تعبیر خواب طاووس

دیدن طاووس در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن طاووس در خواب چیست؟

طاووس Peacock

طاووس فریب زیبایی هاست و چون گوشت این مرغ دلفریب و چشم گیر خوردنی نیست در رویاهای ما فریب باطل تلقی می شود.

انسان به طور کلی، زن و مرد، در معرض فریب و دستخوش مطامعی است که زیبایی های جهان به او القا می کنند و نوع مرد بیش از هر چیز می تواند در معرض فریب زن باشد. به همین علت معبران طاووس را زنی زیبا و فریبنده تعبیر کرده اند که چون در منظر بیننده خواب قرار می گیرد او را می فریبد، از راه به در می برد و به باطل می کشاند.

چنانچه در خواب طاووسی را دیدید که می خرامد و بال و پر رنگارنگ خود را می گشاید و جلوه می کند نشان آن است که فریب در کمین شماست و این بستگی می یابد به وضع و موقعیتی که دارید. البته این را خود بیننده خواب بهتر می داند که چه چیز زودتر فریبش می دهد.

هستند کسانی که فریب زن را می خوردند. برخی پول گولشان می زند و دسته ای در مقابل جاه و مقام ضعف دارند. به هر حال دیدن طاووس در خواب احتمال فریب خوردن بیننده خواب را هشدار می دهد چه فریب زن و چه فریب دنیا.

☺ تعبیر خواب «طاووس» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «طاووس» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

20 دیدگاه

 1. مرضيه

  سلام. خانم متاهلی هستم. چند شب پیش خواب دیدم دارم به آسمان نگاه می کنم که ناگهان پرواز پرنده ای بزرگ و آبی رنگ نظرم رو جلب میکنه. اول نمیدونستم چه پرنده ای هست. بعد که نزدیکتر شد فهمیدم طاووسه. اول یکی بود بعد چهار پنج تا شدند که با نظم خاصی کنار هم پرواز میکردن.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   باید بسیار در روابط خود دقیق باشید که خدای ناکرده به واسطه ی دیگری مسیری اشتباه را انتخاب نکنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. صدف کریمی

  سلام
  خواب دیدم تو یه جمعیت هستم دست تو دست مادرم داریم میریم که یهو تو تجمع مردم یه چیزی پلنگی رنگ میبینم بعد که میرم جلو میبینیم یه اقایی بالایی بلنگو بدست میخواد دعایی قران بخونه که دو تا طاووس پلنگی امدن جلوش نشستن و بعد دور اون محوطه پرواز کردن

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما ممکن است به این تعبیر باشد که در اینده کسانی را خواهید دید که ممکن است دشمن شما باشند و سعی در فریب شما را داشته باشند و باید در این مورد بسیار به مادرتان تکیه کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. مهرانی

  سلام ، من تو خواب میدیدم که پسردایی همسرم طاووسی رو آورده خونه ما ، همسرم اونو از پسرداییش میگیره رو دستش که یهو تو خونه به پرواز درمیاد ، بعد همسرم پنجره رو باز میکنه و میخواد که طاووس رو از خونه بیرون کنه و وقتی طاووس تو کف خونه راه میره پا رو دمش میذاره و اذیتش میکنه و من درحال ظرف شستن میترسم و از این صحنه ناراحت میشم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای همسر شما خیر است و نشان از ان می تواند باشد که ایشان نسبت به فریبی و دامی که ممکن است در اینده به ان دچار شوند بسیار اگاه هستند.
   سربلند و پیروز باشید.

 4. مهسا

  با سلام من خواب دیدم دو تا طاوس در اسمان پرواز میکنند و طاوس نر به سمت من آمد و از کنار من رد شد و یک پر از او روی زمین افتاد و من آن را برداشتم بیزحمت تعبیر این رو لطف میکنید ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بسیار نسبت به اطرافیان خود دقیق باشید که خدای ناکردی به واسطه ی کسی شما به راه اشتباه کشیده نشوید.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. سیاوش

  سلام. من خواب دیدم طاووسی جلوی من بالهاشو باز کرده. از کنارش گذشتم اما دوباره برگشتم بغلش کردم بعد طاووسی با نصف بدن دیدم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   بر اساس تعابیر خواب می توان این خواب را به این صورت تعبیر کرد که شما در اینده نسبت به چیزی یا شخصی اگر احساس بدی داشتید باید بر ان عقیده بمانید که در غیر این صورت ممکن است برای شما سبب فریب شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. ز _خ

  سلام من خواب دیدم دوتا طاووس یکی رنگارنگ یکی تیره رنگ توخونم هست ولی جاریم اومد اونا رو انداخت بیرون لطف میکنید تعببرش رو بگید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان می تواند باشد که به واسطه ی ان شخص شما از فریبی که ممکن است برای شما وجود داشته باشد رهایی یابید.
   سربلندو پیروز باشید.

 7. آیسو

  تعبیر خواب دیدن بچه طاووس های زیادخوشگل چیست؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   دیدن طاووس در خواب نشان از ان می تواند باشد که شما ممکن است فریب کسی را بخورید و باید بسیار اگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. هانیه

  خیلی ممنون بابت تعبیر خوابم

 9. هانیه

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم مراسم جهیزیه برون خواهرم هست،تو خونه ی پدرم، همون طور که دارن وسایل رو میبرن، من متوجه شدم یک طاووس تو خونه داره پرواز میکنه خیلی تعجب کردم بعد فهمیدم بابام طاووسو برا خواهرم خریده یکم ناراحت شدم و حسودیم شد… بعد یکی دو تا از مردها آمدن که بگیرنش… به محض اینکه میخواستن بگیرنش طاووس شروع کرد به دنبال کردن من هر چی میدوویدم دنبالم پرواز میکرد…

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر خواب طاووس امده است که به معنای فریب است و این فریب میتواند در هر زمینه ای باشد که فکرش را بکنید و برای شما این خواب ممکن است به این شکل تعبیر یابد که یا برای شما و یا برای خواهرتان تصمیمی در راه است که ممکن است در ان فریبی برای شما باشد و از این رو باید بسیار آگاه باشید و اینکه در خواب خواستگاری هم بوده است ممکن است اشاره ای به ان باشد.
   سربلندو پیروز باشید

 10. نوشین

  خواب من دوتا طاووس بود که یکی آبی یکی رنگارنگ ،رنگارنگ تبدیل به یه مرد خوش هیکل و خوش چهره بود از من میخواست که براش غذا پیدا کنم و اینکه خیلی شرم داشت بخواد سمت من بیاد.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   تعبیر خواب طاووس به معنی زنی است که فریب می‌دهد و نشان از گول خوردن دارد و شما اگر در رابطه ای هستید و با او همراه هستید مراقب باشیدک گول ظاهر آن فرد را نخورید. در تعابیر گوناگون طاووس به معنی پول هم هست که انسان به خاطر پول گول افرادی را می‌خورد. پس مراقب باشید
   سربلند و پیروز باشید.

 11. درست است خواب من تعبیرش همین بود که حسزت یک عمرزندگی بی مشکل میخوردم این خواب در ماه مبارک رمضان پیدم

نظر خود را بیان کنید