تعبیر خواب طاووس

دیدن طاووس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طاووس در خواب چیست؟

طاووس Peacock

طاووس فریب زیبایی هاست و چون گوشت این مرغ دلفریب و چشم گیر خوردنی نیست در رویاهای ما فریب باطل تلقی می شود.

انسان به طور کلی، زن و مرد، در معرض فریب و دستخوش مطامعی است که زیبایی های جهان به او القا می کنند و نوع مرد بیش از هر چیز می تواند در معرض فریب زن باشد. به همین علت معبران طاووس را زنی زیبا و فریبنده تعبیر کرده اند که چون در منظر بیننده خواب قرار می گیرد او را می فریبد، از راه به در می برد و به باطل می کشاند.

چنانچه در خواب طاووسی را دیدید که می خرامد و بال و پر رنگارنگ خود را می گشاید و جلوه می کند نشان آن است که فریب در کمین شماست و این بستگی می یابد به وضع و موقعیتی که دارید. البته این را خود بیننده خواب بهتر می داند که چه چیز زودتر فریبش می دهد.

هستند کسانی که فریب زن را می خوردند. برخی پول گولشان می زند و دسته ای در مقابل جاه و مقام ضعف دارند. به هر حال دیدن طاووس در خواب احتمال فریب خوردن بیننده خواب را هشدار می دهد چه فریب زن و چه فریب دنیا.

☺ تعبیر خواب «طاووس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طاووس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

6 دیدگاه

 1. هانیه در 1399/03/06در3:26 ب.ظ

  خیلی ممنون بابت تعبیر خوابم

 2. هانیه در 1399/02/09در11:13 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم مراسم جهیزیه برون خواهرم هست،تو خونه ی پدرم، همون طور که دارن وسایل رو میبرن، من متوجه شدم یک طاووس تو خونه داره پرواز میکنه خیلی تعجب کردم بعد فهمیدم بابام طاووسو برا خواهرم خریده یکم ناراحت شدم و حسودیم شد… بعد یکی دو تا از مردها آمدن که بگیرنش… به محض اینکه میخواستن بگیرنش طاووس شروع کرد به دنبال کردن من هر چی میدوویدم دنبالم پرواز میکرد…

  • یاسین صداقت در 1399/02/14در9:50 ق.ظ

   با سلام
   در تعبیر خواب طاووس امده است که به معنای فریب است و این فریب میتواند در هر زمینه ای باشد که فکرش را بکنید و برای شما این خواب ممکن است به این شکل تعبیر یابد که یا برای شما و یا برای خواهرتان تصمیمی در راه است که ممکن است در ان فریبی برای شما باشد و از این رو باید بسیار آگاه باشید و اینکه در خواب خواستگاری هم بوده است ممکن است اشاره ای به ان باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 3. نوشین در 1399/01/27در11:05 ق.ظ

  خواب من دوتا طاووس بود که یکی آبی یکی رنگارنگ ،رنگارنگ تبدیل به یه مرد خوش هیکل و خوش چهره بود از من میخواست که براش غذا پیدا کنم و اینکه خیلی شرم داشت بخواد سمت من بیاد.

  • یاسین صداقت در 1399/01/29در1:07 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب طاووس به معنی زنی است که فریب می‌دهد و نشان از گول خوردن دارد و شما اگر در رابطه ای هستید و با او همراه هستید مراقب باشیدک گول ظاهر آن فرد را نخورید. در تعابیر گوناگون طاووس به معنی پول هم هست که انسان به خاطر پول گول افرادی را می‌خورد. پس مراقب باشید
   سربلند و پیروز باشید.

 4. در 1397/08/29در1:35 ب.ظ

  درست است خواب من تعبیرش همین بود که حسزت یک عمرزندگی بی مشکل میخوردم این خواب در ماه مبارک رمضان پیدم

نظر خود را بیان کنید