تعبیر خواب فرش

دیدن فرش در خواب به چه معناست؟

تعبیر دیدن فرش در خواب چیست؟

دیدن فرش در خواب چه تعبیری دارد

معنی فرِِش با قالی فرق دارد.

قالی را در جای خود نوشته ام. فرش به معنی چیزی است که می گسترانند و بر آن می نشینند حتی ممکن است آجر یا موزائیک یا سنگ را هم فرش کنند کما این که زیاد (سنگ فرش) و امثالهم را شنیده و دیده ایم فرش در خواب حیثیت و آبرو و اعتبار بیننده خواب است. اعتباری است که نزد دیگران داریم یا تامینی است که خودمان برای روز مبادا فراهم آورده ایم.


فرش معنی عام دارد و زیلو و قالی را نیز شامل می شود حتی بوریا، حصیر، موکت، تایل و خیلی چیزهای دیگر فرش هستند و کلا در رویاهای ما آبرو و اعتبارند از نظر قضاوت دیگران و تامین است از دیدگاه خودمان.

چنان چه در خواب ببینید اتاق های مفروش و گسترده و وسیعی دارید آبرو و حیثیت و اعتبار و شخصیت شما نزد افراد جامعه تامین است و خواب شما می گوید مردم درباره شما خوب قضاوت می کنند و احترام قائلند.

ضمنا تامین مالی حاصل می کنید که خیالتان از جهت فردای احتمالی آسوده می شود.

حال اگر دیدید که اتاق های خانه شما مفروش نیستند تعبیر کاملا خلاف آن است که گفته شد.


اگر در خواب ببینید که جایی از اتاق یا خانه شما مفروش است و جایی زمین دیده می شود نشان آن است که موقعیتی متزلزل و ناپایدار دارید.

اگر دیدید اتاق خود را با زیلو فرش کرده و روی زیلو یک قالی گران بها گسترده اید خواب شما می گوید چهره خویش را با سیلی سرخ نگه می دارید زیرا موقعیت شما خوب نیست ولی ظاهر را حفظ می کنید.

اگر فرشی گران بها را با حصیر پوشانده باشید تعبیر خلاف آن است. خواب شما می گوید موقعیت خوبی دارید اما ظاهرتان طوری است که مردم اعتباری به شما نمی دهند.


اگر در خواب ببینید فرشی را می فروشید به کسی که فرش را می خرد نیاز پیدا می کنید و اگر دیدید فرشی را می خرید سود می برید مخصوصا اگر فرش از پشم و خوش نقش و خوش رنگ باشد.


☺ تعبیر خواب «فرش» برای من چیست؟

اگر در خواب‌تان «فرش» را دیده اید اما تعبیرخواب فوق جوابگوی شما نیست ابتدا بخش نظرات را بخوانید و در صورتی که همچنان به تعبیر خواب خود نرسیدید؛ جزئیات خواب‌تان را در بخش نظرات ارسال کنید تا به آن پاسخ مناسبی داده شود.

✚ کاربر گرامی نظرات تکراری پاسخ داده نخواهد شد. لطفاً بخش نظرات را با دقت مطالعه فرمایید.


❖ به اشتراک بگذارید: پینترست تلگرام تامبلر لینکدین
℁ تعبیر خواب بر اساس الفبا

13 دیدگاه

 1. مريم درودي در 1399/08/26در10:04 ق.ظ

  من خواب ديدم وارد منزلي شدم كه براي خودم بود منزلي بزرگ وزيبا يك طبقه ان خالي وطبقه ديگه همه فرش شده بود با فرش هايي كهنه ونخ نما انگار اين فرش ها خيلي هم گران قيمت بودن روي بعضي از اون ها كشيده شده بود

  • یاسین صداقت در 1399/08/26در3:11 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نشان بر خیر است و به معنی آن است که شما نزد مردم عزیز خواهید بود و چنان چه در خواب ببینید اتاق های مفروش و گسترده و وسیعی دارید آبرو و حیثیت و اعتبار و شخصیت شما نزد افراد جامعه تامین است و خواب شما می گوید مردم درباره شما خوب قضاوت می کنند و احترام قائلند.
   ضمنا تامین مالی حاصل می کنید که خیالتان از جهت فردای احتمالی آسوده می شود.
   سربلند و پیروز باشید.

 2. حجاری در 1399/04/12در6:29 ب.ظ

  من خواب دیدم ک قالیم رو دادم ب یکی از اقوام.این تعبیرش چیه؟

  • یاسین صداقت در 1399/04/21در8:19 ق.ظ

   با سلام
   تعبیر خواب شما نیک نیست و نشان از ضرر مالی دارد و حتما صدقه بدهید.
   سربلند و پیروز باشید.

 3. Sayed ahmad jafari در 1398/12/06در8:23 ق.ظ

  من خواب دیدم اتاقی را با اهن فرش می کنم

  • یاسین صداقت در 1398/12/06در4:42 ب.ظ

   با سلام
   تعبیر فرش در خواب به معنای این است که ان فرش ابرو و حیثیت شماست و اهن در خواب نمادی از نفوذناپذیری است و کلیت این خواب به این شکل میتواند تعبیر شود که شما آنگونه زندگی کرده اید که ابرویتان حتی با گزند دشمنان غرقابل نفوذ است و سربلندی و نیک نامی از آن شماست.
   سربلند و پیروز باشید

 4. محمد در 1397/09/10در7:04 ب.ظ

  خواب دیدم جایی گوداست داخل ان فرش های جمع شده وجود دارد وقتی دست زدم پوسیده بودند خاکستر میشدند

 5. سودابه در 1397/09/10در1:58 ب.ظ

  سلام. خواب دیدم برادرم یک دایره اندازه کاسه روی موکت درآورده من بهش گفتم چ ا اینکاروکردی الان جواب شوهرم چی بدم بعدش توی همون سوراخ که اندازه دایره کاسه بودنگاه کردم عجیب بود راه داشت بجایی مثل قبریجاهاییش تاریک بودیجاهاییش روشن. ازترسم ی تکه موکت شبیهش اوردم چسبوندم روش خیلی ترسیده بودم

 6. محدثه در 1397/07/22در12:34 ب.ظ

  سلام تعبیر خواب من اینجا نیس….من خواب دیدم ذوی دریا فرش پهن کردیم و میریم روش وایمیستیم درواقع روی دریا وسیله ی فرش راه میریم

 7. بنی در 1397/04/25در11:19 ب.ظ

  من حوام دیدم ک پدرم برام فرش اورده

 8. سحر در 1397/03/17در7:55 ق.ظ

  خواب دیدم پدرم که فوت شدن اومده بودن و 3 تا فالی زیبا سفید و سبز آورده بودن که اگر من دوست دارم طرح و رنگش را برای من بخرن. که من دوست داشتم و خریداری شد. در ضمن نن مجرد هستم.
  تعبیرش چیه؟

 9. اردلان در 1397/03/02در6:48 ق.ظ

  خواب دیدم می خوام موکت بخرم منتها هرچی میگشتم اون مولی که می خواستم پیدا مکردم جتی رفتم تو یک کارخونه که یک قسمتش فرشاش سوخته بودند و من در نهایت نخریدم و خیلی ناراحت بودم تو خواب .یعمی چی؟!!!

 10. niyayesh در 1392/11/30در10:20 ق.ظ

  سلام خواب دیدم همه ی خونم فرش شده و انقد زیاده که حتی دیوارهای خونه رو هم موکت کردیم

نظر خود را بیان کنید