تعبیر خواب توپ

دیدن توپ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن توپ در خواب چیست؟

توپ BALL

(توپ بازي) در خواب ما شهوت است و لهو و لعب و فريب دنيا و رفتن به دنبال چيزهائي که پايه و مايه ندارند. فريب و نيرنگ زندگي محسوب مي شوند و انسان را از حقيقت دور مي کنند. توپ در خواب سراب است…

سرابي فريبنده که چون به آن مي رسيد خاک مي يابيد و عطش در شما باقي مي ماند. چنانچه در خواب ديديد که دنبال توپ مي دويد( در صورتي که فوتباليست و واليبا ليست و اهل توپ بازي و توپ نباشيد) خواب شما مي گويد که فريب مي خوريد و مدت ها خود را به کاري بيهوده سرگرم و دل خوش نگه مي داريد. در واقع باد مي کاريد و حسرت درو مي کنيد. اگر در خواب توپي که به دنبال آن هستيد پنچر شود يا بترکد واقعيت بر شما آشکار مي گردد. در نيمه راه گمراهي چشم شما باز مي شود و در مي يابيد که تا آن جا هم به اميد عبث آمده ايد. اگر در خواب ببينيد که کسي توپي را به طرف شما شوت مي کند يا توپي خوش آب و رنگ و شکيل به شما مي دهد خوابتان مي گويد که در آينده نزديک کسي در صدد اغواي شما بر مي آيد. عکس اين هم صادق است اگر شما توپي را به طرف ديگري شوت کنيد يا به او بدهيد. ديدن توپ در خواب با تعريفي که از آن شد مي تواند حالات گوناگون داشته باشد که خود بيننده خواب قادر به تشخيص و تعبير خواهد بود.

تعبیر خواب «توپ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «توپ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین

6 دیدگاه

 1. مجید در 1399/05/09در4:45 ب.ظ

  باسلام
  خواب دیدم درخواب،خواب بودم توپ باسرعت برسرم خورد

  • یاسین صداقت در 1399/05/11در4:20 ب.ظ

   با سلام
   دیدن توپ در خواب به معنی سراب است و به این صورت است که شما از راه واقعی زندگیتان احتمالا دور خواهید شد که باید هوشیار باشید به این امرکه به تخیلات خود تکیه نکنید و واقعیت را هم در نظر داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. علیرضا ملکپور در 1399/03/21در8:42 ب.ظ

  خواب دیدم، وسط استادیوم خالی، یه توپ فوتبال، شوت کردم تو آسمون، واستادیوم رفت بیرون

  • یاسین صداقت در 1399/03/24در9:36 ق.ظ

   با سلام
   دیدن توپ به خواب نشان بر کاری بیهوده است. چنانچه در خواب ديديد که دنبال توپ مي دويد( در صورتي که فوتباليست و واليبا ليست و اهل توپ بازي و توپ نباشيد) خواب شما مي گويد که فريب مي خوريد و مدت ها خود را به کاري بيهوده سرگرم و دل خوش نگه مي داريد. در واقع باد مي کاريد و حسرت درو مي کنيد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. احسان محمدزایی در 1398/11/23در3:22 ب.ظ

  خواب دیدم در اسمان توپی میگشت یهو افتاد جلوم من گفتم خدا معجزه کرد و بعد ارزو کردم که به عشقم برسم

  • یاسین صداقت در 1398/11/23در3:31 ب.ظ

   باسلام
   همانگونه که در متن نیز خوانده اید تعبیر توپ به شکلی در بیشتر مواقع سراب است اما رویت توپ در خواب توسط هر شخص میتواند به شکلی و بسته به شخص بیننده خواب تعبیر متفاوتی داشته باشد.
   اما اینکه شما در خواب دیده اید که توپی از آسمان آمد به این معناست که آسمان همانند منبع دهنده ی هر رزق و روزی به شما چیزی عطا کرده است،پس برای شما از طرف آسمان چیزی در راه است.
   پس بسیار آگاه و هوشیار باشید که نکند از سمتی یا به شکلی که خودتان میگویید گزندی به شما نرسد،در بینش و ذهنیت خود راجع به انتخابتان تجدیدنظر کنید و یا بیشتر مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید