تعبیر خواب مرغابی (اردک)

دیدن مرغابی (اردک) در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن مرغابی (اردک) در خواب چیست؟

تعبیر مرغابی,دیدن اردک در خواب

مرغ آبی یا اردک در خواب دیدن خبری است غم انگیز که کانون خبر در دوردست قراردارد.

اگر ببینیم یک مرغ آبی بر بام خانه نشسته خبری به ما می رسد که می تواند از یک مسافر باشد.

مرغ آبی سفید خبری است خوش و مرغ آبی سیاه خبری است نامطلوب و بد. اما مرغابی نعمت است و روزی. اگر ببینیم مرغابی در خانه داریم مالی به ما می رسد. اگر ببینیم مرغابی از خانه ما پرواز کرد و رفت زیان می کنیم و مالی را از دست می دهیم.

اگر ببینیم مرغابیان در آسمان یا روی زمین صدا می کنند حادثه ای اتفاق می افتد برای ساکنان جائی که مرغابیان دیده می شوند که بهتر است در خانه بیننده خواب نباشد. اگر دیدید با مرغابی حرف می زنید از زنی ثروتمند سود می برید.


تعبیر خواب اردک

معبرین غربی گویند:

 • اگر در خواب دیدید که اردکی را شکار می‌کنید این خواب به شما هشداری در مورد تغییرات شدید و غیر منتظره در پیاده سازی برنامه‌هایتان بیان می‌کند.
 • اگر به سمت اردک شلیک کردید این خواب نشانه‌های خوبی را به همراه نخواهد داشت. اردک سمبل شخصی است که از فریب دادن شما لذت می‌برد.

تعبیر خواب اردک در آب

معبرین غربی گویند: دیدن اردک در آب خوابی است نیکو. این بدان معناست که بیننده خواب به زودی خبرهای مهم و موثقی را دریافت خواهد کرد. اما اگر اردکی را از آب بیرون کشیدید بیانگر ایجاد مشکلاتی برای فرزندانتان است.

ونگ می گوید : اردک ارتباطی بین قلمرو روحی و دنیای فیزیکی برقرار می‌کند.

اردک‌ها حیوانات با استعدادی هستند که می توانند راه بروند، پرواز کنند یا شنا کنند. یک اردک بیانگر انعطاف پذیری شماست و اینکه توانایی منعطف شدن و خم شدن و منطبق شدن در موقعیت های مختلف را دارید.

گاهی نیز به این معنا است که شما خودتان را در معرض خطر قرار می‌دهید و خیلی خودتان را ول می‌کنید.

تعبیر خواب پرواز کردن اردک

کارل یونگ می گوید: بیانگر آزادی روح شماست.

تعبیر خواب شنا کردن اردک

کارل یونگ می گوید: بیانگر ضمیر ناخود‌آگاه شماست.

تعبیر خواب دیدن اردک دو سر

کارل یونگ می گوید: بیانگر این است که نیاز دارید بیشتر رگ و ریشه داشته باشید. شما نیاز دارید که به طور کامل به یک سری مسائل احساسی نگاهی بیندازید.

تعبیر خواب دیدن اردک سفید

کارل یونگ می گوید: بیانگر دروغ و فریب است.

همچنین بخوانید: تعبیر خواب پرنده

☺ تعبیر خواب «مرغابی (اردک)» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «مرغابی (اردک)» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

24 دیدگاه

 1. شهربانو

  سلام من خواب دیدم یک کلاغ یک مرغابی سفید و زرد را شکار کرد و به بالا پرواز کرد ولی نمیتوانست وزن مرغابی را تحمل کند چند بار مرغابی را انداخت تا بالاخره دوباره آن را شکار کرد و بالا برد مرغابی بیچاره خوشحال بود فکر میکرد داره تفریح میکنه که رفته تو هوا بعد یه دفعه کلاغ دوباره مرغابی را رها کرد و مرغابی به پایین پرتاب شد من این صحنه ها را داشتم از پنجره هواپیما می دیدم که داشت از زمین دور میشد

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می توانند به این تعبیر باشد که در اینده نه چندان دور شما از خبری که برای شما خیر است ممکن است دور بمانید و این موضوع برای شما خیر نیست و باید بسیار اگاه باشید که خدای ناکرده این موضوع به واسطه ی عمل خودتان نباشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. مطهره

  با سلام و خسته نباشید من خواب دیدم با دوتا اردک که میشه بهتر گفت بچه اردک بودن یکی سیاه زرد یکی کاملا زرد دارم باهاشون بازی میکنم
  لطفت خواب بنده‌ رو تعبیر بفرماید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و باید بدانید که می تواند به این تعبیر باشد که در اینده چیزی به شما ممکن است برسد که برای شما خیر داشته باشد و این خیر روز افزون باشد.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. آذین موسایی

  شکار شدن تعداد زیاد کلاغ توسط یک کوسه پرنده که یکی از کلاغ ها به شکل اردک نجات می یابد بعد که به زمین می اید تبدیل به فلامینگو میشود و در کنار من فرود می اید

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما می تواند به این معنا باشد که در اینده نه چندان دور دشمنی از دشمنان شما به این صورت با دشمن دیگری از شما درگیر خواهد شد که نتیجه ی این موضوع برای شما خیر است و از این رو باید بسیار آگاه باشید که پس از آن موضوع ارتباط خود را با آن ها ادامه ندهید.
   سربلند و پیروز ابشید

 4. دنیا

  با سلام.نمیدونم چیزی که تو خواب دیدم اردک بود یا مرغابی ولی رنگی رنگی بود با جسه ی بزرگ از در یه حیاط اومد بیرون اولش میخواستم ازش فرار کنم ولی اون آروم بود و رفت سمت خیابون یه آقا اونو گرفت به قصد دزدی که بذاره تو ماشین من مانع شدم و اجازه ندادم اردک رو رها کرد.این چه تعبیری میتونه داشته باشه!!!

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب بدانید که ممکن است به این تعبیر باشد که خبری خوش از دوستی به شما خواهد رسید که ممکن است سبب رزق و روزی برای شما گردد.
   سربلند و پیروز باشید.

 5. فتانه

  با سلام خواب دیدم در رختخواب خوابیدم و اردکی سفید مدام به سمتم میدود من آن اردک را چند بار محکم زدم با شدت از خودم دور کردم اما آن پرنده دوباره دوان دوان می آمد سمتم ، تا اینکه به زیر سینه من رفت و من اول خندیدم بعد او را در آغوش گرفتم و نوازش کردم

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند به این صورت باشد که شما در اینده برای رسیدن به موضوعی که به صلاح شماست مخالفت کنید اما بخت به همراه شما باشد و این موضوع برای شما اتفاق بیفتد.
   بسیار در انتخاب هایتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 6. مارال

  خواب ديدم كه اردك را سر بريده ام با دست

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعابیر خواب برای این خواب آمده است که نشان از ان می توند باشد که شما در اینده نه چندان دور ممکن است تغییرات شدیدی در مسیر اهداف خود ببینید و از این رو باید بسیار آگاه باشید.
   سربلند و پیروز باشید.

 7. محمد

  سلام من خواب دیدم اردکی سفید در خواب بسیار به من وابسته است و همچنان پیش من میومد و من هم اورا نوازش می‌کردم.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب می تواند نشان گر آن باشد که شما به کسی که به شما دروغ می گوید و فریبی در کار برای شما دارد وابسته شده اید و از این رو بسیار در روابطتان دقت کنید.
   سربلند و پیروز باشید.

 8. محیا

  سلام من خواب دیدم اردک به رنگ آبی آسمانی برام هدیه آوردن زمانیکه کرونا تموم شده بود.

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در خواب های ما اردک به معنای ناخوداگاه می تواند باشد و از این رو در این خواب برای شما به این صورت معنا خواهد داشت که ناخوداگاه شما از شرایط موجود ناراحت و خسته است واین هم امری کاملا طبیعی است.
   سربلند وپیروز باشید.

 9. سمانه

  خواب دیدم دوتا اردک دارم یکی سیاه و یکی زرد و این اردکا یه بچه سیاه هم داشتن که بچشون مرده بود و پدر مادرش مخصوصا اردک زرد که نادر بود خیلی غمگین بود و مدام میومد تو بغل من انگار گریه میکرد منم خیلی ناراحت بودم .تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب بر اساس تعابیر خواب می تواند به این معنا باشد که شما را خیری خواهد رسیدکه قبل از ان باید هزینه ای بکنید و از این رو در این خواب برای شما به این صورت امده است.
   سربلند و پیروز باشید

 10. مجتبی

  با سلام
  من حدود ساعت ۶ صبح خواب دیدم وارد خانه پدریم شد که قفل در حیاط نداشت و مادر در حال پاک کردن دو مرغابی بزرگ بود و گفتند که خواهرت اینها را خریده که غذایی ازش درست کنیم و من اون لحظه مقداری پول در جیبم بود که خواستن لباسهایم را تعویض کنن که پولها رو روی زمین انداختم.
  لطفا خواب بنده رو تعبیر بفرمایید
  ممنون

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در تعبیر این خواب باید بدانید که به این معنا می تواند باشد که شما در اینده ای نزدیک از بابت کارها و برنامه هایی که داشته اید شوکه خواهید شد که این موضوع هم می تواند خیر باشد و هم نه.
   بسیار هشیار باشید.
   سربلند و پیروز باشید

 11. مسيح

  نوك زدن اردك به انسان چه معنى ميدهد ؟

  • یاسین صداقت

   با سلام
   در این خواب رنگ اردک بر اساس تعابیر بسیار مهم است و اگر سفید است نشان از دور شدن خیر از شما داردو اگر سیاه است برای شما خوب است.
   سربلند و پیروز باشید

 12. سمیرا

  با سلام درخواب دیدم که یه جایی بودیم که مرغ ابی زیاد داشت و من تو این خواب تعداد زیادی از این مرغابیا رو گرفتم
  ینی چون مرغابی وحشی بودن ظاهرن و صاحبی نداشتن تو خواب تعداد زیادی از اونارو از گردن گرفتم طوری که دوتا دستام پر مرغابی بود ممنون میشم راهنماییم کنین

  • یاسین صداقت

   با سلام
   این خواب برای شما خیر است و نشان از ان می تواند باشد که شما خیری را به زحمت خود به دست خواهید اورد.
   سربلند و پیروز باشید

نظر خود را بیان کنید