تعبیر خواب بوتیمار

دیدن بوتیمار در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن بوتیمار در خواب چیست؟

تعبیر خواب بوتیمار

بوتیمار مرغی است دریائی که در یک جا مقیم نمی ماند و کوچ می کند و از دیاری به دیار دیگر می رود.

دیدن بوتیمار در خواب ما خبری است که از دور دست ها به ما می رسد.

چنان چه مسافر یا گمشده ای داشته باشیم و در خواب بوتیمار ببینیم از مسافر یا گمشده، خبر می رسد ضمنا بوتیمار در خواب امید و دل خوشی است و چنان چه ندانید مرغی که در خواب دیده اید بوتیمار است حکم مرغان دریائی دیگر را دارد و تعبیرش تعبیر همان ماهی خواران است.

نزدیک شدن به بوتیمار که یک مرغ وحشی است در بیداری میسر نیست لذا در خواب بر آورده شدن آرزوهای دشوار به صورت نزدیک شده و گرفتن بوتیمار شکل می گیرد و چنان چه در خواب دیدید بوتیماری را گرفتید یا نوازش کردید به یکی از آرزوهای خود می رسید. آرزوئی که فکر می کنید هرگز بر آورده نمی شود.

شکار و کشتن بوتیمار غصه و اندوه است. کشتن بوتیمار از بین بردن شانسی است که داریم و چنان چه مشاهده کنیم که با تفنگ یا وسیله دیگری بوتیمار را زدیم و کشتیم به دست خویش موقعیت مناسبی را از بین می بریم و بعد در اندیشه از دست دادن آن غصه می خوریم.


تعبیر خواب دیدن سایر پرندگان

گنجشکپرستو
خروسطوطی
کبکقرقاول
اردکسار
فنچسهره
سیمرغباز
پرندهجوجه
چلچلهطاووس
کلاغقمری

☺ تعبیر خواب «بوتیمار» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «بوتیمار» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


2 دیدگاه

 1. صدیق

  سلام خواب دیدم مرغ ماهی خوار ماهی میگرفت ماهی های بزرگ رو قورت میداد من رفتم و خیلی عادی بدون اذیت شدن شکمشو. یواش فشار دادم یه ماهی خیلی بزرگ از دهنش اومد بیرون و گفتم این ماهی برای من هست بعد اون جایی که ازش ماهی میگرفت تبدیل شد به زمین و پتو که روش پهن شده بود مرغ ماهی خوار به دختری تبدیل شد و. رفت بغل مادرم که بخوابن و مادرم به من یه شکلات داد و من شکلات رو خوردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که در تعبیر خواب مرغ ماهی خوار هم امده است که ممکن است نشان از کسی بدخواه باشد و از این رو این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که شما در اینده از کسی که برای شما خیر نیست رزقی را به تلاش خود به دست خواهد اورد که خیر است.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید