تعبیر خواب قابلمه

دیدن قابلمه در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن قابلمه در خواب چیست؟

دیدن قابلمه کوچک مسی

در این جا منظور از قابلمه دیگی است کوچک و دردار که در آن چفت و بست دارد و بسته می شود و گاه نیز دو یاسه ظرف با یک دسته به هم متصل می شوند از آن نوع که بچه ها به مدرسه می برند یا کارگران برای بردن غذا به محل کار خویش از آن استفاده می کنند. این جا هدف همین ظرف است نه دیگ و دیگدان و دیگچه که در آشپزخانه ها درون آن ها غذا پخته می شود.

دیدن این نوع قابلمه در خواب نشان سفر است و مسافر.


چنانچه در خواب دیدید که قابلمه ای دارید و همراه خویش می برید به سفر می روید و اگر دیدید قابلمه ای برای شما می آورند مسافری به شما وارد می شود یا مهمانی به خانه شما می آید که از راهی دور آمده و شب و روزی می ماند.

اگر دیدید قابلمه ای هست و شما از درون آن غذا می خورید سوغات دریافت می کنید. ارزش سوغات بستگی دارد به میزان علاقه و اشتهای شما نسبت به غذایی که از درون آن قابلمه می خورید.


اگر غذا را دوست داشته باشید و با رغبت بخورید سوغات ارزنده ای برای شما می آورند یا هدیه ای گران بها دریافت می کنید یا پولی به شما می رسد که انتظارش را ندارید و اگر آن غذا خوب نباشد و با بی رغبتی بخورید سوغات بی ارزش خواهد بود.

اگر بیننده خواب ببینید که قابلمه ای را از غذا پر می کند تا به کسی بدهد سوغات می برد یا هدیه می دهد.

اگر بیننده خواب ببیند قابلمه ای را از غذا پر می کند که خودش همراه ببرد به سفر می رود و سوغات می برد. اگر دیدید که همسرتان قابلمه دوتایی و سه تایی را از غذا پر می کند و می بندد صاحب فرزند می شوید.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب دیگ

تعبیر خواب قابلمه مسی

اگر در خواب ببینید ظرفی از مس دارید به رنگی متمایل به سرخی درخشنده و براق، مالی به دست می آورید که هم زیاد است و هم ممتاز. اگردر خواب ببینید ظرفی از مس دارید که زرد رنگ و کثیف است و جلا ندارد بیمار و رنجور می شوید.


☺ تعبیر خواب «قابلمه» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «قابلمه» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


6 دیدگاه

 1. کیارش

  سلام من خواب دیدم خالم برام دوتا قابلمه بزرگ دست دوم خریده
  این یعنی چه؟؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب قابلمه گرفتن نشان از ان است که مسافری برای شما اید و اینکه در خواب شما قابلمه کهنه به شما داده اند می تواند به این معنا باشد که شخصی قدیمی دوباره با شما دیدار خواهد کرد.
   سربلند و پیروز باشید

 2. مرضیه

  سلام من خواب دیدم نمیدونم خونه کی هست اولین بارهست میبینم کلی قابلمه ظرف میشورم تمیزمیکنم هم داییم تشکری میکنه ازم هم زن داداشتم ومیگه میزاشتی خودم میشستم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان دارد که شما در اینده ممکن است سفر خیری داشته باشید که سبب افتخار شما بشود.
   سربلند و پیروز باشید

 3. میثم

  سلام من خواب دیدم یه دختر جوان بین چند نفر یک قابلمه آب زلال ولی گرم داد دست من فقط و من هم نفر آخر بودم که این آب گرم و روشن به دستم رسید و دختر پیش من ماند و از آب زدم صورتم و ازش فاصله گرفتم و رفتم

 4. ناجیه

  با سلام‌ خوب‌بود
  اما من خواب دیدم قابلمه ای با غذای لذیذ و‌در خوابم دوباره خواب دیگر برا همون قابلمه دیدم ک غذایش ریخته ولی وقتی بیدار شدم و رفتم سراغش خالی بود
  این یعنی چی ؟؟؟؟

نظر خود را بیان کنید