تعبیر خواب استخر

دیدن استخر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن استخر در خواب چیست؟

استخر swimming-pool

استخر تجسمی است از خواستها و نفسانیات که بیشتر جنبه بزرگی طلبی دارند.

استخر به تنهایی چیزی را در خواب بازگو نمی کند مگر آبی که درون آن هست و برای روشن شدن این نکته باید به کلمه آب مراجعه کنید چون صافی و صفا و روشنی یا کدورت و تیرگی آب درون استخر بازگوینده خوابی است که شما دیده اید.

اگر در خواب استخری خالی دیدید که به شما تعلق داشت و در خانه خودتان بود گویای این است که در آینده با بیهودگی یک کار انجام شده روبه رو می شوید.

اگر ببینید که خودتان را در آب استخر یا حوض می شویید که این عمل را به نیت پاک شدن بدن انجام می دهید از آلودگی پاک می شوید و به نوشته ابن سیرین از گناهی توبه می کنید.

چنانچه ببینید که در استخری با آب صاف و روشن شنا می کنید عمری با نشاط در پیش دارید و کامروا می شوید ولی اگر آب کدر و تاریک بود غمی و اندوهی سر راه شما قرار می گیرد.

آب عفن و بد بود بیماری است. اگر کنار استخر سبزه روییده و باغچه ای پر از گل وجود داشت کاری می کنید که سود آن عاید دیگران می شود.

همچنین بخوانید: زیباترین استخر دنیا

☺ تعبیر خواب «استخر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «استخر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


28 دیدگاه

 1. mahdi

  خواب دیدن استخر دیگران چکه میکنه ولی با اینکه به او گفتم ولی قانع نشد نشانه چیست خیلی ذهنم را درگیر کرده

 2. زهرا

  سلام خواب دیدم من در استخر ((استخر آبی با راه راه های سفید بودو کوچیک بود))هستم و پسری که دوستش دارم هم اونجاست من با شیرجه میروم زیر آب و اون منو میبینه و من با ی شیرجه از عقب به بالا میرم و من و پسره خیلی خوشحال و شاد بودیم ، پسره داشت با یکی دیگ صحبت میکرد تو استخر . من دستمو تو دست پسره ک خیلی روشن و نورانی بود گذاشتم و با هم رفتیم زیر اب و شنا کردیم ، اب استخر تموم شد و من از پنجره فهمیدم طوفان شده و من سعی کردم با شلنگی ک ب استخر توی شهر خودمون وصله اون استخر را پر اب کنم ولی بجای اب انگار شاش بود و پسره ب من میگفت باید بریم خونه فایده نداره ولی من خیلی دلم می‌خواست با پسره بیشتر وقت بگذرونم و اینک بیخیال اب کردن استخر شدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شنا کردن در استخر امده است که می تواند به معنای آن باشد که شما در اینده درگیر خواستی خواهید شد که نفسانی است و باید بسیار از ان اگاه باشید و بدانید که مممکن است سبب ایرادی در زندگی شما شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. مجتبی

  سلام
  بااینکه من شناکردن بلدنیستم دیدم توی یه استخرشخصی ک هیچکس نیست دارم حرفه ای شنامیکنم بعد خواهرم ومادرم میان کنار استخر من از آب درمیام میشینیم روی سکو خواهرم میپره توی استخر ک شما کنه چند ثانیه اول انگارداشت غرق میشد من ک پریدم تو آب نجاتش بدم اززیرآب بیرون اومد و خندید و گفت شوخی میکردم درضمن آب استخرهم نه شفاف بود نه خیلی خیلی کثیف بود فقط رنگ آب کدربود

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب شنا در استخر خصوصی امده است که می تواند نشانه ای از کاری باشد که در اینده انجام خواهید داد که بیهوده است و ممکن است دیدن غرق شدن دیگری هم در خواب شما نشانه ای از عاقبت بیهودگی آن کار باشد.
   سربلند و پیروز باشید

 4. علی

  من در خواب می‌دیدم که در استخر سرپوشیده و یا شب بود من داخل آب شدم آب کمی کدر یا گل آلود بود ولی زیر آب مکانی قدیمی و منظم با تابلو های قدیمی

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن شنا کردن در آب کثیف می تواند نشانه ای از بیماری برای بیننده ی خواب باشد و از این رو حتما صدقه دهید و بسیار مراقب باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. سید امیر

  سلام و خسته نباشید یکی از دوستان خواب دیده میره استخر بعد تو جمعیت منو میبینه و احوال پرسی میکنه. بعد مثل اینکه من موقع راه رفتن پاهام میلنگیده بعد پرسیده چیشده منم گفتم دوتا پام شکسته. ولی مثل اینکه قبلا شکسته بوده ن تو استخر. ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب دیدن دیگری در استخر امده است که ممکن است به معنای آن باشد که شما و ایشان وجه اشتراکی دارید که کاری خیر نیست و نشانه ای از آن باشد که به عملی ناصالح و ناصواب مشغولید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. مهنا

  سلام خواب دیدم با کسی ک قبلا دوسش داشتم و ی مدتیه جدا شدیم تو استخر داریم قدم میزنیم و دخل استخر بهم رسیدیم همو بغل کردیم یعنی چی ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب های عاشقانه و خواب هایی که نشانه ای از گذشته در ان ها هست می توان به این صورت تعبیر کرد که این نوع خواب ها دارای تعبیر نیستند و اشاره ای به ذهن شما و حسرت های درونی شما دارند.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. Fariba

  سلام من خواب دیدم یه استخر پر از سوسک مار هست و توش شنا میکردن من هم میترسیدم برم توش و در همین حال به یکی از فامیل هامون زنگ زدم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شنا کردن با سوسمار در خواب می تواند نشانه ای از انجام کاری باشد که بیننده را به سمت دشمن پیدا کردن ببرد و از این رو این خواب نشانه ای از اگاهی برای شما دارد که باید بسیار نسبت به آن اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. سلام من خواب دیدم توی باغ یه استخر که توش خاک و برگ ریخته شده و کثیف و خیلی عمیق .

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن استخر کثیف در خواب نشانه ای از تمایلاتی می تواند باشد که خیر نیستند و عاقبتی خوب برای بیننده ی خواب ندارند و از این رو باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 9. حمید

  سلام خواب دیدم لب استخر ایستاده ام آدمهای زیادی داخل استخر هستن و دارن به من نگاه میکنن میخندن قراره که من اون استخر رو تمیز کنم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب تمیز کردن استخر بر اساس تعابیر می تواند نشانه ای از امری خیر برای بیننده ی خواب باشد و کسانی هم که در خواب خود دیده اید ممکن است افرادی ناصالح باشند که در اطراف خود دارید و از این رو باید بسیار نسبت به آنها اگاه باشید.
   سربنلد و پیروز باشید

 10. محمد

  سلام
  خواب دیدم با دوستم وارد استخری می شویم که مختلط است. آدمهای داخل آب همگی زیرآب بودند.
  دوستم مایو تنش بود و آماده شد وارد استخر بشه ولی من اینور و انور رو نگاه میکردم تا جایی مثل رختکن پیدا کنم که تو دید نباشه و بتونم لباسم رو عوض کنم و چون مایو نداشتم با شلوارکم وارد اب بشم، ولی همچین جایی نبود و از خواب بیدار شدم.
  ممنون از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که استخر نشان بر مبرا شدن از گناهان است و اینکه اگر اب استخر شفاف باشد به معنی نشانه های خوب است برای شما و بر این اشاره دارد که شما برای انجام هدفتان نیاز به شرایط مناسب دارید و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 11. ن

  سلام وقتتون بخير.من خواب ديدم که يه استخري بود که کثيف بود اصلا آبش شفاف نبود بعد منم توش نميخواستم برم تو اون استخر هم آشنا ها بودن بعد من يه لخضه توش رفتم و به آيينه نگاه کردمو گفتم که چي شد من زشت نشدم که?! يعني اگه به اون آب ميرفتم زشت ميشدم يه همچين چيزي…بعد من اصلا اون آبو دوس نداشتم و بهم ميگفتم بيا تو ولي من خودم يه استخر ديگه داشتم که پشت شيشه بود خيلي شفاف و خيييلي زياد خشگل بود يه قسمت از اون شيشه رو وا کردم و آبش بهم خورد خيلي خوب بود و گفتم بع لون آشنا ها استخر من اينه من توي استخر شما نميرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب استخر و شنا کردن در آب کدر نشان بر گرفتاری دارد که دیگران برای شما درست خواهند کرد و نیک نیست و اینکه شما هم دوست نداشته اید بهتر است و باید تا میتوانید از آنچه که شما را به زور وا می‌دارند به دور باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 12. A.t

  سلام
  تواب دیدم آب استخر کثیف بود داشتیم تمیزش می کردیم که اب پاک بیاد جاش.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وضعیت زندگیتان است و بر این است که شما تلاش خواهید کرد که وضعیت زندگیتان را از بد به خوب تغییر دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 13. جعفر

  سلام خواب دیدم در استخری که فکر میکنم از آب چاه بود عده ای دارند آبتنی میکنند و بنده هم لبه استخر که آب زالالی داشت سعی در پریدن درون آب داشتم و بدنم خیس آب بود ولی هرچه میگفتم کسی جا باز نمیکرد که درون آب برپرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب باید بدانید که به این تعبیر می تواند باشد که در تعبیر خواب استخر امده است به معنای جاه طلبی فرد است و بدانید که این خواب برای شما خوب است و نشان از ان دارد که شما مسیری را برای رسیدن به اهدافتان درپیش دارید که باید نسبت به ان بسیار تلاش کنید و بدانید که این موضوع برای شما به شکلی نشان از رقابت دارد که رقیب های قدیمی تر و قوی تری دارید که باید از ایشان پیشی بگیرید که به سعادت برسید
   سربلند و پیروز باشید

 14. آرزو

  من خواب استخر تو جا که معلوم نبود کجاس دیدم که داخلش دو تا پسر لخت دارن با من صحبت میکنن بعد چن تا پسر عجق وجق میان که منو بدزدن یه دختره منو با اون دوتا پرت میکنه تو اب تا در امان باشیم میدونم خواب مسخره ایه ولی من هنو تو کف کار دخترم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب استخر نشانه ای از تمایلات و خواست های دنیوی است و ان دو پسر نیز نمونه ای از عینیت این موضوع میباشند.
   تعبیر خواب شما به این گونه است که شما در باطنتان فردی بسیار زلال و حلال هستید اما دیگران و افراد غیر ضالح تلاش بر آن دارند که به علت زیبایی ظاهر شما پای شما در وادی تمایلات دنیوی بکشند و گمراهتان کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 15. علیرضا

  سلام.
  خواب دیدم استخری خیلی بزرگ شاید به ارتفاع20متر در حال پر شدن آب تمیز و زلال بود ولی عمق آب پر شده 2متر میشود.

نظر خود را بیان کنید