تعبیر خواب سهره

دیدن سهره در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن سهره در خواب چیست؟

سهره در خواب

سهره در خواب همسایه یا دوستی است که زحمت می آفریند و به خصوص زیاد دروغ می گوید اصولا سهره بلبل بی اصل است.

اگر در خواب ببینید که سهرگان زیادی در خانه شما جمع شده و روی شاخه های درخت فراهم آمده اند و صدا می کنند خواب شما خبر می دهد که مردم درباره خود و کارهایتان حرف می زنند یا دروغ می گویند و شایعه به وجود می آورند.

اگر سهره ای داشتید که در خواب دیدید آن را گم کرده اید باید ببینید که از گم کردن آن سهره چقدر اندوهگین می شوید.

چنانچه زیاد غصه دار شدید و تاسف خوردید آن دوست خیلی نزدیک است و عزیز ولی اگر زیاد متاثر نشدید که سهره خود را از دست داده اید دوست از دست رفته نزدیک نیست.

گم کردن سهره در خواب گویای تاسف است نه زیان مالی.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پرنده

اگر در رویا ببینید که سهره ای دارید که در قفس افکنده و قفس را در خانه خود نگه داشته اید گویای دو چیز می تواند باشد. یا نوعی کار بیهوده و بی ثمر انجام می دهید یا زنی بی اصل و نسب در زندگی شما پیدا می شود که شما به او الفت می گیرید.

این بیشتر اتفاق می افتد اگر در خواب حس کنید که سهره درون قفس شما ماده است. ا

گر در خواب دیدید که به سهره ای دانه می دهید به کسی اطعام و اکرام می کنید که قدر نمی داند و شما نیز از این کار سودی نمی برید. اگر دیدید که کسی سهره ای در خواب به شما داد شخصی به شما خدمت می کند و اگر شما به کسی سهره دادید تعبیر همین است.

☺ تعبیر خواب «سهره» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سهره» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

9 دیدگاه

 1. امید در 1399/01/23در4:42 ق.ظ

  با سلام من خواب دیدم تعدادی سهره دارم توی قفس بعد یکی از اونها موقعی که میخواهم بهش غذا بدم پرواز میکنه ‌میره. ومن خیلی حسرت میخورم میخواستم بدونم معنی این چی میتونه باشه

  • یاسین صداقت در 1399/01/23در1:03 ب.ظ

   با سلام
   اگر در خواب ببینید که سهرگان زیادی دارید وو از انها از دست دادید و یا پرواز کرد از موضوعی خبر میدهد که شما دوستی از دست میدهید اگر بسیار غصه خوردید نشان بر این دارد که فردی نزدیک و صمیمی و عزیز را از دست خواهید داد و یا رنجیده خاطر خواهید کرد
   ولی اگر زیاد متاثر نشدید که سهره خود را از دست داده اید دوست از دست رفته نزدیک نیست و اهمیتی بر شما ندارد .
   سربلند و پیروز باشید .

 2. ابوالفضل در 1399/01/22در8:57 ب.ظ

  با سلام
  من در خواب دیدم 2 جوجه سهره وجود دارد و یکی
  از آن دوستم برداشت که یادم نیست کدوم دوستم بود و دیگری من برداشتم که حس می کردم ماده هست و قصد تغیر آن را با دوستم داشتم که ناگهان از خواب پریدم، خواهشا راهنمایی کنید

  • یاسین صداقت در 1399/01/24در9:21 ق.ظ

   با سلام
   سهره در خواب معمولا به شکل همسایه تعبیر میشود و اینکه در خواب شما سهره ای داشته اید که خواسته اید با دوستتان عوض کنید ممکن است به این معنا باشد که شما و دوستتان هردو دچار مشکلی از طرف شخصی که هردو میشناسید بشوید ولی برای شما بزرگتر باشد و این خود دلیلی بر ان باشد که د رخواب تقاضای مال ایشان را نموده اید.از این رو بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده متضرر نشوید و باید بسیار هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 3. میثم عبدیان در 1399/01/18در10:38 ب.ظ

  سلام
  من در خواب دیدم پرنده هایی که سهره هستند چون من اصلا پرنده نمی‌شناسم به من القا شد، روی درختی چندین و چند سحره خانه ای داشند مشبک و در ورودی خانه هایشان از پایین بود و بسیار راحت میشد گرفت، و من نظاره گر اینا بودم سپس یک طاوس زیبا با دمی باز شده و جذاب دیدم بعد یک جوجه زشت دیدم که خواستم از خود دور کنم ولی طاوس زیبا آن را مالش داد او هم شد طلاوسی زیبا ولی کوچک !!
  ممنون میشم کمک کنید

  • یاسین صداقت در 1399/01/20در10:16 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما واضح است و به این معناست که بر سر راه اینده شما احتمالا شخصی که احتمال قفوی زن است قرار دارد که سعی بر فریب شما دارد و از همین الان مشغول صحبت کردن رجع به شما هستند زیرا در تعابیر امده است که تعبیر سهره به معنای صحبت دیگران راجع به شماست و تعبیر طاووس هم به این شکل سات که چنانچه در خواب طاووسی را دیدید که می خرامد و بال و پر رنگارنگ خود را می گشاید و جلوه می کند نشان آن است که فریب در کمین شماست و این بستگی می یابد به وضع و موقعیتی که دارید. البته این را خود بیننده خواب بهتر می داند که چه چیز زودتر فریبش می دهد.
   پس بسیار اگاه باشید تا خدای ناکرده فریب نخورید
   سربلند و پیروز باشید
   تعبیر خواب طاووس آلامتو

 4. سهیل در 1399/01/16در11:00 ق.ظ

  در خونه یکی از دوستام بودم ی دفه ی سهره که درحال خوندن بود اومد نشست روی دستم منم گرفتمش گذاشتم توی جیبم بعد جفتشم اومد

  • یاسین صداقت در 1399/01/17در8:50 ق.ظ

   با سلام
   این خواب نشان از رابطه ی احتمالی در اینده می دهد که برای شما پیش خواهد امد و باید بدانید که برای شما سودی ندارد و فقط سبب ان خواهد شد که وقت شما بیهوده از بین برود و این مسیر ادامه داشته باشد پس بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 5. Saeed در 1397/08/29در2:11 ق.ظ

  با عرض سلام خدمت شما،در خواب دیدم سهره های زیادی جمع میکنم حتی در دل خاک لطفا راهنمایی کنید

نظر خود را بیان کنید