تعبیر خواب دیگ

دیدن دیگ در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن دیگ در خواب چیست؟

تعبیر دیدن دیگ بزرگ مسی

دیگ وسیله ای است برای پختن غذا که البته می دانیم که خانم و کدبانوی خانه با آن سرو کار دارد.

دیگ در خواب های ما سمبلی است از خانم و بانوی خانه که می تواند هم مادر باشد و هم همسر با توجه به این که امر پخت و پز را در خانه چه کسی انجام می دهد و این مسئولیت به عهده کدام یک از آن ها است.

برای جوانی که همسر ندارد دیدن دیگی به کد بانوی خانه و همسر بر نمی گردد بل که به مادر اشاره می کند و یا آن کس که به آشپزی اشتغال دارد.

دیدن دیگ در خواب با مسائلی مربوط به خانه ارتباط پیدا می کند که هرحالت آن تاویل خاصی دارد.


اگر دیگ سوراخ شده ای در خواب دیدید که احساس کردید متعلق به شما است خانم و کدبانوی خانه بیمار می شود ولی اگر احساس کردید که آن دیگ متعلق به شما نیست زنی از آشنایانتان بیمار می شود.

اگر دیگ را با غذا دیدید از خانم خانه به شما سودی می رسد ولی اگر غذایی غیر ماکول در دیگ دیدید از او به شما زیان می رسد.

ضربه زدن روی دیگ نشانه دعوا و مرافعه است که یک طرف آن زن خانه است.

مرحوم مجلسی نوشته اگر دیگ در خواب ببینید به ریاست و بزرگی می رسید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب قابلمه

تعبیر خواب دیگ مسی

اگر در خواب ببینید ظرفی از مس دارید به رنگی متمایل به سرخی درخشنده و براق، مالی به دست می آورید که هم زیاد است و هم ممتاز. اگردر خواب ببینید ظرفی از مس دارید که زرد رنگ و کثیف است و جلا ندارد بیمار و رنجور می شوید.


☺ تعبیر خواب «دیگ» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «دیگ» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

12 دیدگاه

 1. فاطمه

  سلام وقت بخیر خواب دیدیم
  پسره خواهر شوهرم دیگ مسی را میتراشد و دامادم (حال از دخترم جدا شده اند) از من التماس میکند ک مانع این کار شوم و ناگهان از جنس مس مایع ذوب داغ بر سره من ریخته و به هر سو که فرار میکنم تمامی ندارد و در حال سوختن هستم!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند نشان از ان باشد که شما بر سر موضوع مادی با شخصی دچار مشکل ممکن است بشوید که این موضوع سبب خواهد شد که برای شما مشکلاتی پیش بیاید که باید بسیار نسبت به آن اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. نازی

  سلام.
  خواب دیدم رو پشت بام خانه روبرو یک دیگ مسی بزرگ که درش بسته بود رو از طناب محکمی آویزون کردن در حالی که داخل دیگ آب بود و داشت میجوشید و تکان های شدیدی میخورد و صدای نسبتا بلندی هم داشت.در ضمن یک خانوم هم کنارش ایستاده بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند نمایانگر ان باشد که شما در اینده ای نه چندان دور مالی را در دسترس خواهید داشت اما باید بسیار نسبت به نزدیک شدن به آن دقیق باشید و اصلا طمع سبب نشود که اصول را رعایت نکنید.
   سربلندو پیروز باشید

 3. مهدی فرج اللهی

  سلام
  خواب دیدم به اتفاق یکی از دوستانم در فضائی مثل پارکینگ ، یک عدد سینی روی و یک قابلمه که در اثر پخت و پزهای مدام رنگ سیاه به خود گرفته رو ، ( در واقع اون رفیقم شروع کرده به شستشو و در حین شستن از کار تمیزش تعریف میکنه ، منو تحریک و حریص برای شستن کرد) منم رفتم شروع کردم به شستن این دوتا ظرف
  اول سینی و بعد ک رفتم برای شستن قابلمه حس میکردم داخلش آبی ک زلال نبود ، مثل آبی ک ریختن که قابلمه و خیس کنن ( اما این قابلمه کثیف نبود ، فقط همون سیاهی ک عرض کردم )
  اما وقتی بیرونش رو میشستم آرم اون هی تمیز تر میشد
  لطفا در تعبیرش کمکم کنید
  ضمنا لباس دوستم ی پیرهن سفید تمیز بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که شما در اینده به واسطه ی ایشان سفری ممکن است داشته باشید که برای شما بسیار خیر است و سفیدی در این خواب نمایانگر ان می تواند باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. Zahra

  سلام خواب دیدم مردی متاهل سه تا قابلمه مسی داشت قابلمه ها مس قرمز نبودن سفید بودن،ب من نشون میداد من حسرت میخوردم میگفتم خوشبحالشون ولی در قابلمه ها تنگ بودن تودلم میگفتم چجوری غذادرست میکنند سخته میخاستم تعبیرشو بدونم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است اما می تواند به این معنا هم باشد که شما از مال به خیری خواهید رسید اما باید به همان قانع باشید و حسرت مال دیگران را نخورید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سید

  خواب دیدم مرحومه مادرتلفنی درخواب میگفت دیگ سفالی برات آوردم ازینکارش درعالم رویاخوشحال شدم خودش هم

 6. مهسا

  خواب دیدم پدر شوهرم 2تا دیگ مسی برام اورد و گفت که اش بپزم با خوشحالی.

 7. sahzia

  سلام علیکم خواب دیدم که به خانه سه دانه دیگ خورد کالان دارم آیا برایم تعبیر میکند

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر ديگ وسيله اي است براي پختن غذا که البته مي دانيم که خانم و کدبانوي خانه با آن سرو کار دارد. ديگ در خواب هاي ما سمبلي است از خانم و بانوي خانه که مي تواند هم مادر باشد وهم همسر با توجه به اين که امر پخت و پز را در خانه چه کسي انجام مي دهد و اين مسئوليت به عهده کدام يک از آن ها است. براي جواني که همسر ندارد ديدن ديگي به کد بانوي خانه و همسر بر نمي گردد بل که به مادر اشاره مي کند و يا آن کس که به آشپزی اشتغال دارد. مشاهده ديگ در خواب با مسائلي مربوط به خانه ارتباط پيدا مي کند که هرحالت آن تاويل خاصي دارد.
   سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید