تعبیر خواب برنج

دیدن برنج در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن برنج در خواب چیست؟

برنج rice

برنج از غلاتی است که با زحمت و تلاش و کوشش بسیار فراهم می شود و دیدن برنج در خواب مالی است که با تلاش و زحمت و رنج و تعب به دست می آید.

اگر بیننده خواب شالیکار باشد خواب او تجسمی است از اندیشه شغلی و با خواب افراد دیگر تفاوت دارد که تشخیص آن با معبر خردمند است ولی اگر بیننده شالیکار نباشد مال و توش و دارایی تعبیر می شود.

برنج پخته یا دمی و کته و پلو حاجتی است که روا می شود و به بیننده خیر و نیکی می رسد.

اگر بیننده خواب ببیند که برنج پخته به دیگری می دهد از جانب او خیر و نیکی به دیگری می رسد به همان اندازه که برنج پخته داده می شود.

دیدن برنج پخته خوب است به خصوص اگر با شیر همراه باشد تنعم و رفاه و خرمی است در زندگی آینده بیننده خواب. دیدن برنج خوردن همراه دوغ غم و اندوه است.

خوردن برنج خام تعجیل در بهره گیری از نعمتی است که حق و سهم شماست اما شتاب نشان می دهید که البته درست نیست.

اگر دیدید که برنج می فروشید دیگران را در رفاه و آسایشی که دارید شریک می کنید و چنانچه دیدید که برنج می خرید در خرمی و نشاط دیگری شریک و متنعم می شوید.

همچنین بخوانید: انشا در مورد برنج

☺ تعبیر خواب «برنج» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «برنج» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

88 دیدگاه

 1. سارا در 1399/08/26در11:19 ق.ظ

  سلام من خاب دیدم ی نفر ب مشت برنج دو دستام ریخت گفت اینو پخش کن تعببرش چیع

  • یاسین صداقت در 1399/08/26در3:00 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما نشان بر خیر دارد و اینکه خیری از طرف شخصی به شما خواهد رسید که از آن خیر فقرا هم در نظر داشته باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. E karimi در 1399/06/10در8:51 ب.ظ

  سلام من خواب ديدم براي عموم برنج گندم درو ميكرديم گندم هارو كه بلند كردم زيرش برنج سفيد بود روي يه نايلون خيلي بزرگ بود

  • یاسین صداقت در 1399/06/11در10:18 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از مال حلالی است که هم به شما میرسد و هم به عمویتان و این مال به زحمت به دست آمده است و خیر و برکت دارد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. لیلاموحدی در 1399/05/14در8:00 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم که ازمقابل یک تکیه ردمیشوم ودختر9ساله ام دنبال من است دران مکان برای حضرت علی جشنی گرفته شده ومیخواهندغذابپزنند من پیش خودم میگویم خوب است کمی برنج بدهم ومنهو دراین جشن سهیم شوم ولی چون ازشوهرم اجازه نداشتم ترسیدم برنجبدهم چندنفراقاازانجاردمیشدند من یکی ازانهاراصداکردم وگفتم میخواهم برنجی شکری چیزی بدهم وان اقاخوشحال سد ودستش راداخل کاسه ای کرد ونمیدانم اب برنج بودیاماست برصورت دخترم مالید لطفابگوییدتعبیزش چیست باسپاس

  • یاسین صداقت در 1399/05/16در4:16 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب ببدانید که برای شما بسیار خیر است و به این تعبیر می تواند باشد که شما در اینده اید نه چندان دور قصد می کنید که از مال خود به کسی یا چیزی خیری برسانید که باید بدانید که برای شما بسیار خیر است و نشان از ان داردکه ان مسیری که در ان عمل خیرانجام میدهید بسیار برای شما مفید بوده است و کارتان مورد قبول است.
   سربلند و پیروز باشید

 4. امیرحسین در 1399/05/09در12:48 ب.ظ

  سلام .. من خواب دیدم به همراه پدرم برای خرید برنج رفتیم … از قضا فروشنده برنج، عموی پدرم بود که دی ۹۸ فوت کرده بودن … به ایشون گفتیم که بهترین برنجتو به ما بفروش که برنج‌ها به شدت سفید و دانه بلند بودند . اما قیمتش بالا بود و ما باهاش سر قیمت چانه زدیم اما به هر حال ایشون قبول کردند که با قیمت خوب به‌ما بفروشند . لطفا تعبیر اکه داره بگید … در استانه ی یه سرمایه گذاری هستیم …

  • یاسین صداقت در 1399/05/11در5:56 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خوبی دارد و اینکه برنج در خواب خیر و برکت است و اینکه نشان بر مالی دارد که به زحکت به دست میاید و اینکه حلال است و نشان بر خیر است.برای امر سرمایه گذاریتان جوانب را بسنجید و بعد عمل کنید و تنها نمیتوانبر خواب اکتفا کرد اما خوابتان به خیر شما را امید میدهد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. در 1399/04/31در6:42 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که پسر خالم طلب غدا میکنه منم میرم براش برنج گرم می کنم و اون شروع می کنه به خوردن بعدش براش یه قابلمه ی کوچیک برنج هم می برم تا بخوره تعبیرش چیه؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/05/08در0:55 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب برنج پخته امده است که به این صورت است که برنج پخته یا دمی و کته و پلو حاجتی است که روا می شود و به بیننده خیر و نیکی می رسد.
   اینکه شما خواب دیده اید که برنج پخته به دیگری می دهید از طرف شما به ان شخص خیر و نیکی میرسدبه همان اندازه که برنج پخته داده اید و دیدن برنج پخته خوب است.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. یاسین صداقت در 1399/04/13در2:29 ب.ظ

  با سلام
  تعبیر خواب شما نیک است و نشان بر این امر دارد که شما مالی را به دست خواهید آورد و با رفتار خود آن را ناقص خواهید کرد و در آخر آن را باز از دست نخواهید داد و اینکه تعبیر به خیر است و نشان از مال و پولی است که شما را تامین خواهد کرد.
  سربلند و پیروز باشید.

 7. ملیکا کبیری در 1399/04/03در1:22 ق.ظ

  سلام .من یه خانم متاهل هستم…خواب میدیدم دارم تو یه قابلمه بزرگ برنج خیس میکنم و اب توی قابلمه جاری و روان بود…..ولی برنجا همینطوری زیاد میشدن و انگار برنج برنج میزایید و بیرون از قابلمه هم یه عالمه برنج ریخته بود و دیگه جایی نداشت قابلمه….البته این خواب و بعداز ظهر دیدم…میخام تعبیرش و بدونم…ممنونم

  • یاسین صداقت در 1399/04/10در8:53 ب.ظ

   با سلام
   در تعبیر این خواب امده است که رزقی حلال برای شما فراهم خواهد شد واین خواب برای شما بسیار خیر است اما باید بدانید اینکه خواب را در وقتتی دیگر دیده اید ممکن است نشان از ناخوداگاه شما باشد تا یک خواب با تعبیر صادقه
   سربلند و پیروز باشید

 8. ملیکا کبیری در 1399/04/02در5:40 ب.ظ

  سلام.من خواب دیدم تو یه قابلمه خیلی بزرگ برنج خیس کردم و شلنگ اب هم توی قابلمه باز بود و اب میریخت توش و برنج ها هی زیاد میشدن و به طوری که برنج ،برنج میزایید و اطراف قابلمه بزرگ هم پر از برنج‌ شده بود…..و مرتب این برنج ها زیاد میشدن….البته من این خواب رو بعداز ظهر دیدم و من متاهلم.ممنون میشم تعبیرش و بهم بگین

  • یاسین صداقت در 1399/04/13در2:35 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیری دارد که به زحمت بدست خواهید آورد و نشان از برکت و فراوانی دارد برای شما و اینکه این خیر بر شما حلال است و مایه سرمایه زندگی و دلخوشی شما خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید.

 9. سحر در 1399/03/30در6:26 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم یه نفر برام ی کامیون برنج و مواد غذایی آورده برنجش بیشتر خاطرم مونده منم هی می گفتم اینا رو باید بسته بندی کنم به فقیرا بدم ولی کسی کمکم نمیکرد اومدم ی سفره سفید انداختم دیدم یه آقای که انگار تو خواب می‌شناختم ولی تو بیداری نه نشست کنار سفره و بهم کمک کرد ..

  • یاسین صداقت در 1399/04/04در11:50 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر این دارد که به شما خیر و منفعتی خواهد رسید که حلال است و اینکه شما باید به افراد نیازمند هم کمک کنید که خیر است انشالله
   سربلند و پیروز باشید .

 10. ژوانا در 1399/03/03در2:06 ق.ظ

  من ژوانا هستم اکثرن خواب میبینم نمیدونم چیه جن یا نع .امشب خواب دیدم هی یکی متکا زیر سرمو میکشه دستشو میکنه زیر متکام انگار که میخواد بیدارم کنه تو عالم خواب و بیداری بعد دیدم یه کیسه مشکی برنج که توش به اندازه یه مشت برنج هست وقتی کیسه محکم گرفتم و مادرمو صدا زدم از خواب بیدار شدم .تعبیرش چیه ؟کلی ترسیدم

  • یاسین صداقت در 1399/03/10در2:36 ب.ظ

   با سلام
   اگر موضوع اول را در خواب و بیداری مشاهده کرده اید از اطرافیانتان بپرسیک که شاید عملی از انها سر زده باشد و اگر در عالم خواب باشد نشان بر وجود بالشت نشان بر همسر است که برای شما ارامش را به ارمغان خواهد اورد و برنج در خواب مالی است که با رنج و مشقت به دست میاید و خیر است .
   سربلند و پیروز باشید .

 11. عليرضا فدايي در 1399/02/30در10:50 ق.ظ

  باسلام
  من خواب ديدم پدر خانمم كه تازه از دنيا رفته كيسه هاي بزرگ برنج خريده است و داخل اشپز خانه بود و مقداري از برنج را خيس كرده بود تا بپزد .
  در بين گوني هاي بزرگ برنج يك كيسه ي خيلي كوچك بود كه به خودم ميگفتم اين كيسه رو قبلا علي ( برادر خانمم ) خريده .

  • یاسین صداقت در 1399/03/03در9:02 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب برای ان مرحوم بسیار خیر است و به این معنا خواهد بود که ایشان اعمال ماتاخری ممکن است داشته باشند که الان از ان بهره خواهند برد واز این رو برای ایشان بسیار خیر است واما درپایان خواب هم ممکن است اشاره ای به این باشد که برادر خانم شما دراین موضوع کمترین سهم را برای پدر مرحومشان کرده اند.
   سربلند و پیروز باشید

 12. امیرحسین در 1399/02/27در6:26 ب.ظ

  باسلام
  من خواب دیدم برنج و مرغ برا نذری درست کردم….بعد یادم میره برنج و خاموش کنم و برنج نسوخته بود ولی بی کیفیت بود قابل مصرف نبود….میگم اشکال نداره اینو بریزمـبره فردا صبح ی برنج دیگه درست کنم و با مرغ نذر بدم…..
  لطفا بگید تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در 1399/02/31در9:53 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر این خواب ممکن است نشان از اهمال باشد و به این معنا خواهد بود که شما دست به کار خیری خواهد زد که خود بر اساس گفته ی معبرین همان تعبیر خواب نذری دادن است و اما در انجام ان اهمال و سستی میکنید که سبب خواهد شد که به اصراف بینجامد و دوباره کاری برای شما بیاورد و از این رو باید بدانید که اگر میخواهید کاری انجام دهید حتما جوانب را بسنجید.
   سربلند و پیروز باشید

 13. Morteza در 1399/02/22در12:18 ب.ظ

  من خواب دیدم توی خونمون یک سطل پر از برنج هست و قند و نان خشکم بودتعبیرش چیه ؟؟؟

  • یاسین صداقت در 1399/02/23در8:22 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از مالی حلال است که سود و منفت دارد و اینکه مالی به شما خواهد رسید که به زحمت به دست امده است و به راحتی از دست نمیرود و قند هم نشان از برکت است که به شما میرسد و زندگیتان را شیرین خواهد کرد و اما نان خشک خیلی بد نیست خوبم نیست و نشان از این دارد که اگر مقدارش کمک باشد به همان مقدار ناراحتی قابل رفعی را تجربه خواهید کرد اما خوابی نیک است .
   سربلند وپیروز باشید .

 14. رها در 1399/02/11در10:34 ق.ظ

  سلام خسته نباشید. دیشب مامانم خواب دیده که همه چند کیسه برنج که داریم رو توی آشپزخونه خودمون می پزه. بعد تو خواب به خودش میگه این همه برنج رو کجا بزارم تو یخچال جا نمیشه که.

  سایت خوبتون رو نگاه میکردم نوشته برنج پخته روا شدن حاجت هست. از مامانم پرسیدم حاجت چیه؟ گفتمش خوشبختی تو.
  میگم احتمال داره تعبیر خواب مربوط به من باشه مثلا ازدواج من ؟ خخخخخ

  • یاسین صداقت در 1399/02/15در9:34 ب.ظ

   با سلام
   دیدن برنج پخته در خواب نشانه حاجت است و اگر فردی در خواب ببیند که برنج می پزد و یا فرد دیگری برنج پخته است و پیش روی وی نهاده است نشانه این است حاجت خواب بیننده روا می شود و به آرزویی که دارد می رسد که این آرزو بیشتر دارای جنبه مالی است.
   اگر در خواب ببیند که به دیگران برنج پخته می دهد نشانه این است که حاجت او برآورده می شود.به گفته امام صادق _ع_ دیدن برنج در خواب نشان از خیر و منفعت
   مال و براوردن حاجت دارد . تعبیر این خواب برای بیننده خواب نیکو ایت .
   سربلند وپیروز باشید .

 15. حسين غلامي در 1399/02/08در2:43 ب.ظ

  خواب خواهر متوفي(محمد):
  خواب دیدم منو دایی حسین و خواهرم رفتیم برنج بخریم یه کیسه برنج آورد ما نگاه کردیم وبعد خواهرم گفت محمد بگو بیاد ببینه خوبه یا نه
  محمد اومد یه خورده ریخت روی دستش بو کشید گفت خوبه و بد نیست

  بعد مامان اومد داشت دستاشو میشست محمد گفت قشنگ بشور و بعد گفت یه آب بهم بدین دوباره گفت با صدای بلند گفت متوجه نشدين یه آب بهم بدین بعد خودش رفت دستشو شست آب خورد
  بعد رفت داخل اتاق که حسین و سجاد بودن نشست و حسين و محمد پشت لب تاپ بودن و هي میگفتن و میخندیدن و سجاد پشت سر آن ها

  من رفتم تو اتاق به محمد گفتم پول برنج را بده گفت دو میلیون داخل کیف هست بگیر و

  اینو هم میدونستم که محمد دیگه از هفته بعد پیش ما نیست و ميميره و به خاطر همین کلا نگاهش میکردم

  • یاسین صداقت در 1399/02/08در2:59 ب.ظ

   با سلام
   خواب شما تعبیر خاصی ندارد و نشان از ناراحتی شما در نبود فرد فوت شده است. برای آرامش روح و قلبتان و فرد فوت شده قرآن تلاوت کنید.
   سربلند و پیروز باشید

 16. ایسان در 1399/02/03در4:06 ب.ظ

  با عرض خسته نباشید خواب دیدم همسرم ی کیسه بزرگ برنج خریده بود ک درش باز بود گذاشته بود جلو در انباری یکی اقوام شوهرم اومد خونه من برنج رو کشیدم بردم داخل انباری دیدم چند تا کیسه برنج دیگه رو هم داشتیم با خودم میگفتم ما ک برنج داشتیم چرا همسرم دوباره برنج خریده

  • یاسین صداقت در 1399/02/05در2:55 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب برنج به معنیه مالی است حلال که به زحمت به دست می آید و نشان از خیر و برکت است و در اینجا نشان از این دارد که همسرتان به زحمت خود مال حلال را فراهم می‌کند. و روزی خود را به دست می آورد.
   سربلند و پیروز باشید.

 17. نونو در 1399/02/02در7:03 ق.ظ

  سلام در خوب ديدم تو مچم برنج خام هست با خلخال نقره

  • یاسین صداقت در 1399/02/03در9:29 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما بسیار نیک است نشان از مال حلال و همسر ی پسندیده و خوش اخلاق دارد.
   سرربلند و پیروز باشید.

 18. مرضیه در 1399/01/30در12:24 ب.ظ

  سلام .من خواب دیدم که پدر بزرگم که فوت کرده است در حال برنجکوبی است (شغل پدر بزرگم همین بود) و برنج هایی که گونی میکند پر از شن و سنگ است به او گفتم چرا اینطور است گفت اشکالی ندارد .تعبیرش چیست ؟

  • یاسین صداقت در 1399/01/31در10:25 ق.ظ

   با سلام
   این خواب ممکن است به این معنا باشد که ایشان نیاز جددی به خیرات از طرف کسی ندارند و خود با توجه به اعمالی که در این دنیا انجام داده اند جایگاهی خیر دارند اما شما برای ایشان خیراتی بدهید که انشالله در عالم باقی سعادتمند باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 19. ابوذر در 1399/01/21در3:00 ب.ظ

  سلام.من خواب دیدم برای دوستم که مغازه داره 10گونی برنج 50 کیلویی میارم و دوستم گونی ها را یه جایی میزاره که سیل میاد و همه گونی ها را زیر آب میرن.بعدش خودم و بابام میریم گونی ها را از زیر آبها بیرون میاریمش ولی هر جا میپرسیم میگن دیگه برنجها خراب شدن

  • یاسین صداقت در 1399/01/21در4:12 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب برنج
   همانطور که در متن بالا خوانده اید برنج محصولی است که با رنج و زحمت به دست میایید و تعبیر خواب شما بر این معنی است که دیگران را در آسایش و رفاهی که دارید شریک می کنید و شما خیری به دوستتان میرسانید که دوستتان ان را به اسانی ازدست میدهد.صدقه بدهید و از مال و اموالتان محافظت کنید وه به راحتی در اختیار افراد قدر نشناس قرار ندهید
   سربلند و پیروز باشید

 20. کیانا در 1399/01/13در7:25 ب.ظ

  سلام.خواب دیدم در مغازه رفتم پدرشوهرم داخل آن مغازه بود.مغازه مال خودش بود.به من تبریک و تسلیت گفت.بعد نصف گونی برنج به من داد من نگرفتم ازش.میخاستم ببینم تعبیرش چیه ممنون ازشما.درضمن ما با خانواده شوهرم قطع رابطه داریم

  • یاسین صداقت در 1399/01/13در8:07 ب.ظ

   با سلام تعبیرخواب شما نشان بر مال و خیر و برکت دارد . و اینکه پدر همسرشما به واسطه برنج میخواهد به شما مالی بدهد که شما ان را رد کرده اید و به نحوی به خیر خود بی محلی کرده اید. تعبیر برنج مالی است که به زحمت و حلال به دست می اید .
   سربلند و پیروز باشید

 21. علیرضا در 1399/01/08در3:22 ق.ظ

  سلام خواب دیدم یک کیسه ۵۰کیلویی برنج سفید خریدم گذاشتم خونه( البته احساس میکنم کسی واسم خرید و خونه اورد ) بعد با خودم میگفتم من که یک کیسه دیگه دارم و مقداری هم از قبل مونده و تا مدتی زیادی برنج نیاز ندارم.
  ممنونم از راهنمایی شما

  • یاسین صداقت در 1399/01/10در9:40 ق.ظ

   با سلام
   خوابی بسیار خیر است و تعبیر ان همیشه برای شخص بیننده نیکو خواهد بود زیرا در خواب داشتن برنج به معنای تمکن مالی است و انشالله که این برای شما حاصل خواهد شد.
   سربلند و پیروز باشید

 22. Saba در 1398/12/25در10:12 ق.ظ

  سلام من خواب دیدم تو خونه کسی هستم میخام با برنج و پیاز و گوشت غذا درست کنم برنجو شستم و پیازو از خونه اونا برداشتم خورد کردم و گوشت رو شستم اما عجله داشتم میخاستم برم عروسی غذا رو درست کردم و رفتم آماده شم،تعبیرش چی میشه

  • یاسین صداقت در 1398/12/27در9:19 ب.ظ

   با سلام
   تمام این الگوهای که در خواب شما موجود است به معنای رزق و روزی است و این بدان معناست که از شما به شخصی خیری خواهد رسید و پس از ان شما به شادی و خوشحالی خواهید رسید همانگونه که در خواب در انتظار رفتن به عروسی بوده اید.
   سربلند و پیروز باشید

 23. احمدضیا در 1398/12/18در1:19 ق.ظ

  اگر درخواببرنج پخته همراه باخرده شیشه ببینی یعنی چی لطفا بهم بگین.

  • یاسین صداقت در 1398/12/18در4:53 ب.ظ

   با سلام
   برنج در خواب رزق است و اینکه شیشه ی خرده دیده اید و همراه ان خورده اید میتواند به این معنی و تعبیر باشد که شما در راه رسدن به رزق حلالتان ممکن است دچار دل شکستگی هایی شوید که متوانید بر ان فایق ایید.برای دیدن تعبیر خورده شیشه متن لینک پایین را هم مطالعه کنید.
   تعبیر خورده شیشه در خواب
   سربلند و پیروز باشید

 24. فاطمه در 1398/12/15در12:22 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم که برادر کوچکم می میره وبعد دوباره زنده می شود ومن قسمی احساس می کنم که مثل روح است ومن اون را در آغوش می گیرم ومی بو سمش وبعد از خواب بیدار می شوم ممنون خواهرانه از تون می خوام نظر تون را بفرستین

  • یاسین صداقت در 1398/12/16در10:52 ب.ظ

   با سلام
   لطفا با توجه به موضوعی که خواب دیده اید در گوگل به همراه کلمه الامتو سرچ کنید تا به بخش مورد نظر منتقل شوید.
   برای مثال ((تعبیر خواب مرده الامتو))
   اما راجع به خواب شما اینکه برادرتان را مرده دیده اید و بعد ایشان را زنده دیده اید اما نه آنگونه که همگان زنده اند به این معنا و تعبیر میتواند باشد که دیدن مردن کسی در خواب به معنای طول عمر است.اما اگر دیدید دوباره زنده شده اند و منزه هستند به این تعبیر میتواند باشد که ایشان طول عمری نیکو داشته باشند.
   سربلند و پیروز باشید

 25. پریسا در 1398/12/13در3:02 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم یه مهمون اومد خونمون براش عدس پلو بردم خورشت هم بود بعد رفتم تو آشپزخونه دستامو پر از برنج کردم ریختم رو سرخودم تعبیرش چیه

  • یاسین صداقت در 1398/12/13در3:49 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر دیدن برنج در خواب به معنای رزق و روزی است و اینکه شما در خواب دیده اید که بر سر خود برنج میریزیدو در در همین حال نیز میزبان شخصی هستید بیانگر آن است که به لطف خدا و تلاش خودتان رزقی حلال دریافت خواهید کرد و دیگران را نیز از آن بی نصیب نمیگذارید.
   سربلند و پیروز باشید

 26. هاوی در 1398/12/02در7:56 ب.ظ

  سلام روزبخیرمادرم خواب دیده یه غریبه برنج نپخته تودوتاسطل کوچیک بهش داده ومادرم میخواست بگیره سلطاازدستش افتادن وبرنجاپخش شدن ومادرم توخواب گفته حیف این قسمت من نبود این تعبیرش چی هست؟؟

  • یاسین صداقت در 1398/12/03در12:05 ب.ظ

   با سلام
   دیدن برنج در خواب به معنای رزق و روزی است و برنج نمادی از رزق است و اینکه مادر شما در خواب دیده اند که شخصی برنجی را به ایشان داده است و مقدار آن هم زیاد بوده است به اسن معناست که در سر راه ایشان در آینده رزقی از طرف شخصی قرارداده شده است اما به دلایلی که احتمالا خود ایشان باشد این رزق از دست شما خواهد رفت.
   تلاش ایشان برای رضایت پروردگار در این امر موثر خواهد بود.
   سربلند و پیروز باشید.

 27. اکبرشفیعی در 1398/12/01در1:37 ق.ظ

  خواب دیدم که یه کیسه برنج دم در است و دهانش باز است.

  • یاسین صداقت در 1398/12/01در2:22 ب.ظ

   با سلام
   همانگونه که در متن نیز خوانده اید تعبیر برنج در خواب،مال و روزی است که به سختی آن را کسب کرده اید.
   این خواب میتواند که دو تعبیر داشته باشد.
   اول آنکه شما راهی بسیار آسان برای رزق و روزی بیشتر دارید و تعبیر دوم نیز به این شکل باشد که شما از رزق و روزی خود دیگران را نیز بی بهره نخواهید گذاشت.
   سربلند و پیروز باشید

 28. پاییز در 1398/11/25در2:47 ب.ظ

  سلام.خواب دیدم که رفتم سرکیسه برنج ک برنج بیارم بپزم دیدم سر کیسه روی برنج ها یدونه استخون ک بر رویش چند عدد کم مورچه سیاه کوچک بود ک من فوری استخوان رو با مورچه ها برداشتم.
  لطف میکنید تعبیرش رو بفرمایید.فوری

  • یاسین صداقت در 1398/11/26در3:59 ق.ظ

   با سلام
   همانگونه که در متن خوانده اید برنج نشانه از دست رنج شما دارد.اما اینکه استخوانی بر آن یافته اید و آن استخوان را مورچه ها احاطه کرده اند،نشانه از آن دارد که در دست رنج شما مشکلی پیش خواهد آمد و این مشکل را افرادی رقم میزنند که شما آن ها را در خواب به شکل مورچه دیده ابد و باید بسیار به اطرافتان آگاه باشید.
   اما اشتخوان در این خواب نشانه از آن دارد که دشمنی و کینه توزی دیگران به بخشی از دست رنج شما زده خواهد شد که جزیی از آن نیست ولی باید بسیار هوشیار باشید که به خود برنج که همان اصل تلاش ها و زحماتتان است رسوخ نکند.حتما صدقه دهید و بسیار نسبت به اطرافیانتان آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 29. ستاره در 1398/08/18در10:49 ب.ظ

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام
  خواب دیدم چادر مشکی سرم کردم که گوشه ان مقداری گل(gel) و برنج خام چسبیده که ان را با دستم تمیز کردم و می خواستم برم مسجد و پریدم روی دیوار صاف

 30. شمسی در 1398/04/23در5:37 ب.ظ

  بخشیدن یک کیسه برنج خام تعبیرش چیه؟

 31. سمانه در 1398/01/04در4:56 ب.ظ

  سلام من خواب دیدم با پدر مادر م دریک مراسم بودیم و بعد موقع شام من برنج سفید همراه با ماهی و قلیه ماهی خیلی خوردم.

 32. سعید در 1397/10/18در9:37 ب.ظ

  سلام
  من خواب دیدم که با دوستام داریم میریم مراسم ختم پدر یکی از دوستامون که تو راه یادمون میوفته که دست خالی نریم اونجا و من میرم تو یه سوله‌ای که کلب برنج و نشاسته‌ و گندم رو زمین بود که صاحب اونجا پیشنهاد برنج گونی داد ولی من قبول نکردم و بهش گفتم خودم از رو زمین بر میدارم و با پشت دست برنج و برداشتم رفتیم مراسم ختم .
  لطفا بهم بگین تعبیر خوابم چیه؟

 33. حوریه در 1397/10/03در8:10 ب.ظ

  خواب دیدم یه کیسه برنج خام می بخشم.

 34. ستایش در 1397/09/30در12:02 ب.ظ

  با سلام من خواب دیدم که در طرف برنجی که در خانه نگهداری میکنم پراز آب شده و آب زرد رنگه لطفا ممنون میشم جواب بنده رو بدید با تشکرر

 35. مهدی در 1397/09/30در6:08 ق.ظ

  خواب دیدم تعداد زیادی مورچه از گونی برنج داخل خونه برنج می برند واز دیوار بالا می روند و من جای گونی برنج را عوض کردم

 36. مژده مداح در 1397/08/23در9:56 ب.ظ

  با سلام پدر من خواب ديده كه خونه ي بزرگي خريديم و برنج ميپزيم اما داخل برنج چند تا موي بلند مشكي هست تعبيرش رو اگر لطف كنيد بگيد ممنون ميشم

 37. ساناز در 1397/07/15در5:49 ب.ظ

  سلام. من دوبار به فاصله چند ماه خواب دیدم خونمون مهمان آمده و غذا میدیم .دفعه اول مهمان ها بیشتر بودند انگار مجلس ختمی چیزی بود فقط لباس سیاه پوشیده بودند و مادرم برنج پخته شده تو دیس می کشید . دفعه دوم هم دیدم مهمان سر زده داریم و مادرم داره از تو قابلمه برنج میکشه تو دیس و من نگران بودم غذا کم بیاد ولی مادرم می گفت میرسه اگه بخواهیم بپذیم دیر میشه . ممنون میشم تعبیرش و بگید

 38. مرضیه در 1397/06/18در11:12 ق.ظ

  با سلام من در خواب دیدم سطل برنجمون پر از آب هست و من از برنجای خیس برداشتم که غذا درست کنم داشتم به مادر شوهرم می گفتم نمیدونم آب از کجا اومده توی سطل تعبیرش چیه؟

 39. لیلا در 1397/06/01در1:20 ب.ظ

  سلام خواب دیدم برنج پختم ولی برنجا بعضی هاشون قهوه ای هست بعضی سفید بعد میگم انگار برنج تازرو با کهنه قاطی کردم برمیدارم بخورم که نمیتونم دیروزشم خواب دیدم چادر مشکیم گمشده یکی چادر میده به من میگه بیا بپوش برو دنبال چادرت بگرد تما پیداش نمیکنم و تو خواب گریه میکنم

 40. مریم در 1397/03/15در12:44 ب.ظ

  سلام روز بخیر،من خواب دیدم قحطی به کل ایران زده بود و مردم هیچی نداشتن بخورن. ولی بعد از مدتی از طرف دولت به چند مغازه برنج داده بودن برای توزیع با همون قیمت اولیه نفری یه کیسه ده کیلویی ولی من سه کیسه خواستم که مخالفت نکرد و داشت بهم میداد که بیدارشدم

 41. سمیه در 1397/02/24در3:14 ق.ظ

  سلام وقت بخير … خواب ديدم من وخاستگارم تویه اتاق برنج پخته سفید وسرد داشتیم میخوردیم تعبیرش چی هس

 42. سمیه در 1397/02/24در3:14 ق.ظ

  سلام وقت بخير … خواب ديدم من وخاستگارم تویه اتاق برنج پخته سفید وسرد داشتیم میخوردیم تعبیرش چی هس

  • سعید در 1397/10/18در9:40 ب.ظ

   انشالله که عروس میشی

 43. مریم در 1397/02/19در12:08 ب.ظ

  سلام. من خواب دیدم برنج میکارم .لطفا تعبیرش رو بگید برام

 44. حمید در 1397/02/16در9:14 ق.ظ

  سلام خواب دیدم از بین موهایم موقع خاراندن سرم ی دونه برنج خام پیدا کردم

 45. زهرا در 1397/02/11در9:47 ب.ظ

  سلام پسرم توبیداری برنج خام نظری داده بود بعد چند روز خواب دید چند بقشاب پخته برنج هست. که نظری میدن که وسط همشون یک تار مو هست
  لطفا میشه تعبیرشو برام بگید منون

 46. Asrin در 1397/02/03در12:18 ب.ظ

  سلام ببخشید من خواب دیدم که دوتا جوجه داشتیم جوجه ها خیلی زود بزرگ شدن و تبدیل به مرغ شدن مامانم رو پر و بال مرغا برنج خام می ریخت.لطفا اگر میشه تعبیرش رو بهم بگین

 47. مریم در 1396/12/14در5:42 ق.ظ

  سلام. خواب دیدم یک سطل برنج خام توی دستشویی خونه بود و من داشتم ازش توی ظرفی پر میکردم که به کسی بدم. تعبیر برنج خوبه ولی نمیدونم چرا توی جای نجسی مثل دستشویی بود؟

 48. مهدیه در 1396/10/14در1:19 ق.ظ

  من چند شب پیش خواب دیدم از اسمون به جای بارون برنج میباره.میشه تعبیرشو بگین

  • FARHAD در 1396/10/25در9:21 ق.ظ

   باید قابلمه می‌گرفتی رو سرت بجای چتر

   • محمد در 1396/12/05در1:13 ق.ظ

    ایشون معبر خوبی هست ازش استفاده کنید

 49. ویدا در 1396/07/15در8:43 ق.ظ

  خواب دیدم برنج خام موقع. شستن. به هم میچسبد واز هم جدا نمیشود

 50. آرشام در 1396/05/09در3:32 ق.ظ

  من خواب دیدم ب نج درست کردیم وه دارم برتی کسی میکشم وه یکدفعه میلینم که کسی بالای سر قابلمه برنج ایستاده طوری که قابامه زیر لباس بلندش ناپیدا شده وه وقتی کنار میره روی قابلمه رو مو پوشونده وه هرچه به ته قابلمه نزدیکتر میشم موها بیشتر میشن طوری که از دونه های برنج بیشتر هستن

 51. هانیه در 1396/03/26در0:41 ق.ظ

  خواب دیدم در یک منزل ناشناس هستیم و هوا ابری است من مادرم برنج را ذره ذره پای چهار گوش خانه و چهار گوش فرش ها میریزیم و در این حین دو مرد ناشناس هم در قسمت از هال خانه همین کار رو انجام میدادند وبه آنها گفتم ماداریم این کار را انجام میدیم شما دیگه انجام ندید آنها گفتند این آزمایش است ولی باشد شما انجامش بدید و بیدار شدم

 52. majid در 1396/02/21در9:54 ق.ظ

  با سلام خدمت شما.
  خواب دیدم برنج پخته زرد..که در یک مهمانی دعوت شدم..

  • محمد در 1397/03/19در2:15 ق.ظ

   من توو خواب دیدم که گوشم ورم کرده و در خواب از گوشم برنج خام بیرون میارم
   اگر شد این خواب رو تعبیر کنید ممنون میشم

 53. منصوره در 1395/11/15در10:11 ق.ظ

  داشتم تو ظرف یکبار مصرف نذری می خوردم وبرنج پخته سفید بود وظرفم نصفه شده بود رفتم دوباره بگیرم یک خانم بقیه برنج رو پاچید تو صورتم گفتم چرا این کار رو کردی گفت خیلی خوبه بعد از خواب پریدم

 54. خانی در 1395/07/10در1:21 ب.ظ

  مقدار محدودی برنج طارم هاشمی , یکدست, درجه 1 شمال و با کیفیت بالا موجود است که با ضمانت پخت عرضه می گردد, تصاویر در وبلاگ موجود است میتوانید در صورت تمایل سفارش دهید . در صورت مغایرت یا عدم رضایت , کل مبلغ بازگشت داده خواهد شد.

  واحد سفارش : 09198011548 خانی
  وبلاگ
  berenjehashemi.blogsky.com

 55. لیلا در 1395/05/25در4:01 ب.ظ

  خواب دیدم کسی که دوستش دارم و 2سالی میشه که ترکم کرده و الانم نامزد کرده
  اومده در خونمون و ازم تقاضای بخشش میکنه ویه کیسه برنج برام اورده بود ولی من برنج رو قبول نکردم
  لطفا بهم بگید تعبیر خوابم چیه

  • زهره.غ در 1399/02/18در3:06 ب.ظ

   سلام
   من خواب دیدم کسی که قرار بود باهاش ازدواج کنم و سالها عاشق هم بودیم و اون چند روز پیش رفته خواستگاری ینفر دیگه اومده بود در خونمون و یه کیسه برنج با دانه های خیلی بلند و عطر خیلی خوبی بهم نشون میداد اون کیسه برنج رو آورد تو حیاط خونمون بازش کرد و من داشتم براش توضیح میدادم که این برنج باید چجوری درست بشه.میشه توروخدا زودتر جوابم بدید

   • یاسین صداقت در 1399/02/23در8:18 ب.ظ

    با سلام
    تعبیر خواب شما نشان از این دارد که این شخص منغعی بسیار خیر به شما میرساند و اینکه شما را از ناراحتی نجات میدهد و در تعبیر دیگر خواب شما از فکری است که شما را رنجانده است و اینکه احساساتتان هنوز نسبت به ان شخص قطع نشده است .
    سربلند و پیروز باشید .

نظر خود را بیان کنید