تعبیر خواب توپ

دیدن توپ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن توپ در خواب چیست؟

توپ BALL

(توپ بازي) در خواب ما شهوت است و لهو و لعب و فريب دنيا و رفتن به دنبال چيزهائي که پايه و مايه ندارند. فريب و نيرنگ زندگي محسوب مي شوند و انسان را از حقيقت دور مي کنند. توپ در خواب سراب است…

سرابي فريبنده که چون به آن مي رسيد خاک مي يابيد و عطش در شما باقي مي ماند. چنانچه در خواب ديديد که دنبال توپ مي دويد( در صورتي که فوتباليست و واليبا ليست و اهل توپ بازي و توپ نباشيد) خواب شما مي گويد که فريب مي خوريد و مدت ها خود را به کاري بيهوده سرگرم و دل خوش نگه مي داريد. در واقع باد مي کاريد و حسرت درو مي کنيد. اگر در خواب توپي که به دنبال آن هستيد پنچر شود يا بترکد واقعيت بر شما آشکار مي گردد. در نيمه راه گمراهي چشم شما باز مي شود و در مي يابيد که تا آن جا هم به اميد عبث آمده ايد. اگر در خواب ببينيد که کسي توپي را به طرف شما شوت مي کند يا توپي خوش آب و رنگ و شکيل به شما مي دهد خوابتان مي گويد که در آينده نزديک کسي در صدد اغواي شما بر مي آيد. عکس اين هم صادق است اگر شما توپي را به طرف ديگري شوت کنيد يا به او بدهيد. ديدن توپ در خواب با تعريفي که از آن شد مي تواند حالات گوناگون داشته باشد که خود بيننده خواب قادر به تشخيص و تعبير خواهد بود.

☺ تعبیر خواب «توپ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «توپ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


12 دیدگاه

 1. مشتاق حسین

  خواب دیدم که فوتبال یا توپ به طرف من می آید و من اورا روگ می کنم و می خواستم اورا شوت کنم از خواب بیدار شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای تعبیر خواب توپ فوتبال آمده است که ممکن است به معنای آن باشد که در اینده نزدیک کسی سعی در اغوای شما کند و از این رو بسیار در انتخاب هایتان دقیق باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. توفيق مرادي

  سلام من خودم فوتباليست و فوتبالدوست هستم
  خواب ديدم كه با يه سري ادم دارم فوتبال بازي ميكنم ،و گل هم زدم به صورتي كه من ارام شوت زدم وتوپ به ارامي وارد دروازه شد .در صورتيكه كس ديگري كه توپ را تعقيب ميكرد ،هر كاري كرد به توپ نرسيد و توپ به ارامي وارد دروازه شد .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن ان چه که در واقعیت بسیار به آن مشغول هستید دارای تعبیر نیست و از این رو این خواب برای شما به همان صورت ارزوی درونی است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. Mohammad Iqball

  درکوه استم جای کثاف میایه انجا زیاد توپها می باشد ما ازونها سی تا توپ میګرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که ممکن است به این صورت تعبیر گردد که شما به کاری مشغول شوید که تمام زندگی شما را میل های دنیوی در بر بگیرد و از این رو باید بسیار آگاه باشید که خدای ناکرده این موضوع برای شما دردسر ساز نشود.
   سربلند و پیروز باشید

 4. مجید

  باسلام
  خواب دیدم درخواب،خواب بودم توپ باسرعت برسرم خورد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن توپ در خواب به معنی سراب است و به این صورت است که شما از راه واقعی زندگیتان احتمالا دور خواهید شد که باید هوشیار باشید به این امرکه به تخیلات خود تکیه نکنید و واقعیت را هم در نظر داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. علیرضا ملکپور

  خواب دیدم، وسط استادیوم خالی، یه توپ فوتبال، شوت کردم تو آسمون، واستادیوم رفت بیرون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن توپ به خواب نشان بر کاری بیهوده است. چنانچه در خواب ديديد که دنبال توپ مي دويد( در صورتي که فوتباليست و واليبا ليست و اهل توپ بازي و توپ نباشيد) خواب شما مي گويد که فريب مي خوريد و مدت ها خود را به کاري بيهوده سرگرم و دل خوش نگه مي داريد. در واقع باد مي کاريد و حسرت درو مي کنيد.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. احسان محمدزایی

  خواب دیدم در اسمان توپی میگشت یهو افتاد جلوم من گفتم خدا معجزه کرد و بعد ارزو کردم که به عشقم برسم

  • یاسین صداقت

   باسلام
   همانگونه که در متن نیز خوانده اید تعبیر توپ به شکلی در بیشتر مواقع سراب است اما رویت توپ در خواب توسط هر شخص میتواند به شکلی و بسته به شخص بیننده خواب تعبیر متفاوتی داشته باشد.
   اما اینکه شما در خواب دیده اید که توپی از آسمان آمد به این معناست که آسمان همانند منبع دهنده ی هر رزق و روزی به شما چیزی عطا کرده است،پس برای شما از طرف آسمان چیزی در راه است.
   پس بسیار آگاه و هوشیار باشید که نکند از سمتی یا به شکلی که خودتان میگویید گزندی به شما نرسد،در بینش و ذهنیت خود راجع به انتخابتان تجدیدنظر کنید و یا بیشتر مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید