ديگ مقابل شما نهاده اند خواب شما خبر مي دهد که …

در پايان آن کار گرفتار ملال و غم مي شويد. آن چه درباره پلو و برنج پخته گفتم درباره ته ديگ صدق نمي کند. البته ته ديگ هم برنج پخته است اما تعبيري کاملا متفاوت دارد. ته ديگ غم کهنه مالي است نه عاطفي و احساسي و به زبان ديگر (کاسه کوزه اي) است که بر سر بيننده خواب شکسته و در پايان کار همه گناهان شکست و ناکامي را به گردن خورنده ته ديگ مي افکند. چنانچه در خواب ببينيم ته ديگ از ديگ مي کنيم و مي خوريم با غم و غصه اي که اتفاق و دنباله اش به ما رسيده دست و پنجه نرم مي کنيم. اگر در خواب ببينيم که پلو پخته و بخشي بزرگ از آن ته ديگ شده خبر ازشکست و ناکامي در کاري است که به آن اميد زياد داشتيم و داريم. چنانچه خانمي درخواب ببيند پلوي او ته ديگ شده به شوهرش زيان مالي وارد مي آيد و اگر خودش فعاليت مالي داشته باشد زيان متوجه بيننده خواب خواهد شد. ته ديگ در خواب ما هر چه سياه تر و کلفت تر باشد بدتر است.

☺ تعبیر خواب «ته دیگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «ته دیگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


3 دیدگاه

 1. رها

  سلام خسته نباشید.
  دیشب خواب دیدم از یه آزمون استخدامی قبول شدم و دارم مهمونی میدم اما موقع کشیدن برنج به جای کشیدن توی دیس، توی دوتا سینی خیلی بزرگ می کشم واحساس می کردم برنج کم هستش و احتمالا به مهمان ها نمی رسه . برای همین گوشه ی سینی ته دیگ چیدم و خورشت هم مرغ بود. زن داداشم هم کمکم می کرد که من با هاش دعوا می کردم که چرا بلد نیست درست برنج ها بکشه.
  آیا تو آینده شکست می خورم؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   خواب شما به شکست ارتباطی ندارد و اینکه شما خیر و برکتی را به زحمت به دست خواهید آورد که حلال است و منبع منفت است و اما شما راضی به آن نیستید و احتمالا حرص و تمع را در کارتان پیشه خواهید کرد که خوب نیست. پس باید با افراد قابل اعتماد هم دوست شوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. مریم

  من خواب دیدم تو یه مکان نا اشنام ولی بیشتر افراد اونجا اقوامم هستن به من یه تیکه ته دیگ نان لباش میدن ولی تا میخوام بخورم برقا میره منم نمیخورمش

نظر خود را بیان کنید