تعبیر خواب چکش

دیدن چکش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن چکش در خواب چیست؟

تعبیر خواب چکش

چکش در خواب های ما عاملی است قاطع و نیرومند. این هم می تواند یک وسیله باشد و هم ممکن است یک شخص که با قدرت و قاطعیت کارها را انجام می دهد و به امور سر سامان می بخشد.

چنان چه در خواب ببینید که چکشی محکم و خوب در دست دارید که از داشتن آن خوشحالید عاملی به کارهای شما سر و سامان می بخشد یا شخصی به شما کمک می کند.

همین تعبیر هست اگر کسی چکشی به دست شما بدهد یا از دکان بخرید ولی اگر چکشی در دست داشته باشید و آن را به زمین بیفکنید و یا به علتی از دست بدهید تعبیر معکوس می شود و عوامل سامان بخش زندگی خود را از دست می دهید و بی یاور می مانید.

میخ کوبیدن انفاذ عقیده و اراده است مخصوصا اگر به وسیله چکش باشد، اگر چکش شما از آهن بود نشان استحکام و قدرت است.

اگر از نقره و طلا بود فریب و نیرنگ و دروغ است که به آن مجهز می شوید.

☺ تعبیر خواب «چکش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «چکش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. ایدین

  با عرض سلام ،،چکش عتیقه بزرگ که روی ان با حرف میخی و یا رمز الود نوشته شده باشد، و از جنس اهن خاکستری باشد و شخصی نزدیکی که فوت شده است ان را روی زمین بزند و برایم توضیح بدهدابعاد و اندازه ها را،،،،و در عصر مصر باستان قرار گرفته باشیم،

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای چکش امده است که می تواند به معنایی قطعیت در کاری باشد و در این خواب برای شما هم ممکن است به این معنا باشد که ایشان به قطعیت اشاره ای به موضوعی قدیمی دارند که به شما اشاره کرده اند و اگر می توانید باید سریعا در جهت رفع ان اقدام کنید.
   برای ایشان خیراتی دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

نظر خود را بیان کنید