تعبیر خواب مس

دیدن مس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مس در خواب چیست؟

تعبیر خواب مس Copper

مس اگر در خواب سرخ به نظر آید خوب است و فرو شکوه و مال و منال تعبیر می شود و چنانچه زرد باشد بیماری و رنجوری و ابتلا و گرفتاری است.

اگر در خواب ببینید مس را با چکش روی سندان می کوبید و به آن شکل می بخشید کار مشکلی به دست شما آسان می شود. این در صورتی است که مس شکل بگیرد ولی اگر شکل نپذیرد کار شما لاینحل باقی می ماند.

اگر در خواب ببینید ظرفی از مس دارید به رنگی متمایل به سرخی درخشنده و براق ، مالی به دست می آورید که هم زیاد است و هم ممتاز. اگردر خواب ببینید ظرفی از مس دارید که زرد رنگ و کثیف است و جلا ندارد بیمار و رنجور می شوید. دیگ و قابلمه را قبلا نوشته ام.


یوسف نبی علیه السلام در باره دیدن مس در خواب می گوید:

دیدن آهن و مس و روی در خواب تعلق به منفعت دنیا دارد.


آنلی بیتون درباره تعبیر خواب مس میگوید: دین مس در خواب ، علامت فشار از طرف مقامات بالا است.


تعبیر خواب مس به روایت ابراهیم کرمانی: مس در خواب، دلیل بر خادم خانه است و آن چه بدین ماند مانند چراغ و غیره، دلیل بر کدخدائی خانه است. اگر خواب بیند که مس می گداخت و صافی می کرد، دلیل که کاری مشکل بر دست او گشاده شود، و بعضی گویند مال حلال بدست آورد.


حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر خواب ببینی پای تو مسی می‌باشد، یعنی عمر طولانی به دست می‌آوری و مال و اموالت باقی، و پایدار می‌ماند.


تعابیر دیدن مس در خواب

جزئیاتی از تعبیر خواب مس در کتاب سر زمین رویاها آمده:

 • خواب مس : بسیار مراقب شرکای کارتان باشید
 • شما یک شیء مسی دارید : یک دوست باعث عذاب شما می شود .
 • مس می خرید : موفقیت بهتری نصیبتان می شود
 • مس می فروشید : فریب خواهید خورد
 • با مس کار می کنید : مشکلات فراوان پدیدار میشود .
 • اگر بیند مس داشت و دانست که ملک او است، دلیل که به قدر آن مال یابد.

☺ تعبیر خواب «مس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. نسترن

  سلام.من خواب دیدم زن داداشم گنج زیرخاکی پیدا کرده.وقتی گنجو باخودش برد داشتم میگشتم شاید منم چیزی پیدا کنم ک افتاده باشه.و ظروف مسی پیدا کردمو باخودم بردم.و وقتی رفتم خونه بدون اینکه زن داداشم بفهمه ی گردنبند طلا از گنج در اوردم و باخودم بردم

  • تعبیر خواب

   با سلام
   می تواند برای شما و ایشان خوابی خیر باشد و در خواب پیدا کردن مس می تواند نشان از مال و منال باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. ش.ف

  با سلام
  وقت بخیر
  من خواب دیدم پدر و مادرم ( مادرم فوت کردن ) یه سری ظروف مسی آورده بودن خونه اول دو تا جام مسی دیدم که رنگش قرمز نبود رنگش مثل ظرفای روحی بود یکیشو دستم گرفت دیدم کجو کوله شده بود رفتم بقیه ظرفارو ببینم دیدم همه دست دو و کهنه ن و کوج و کوله ظرفای دیگه مس قرمز بودن توشون رو نگا کردم کدر هم نشده بودن ولی سطح بیرونی ظرفا و قابلمه هارو رنگ صورتی زده بون و روش طرح گل بود که کثیف بودن ولی سطح داخلی مس قرمز تمیز بود، من داشتم سعی میکردم قسمتایی که کج شده درست کنم و یه کمم درست شد ظاهرشون، تو ذهنم هم میگفتم همه رو درست میکنم میبرم برا خودم ،مکان خوابم هم تو خونه قبلیمون بود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب براساس تعبیر خواب ظرف مسی برای شما خیر است و از این رو ممکن است به این معنا باشد که شما در اینده مالی را ممکن است از ایشان به دست اورید که خیلی زیاد نیست ولی خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

 3. مژده

  سلام خواب دیدم دوست پسرم که درواقعیت الان قهریم ودور ازمنه توی خواب منو دعوت کردخونش ودیدم روی میز ناهارخوریش ۶تا بشقاب یادیس مسی گرد خریده توخواب انگارباخودم گفتم عه آخر رفت خرید لابد خیلی گرونه چون ک من قبلا فروشنده بودم وایشون اولین باراومدازمن مس بخره

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند بر دو وجه ان باشد. اول انکه نشان از ناخوداگاه شما و ایشان است و دارای تعبیر نیست و از طرف دیگر هم بسیار خیر است و نشان از خوبی و خیر است و نباید از بابت آن نگران باشید و بدانید که دیدن مس در خواب نشان از شکوه و عظمت است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید