مجله آلامتو

تعبیر خواب سهره

(1 رای, امتیاز میانگین: 5٫00 از 5)

تعبیر دیدن سهره در خواب چیست؟

سهره در خواب

سهره در خواب همسایه یا دوستی است که زحمت می آفریند و به خصوص زیاد دروغ می گوید اصولا سهره بلبل بی اصل است.

اگر در خواب ببینید که سهرگان زیادی در خانه شما جمع شده و روی شاخه های درخت فراهم آمده اند و صدا می کنند خواب شما خبر می دهد که مردم درباره خود و کارهایتان حرف می زنند یا دروغ می گویند و شایعه به وجود می آورند.

اگر سهره ای داشتید که در خواب دیدید آن را گم کرده اید باید ببینید که از گم کردن آن سهره چقدر اندوهگین می شوید.

چنانچه زیاد غصه دار شدید و تاسف خوردید آن دوست خیلی نزدیک است و عزیز ولی اگر زیاد متاثر نشدید که سهره خود را از دست داده اید دوست از دست رفته نزدیک نیست.

گم کردن سهره در خواب گویای تاسف است نه زیان مالی.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پرنده

اگر در رویا ببینید که سهره ای دارید که در قفس افکنده و قفس را در خانه خود نگه داشته اید گویای دو چیز می تواند باشد. یا نوعی کار بیهوده و بی ثمر انجام می دهید یا زنی بی اصل و نسب در زندگی شما پیدا می شود که شما به او الفت می گیرید.

این بیشتر اتفاق می افتد اگر در خواب حس کنید که سهره درون قفس شما ماده است. ا

گر در خواب دیدید که به سهره ای دانه می دهید به کسی اطعام و اکرام می کنید که قدر نمی داند و شما نیز از این کار سودی نمی برید. اگر دیدید که کسی سهره ای در خواب به شما داد شخصی به شما خدمت می کند و اگر شما به کسی سهره دادید تعبیر همین است.

تعبیر خواب «سهره» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «سهره» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام لینکدین
تعبیر خواب بر اساس الفبا

3 دیدگاه

 1. در خونه یکی از دوستام بودم ی دفه ی سهره که درحال خوندن بود اومد نشست روی دستم منم گرفتمش گذاشتم توی جیبم بعد جفتشم اومد

  • یاسین صداقت در

   با سلام
   این خواب نشان از رابطه ی احتمالی در اینده می دهد که برای شما پیش خواهد امد و باید بدانید که برای شما سودی ندارد و فقط سبب ان خواهد شد که وقت شما بیهوده از بین برود و این مسیر ادامه داشته باشد پس بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 2. با عرض سلام خدمت شما،در خواب دیدم سهره های زیادی جمع میکنم حتی در دل خاک لطفا راهنمایی کنید

نظر خود را بیان کنید