تعبیر خواب استخر

دیدن استخر در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن استخر در خواب چیست؟

استخر swimming-pool

استخر تجسمی است از خواستها و نفسانیات که بیشتر جنبه بزرگی طلبی دارند.

استخر به تنهایی چیزی را در خواب بازگو نمی کند مگر آبی که درون آن هست و برای روشن شدن این نکته باید به کلمه آب مراجعه کنید چون صافی و صفا و روشنی یا کدورت و تیرگی آب درون استخر بازگوینده خوابی است که شما دیده اید.

اگر در خواب استخری خالی دیدید که به شما تعلق داشت و در خانه خودتان بود گویای این است که در آینده با بیهودگی یک کار انجام شده روبه رو می شوید.

اگر ببینید که خودتان را در آب استخر یا حوض می شویید که این عمل را به نیت پاک شدن بدن انجام می دهید از آلودگی پاک می شوید و به نوشته ابن سیرین از گناهی توبه می کنید.

چنانچه ببینید که در استخری با آب صاف و روشن شنا می کنید عمری با نشاط در پیش دارید و کامروا می شوید ولی اگر آب کدر و تاریک بود غمی و اندوهی سر راه شما قرار می گیرد.

آب عفن و بد بود بیماری است. اگر کنار استخر سبزه روییده و باغچه ای پر از گل وجود داشت کاری می کنید که سود آن عاید دیگران می شود.

همچنین بخوانید: زیباترین استخر دنیا

☺ تعبیر خواب «استخر» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «استخر» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

11 دیدگاه

 1. محمد

  سلام
  خواب دیدم با دوستم وارد استخری می شویم که مختلط است. آدمهای داخل آب همگی زیرآب بودند.
  دوستم مایو تنش بود و آماده شد وارد استخر بشه ولی من اینور و انور رو نگاه میکردم تا جایی مثل رختکن پیدا کنم که تو دید نباشه و بتونم لباسم رو عوض کنم و چون مایو نداشتم با شلوارکم وارد اب بشم، ولی همچین جایی نبود و از خواب بیدار شدم.
  ممنون از شما

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما به این صورت است که استخر نشان بر مبرا شدن از گناهان است و اینکه اگر اب استخر شفاف باشد به معنی نشانه های خوب است برای شما و بر این اشاره دارد که شما برای انجام هدفتان نیاز به شرایط مناسب دارید و خیر است.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. ن

  سلام وقتتون بخير.من خواب ديدم که يه استخري بود که کثيف بود اصلا آبش شفاف نبود بعد منم توش نميخواستم برم تو اون استخر هم آشنا ها بودن بعد من يه لخضه توش رفتم و به آيينه نگاه کردمو گفتم که چي شد من زشت نشدم که?! يعني اگه به اون آب ميرفتم زشت ميشدم يه همچين چيزي…بعد من اصلا اون آبو دوس نداشتم و بهم ميگفتم بيا تو ولي من خودم يه استخر ديگه داشتم که پشت شيشه بود خيلي شفاف و خيييلي زياد خشگل بود يه قسمت از اون شيشه رو وا کردم و آبش بهم خورد خيلي خوب بود و گفتم بع لون آشنا ها استخر من اينه من توي استخر شما نميرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب استخر و شنا کردن در آب کدر نشان بر گرفتاری دارد که دیگران برای شما درست خواهند کرد و نیک نیست و اینکه شما هم دوست نداشته اید بهتر است و باید تا میتوانید از آنچه که شما را به زور وا می‌دارند به دور باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. A.t

  سلام
  تواب دیدم آب استخر کثیف بود داشتیم تمیزش می کردیم که اب پاک بیاد جاش.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان از وضعیت زندگیتان است و بر این است که شما تلاش خواهید کرد که وضعیت زندگیتان را از بد به خوب تغییر دهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. جعفر

  سلام خواب دیدم در استخری که فکر میکنم از آب چاه بود عده ای دارند آبتنی میکنند و بنده هم لبه استخر که آب زالالی داشت سعی در پریدن درون آب داشتم و بدنم خیس آب بود ولی هرچه میگفتم کسی جا باز نمیکرد که درون آب برپرم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب باید بدانید که به این تعبیر می تواند باشد که در تعبیر خواب استخر امده است به معنای جاه طلبی فرد است و بدانید که این خواب برای شما خوب است و نشان از ان دارد که شما مسیری را برای رسیدن به اهدافتان درپیش دارید که باید نسبت به ان بسیار تلاش کنید و بدانید که این موضوع برای شما به شکلی نشان از رقابت دارد که رقیب های قدیمی تر و قوی تری دارید که باید از ایشان پیشی بگیرید که به سعادت برسید
   سربلند و پیروز باشید

 5. آرزو

  من خواب استخر تو جا که معلوم نبود کجاس دیدم که داخلش دو تا پسر لخت دارن با من صحبت میکنن بعد چن تا پسر عجق وجق میان که منو بدزدن یه دختره منو با اون دوتا پرت میکنه تو اب تا در امان باشیم میدونم خواب مسخره ایه ولی من هنو تو کف کار دخترم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب استخر نشانه ای از تمایلات و خواست های دنیوی است و ان دو پسر نیز نمونه ای از عینیت این موضوع میباشند.
   تعبیر خواب شما به این گونه است که شما در باطنتان فردی بسیار زلال و حلال هستید اما دیگران و افراد غیر ضالح تلاش بر آن دارند که به علت زیبایی ظاهر شما پای شما در وادی تمایلات دنیوی بکشند و گمراهتان کنند.
   سربلند و پیروز باشید

 6. علیرضا

  سلام.
  خواب دیدم استخری خیلی بزرگ شاید به ارتفاع20متر در حال پر شدن آب تمیز و زلال بود ولی عمق آب پر شده 2متر میشود.

نظر خود را بیان کنید